خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 78
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برگزاری کنکوررر دو بار در سال

به گفته قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور، تعیین سرنوشت دانش آموز در چند ساعت برگزار کنکور، خانواده ها را دچار تنش می کند. برای رفع این اضطراب، مقرر شده است حداقل ۲ بار در سال کنکور برگزار شود و زمان اجرای آن به اطلاع داوطلبان می رسد. وی اظهار داشت: همچنین ۶۰ درصد پذیرش در کنکور به سوابق تحصیلی و امتحانات نهایی پایه دوازدهم مدرسه اختصاص می یابد

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دل خوش به این اخبار نباشید. هر چند سال یکبار میان موضوع کنکور و سربازیو مطرح میکنن آخرشم هیچو پوچ

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه تصویب شه خیلی خوب میشه بنظرم
      حداقل مثل ماها نمیشن که چندین سال پشت کنکور بمونن

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      در کل خوبه ولی باید از دو سه سال قبل اجراش اطلاع رسانی کنن و امیدوارم 1401 اجرا نشه.
      چون این طرح برای اونایی که قرار تیر 1401 کنکور بدن بسیار بسیار وحشتناک و فاجعست .
      به این دلیل که سال اینده که دو کنکور داشته باشیم ظرفیت بین دو کنکور تقسیم میشه ، نصف ظرفیت میشه برای کنکور تیر ماه و نصف ظرفیت برای کنکور مثلا ابان ماه.
      حالا این بچه هایی که الان برای کنکور 1401 دارن میخونن اعم از پشت کنکوری ها و دانش اموزای وروی دوازدهم ، سال اینده که تیر کنکور بدن نصف ظرفیت پذیرش پریده ، پنجاه درصد ظرفیت از پذیرش کنکور تیر ماه حذف شده ، واقعا فاجعست. یه سال میشینی میخونی بعد کنکوری میدی که شانس قبولیت نسبت به سالهای قبل نصف شده !!!!! یه جورایی ظالمانه و ناعادلانست . امیدوارم برای اینجاش یه فکری بکنن . حواستون باشه کنکوریای 1401 به طور نامحسوس اتفاق خیلی ناخوشایندی داره رخ میده که حتی از تاثیر قطعی معدل هم میتونه اثرش خیلی بدتر باشه. تاثیر معدل و شاید با ترمیم معدل بشه جبران کرد ولی کاهش ظرفیت و هیچ جوره نمیشه .
      این جور طرح ها رو باید حتما حداقل از دو سه سال قبل اجراش اطلاع رسانی کرد نه این که یه باره بگن میخایم از سال اینده اجراش کنیم.
      ویرایش توسط reza333 : 29 اردیبهشت 1400 در ساعت 03:03

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی تاثیر معدل ۶۰ درصد میشهه؟

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور ۱۴۰۰ بدید برید فقط،،،معلوم نیست بعدش میخوان چه بلایی سرمون بیارن

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این کبگانیان انگار از هیچی خبر نداره ، همینجوری بریده و دوخته ! گفته میخوایم از ۱۴۰۱ معدل یازدهم را هم تاثیر بدیم! در صورتی که یازدهما الان امتحانشون نهایی نیست ، و طبق رأی دیوان عدالت اداری در چند سال گذشته ، تصویب شد که فقط امتحان نهایی قابلیت تاثیر داشته باشه .

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان ما ۱۴۰۱ ها دقبقا چه خاکی به سرمون بریزیم؟یعنی واقعا اجرا میشه

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برید به سبطی بگید بیفته به جونشون

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچ اتفاق عجیب و غریبی نخواهد افتاد برید درستون رو بخونید نهایت نهایت تاثیر معدل رو 60 درصد مثبت میکنن همین و بس
      در ضمن شما فقط به مقوله کنکور نباید نگاه کنید باید به مقوله پذیرش و ورودی دانشگاه ها هم نگاه کنید پارسال کنکور 99 یه ماه عقب افتاد دانشگاه ها سیستمشون ریخت به هم که به جای مهر باید از آبان پذیرش میکردن و هزینه خورد براشون و خیلی هم اعتزاض کردن نسبت به این قضیه
      الان بخوان دو بار کنکور در سال برگزار کنن که قطع به یقین میخوان کنکور رو دو مرحله ای کنن مثل دهه 60 و 70 یعنی یک مرحله در بهمن عمومی ها رو بدید و یک مرحله هم در خرداد اختصاصیها رو برید کنکور بدید و مهر هم برید دانشگاه
      فکر نکنید میخوان دو تا کنکور رو تو یک سال برگزار کنن این اصلا ممکن نیست نه کشور میتونه هزینه و امکانش رو فراهم کنه و نه اجازه داده میشه از طرف دانشگاه ها و نه ظرفیت درست و حسابی میشه تقسیم کرد و کلا کن فیکون میشه
      پس اگر هم دو مرحله ای بخوان بکننش با تاثیر امتحانات سالهای پایه قطعا برای سال 1401 این اتفاق نخواهد افتاد و شاید برای سال 1404 و یا 1405 بشه اجراییش کرد
      برای 1401 حتی تصور اینکه تاثیر رو 60 درصد بکنن دور از ذهنه چه برسه به این چیزایی که ایشون گفتن
      در ضمن این آقایی که این حرفها رو زدن نه سخنگو هستن و نه وزیر و نه رئیس فقط اومدن یه حرفی رو پروندن و دست ایشون نیست دست شورا و یک کار گروه هست پس نگران نباشید
      اینا همونایی هستن که 20 ساله میخوان کنکور رو حذف کنن یا دمه سال 93 بحث حذف کنکور خیلی داغ شد اونموقع سوم دبیرستان بودم رفته بودم نمایشگاه کتاب تبریز یه استاد دانشگاهی اومد گفت کنکوری هستی گفتم نه من 95 کنکور میدم که فک کنم تا اونموقع حذف بشه با این حرفهایی که زده میشه برگشت گفت کنکور از زمان من که کنکور دادم و الآن استاد دانشگاه شدم میخواست حذف بشه الان هم همون حرفهای تکراری رو زدن برو کتابات رو بخر بشین درست رو بخون نهایتش کتابای درسی رو تغییر میدن نه کنکور رو بنده خدا راست میگفت سال 94 کتابای ما عوض شد و کنکور هم همچنان باقیست

در ضمن همیشه گفتم که اخبار کنکور رو از مافیای کنکور دنبال کنید الآن کلاسای کنکور 1401 تو تمام موسسات و کتابای کنکور 1401 تو تمام کتابفروشیها و .... ثبت نام میشن و خریده میشن اگه قرار بود اتفاقاتی بیافته اینا اینقدر هزینه نمیکردن برای 1401 پس خیالتون راحت راحت هیچ اتفاقی نمیخواد بیافته و اگه خودتون رو درگیر این مسائل کنید تنها نتیجه ای عاید شما میشه شکسته
      این جهان زندان و ما زندانیان.......
      ویرایش توسط _Joseph_ : 29 اردیبهشت 1400 در ساعت 11:12

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      هیچ اتفاق عجیب و غریبی نخواهد افتاد برید درستون رو بخونید نهایت نهایت تاثیر معدل رو 60 درصد مثبت میکنن همین و بس
      در ضمن شما فقط به مقوله کنکور نباید نگاه کنید باید به مقوله پذیرش و ورودی دانشگاه ها هم نگاه کنید پارسال کنکور 99 یه ماه عقب افتاد دانشگاه ها سیستمشون ریخت به هم که به جای مهر باید از آبان پذیرش میکردن و هزینه خورد براشون و خیلی هم اعتزاض کردن نسبت به این قضیه
      الان بخوان دو بار کنکور در سال برگزار کنن که قطع به یقین میخوان کنکور رو دو مرحله ای کنن مثل دهه 60 و 70 یعنی یک مرحله در بهمن عمومی ها رو بدید و یک مرحله هم در خرداد اختصاصیها رو برید کنکور بدید و مهر هم برید دانشگاه
      فکر نکنید میخوان دو تا کنکور رو تو یک سال برگزار کنن این اصلا ممکن نیست نه کشور میتونه هزینه و امکانش رو فراهم کنه و نه اجازه داده میشه از طرف دانشگاه ها و نه ظرفیت درست و حسابی میشه تقسیم کرد و کلا کن فیکون میشه
      پس اگر هم دو مرحله ای بخوان بکننش با تاثیر امتحانات سالهای پایه قطعا برای سال 1401 این اتفاق نخواهد افتاد و شاید برای سال 1404 و یا 1405 بشه اجراییش کرد
      برای 1401 حتی تصور اینکه تاثیر رو 60 درصد بکنن دور از ذهنه چه برسه به این چیزایی که ایشون گفتن
      در ضمن این آقایی که این حرفها رو زدن نه سخنگو هستن و نه وزیر و نه رئیس فقط اومدن یه حرفی رو پروندن و دست ایشون نیست دست شورا و یک کار گروه هست پس نگران نباشید
      اینا همونایی هستن که 20 ساله میخوان کنکور رو حذف کنن یا دمه سال 93 بحث حذف کنکور خیلی داغ شد اونموقع سوم دبیرستان بودم رفته بودم نمایشگاه کتاب تبریز یه استاد دانشگاهی اومد گفت کنکوری هستی گفتم نه من 95 کنکور میدم که فک کنم تا اونموقع حذف بشه با این حرفهایی که زده میشه برگشت گفت کنکور از زمان من که کنکور دادم و الآن استاد دانشگاه شدم میخواست حذف بشه الان هم همون حرفهای تکراری رو زدن برو کتابات رو بخر بشین درست رو بخون نهایتش کتابای درسی رو تغییر میدن نه کنکور رو بنده خدا راست میگفت سال 94 کتابای ما عوض شد و کنکور هم همچنان باقیست

در ضمن همیشه گفتم که اخبار کنکور رو از مافیای کنکور دنبال کنید الآن کلاسای کنکور 1401 تو تمام موسسات و کتابای کنکور 1401 تو تمام کتابفروشیها و .... ثبت نام میشن و خریده میشن اگه قرار بود اتفاقاتی بیافته اینا اینقدر هزینه نمیکردن برای 1401 پس خیالتون راحت راحت هیچ اتفاقی نمیخواد بیافته و اگه خودتون رو درگیر این مسائل کنید تنها نتیجه ای عاید شما میشه شکسته
      داداش گلم ای کاش حرف شما درست بود . ولی طرف داره میگه دو بار برگزاری کنکور درسال ، نگفته میخایم کنکور رُ دو مرحله ای کنیم. بین این دو تا خیلی فرقه.
      ضمنا اقای سبطی که نمیدونم بهش بگم رفیق کنکوریها یا مافیای بزرگ کنکور یا شاید بهتر اصلا بگم شریک دزد و رفیق قافله ، تو کانالش گفته قرار ظرفیت بین دو نیمسال مهر و بهمن تقسیم بشه.

اگر این طرح از تیر 1401 اجرا بشه که به نظر من این دفعه اجراش میکنن چون برای دولت و اموزش پرورش و موسسات و مدرسان کنکور حسابی هم اب داره هم نون ، دوستانی که قرار تیر ماه 1401 کنکور بدن بد جور به قول خودمونی تو پاچشونههه......طرف میشینه از الان میخونه تیر 1401 رتبه خوبی مثلا 700 800 میاره ، به خیال خودش با در نظر گرفتن سالهای قبل میگه خب دیگه رشته مورد نظرمو قبولم ، بعد که نتیجه انتخاب رشته میاد میزنه مردود!!!! ، چرا چون ظرفیت پذیرش نصف شده ... یعنی بیان تاثیر معدل قطعی و 60 درصد تاثیر بدن به مراتب بهتر از اینه که پنجاه درصد ظرفیت کنکور تیر سال اینده رو کم کنن.
      یه همچین طرح هایی رو باید حداقل از دو سه سال قبل اجرا شدن به اطلاع داوطلبا برسونن ولی اینا احمق و بی مسئولیت تر از اینی هستن که فکر عواقب تصمیماتشونم بکنن.
      در هر صورت اگر برای این مشکل و باگ این طرحشون فکری نکنن حقیقتا ظلم بزرگی در حق کنکور یهای 1401 میکنن .

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      دو بار کنکور هر کنکور 20 درصد و نهایی 60 درصد این خوبه؟
      بله خیلی بهتر از کنکوریه ک الان داره اجرا میشه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      طرح خوبیه چه مشکلی داره کنکور دو بار در سال برگزار بشه؟

ظرفیت نصف میشه رقبای اصلی نصف شون قبول میشن و نصف شون میان کنکور بعدی رو میدن اونی هم که نمیخونه و قرار نیست قبول بشه قرار نیست کنکور بعدی هم کار خاصی کنه پس کسی آسیب نمی بینه از نظر قبول نشدن.

من صد بار گفتم داخل تاپیکام ۶ ماه بیشتر واسه قبول شدن نیاز نیست (نگفتم رتبه برتر گفتم قبولی!) اگر این اتفاق بیفته و کنکور دو مرحله ای بشه شما ۶ ماه فشار میاری و نتیجه هم میگیری و اگرم خدای ناکرده نتیجه نگرفتی غصه نمیخوری که باید ۳۶۵ روز دیگه پشت کنکور سگ مال عمرمو هدر بدم میری دوباره یه ۶ ماه دیگه هم میخونی و کارو جمع میکنی! این کجاش بده؟!

اما این طرح عملی نمیشه یعنی قابلیت عملی شدن داره ولی اونی که باید به اجرا بزاره بی بخاره
      ویرایش توسط mahdi_artur : 29 اردیبهشت 1400 در ساعت 12:45

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      داداش گلم ای کاش حرف شما درست بود . ولی طرف داره میگه دو بار برگزاری کنکور درسال ، نگفته میخایم کنکور رُ دو مرحله ای کنیم. بین این دو تا خیلی فرقه.
      ضمنا اقای سبطی که نمیدونم بهش بگم رفیق کنکوریها یا مافیای بزرگ کنکور یا شاید بهتر اصلا بگم شریک دزد و رفیق قافله ، تو کانالش گفته قرار ظرفیت بین دو نیمسال مهر و بهمن تقسیم بشه.

اگر این طرح از تیر 1401 اجرا بشه که به نظر من این دفعه اجراش میکنن چون برای دولت و اموزش پرورش و موسسات و مدرسان کنکور حسابی هم اب داره هم نون ، دوستانی که قرار تیر ماه 1401 کنکور بدن بد جور به قول خودمونی تو پاچشونههه......طرف میشینه از الان میخونه تیر 1401 رتبه خوبی مثلا 700 800 میاره ، به خیال خودش با در نظر گرفتن سالهای قبل میگه خب دیگه رشته مورد نظرمو قبولم ، بعد که نتیجه انتخاب رشته میاد میزنه مردود!!!! ، چرا چون ظرفیت پذیرش نصف شده ... یعنی بیان تاثیر معدل قطعی و 60 درصد تاثیر بدن به مراتب بهتر از اینه که پنجاه درصد ظرفیت کنکور تیر سال اینده رو کم کنن.
      یه همچین طرح هایی رو باید حداقل از دو سه سال قبل اجرا شدن به اطلاع داوطلبا برسونن ولی اینا احمق و بی مسئولیت تر از اینی هستن که فکر عواقب تصمیماتشونم بکنن.
      در هر صورت اگر برای این مشکل و باگ این طرحشون فکری نکنن حقیقتا ظلم بزرگی در حق کنکور یهای 1401 میکنن .
      این اتفاق به این زودیها نمیافته و اگر هم بر فرض محال بیافته 1401 نمیافته و اگر هم 1401 هم بر فرض محال بیافته من و تو هیچ کاری نمیتونیم براش بکنیم به جز اینکه سرمون تو کار خودمون باشه و درسمون رو بخونیم نه اینکه تو این حاشیه ها به سر ببریم
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن