خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درصد حدود چهل ریاضی فیزیک در یک ماه

سلام میخواستم بپرسم برای رسیدن به درصد بالای چهل توی این دو درس در مدت زمان باقی مونده راهکاری دارید؟ حدود ۲۰ تا ۳۰ میزنم الان.
      زیست رو میتونم حدود شصت هفتاد بزنم و با توجه به هدفم این درصد ها برای ریاضی فیزیکم اوکیه برام...
      نکته تست ها رو پیشنهاد میکنید؟ یا صرفا خودم بخونم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من گفتم درصد 20 میشه کلی آدم جبهه گرفتن که نمیشه 40 شمارو دیگه نمیدونم چیا بگن!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      حالا اینکه چهل بشه زد یا نه رو نمیدونم با چه روشی ولی بیست واقعا میشه بعضیا فقط دوست دارن ناامید کنن. ( البته اگر مباحث دیگه رو بخواد خیلی بالا بزنه شاید وقت نرسه به ریاضی، ولی بخواد همه رو متوسط زمان بزاره چرا نشه؟ )

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Violett نمایش پست ها
      سلام میخواستم بپرسم برای رسیدن به درصد بالای چهل توی این دو درس در مدت زمان باقی مونده راهکاری دارید؟ حدود ۲۰ تا ۳۰ میزنم الان.
      زیست رو میتونم حدود شصت هفتاد بزنم و با توجه به هدفم این درصد ها برای ریاضی فیزیکم اوکیه برام...
      نکته تست ها رو پیشنهاد میکنید؟ یا صرفا خودم بخونم؟
      وقتی که الآن حدود 20 یا 30 میزنید و صفر نیستید با سرمایه گذاری روی مباحث کم تسلط و تست زیاد میتونید درصدتون رو ارتقا بدید
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      UP

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      حرفای جهان سومی
      dont care about

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      وقتی که الآن حدود 20 یا 30 میزنید و صفر نیستید با سرمایه گذاری روی مباحث کم تسلط و تست زیاد میتونید درصدتون رو ارتقا بدید
      از اشتباهات دوران جمع بندی به قول یکی از مشاور های خوب = تمرکز و تست زیاد در مباحث کم تسلط و در نتیجه کاهش تسلط نقاط قوت در زمان کم باقی مانده
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      از اشتباهات دوران جمع بندی به قول یکی از مشاور های خوب = تمرکز و تست زیاد در مباحث کم تسلط و در نتیجه کاهش تسلط نقاط قوت در زمان کم باقی مانده
      خوب هایزن ایشون 20-30 میزنه معلومه یه جاهایی رو جسته گریخته خونده بره جمع بندی کنه (همون کم تسلطی هاش رو ارتقا بده ) میتونه درصدش رو هم ارتقا بده
      نگفتم که بره مطلب جدید بخونه گفتم اونجاهایی که خونده احساس میکنه خوب نخونده یکبار دیگه قشنگ بخونه
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن