خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: هیئت علمی

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

هیئت علمی

سلام وقتتون به خیر
      می خواستم در یک موضوع به کمکی بهم کنید
      چجوری میشه عضو هیئت علمی دانشگاه شد ؟ از نظر اینکه چه رتبه ای تو کنکور لازمه ؟ و اینکه اینایی که عضو هیئت علمی میشن در ماه چقدر حقوق میگیرند؟یا اصلا پولی میگیرند؟
      من هزاران تجربه تو زندگیم کردم ،اگه بخوام یکی از مهم ترین تجربه هامو بهت بگم ،این هست که هیچکی برات نمی مونه جز پدر و مادرت ،حتی اون دوستت که جونتو براش میدی و مثل خواهر/برادر برات می مونه. حتی خواهر و برادر واقعی خودت هم به محض اینکه زندگی خودشون به خطر بیفته ،پشتشونو میکنند و میرن و انگار نه انگار اصلا کسی وجود داشته تو زندگیشون.پس برای زندگی خودت بجنگ ،نزار آرزوهات بمیرن

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAhUR_1400 نمایش پست ها
      سلام وقتتون به خیر
      چجوری میشه عضو هیئت علمی دانشگاه شد ؟ از نظر اینکه چه رتبه ای تو کنکور لازمه ؟ و اینکه اینایی که عضو هیئت علمی میشن در ماه چقدر حقوق میگیرند؟یا اصلا پولی میگیرند؟
      رتبه کنکور می مونه تو سالی که کنکور میدین بعدش کسی نه باش کاری داره نه اصلا به درد میخوره تو اینجور موارد
      این روزها پذیرش هیئت علمی کاملا با گذشته فرق داره. قبلا بر اساس شایسته سالای بود الان رابطه سالاری حرف اول رو میزنه یذره هم تخصص. وقتتو نمی گیرم و سخنو کوتاه می کنم الان هیئت علمی شدن بیشتر بر اساس رابطه است. هر چقد بله قربان گوی خوبی باشی احتمال جذبت بیشتره.
      اما اگر بخوای پروسه پذیرش هیئت علمی رو بدونی هر دانشگاه فراخوان هیئت علمی میده و در نهایت کسی که خودشون دوست دارن و بقول خودمون باش حال میکنن رو بر می دارند. معمولا بر اساس رابطه است ولی این وسط در بعضی موارد کم افراد شایسته هم جذب میشن. افراد شایسته کسی هست که در طول دوران تحصیلش مقالات و تحقیقات فراوان داشته و در زمینه های علمی حرف برای گفتن داره. موارد دیگه ای هم هستن که از حوصله اینجا خارجه. حقوقشون هم بر اساس اینکه مربیه یا استادیاره یا دانشیاره یا استاد تمام هست فرق داره. اینکه بر چه اساسی میشن استاد یار یا دانشیار یا استاد تمام بر اساس مدارج علمی و سابقه است
      ویرایش توسط Rubiker : 03 خرداد 1400 در ساعت 20:19

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAhUR_1400 نمایش پست ها
      سلام وقتتون به خیر
      هیئت علمی بدون پارتی شاخ غول شکستنه
      خیلی سخته و خیلی باید درسخون باشید
      معدل و دانشگاه آخرین مدرک(ارشد یا دکتری برای رشته های ناپیوسته) خیلی مهمه
      مقاله و تحقیق وفعالیت های خارج از دانشگاه هم مهمه
      رتبه کنکور ربطی نداره
      حقوق هم که بالا
      الان زیر ماهی 15 میلیون نیست حقوق هیئت علمی ها و هرچه رتبه بالاتر باشه قطعا حقوقشون هم بیشتره
      LEFT
      4/19/2021
      ویرایش توسط Shah1n : 03 خرداد 1400 در ساعت 21:34

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام پروسه طولانی هست و نتیجه هم قطعی نیست مگه اینکه دلیل خاصی داشته باشید وگرنه راه های بهتری هم هست برای موفقیت ، به من باشه ترجیح میدم بمونم پشت کنکور و یکی از رشته های درمانی قبول بشم تا بخوام این مسیر رو در پیش بگیرم. هیئت علمی شدن نه تنها در ایران که در خارج از ایران هم به این راحتی ها نیست وارد هر رشته ای میشید به این فکر کنید اگر اومدیم و به هیئت علمی شدن نرسیدید راه دیگه ای هم هست برا موفقیت؟ اینم نکته مهمیه که نباید دستتون بمونه تو پوست گردو...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به کل دوره تحصیل از بعد کنکور. تا لحظه ای برا مصاحبه میری ربط داره.
      ببین من دقیقا نمیدونم عضو شدن پارتی میخواد یا نه
      من فامیل های نزدیکم حدودا در سن ۴۰ و خورده‌ای استاد. تمام شدن....حقوق فرق داره
      ولی ۲۰ تومن میشه ماهی ولی باید دکترا قبول شدی....این مصاحبه واقعا یا شانس میخواد یا پارتی
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مدرک شما باید حداقل ارشد باشه
      ترجیحا چند سال سابقه کار میخواد

و اینکه پارتی حرف اولو میزنه.
      خداوند آن خویش خویش است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن