خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خوش اومدی بدبختی

https://s19.picofile.com/file/843488...akhti.mp3.html اینو حتما بشنوید
      میدونید بچه ها من فکر می کنم در واقع اولین موجوداتی که سبب تغییر گونه ها میشن ، موجوداتی هستند که دیگه از اون سطح زندگی خودشون راضی نیستن از اون لولی که هستن
      تو اون هوایی که نفس می کشن ،تو اون آبی که اصطلاحاً شنا میکنن . دیگه قناعت نمی‌کنن ، انگار اون هواعه براشون کمه انگار هر لحظه احساس خفقان میکنن
      انگار دیگه اکسیژنِ کافی قرار نیست به ریه هاشون برسه در حالی که همه دارند راحت تو این هوای مسموم نفس می کشند
      انگار اون آب براش سَمی‌یه پر از آلاینده است در حالی که همه دارند توش شنا می کنند
      انگار اون یه چیزی رو میبینه یه چیزی رو بو میکشه یه چیزی رو میفهمه که هرکسی نمیتونه بفهمه بو بکشه و نفس بکشه
      و این میشه که یه تنه دل به چیزی میزنه دل به دریا و اقیانوسی می زنه که برای هیچ کس قابل درک نیست
      میدونی همه تغییر گونه ها این شکلی شکل گرفته یکی بوده یه جایی تصمیم گرفته با شرایط خودش دیگه کنار نیاد
      و رفته رفته تکوین موجودات شکل گرفته خزنده شده پرنده و پستاندار دوزیست شده خزنده ماهی شده دوزیست و همینطور این سیکل ادامه پیدا کرده
      یه کسی یه جایی کم آورده یه کسی یه جایی از خودش از وضعیت زندگیش از این شرایطی که توشه نفرت پیدا کرده اون حال مشمئز کننده اون هوای متعفن اون حسی که برا همه یه جوره واسه این یه جور دیگه است
      انگار یه سری آلارم ها هر روز میاد تو زندگیش که لعنتی اینجا جای تو نیست این تو نیستی این شرایط برای تو ساخته نشده
      صحبتم اینه که این مال من نیست این من نیستم ، من یکیم این تو تو وجودم تو کالبدم که فقط من میفهمم
      وقتی آدم به گوشه‌ی رینگ زندگیش میرسه وقتی همه مشتا رو خورده و شمارشِ پایانیِ داور شروع میشه اون لحظه است که یه تصمیم میتونه همه چی رو عوض کنه تو دقایق پایانی
      و میبینی گونه عوض می کنی و میبینی توی آدمیزاد سقف میشکنی یه کاری میکنی که قبل از تو کسی این کار رو نکرده
      میشی انیشتن دنیای خودت ، میشی ادیسون دنیای خودت ، میشی برادران رایت دنیای خودت ، میشی گراهام‌بل دنیای خودت
      که تا قبل از اینکه اثرتو خلق کنی هیچکی باورت نکرده هیشکی نمیتونه تو رو بپذیره
      چون اونقدر رویات بزرگه که فقط تو مغز و قلب تو می‌گنجه میفهمی چی میگم؟
      همه اینا لازمش اینه به گوشه‌ی رینگ زندگی رسیده باشی و به جای اینکه بگی ای وای که چقدر بدبختم برگردی بگی خوش اومدی بدبختی خوش اومدی بدبختی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      موافقم :troll (10):

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم که این‌جا گذاشتـیدش .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن