سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه
بچه ها یه سوال دارم ، لطفا و‌ خواهشا فقط و فقط به سوالی که پرسیدم پاسخ بدین و جواب های دیگه ندین.
من میخوام کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم، و میخوام از الان تا کنکور برای هر درس دو یا سه منبع کار کنم، دو منبع اول قطعا از کتابهای غیر آزمونی مثل موج و فارآزمون و فصل آزمون و..هست، اما منبع سوم بسته به درس و زمان میتونه کتابهای آزمونی، یا یک کتاب خیلی سخت باشه..
برم سر اصل مطلب؛ شما فرض کنید یه نفر میخواد برای شیمی از سه منبع استفاده کنه؛ منبع اول تکلیفش مشخصه که همزمان با آزمونها بررسی میشه و پیش میره اما منبع دوم رو کی باید شروع کرد ؟ میخوام قابل لمس تر بگم؛ فکر با اولین‌ آزمون مهر منبع اول رو برای شیمی شروع میکنیم بعدش ما یه ایستگاه جبرانی داریم، یه جمعبندی دی ، یه جمعبندی عید؛ حالا به ایستگاه جمعبندی اول میرسیم و قراره کل دو یا سه فصلی که از هر درس هر پایه خوندیم رو مرور کنیم؛ آیا بنظر شما وقت میشه در این بازه‌ی ۲ هفته‌ای از یک منبع جدید کل تستهاش رو کار کنیم ؟
من در این مورد که پرس و جو کردم اینها رو شنیدم که میگن اگه قراره دو منبع کار کنی یا به صورت موازی تست های مضرب زوج دوکتاب رو برای هر آزمون کار کن، و وقتی به ایستگاه های جمعبندی رسیدی تستهای فردشون رو کار کن..
و یا میگن منبع اول رو با آزمون پیش ببر، منبع دوم در آزمون جمعبندی مضربی بزن، مثلا مضارب ۳، اگه یه نرسیدی همه‌ی تستهای منبع دوم رو بزنی، تو‌ آزمون جمعبندی بعدی بزن!
نظر شما چیه ؟ بنظر شما آیا وقت میشه در یک آزمون جمعبندی کل تستهای یک کتاب جدید رو زد یا نه و چیکار باید کرد ؟
لطفا فقط جواب همین سوال رو بدین، نه اینکه بگین یک کتاب را چندین بار بخوان و از اینجور صحبت ها