خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: ناامیدم:(

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy ناامیدم:(

سلام
      امروز رتبه قشنگ سنجشم اومد اغاااااااااا خیلی بد دادم من دندون میخوام ولی مثله اینک نمیشه......
      لطفا اگه کسی میتونه یه کمکی بهم بکنه
      چیکار کنم از اینجا به بعد ازمونو میزنم تحلیلم میکنم ولی انقدحجم ضعف هام بالاس که حالم از خودم و ازمون بهم میخوره.....

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mary.dhg نمایش پست ها
      سلام
      امروز رتبه قشنگ سنجشم اومد اغاااااااااا خیلی بد دادم من دندون میخوام ولی مثله اینک نمیشه......
      چیکار کنم از اینجا به بعد ازمونو میزنم تحلیلم میکنم ولی انقدحجم ضعف هام بالاس که حالم از خودم و ازمون بهم میخوره.....
      ببين افت و خيز براي همه هست
      يه آزمون خوبي و خب نبايد مغرور بشي بعدش كه خيلي بلدم و يه آزمون بدي بعد اونم نبايد خودتو ببازي و نااميد بشي
      اگه آزموناي قبليت خوب بوده و اين يكيو خراب كردي برو و اون مباحث رو مرور كن با مرور كارت حل ميشه و نيازي به دوباره خوندن مطالب نيست و چه بهتر كه الان فهميدي مشكلت چيه نه سر جلسه كنكور
      اما اگه از اول خوب نخوندي و داغون بودي خب نخوندن اينا رو هم داره و با نخوندن كسي دندون نمياره
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      :troll (21):

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من پارسال سنجش اول سه چهار تا درصد تک داشتم !!!
      سنجش دوم همه اون تکایی که داشتم بالای ۴۰ شدن!!
      نا امید نشو

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من پارسال سنجش اول سه چهار تا درصد تک داشتم !!!
      سنجش دوم همه اون تکایی که داشتم بالای ۴۰ شدن!!
      نا امید نشو

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام.
      اولا که اخر الزمان که نیست، هنوز جای جبران نسبی هست و نباید خودت رو ببازی.
      بهت پیشنهاد اکید میکنم توی مدت باقی مونده، اول از همه آزمون امروزت رو قدیقا بیای و چک کنی و بررسی کنی، نقاط ضعفت و یادگیری های ناقصت رو که توی این آزمون غلط زدی، تکمیل کنی.(توی مصاحبه ام کاملا توضیح دادم، حتما بخون)
      بعد هم بیای و همون مباحثی که بنظرت خوب یاد نگرفتی و نیاز به یادگیری بیشتر داری د ر این زمینه ها رو بیای و دوباره بخونی.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ناامید نباش ) چه نسخه ای دادم
      خب برای اینکه دوباره کاری نشه ارجاعت میدم به یکی از نوشته هام توی یه تاپیک
      خوب نگاهش کن و ببین ایا ریشه ناامیدیت یکی از این سهتاست یا نه؟ و تلاش کن برای رفعش
      پس بزن رو پایین
      دل نوشته ای برای این روزها

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این خوبه
      میدونی به نظر من نا امیدی بهتر از امیدوار بودنه
      امید بهت یه خیال تختی میده و یه گوشه دلت میگه اوضاع اونجوری ها هم نیست و خوبیهایی هم هست و ...
      نا امیدی ولی برعکس امید هیچ چیزی رو بهت نمیده نا امیدی باعث میشه خودت چیزایی رو به دست بیاری شادی رو حس خوب رو به دست بیاریش نا امیدی نیاز همه بدست آوردن اینارو در تو ایجاد میکنه میدونی اصلا اگه نا امیدی وجود نداشت امیدی هم نبود این نا امیدی هست که به امید معنی میبخشه
      نا امیدی تو رو به امید میرسونه به امید اینکه تلاش کنی قطعا چیزایی رو بدست میاری که بهش نیاز داری
      اینکه بگی امیدی نداری که اوضاع بهتر بشه خوبه چون دقیقا هیچ چیزی بهتر نمیشه مگر اینکه تو بهترش کنی اینکه امیدی نداری تغییر کنی خوبه چون باید خودت تغییر کنی اصلا امید کجای این قضیه است؟؟ تو از نا امیدی به این نتیجه میرسی که باید تغییر کنی و نیازش ر تو ایجاد میشه و امیدواری شکل میگیره
      منطق این چیزا هیچوقت عوض نمیشه
      هر چه نا امیدتر بشی بیشتر به عمق این ماجرا پی میبری که قدرتمند ترین منبع تغییر تو دستان خود توعه و چه چیز از این بهتر
      ما تعبیرمون از امید داشتن به کل غلطه
      این جهان زندان و ما زندانیان.......
      ویرایش توسط _Joseph_ : 10 خرداد 1400 در ساعت 00:41

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از انتهای جنون آمدم(!)...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      آزمون شبیه ساز از کنکورهای سال های گذشته به روش سه روز یکبار کار کن تو خونه. خیلی اوضاعت خوب میشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن