خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 86
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      ادبیات و زبان کسیومیشناسی درس به درس بگه ؟ من دلم میخواد اول یه دور درس به درس ببینم ادبیاتو بعدش مبحثی
      آلا

" چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات کسیومیشناسی درس به درس بگه ؟ میخوام اول یه دور درس به درس بخونم بعدش مبحثی
      یکی از دوستان آلا رو پیشنهاد دادن که خیلی خوبه
      من خودم پارسال تعداد زیادی درسای ادبیات رو از گزینه دو میدیدم
      یه قسمت کلاس کنکور داره دبیرای خوب و بنامی درس میدن برای فارسی آقای افشین محی الدین بود

بخش آموزشی مشاوره ای _ محتوای عمومی آموزشی_ کلاس کنکور_از اینجا درس فارسی 3 رو پیدا انتخاب کنید
      فارسی 1 و 2 هم تو بخش کلاس درس قرار داره (:

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negin_M27 نمایش پست ها

یه قسمت کلاس کنکور داره دبیرای خوب و بنامی درس میدن برای فارسی آقای افشین محی الدین بود

بخش آموزشی مشاوره ای _ محتوای عمومی آموزشی_ کلاس کنکور_از اینجا درس فارسی 3 رو پیدا انتخاب کنید
      دقیقا گزینه 2 هم خیلی خوبه

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      زمین : پیشنهاد نمیکنم فیلم ببینید همون کتاب رو با تست های کنکور و ازمونا بزنید برای 100 هم کافیه و فقط کسایی بخونن که یا رتبه تک رقمی میخوان یا داروسازی ولی اگه باز اصرار به معرفی فیلم دارید همایش اخر سال چلاجور یا رجائی خیلی خوبه همونو فقط ببینید و یه مروری کنید بالای 50 میزنید ولی اگه دنبال یه جزوه جمعو جور هستید جزوه همایش رجائی عالیه اون جزوه رو گیر بیارید و همونو بخونید تمومه

ریاضی :
      عباسپور : هرچی از این بشر تعریف کنم کم گفتم

ملاکپور : بشدت مفهومی و در یه کلام عالی

رفعتی : دبیر خیلی خوبی هستن

پیشنهاد خودم : اگه صفر هستید و چیز زیادی تو ریاضی نمیدونید با اقای ملاکپور پیش بیایید ولی اگه بیس ریاضی دارید با اقای عباسپور بخونید و برید ریاضی رو بترکونید حالا هرچقدر میخوان سخت بدن مهم نیست

زیست :

فرهمندنیا : دبیر خیلی خوبی هستند برخلاف بقیه دبیرای ماز و نقطه قوتشون اینه از روی کتاب درس میدن و خط به خط کتابو برات باز میکنه در کل خیلی خوبه

همدانی : دبیری بشدت مفهومی و عالیه که هرچی باشی زیستو بهت یاد میده فرقی نمیکنه زیستو یاد میگیری ولی بنظرم نقطه قوت کلاسشون کلاسای تست پلاس هست یعنی عالیه این تست پلاسا خیلی خوبه مخصوصا برای بچه های قوی معجزه میکنه یه دوستی تو مدرسمون داشتم که زیستو 96 درصد تو کنکور 1400 زد گفت درصدمو مدیون کلاس تست پلاس همدانی هستم با این که کلاس تدریس ایشونو ندیده بود

حنیف : تدریس خشکی داره و زیاد جالب نیست خوبیش اینه جزوش همون کتابه ولی تو تدریس زیاد جالب نیست مخصوصا برای بچه های ضعیف و بیشتر شهرتش برای حرفای انگیزشی هست که میزنه وگرنه تو تدریس زیاد حرفی برای گفتن نداره ولی اگه خواستید ببینید حتما قبلش یه دور زیستو بخونید خودتون بعد برید سر کلاسش

پیشنهاد خودم : اگه تو سال کنکور هستید با فرهمندنیا پیش بیایید ولی اگر تو سالهای پایه هستید با همدانی ولی در هر دو صورت کلاس تست پلاس همدانی رو از دست ندید

فیزیک :
      یحیوی : تدریس بشدت مفهومی و عالی

میرحسینی : تدریس بشدت مفهومی و عالی

ذهبی : تدریس خوب و مفهومی دارن ولی کمی زیادی مینویسن

پیشنهاد خودم :بین یحیوی یا میرحسینی یکی رو انتخاب کنید جفتشون عالین ولی نظرم بیشتر رو یحیوی هست مخصوصا امسال با تغییر دادن جزوش که فکر کنم بخاطر سختی ریاضی کنکور 1400 بود بدون رقیب شده

شیمی :

اسماعیلی : تو مسائل بهتر از ایشون پیدا نمیکنید تو مفاهیمم عالین

آقاجانی : خیلی خوبه کلاسش یه ذره هم پرتی نداره فقط یسری ضعف ها تو مسائل دارن که زیاد مهم نیست مفاهیمشم که حرف نداره یسری چیزا میگه که فقط از خودش میشنوید هیچ جا نیست کمی هم شاید سر کلاسشون حوصلتون سر بره و خسته شید ولی به کیفیت تدریس میارزه

یه دبیر جونی هم هست به اسم امید مصلایی پسر رضا مصلایی خیلی خوب تدریس میکنه اینده خوبی تو تدریس شیمی داره ولی فعلا کلاس مستقل جامع نداره ولی بچه های پایه میتونن از کلاس های پایش استفاده کنن

پیشنهادم خودم : جفتشون خوبن ولی نظر خودم بیشتر روی اسماعیلی هست یعنی قشنگ بهتون یاد میده شیمی یعنی چی کلا با ایشون با شیمی حال میکنید
      ببخشید شما برای نکته و تست شیمی چه استادی رو پیشنهاد میکنید ؟ آقاجانی اسماعیلی یا مرادی؟؟
      برای فیزیک هم یحیوی یا میرحسینی یا ذهبی ؟؟
      خیلی ممنونم
      ویرایش توسط Shirinp : 27 دی 1400 در ساعت 15:02

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negin_M27 نمایش پست ها

ممنون عزیزم
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      آلا

ممنون
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات کسیومیشناسی درس به درس بگه ؟ میخوام اول یه دور درس به درس بخونم بعدش مبحثی
      ​شاهین زاد و یکتا در کنار تدریس موضوعی ، درس به درس هم کار میکنن کلا تو درس به درس خوندن اگه لغت و املاء و تاریخ ادبیاتو بزاری کنار در حدی که بدونی موضوع درسا و مفهوم بیت ها(نه معنی دقیق) چیه و یسری تست درس به درسم طبق بودجه بندی ازمونا بزنی کافیه بقیشو فقط موضوعی بخون ولی پیشنهادم اینه بجای دیدن فیلم بری کتاب جامع خیلی سبز رو بگیری و برای درس به درس از روی اون بخونی و وقتتو با فیلم هدر ندی

ویرایش توسط Ali Darkness : 27 دی 1400 در ساعت 21:54

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Shirinp;1762289]ببخشید شما برای نکته و تست شیمی چه استادی رو پیشنهاد میکنید ؟ آقاجانی اسماعیلی یا مرادی؟؟
      خیلی ممنونم[/QUOTE

برای نکته و تست شیمی اسماعیلی

برای فیزیک هم خودت یه جلسه از میرحسینی و یحیوی ببین یکی رو انتخاب کن 80 درصد تدریسشون یکیه ولی امسال جزوه یحیوی خیلی خوب شده

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      ​شاهین زاد و یکتا در کنار تدریس موضوعی ، درس به درس هم کار میکنن کلا تو درس به درس خوندن اگه لغت و املاء و تاریخ ادبیاتو بزاری کنار در حدی که بدونی موضوع درسا و مفهوم بیت ها(نه معنی دقیق) چیه و یسری تست درس به درسم طبق بودجه بندی ازمونا بزنی کافیه بقیشو فقط موضوعی بخون ولی پیشنهادم اینه بجای دیدن فیلم بری کتاب جامع خیلی سبز رو بگیری و برای درس به درس از روی اون بخونی و وقتتو با فیلم هدر ندی

باشه مرسی لطف کردی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shirinp نمایش پست ها
      ببخشید شما برای نکته و تست شیمی چه استادی رو پیشنهاد میکنید ؟ آقاجانی اسماعیلی یا مرادی؟؟
      خیلی ممنونم
      نکته وتست بهمن بازرگانی فوق العاده است و قدرت این دبیر رو تو نکته و تست میتونید قشنگ حس کنید / توی تدریس و کلاس سالیانه هم فوق العاده هستند فقط تقریبا نزدیک به 100 جلسه میشه کلاس سالیانه شون که خیلی زیاده / ولی نکته وتستشون که فک کنم 35 جلسه باشه عالیه

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

ببخشید یه سوال داشتم
      به نظر شما برای کسی که سطح شیمی متوسط رو به بالایی داره و یه چیزای نسبتا خوبی رو میدونه بابایی مناسبتره یا آقاجانی؟

@josef76

خوشحال میشم نظر شمارم بدونم یوسف جان
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyed..yousefi نمایش پست ها
      سلام دوستان

ببخشید یه سوال داشتم
      به نظر شما برای کسی که سطح شیمی متوسط رو به بالایی داره و یه چیزای نسبتا خوبی رو میدونه بابایی مناسبتره یا آقاجانی؟

@josef76

خوشحال میشم نظر شمارم بدونم یوسف جان
      هردو خوبن من جات بودم نکته و تست آقاجانی و بابایی رو هر دو رو میدیدمش
      البته اگه نیازی به تدریس داری میتونی از هر دو استفاده کنی
      بیشتر باید ببینی با کدوم یکی راحت تری
      من خودم به خاطر جزوه خوب آقاجانی و تدریس خوبشون و نکاتی که میگن اقاجانی رو انتخاب کرده ام
      ولی استوکیومتری بابایی یه چیز دیگه است و استوکیومتریش رو هم دیدم مخصوصا برای امسال که سوالات خیلی خفنی رو حل میکنه

آقاجانی : تدریس صفر تا صد مباحث + تست کنکور+ ارائه نکات و جمع بندیهای خیلی خوب
      بابایی : تدریس صفر تا صد مباحث{ شاید یکم برای صعیف ها چندان صفر تا صد نباشه} + تست کنکور + تستهای سنجش و ازمونها گهگاهی + تستهای خفن تالیفی پشم ریزان

نکته و تست اقاجانی: تستهای خفن پشم ریزان

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      هردو خوبن من جات بودم نکته و تست آقاجانی و بابایی رو هر دو رو میدیدمش
      البته اگه نیازی به تدریس داری میتونی از هر دو استفاده کنی
      بیشتر باید ببینی با کدوم یکی راحت تری
      من خودم به خاطر جزوه خوب آقاجانی و تدریس خوبشون و نکاتی که میگن اقاجانی رو انتخاب کرده ام
      ولی استوکیومتری بابایی یه چیز دیگه است و استوکیومتریش رو هم دیدم مخصوصا برای امسال که سوالات خیلی خفنی رو حل میکنه

آقاجانی : تدریس صفر تا صد مباحث + تست کنکور+ ارائه نکات و جمع بندیهای خیلی خوب
      بابایی : تدریس صفر تا صد مباحث{ شاید یکم برای صعیف ها چندان صفر تا صد نباشه} + تست کنکور + تستهای سنجش و ازمونها گهگاهی + تستهای خفن تالیفی پشم ریزان

نکته و تست اقاجانی: تستهای خفن پشم ریزان

ممنون آقا لطف کردی

حتما یه جلسه از هرکدوم میبینم

الرین آغریماسین قارداش
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان لیست آپدیت شد. لطفاً نظرات خودتون رو برام بفرستید. لیست خیلی ترتیب خاصی نداره چون من قرار نیست جای شما تصمیم بگیرم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      برا کسی که زبان در حد ۳۰ درصده ،نکته و تست کدوم بهتره ؟ قریشی یا جابری؟

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)