خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات

Exclamation تاثیر معدل در کنکور1401 لطفا کمک کنید

سلام امید وارم حالتون خوب باشه من پسرخالم نظام قدیمه وامسال از دانشگاه انصراف داده و میخواد کنکور سراسری 1401 شرکت کنه وبرای رشته پزشکی یا دارو سازی تلاش کنه گفت که معدل دبیرستانش داغونه ..حالابنظرتون این تاثیر سوابق تحصیلی براکنکور 1401 مانع رسیدن به هدفش می شه؟ اصلا این سوابق تحصیلی چیه وتو کنکور1401 به نفع و به ضرر چه کسایی میشه توضیح بدید تروخدا خیلی ذهنمون مشغوله

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در بهترین حالت از کنکور 1402 اگه معدل دوازدهم معیار باشه و اگر معدل 12 و 11 معیار باشه از کنکور 1403 اعمال میشه و 60 درصد معدل دبیرستان و 40 درصد کنکور ملاک میشه
      ولی تا وقتی که تصویب نشه و به صورت قطعی اعلام نکنن هیچی معلوم نیست چون 40 ساله دارن تصویب میکنن
      بعید میدونم شامل 1401 بشه من خودمم نظام قدیم هستم و میخوام 1401 کنکور بدم اگه معدل تاثیر قطعی داشته باشه باید بریم برای ترمیم معدل
      ویرایش توسط Doctormahdi : 03 خرداد 1400 در ساعت 21:35

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.soltani نمایش پست ها
      سلام امید وارم حالتون خوب باشه من پسرخالم نظام قدیمه وامسال از دانشگاه انصراف داده و میخواد کنکور سراسری 1401 شرکت کنه وبرای رشته پزشکی یا دارو سازی تلاش کنه گفت که معدل دبیرستانش داغونه ..حالابنظرتون این تاثیر سوابق تحصیلی براکنکور 1401 مانع رسیدن به هدفش می شه؟ اصلا این سوابق تحصیلی چیه وتو کنکور1401 به نفع و به ضرر چه کسایی میشه توضیح بدید تروخدا خیلی ذهنمون مشغوله
      تا به الان که تاثیرش مثبت بوده و برای رتبه های که بتونه اون رشته ها رو بیاره عملا بی تاثیره
      تاثیر مثبت به نفع رتبه های بالاس و کسایی که رشته های تاپ میخوان بدردشون نمیخوره مگر اینکه تاثیر رو مثبت اعلام کنن که برای کنکور 1401 هنوز اعلام نشده اما به احتمال زیاد همون تاثیر مثبته
      به پسرخاله ت بگو تمام تلاششو بکنه و خیالش راحت باشه
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بهش بگو فقط فوکوسش روی کنکور باشه و لا غیر تاثیر قعی معدل برای کنکور 1401 محال ممکنه اعمال بشه و حتی غیر قانونی هست چرا که دیوان عدالت کشوری در این مورد در سال 95 ورود کرد و قانونی رو تصویب کرد که در کنکور فقط تاثیر مثبت باید اعمال شود و برای تغیر این قانون باید از هفت خوان رستم رد بشن اگر هم حتی بر فرض محال تاثیر قطعی شد (که نخواهد شد ) ترمیم معدل میکنن
      در کل کسی که کنکور رو مسلط باشد امتحان نهایی براش آب خوردنه
      سوال تستی= سوال تشریحی چهار گزینه ای زماندار
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      سوالم دقیقا به این تاپیک ربط نداره ولی گفتم تاپیک جدید نزنم دیگ
      بچه ها برای ثبت نام کنکور باید حتما معدل هارو دقیق میزدیم؟ (فارغ التحصیلم)
      چون من مدرسم یه استان دیگست و فرصت ویرایش هم چند روز دیگست و سختمه برم کارناممو بگیرم ( اینم یادم رفت بگم ک کارناممو گم کردم)
      خلاصه دقیق بودنش ضروریه ؟ و عایا بازم فرصت ویرایش میدن که بعد ها برم بگیرم کارنامرو؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      سلام
      سوالم دقیقا به این تاپیک ربط نداره ولی گفتم تاپیک جدید نزنم دیگ
      بچه ها برای ثبت نام کنکور باید حتما معدل هارو دقیق میزدیم؟ (فارغ التحصیلم)
      چون من مدرسم یه استان دیگست و فرصت ویرایش هم چند روز دیگست و سختمه برم کارناممو بگیرم ( اینم یادم رفت بگم ک کارناممو گم کردم������)
      خلاصه دقیق بودنش ضروریه ؟ و عایا بازم فرصت ویرایش میدن که بعد ها برم بگیرم کارنامرو؟
      سلام رییس سازمان سنجش گفت حتما دقیق بزنین و گرنه قبولم بشین ما نمیپذیریم منم رو هوا وارد کرده بودم الان منتظر مهلت ویرایشم درستش کنم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirxray نمایش پست ها
      سلام رییس سازمان سنجش گفت حتما دقیق بزنین و گرنه قبولم بشین ما نمیپذیریم منم رو هوا وارد کرده بودم الان منتظر مهلت ویرایشم درستش کنم
      من بدبختیم اینه که کارناممو ندارمو تا ۳ اسفند نمیتونم خودمو به مدرسه برسونم کارنامه بگیرم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      من بدبختیم اینه که کارناممو ندارمو تا ۳ اسفند نمیتونم خودمو به مدرسه برسونم کارنامه بگیرم
      گفت چندبار مهلت ویرایش میدن احتمالا به سه اسفند میرسی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)