خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 78
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      با احترام به تمام نظرات دوستان و سلایق اعلام میکنم هیچ کدام از این بحثهایی که میشه دست من نیست و تصمیم گیرنده من نیستم و نظرم هم پشیزی برای عوامل اجرایی ارزشی ندارد پس زیاد بحث نمیکنم در این مورد و میروم قلب زیست دهم رو بخونم
      و در آخر : این قانون اجرایی نمیشه و انشالله که کشک باشه ولی اگرم اجرایی بشه برای کسی که کارش رو خوب انجام داده و خونده یک مرحله و دو مرحله و ... اهمیتی نداره پس کار خودتون رو خوب انجام بدید باقیش دست شما نیست به والله

" دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.Joker نمایش پست ها
      یه چند تا سوال واسه من پیش اومده که اگه امکانش هست راهنمایی کنید.
      من به دلیل نظام وظیفه و شرایطی که داشتم دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم . معدل کتبی من ۱۶ هستش .
      آیا اگر ۶۰ درصد تاثیر قطعی گذاشتن میتونم در امتحانات ترمیم معدل دیپلم با وجود دانشجو بودنم شرکت کنم؟
      بعدش اگه بخوام مثلا برم یه گروه آزمایشی دیگه شرکت کنم مثل انسانی ، با توجه به کنکور ۹۹ که تاثیر معدل ۳۰ درصد بود کسی که میخواست انسانی شرکت کنه تاثیر معدل میشد حدود ۱۰ درصد ، یعنی اگه تاثیر بشه ۶۰ درصد قطعی کسی بخواد با دیپلم ریاضی کنکور انسانی شرکت کنه تاثیر معدل میشه ۲۰ درصد ، سوال جدی که اینجا به وجود میاد اینه که اون ۴۰ درصدی که بخاطر گروه آزمایشی متفاوت از تاثیر معدل من کم میشه کجا میره؟ کلا یعنی ۴۰ درصد رو از دست دادم؟ این قسمت رو واسم شفاف کنید چون ۹۴ هم تاثیر قطعی بوده از این موارد وجود داشته ، ممنون.
      فعلا که قطعی نشده
      برای چیزی که وجود نداره چرا داری برنامه ریزی میکنی و خون دل میخوری و خودت رو تو حاشیه قرار میدی؟؟؟؟
      هر وقت 60 درصد قطعی شد اونوقت میشینیم با یکی دو نفر مطلع و آگاه حتی شده پول خرج میکنیم مشورت میکنیم و تصمیم میگیریم فعلا اینا همش در حاله ای از ابهام و خبر هست مثل همان خبر های همیشگی که وجود داشتن

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      هیچ کس با اصل طرح مخالف نیست. ولی یه باگ خیلی خیلی بزرگ داره که فقط مخصوص همون اولین سالیه که قرار اجرا بشه بعدش درست میشه.
      حالا اون باگ بزرگ و یه جورایی ناعادلانه اینه سال دیگه اگر اجرا بشه ، ظرفیت کنکور تیر تا پنجاه درصد ممکنه کاهش پیدا کنه ، خب یعنی شما سالهای قبل کنکور که میدادی تا کنکور بعدی یک سال سپری می شد و ظرفیت تغییر نمیکرد.
      اما حالا اگر از 1401 اجرا بخاد اجرا بشه کسی که امسال پشت کنکور بمونه تا کنکور سال بعدش ، یک سال باید بشینه بخونه و بعد فاجعه رو مشاهده کنه که ظرفیت پذیرش سال اینده نصف شده. در نظر بگیر که حتی بعضیا دو سال سه سال پشت کنکور موندن و میخان 1401 دوباره کنکور بدن و حالا میاد ظرفیتش نصف میشه.

این سیستم اینقدر باگ داره که محاله اجرا بشه در ضمن جنبه های دیگر رو در نظر بگیرید اتفاقا سیستم خوبی هم نیست شما فقط از منظر یه کسی که فارغ التحصیله به قضیه نگا کنید سیستم عالی هستش ولی از منظر دانش آموز دوزادهم به قضیه نگا کنید سیستم بسیار اتفاقا پشم ریزون و استرس زایی هستش

4. Top | #34
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      طرح خوبیه که کنکور دوبار در سال برگزار بشه اما با تاثیر سوابق تحصیلی اصلا موافق نیستم چه کاریه اخه

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب طبق مصاحبه شبکه خبر ، خدا رو شکر از 1401 اجراش نمیکنن و به نظر طرح از سال 1402 اجرا خواهد شد و حتی شاید 1403.
      مثل اینکه هنوزم تو این مملکت اندک مسئولین با فکر میشه پیدا کرد.
      شانس اوردیم ...
      ویرایش توسط reza333 : 29 اردیبهشت 1400 در ساعت 18:03

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینا وعده های پوچ هستن
      خودتونو درگیر نکنین از ماها میگذره
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه مشاور به اسم یخچالیان(که گویا مخاطبانه زیادی هم داره)استوری گذاشته و گفته:"دوستان خیالتون راحت حداقل تا کنکور 1402 هیچ تغییری تو کنکور اتفاق نمیفته و این حرفا فقط بخاطر نزدیک شدنمون به انتخاباته

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

اتفاقا ، امار پشت کنکور میزنه بالا

در قدیم الیام مثل المپیاد کنکور هم دو مرحله بود ، برین پرسجو کنید ، اگر کسی مرحله 1 رو قبول میشد با بهترین وجه ولی مرحله 2 رو خیر! علناً هیچی به هیچی بود و باس 2 سال دیگه (سقف شرکت مجدد بعد 2 سال بود اون زمان) دو مرحله کنکور رو از اول میداد

جداً فکر میکنید اینا برای راحتی دانش اموز دارن کار میکنن؟
      نه اینطور نیست
      معلم ریاضی خودم کنکور مرحله ی یک رو خراب کرده بود ولی مرحله دو رو خوب داد وپزشکی قبول شد.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این اتفاق خوبیه ولی اگر بخوان اجراش کنن حتی اگه تمام تلاششون رو بکن برای کنکور 1403 اجراش میکنن(اگه بکنن که نمیکنن) غیرممکنه برای کنکور 1401 و 1402 این طرح اجرا بشه حتی 1 درصد هم ممکن نیست پس با خیال راحت بفکر کنکورتون باشید

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آخرین خبری که دیدم این بود که قراره تو شورا تصویب بشه و تاثیر معدل هم از1402 یعنی یازدهمای سال بعد و امتحانات دو سال آخر یا همون سال آخر نهایی بشن

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ra.ha نمایش پست ها
      نه اینطور نیست
      معلم ریاضی خودم کنکور مرحله ی یک رو خراب کرده بود ولی مرحله دو رو خوب داد وپزشکی قبول شد.

ولی معلم تو بود؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات

ولی معلم تو بود؟
      و معلم ریاضی بود .

اونزمان حتی اگر قبول هم میشد با این زمان و حجم رقابت و ظرفیت و ... فرق داره

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

ولی معلم تو بود؟
      بله بعد از عمومی دیگه ادامه نداد ومعلم کنکور شد.خیلی چیز عجیبیه؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه اشکالی داره که دو مرحله ای شه؟تو خیلی از کشورا در سال چندین بار آزمون ورودی برگزار میکنن و خیلی هم خوب اجرا میشه.کنکور اینجا خیلی فرسایشیه حالا کاری با دوستانی که مدرسه میرن ندارم ولی پشت کنکوریا یه سال له میشن تقریبا هیچ کسی نیست خاطره خوبی از یه سال پشت کنکور بودنش داشته باشه,تازه استرس و اضطرابی که یکسال تحمل میکنن مدتش میشه 6 ماه,خیلی از افرادی که نتیجه نمیگیرنم به خاطر اینه که یک تایمی مثه تابستون شروع میکنن آخراش کم میارن.

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن