خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 74
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دو ستانی که منفی دادین مثل اینکه خودتون میتننید تو 30 -40 روز باقی مونده رتبه 1 بشید؟؟
      نمیدونم چرا ادم واقعیت رو میگه باهاش ضد میشن بقیه
      چرا تو این مملکت همه دوست دارن دروغ بشنون ؟؟
      قطعا اگه یکی دو تا جمله لنگیزشی میگفتم و میگفتم میتونی نترس و ... هزار تا مثبت گرفته بودم
      واقعا آدم تعجب میکنه
      30هزار کشور یعنی تقریبا 10 هزار و حتی کمتر منطقه که تو کنکور تجربی محال ممکنه کسی که صفر مطلقه بتونه بهش دست پیدا کنه اگه کسی هست که بتونه بسم الله
      تو منطقه دو 14 هزار میشه
      خیلی سخته ولی میشه اگه یکم شانس هم بیارم یکم بهتر هم میشه

2. Top | #17
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط babaknariman نمایش پست ها
      من صفرم نخوندم میشه تو 40 روز 30 هزار کشوری اورد؟
      تجربش رو داشم میتونم این 40 روز رو 16 ساعت بکوب بخونم
      باید هر درس رو چند درصد بزنم و کدوم مباحث رو بخونم؟؟
      سلام
      بجای تایپک زدن و نظر خواهی از بچه ها ، کرنومترو بگیر دستت و شروع کن بخون وقتی انقدر به خودت مطمنی چرا دنبال تایید میگردی
      اطنجا هیچ دلخوشی وجود نداره
      دلخوشی وسط کتابات توی اتاقت با اطمینان ب خودته
      25 : 32 : 13 : 00

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      انقدر تخیلی فکر نکنین و واقعیت ها رو ببینین
      نمیدونم چرا اکثر کسایی که اینجان همش میخوان حرفای انگیزشی بشنون و اینکه "آره اگه صفر باشی هم میشه تو ۳۰ روز زیر ۱۰ هزار شد" در صورتی که شک دارم کسایی که این خزعبلات رو میگن تصور دقیقی از "صفر مطلق داشته باشن"

مخالف روحیه دادن به طرف نیستم اما امید واهی از ناامیدی بدتره
      شمایی که الان میای "میگی آره داداش تو این مدت میتونی رتبه زیر هزار هم بیاری"، همین "داداش" وقتی رتبه اش شد ۱۰۰ هزار فکر میکنه مشکل از اون بوده و چون خنگه نتونسته رتبه بهتری بیاره و کلا ناامید میشه از خودش. در صورتی که مشکل از اون نیست. مشکل از اون کودن هاییه که "بمب انگیزشی" هستن و نمیدونن دارن چی میگن و فقط بلدن چشمشونو ببندن و بگن "تو میتونی تو میتونی همه ی تلاشتو بکن تو میتونی موفق بشی"

بیاین واقعیت ها رو ببینیم. من نمیگم نمیشه موفق شد. فقط میگم توی این مدت باقی مونده کسی که صفر مطلق باشه(صفر مطلق یعنی مثلا بابای من)، نمیتونه رتبه خوب بیاره. حالا هر چقدر هم که میخواد زور بزنه. شما نمیتونی مغز آدم رو روی کاغذ پیاده کنی و بگی از الان انقد ساعت بخون انقد تست بزن انقد آزمون جامع بزن رتبه زیر ۱۰۰۰ میاری! چون این چرت و پرت محضه
      از نظر من کسی که الان صفر مطلقه بهتره واسه ی سال بعد تلاششو بکنه و از الان روی سال بعد تمرکز و هدف‌گذاری کنه. در ضمن اگه هدف استارتر فقط صرفا "دانشگاه رفتن" باشه که به قول آقا یوسف با معدل دیپلم میشه خیلی راحت رفت دانشگاه دولتی(و اتفاقا رشته های خوبی هم وجود داره).

به هر حال، استارتر عزیز، توصیه ی من بهت اینه که برای کنکور ۱۴۰۱ سرمایه گذاری کنی.
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #19
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      چرا الان به رتبه فک میکنین؟الان فقط باید مثه اسب بخونی دیگه تهش هرچی شد:عمومیارو جز ادبیات به نظرم تا 60 میشه رسوند,تخصصیم درسایی که ضریب بیشتری دارن ینی زیست و شیمی میتونی به یه 30 الی 40 برسونی اگه خیلی خوب بخونیشون اون دوتای دیگه دیربازده ن فکر نمیکنم بشه تو این مدت بالا بردشون ولی 20 تا رو شاید بزنی ,همینارو داخل تخمین بزن رتبه بدی نمیده
      خیلیا سه چهارساله ب این عددایی که تو گفتی تو این مدت باقی مونده نرسیدن، چجوری به این عددا میرسین .یهو بگین مام نخونیم تا سی روز اخر مگه علاف بودیم این همه خودمونو جر بدیم .
      dont care about

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا الان به رتبه فک میکنین؟الان فقط باید مثه اسب بخونی دیگه تهش هرچی شد:عمومیارو جز ادبیات به نظرم تا 60 میشه رسوند,تخصصیم درسایی که ضریب بیشتری دارن ینی زیست و شیمی میتونی به یه 30 الی 40 برسونی اگه خیلی خوب بخونیشون اون دوتای دیگه دیربازده ن فکر نمیکنم بشه تو این مدت بالا بردشون ولی 20 تا رو شاید بزنی ,همینارو داخل تخمین بزن رتبه بدی نمیده

مطمئنی شیمی و زیست میشه 40 زد؟؟ رتبه 1 کنکور 99 تو رشته ریاضی شیمی رو که از دهم میخوند 40 درصد زد ها یکم لاقل تحقیق کنید قبل از حرف زدن
      این جهان زندان و ما زندانیان.......
      ویرایش توسط _Joseph_ : 31 اردیبهشت 1400 در ساعت 17:12

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kingdom نمایش پست ها
      خیلیا سه چهارساله ب این عددایی که تو گفتی تو این مدت باقی مونده نرسیدن، چجوری به این عددا میرسین .یهو بگین مام نخونیم تا سی روز اخر مگه علاف بودیم این همه خودمونو جر بدیم .
      من رو حرف ایشون خیلی فکر کردم دو حالت داره یا خودش نخونده و اصلا تو باغ نیست فکر میکنه به همین راحتی هاست این درصد ها رو آوردن
      یا اینکه خودش اینقدر هوشش عالیه که دیگه فکر میکنه بقهی هم مثل ایشونن و میشه تو 30 روز رفت عمومی ها رو بالای 60 زد در حالی که حتی اگه یک نفر از الان فقط عمومی بخونه این 30 روز رو باز هم احتمال اینکه بتونه عمومیها رو بالای 60 بزنه بسیار کم هستش و حتی غیر ممکن چه برسه به اختصاصی
      جان من شیمی 30 درصد تو 30 روز؟؟؟ یاد اون تبلیغات اینستاگرامی افتادم
      طرف میشناسم پسر عموی نزدیک ترین دوستم تو تیزهوشان از دهم میخوند و تست میزد تو کانون حتی یکبار که یازدهم بود باهاش مصاحبه کردن در مورد تراز که بالای 7000 بود ترازش
      دوازدهم رو رفت غیر حضوری کرد ثبت نام کرد تو یکی از این موسسات کنکوری که وقتش تو راه مدرسه تلف نشه
      سال آخر تا مرز کشته شدن خوند درصد هاش رو وقتی به من میگفت باورم نمیشد تو کنکور 99
      ادبیات رو 18 درصد زد
      عربی رو 48
      دینی رو 68
      زبان انگلیسی 40
      زیست 63
      ریاضی 60
      فیزیک 18
      شیمی 23
      رتبه ش تو منطقه 1 شد 4500و تو کشور نمیدونم چی شد ولی بالای 12هزار بود فکر کنم
      بعدش ایشون تو این 30 روز آخر میگن به این درصد ها رسیدن راحته و ...
      ویرایش توسط _Joseph_ : 31 اردیبهشت 1400 در ساعت 17:09

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nine نمایش پست ها
      قیافه کسایی که بیش از یک سال خوندن و زیر هزار شدن:
      قیافه کسی که یکسال خوندن و حتی زیر هزار هم نشدن
      :troll (2)::troll (19)::troll (16):

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من 8 سال پیش کنکور دادم دوست عزیز پارسال از 0 دو ماه قبل عید شروع کردم فقط اونم چه خوندنی؟هیچی یادم نبود تازه نظام قدیم بودم پایه چندان خوبی هم نداشتم و ندارم ,رتبه سال 93 کنکورم 13 هزار شد که مشخصه وضعیتم چقد داغون بود,کنکور پارسال از بعد عیدم نخوندم دیگه به دلایل تنبلی و پایه ضعیف ,فقط نزیکای کنکور یکم دینی و عربی خوندم که دینی 60 زدم عربی ام 40,زیست و شیمی هم 20 زدم,ادبیات و زبانم 20 باقی رم سفید, شاید یک ساعت مطالعه روزانه بعد از عید تا کنکورم نداشتم,اینا درصدای فاجعه ای هستن ولی اگه کسی بخواد پیشرفت کنه با یک ماهم اندازه خودش نتیجه میگیره اون درصدایی هم ک گفتم بالا حساب نمیشد ک همه مقابلش گارد گرفتن!
      بله دیگه دو ماه قبل عید میشه تقریبا بهمن ماه
      یک ماه هم تعویق خورد پارسال
      تقریبا شما 7 ماه مانده به کنکور شروع کردید به خوندن
      7*30 میکنه 210 روز
      الان تقریبا 40 روز مونده به کنکور
      شما روزی 2 ساعت درس میخوندین میشد 420 ساعت
      الان کسی تو این 40 روز روزی 10 ساعت بخونه میشه 400 ساعت
      اون هم کسی که صفره مطلق باشه فقط 30 روز طول میکشه که قلق خوندن دستش بیاد تا ایشون اصلا بفمه چجوری باید بخونه زنگ کنکور به صدا در اومده
      هر جوری نگاه کنید حرفی که زدید حرف بی تدبیری بود
      کسی که هفت ماه روزی 2 سالعت دری بخونه نمیتونه به اون درصد هایی که گفتید تو عمومی و شیمی و زیست برسه چه برسه از اۀان بخواد روزی 10 ساعت بخونه حتی بازم نمیرسه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اونایی که میفرمایین 4 سال نخوندن ادای خوندن دراوردن!50 زدن عربی و دینی خیلی کارشاخیه؟بشینی کتاب درسی هاشونم بخونی بدون تست میزنی انقدر رو!
      هفت ماه فرصت داشتی چرا خودت نتونستی بزنی؟در ضمن بحث سر 50 زدن فقط دینی و عربی نیست بحث سر 30 هزار کشوره در کنکور تجربی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      متوجه نشدین درست کلا دوماه قبل عید خوندم از ابان تا اذر!چی آخه یاد من بود تا کنکور که شهریور بود؟بعد عید روزی 1 ساعت نه دوساعت!توجه ام داشتین که میگم 8 سال دور بودم؟من برام مهم نیس که باور میکنین یا نه ولی الان همه الان فاز غیرممکن برداشتن واسه توجیه کلا!
      دوست عزیز ایشونم میگن صفر مطلق هستن خوب با شما فرقی نمیکنن
      در ضمن شما گفتید که
      دینی 60
      عربی 60
      زبان 60
      ادبیات نمیشه بالای 60 زد
      ریاضی 20
      فیزیک 20
      زیست 30تا 40
      شیمی 30تا 40
      []

فایل پیوست 97636

این درصد ها رو خود انیشتین بیاری نمیتونه تو این مدت باقی مونده بزنه حتی اگه یه نفر کلا عمومی بخونه از الان بازم نیتونه صد درصد بره و بالای 60 بزنه عمومی رو و اختصاصی پیشکش
      من توجیح نمیکنم شما دارید گفته تون رو میکنین تو چشم ادم اگه حرفهای شما درسته بسم الله بشین بخون یکسال بعدشم برو قبول شو پزشکی کسی که میتونه تو 40 روز این درصدارو بزنه تو 140 روز میتونه کنکور رو قورتش بده
      بشین بخون بسم الله
      ویرایش توسط _Joseph_ : 31 اردیبهشت 1400 در ساعت 17:34

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته اینم اضافه کنیم انشتین فقط فیزیک بلد بود! البته یکمم ویولون میزد

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dillon نمایش پست ها
      البته اینم اضافه کنیم انشتین فقط فیزیک بلد بود! البته یکمم ویولون میزد
      منظو.ر از انیشتین بودن : نابغه بودن
      در ضمن در دنیای که چنین چیزایی موجوده بعید نیست انیشتین اصلا در ایران کنکور داده باشه و پزینستون قبول شده باشه
      capture.png

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انیشتین!چه قیاس مسخره ای .باشه داداش گفتم که مهم نیس واسم چی میفرمایین واسه آدمی که میخواد ثابت کنه حق با اونه هرچیزی ام بگی سعی در به کرسی نشاندن حرف خودش داره
      من چیزی رو برخلاف شما ثابت نمیکنم و نمیگم اینقدر بزنی تو این مدت و... من فقط تناقضات که تو حرفهاتون هست رو بهخ روی خودتون میارم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دیگه نمیدونم اونی که نتونه یه دینی و عربی و چندتا لغت چرت حفظ کنه چجوری میخواد تو دانشگاه انگل و حشره شناسی پاس کنه!منظورم درست برسونم پس:اگه عرضه نداری عمومیاتم 50 بزنی برو حسابداری پیام نور بنویس.
      باز هم شما مغالطه میکنید
      شما گفتید زیست و شیمی 40
      ریاضی فیزیک 20
      همه عمومیها به جز ادبیات 60
      گیرم که حتی به حرف الآنتون که حرفتون رو عوض کردید یکی بیاد و فقط عربی و دینی رو بخونه و حتی شما که میگید 50 من میگم بره و 100 بزنه قبول؟؟
      باز هم 30 هزار کشور نمیشه
      نمیدونم چرا اینقدر مقاومت میکنید در برابر فهمیدن

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چی بگم پس؟بگم تهش 20 درصد بزنی خودتو بچلونی؟تو مثلا خیرسرت اشرف مخلوقاتی نمیتونی چندتا کتاب عمومی بخونی خیرسرت؟به کسی امید ندادم گفتم میشه غیرممکن نیست حالا اینکه شما نمیتونی حرفش جداست .
      تو میتونی چرا نخوندی 7 ماه فرصت داشتی؟؟؟ یه جوری میگی میشه مثل اینکه نشستی تو دانشگاه تهران داری پزشکی میخونی و خودت هم دقیقا تو 40 روز تونستی خودت رو به اون درصد ها برسونی هر وقت خودت تونستی تو 40 روز بری تو کنکور
      کل عمومیها رو 60 به جز ادبیات
      و ریاضی فیزیک رو 20
      و شیمی و زیست رو 40 بزنی اونوقت بیا و به یه نفر دیگه بگو آره میشه و من انجامش دادم تو هم میتونی
      و برعکس شما بله من پاره میشم زیر چرخ دنده های درس و کنکور و میدونم چقدر سخته حتی یک درصد به درصد قبلی اضافه کردن نمیام بگم میتونی و ...
      چون خودم دارم میبینم چی به چیه و فاکتور های کسی که میره اون درصد ها رو میزنه چیه و مثل شما یه حرفی رو پرت نمیکنم وسط یه نفر دیگه رو بد بخت کنم با حرفهای نسنجیده ام

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن