خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FatemehS نمایش پست ها
      فایل پیوست 97608
      ������������
      بله این اشتباه بود
      تو امتحان امروز هم همین فرمول اومده ظاهرا ولی خودش سمت واکنش دهنده رو داده بوده و سمت فرآورده رو شما باید می‌نوشتید

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اگه جای دوازدهمی ها بودم امروز سوال اخر عبارت الف رو اینطوری جواب میدادم:
      screenshot-2021-05-19-122244.png

جواب الف رو پ داده!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2021-05-19 122244.png
مشاهده: 69
حجم: 536.8 کیلو بایت

جواب الف رو پ داده!
      کلا امتحان گلابی بود وطراح نخواسته بود حال گیری کنه و هیچ سوال نکته دار خاص و عجیبی نداشت و از نهایی های گشته به نظرم اسونتر بود

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      کلا امتحان گلابی بود وطراح نخواسته بود حال گیری کنه و هیچ سوال نکته دار خاص و عجیبی نداشت و از نهایی های گشته به نظرم اسونتر بود
      عوضش ایشالا کنکور 1400 درمیاد

از همجوشی هسته ای و شکافت پولوتونیوم سوال ندن صلوات!

⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

عوضش ایشالا کنکور 1400 درمیاد

از همجوشی هسته ای و شکافت پولوتونیوم سوال ندن صلوات!

مطمئنم شیمی مثل 99 نمیدن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2021-05-19 122244.png
مشاهده: 69
حجم: 536.8 کیلو بایت

جواب الف رو پ داده!
      چرا اسکول! تا باشه ازین طراحا امروز با ترس و لرز رفتم سر جلسه سوالارو دونه دونه حل میکردم رسیدم به تهش دیدم همرو حل کردم که خدابده برکت

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      راستی تا یادم نرفته تشکر کنم از Mohamad_R عزیز برای توصیه به خوندن متن کتاب . من تا قبل شروع امتحانات فقط کتاب ماجراهای من و درسام خیلی سبز خوندم که خیلی تمرینات زیادی داشت اما شب امتحان بنا به توصیه شما کتاب رو از اول تا آخر مرور کردم و تمریناتش رو حل کردم که خیلی کمک کرد همه چی تو ذهنم منظم و یکپارچه بشه و تو امتحانم که واقعا حل تمرینات کتاب تاثیر داشت. کتاب کمک آموزشی خیلی خوبه اما برا امتحان نهایی واقعا هیچی مثل کتاب درسی نیست پس نباید ازش غفلت بشه. کتابای کمک آموزشی گاها روی بعضی مباحث زیاد از حد مانور میدن مثلا از مبحث ph‌ من یک تن مسئله حل کردم اما سوال ph امتحان اینقدر ساده بود که با یه جایگذاری حل میشد پس برا امتحان مهمه که کتاب بخونید و سوالای نهایی سالای پیش رو ببینید تا تو بعضی مباحث زیاده از حد وسواس به خرج ندید که این خودش باعث میشه تایم کم بیارید.
      ویرایش توسط MOHAMMAD-B : 30 اردیبهشت 1400 در ساعت 01:11

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD-B نمایش پست ها
      راستی تا یادم نرفته تشکر کنم از Mohamad_R عزیز برای توصیه به خوندن متن کتاب . من تا قبل شروع امتحانات فقط کتاب ماجراهای من و درسام خیلی سبز خوندم که خیلی تمرینات زیادی داشت اما شب امتحان بنا به توصیه شما کتاب رو از اول تا آخر مرور کردم و تمریناتش رو حل کردم که خیلی کمک کرد همه چی تو ذهنم منظم و یکپارچه بشه و تو امتحانم که واقعا حل تمرینات کتاب تاثیر داشت. کتاب کمک آموزشی خیلی خوبه اما برا امتحان نهایی واقعا هیچی مثل کتاب درسی نیست پس نباید ازش غفلت بشه. کتابای کمک آموزشی گاها روی بعضی مباحث زیاد از حد مانور میدن مثلا از مبحث ph‌ من یک تن مسئله حل کردم اما سوال ph امتحان اینقدر ساده بود که با یه جایگذاری حل میشد پس برا امتحان مهمه که کتاب بخونید و سوالای نهایی سالای پیش رو ببینید تا تو بعضی مباحث زیاده از حد وسواس به خرج ندید که این خودش باعث میشه تایم کم بیارید.
      خواهش میکنم ، اخه میدونی چیه طراح نهایی در حدی گشاده که به مغزش فشار نمیاره سوال اینا طرح کنه . کتاب رو باز میکنه به عکسا نگاه میکنه و یک در میون تمرین ها رو کپی میکنه تو ورقه ، هر از گاهی هم 2 رو میکنه 5 و فکر میکنه زرنگ بازی دراورده و سوال رو چالشی کرده
      ادبیات و عربی اصلا خود تمرین و قلمرو رو کپی و با همون ترتیب خواهید دید .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آره دیگه همینطوریه ، البته با اینکه کلی حرف بود که امتحانات به مرور جای کنکور رو بگیره ، هنوزم که هنوزه تفکیک کننده اصلی سطح داوطلبان کنکوره ، فک کن چند صد هزار داوطلب پشت کنکورن اگر امتحان نهایی رو سخت میکردن کلی آدم میموندن تو صف دیپلم گرفتن یه طوری طرح میکنن که یه دفعه نصف جمعیت مردود نشه اونم تو این وضعیت آموزش مجازی و مشکلات کرونایی...
      ویرایش توسط MOHAMMAD-B : 31 اردیبهشت 1400 در ساعت 09:42

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان با ارزوی موففیت در ازمون های بعدی امیدوارم دینی رو هم خوب داده باشید !
      بنده در حد توان هستم تا اگر مشکلی هست رفع بشه
      اگر اشکال یا ابهامی هست در حیطه شیمی دوازدهم اگر لایق دونستید میتونید به اشتراک بزارین ، در حدی که سوادم میرسه کمک میکنم

*فقط یه پیشنهاد برای نهایی ، متن کتاب رو بخونین
      داداش به دادم برس
      داداش اگه میشه یکم تو شیمی من رو راهنمایی کن تو نظام قدیم اسم فصول مشخص و علمی بود
      دوم دبیرستان : تاریخچه کشف اتم+ جدول تناوبی و رسم آرایش الکترونی و شیمی آلی و پیوندهای یونی و کووالانسی بود
      سوم دبیرستان فصل اولش استوکیومتری و واکنش نویسی بود فصل دومش ترمودینامیک شیمیایی بود فصل سومش محلولها
      پیش دانشگاهی هم : فصل اولش سینتیک شیمیایی فصل دومش تعادل شیمیایی فصل سوم اسید و باز و فصل چهارمش هم الکتروشیمی بود
      الآن اسامی فصول شیمی به دینی شبیه هست تا شیمی
      میشه بگید این مباحث تو کدوم فصل های شیمی نظام جدید هستن شیمی نظام جدید اینقدر شلخته است که کلا هر چی خوندم از کتب های قدیم خوندم و نمیدونم این مباحث تو کدوم فصول شیمی نظام جدید اورده شدن
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      داداش به دادم برس
      داداش اگه میشه یکم تو شیمی من رو راهنمایی کن تو نظام قدیم اسم فصول مشخص و علمی بود
      دوم دبیرستان : تاریخچه کشف اتم+ جدول تناوبی و رسم آرایش الکترونی و شیمی آلی و پیوندهای یونی و کووالانسی بود
      سوم دبیرستان فصل اولش استوکیومتری و واکنش نویسی بود فصل دومش ترمودینامیک شیمیایی بود فصل سومش محلولها
      پیش دانشگاهی هم : فصل اولش سینتیک شیمیایی فصل دومش تعادل شیمیایی فصل سوم اسید و باز و فصل چهارمش هم الکتروشیمی بود
      الآن اسامی فصول شیمی به دینی شبیه هست تا شیمی
      میشه بگید این مباحث تو کدوم فصل های شیمی نظام جدید هستن شیمی نظام جدید اینقدر شلخته است که کلا هر چی خوندم از کتب های قدیم خوندم و نمیدونم این مباحث تو کدوم فصول شیمی نظام جدید اورده شدن

سلام

1 دهم : مدل اتمی - استوکیومتری-لوییس - جدول تناوبی
      2 دهم : قانون گازهای کامل و اووگادرو - موازنه - واکنش نویسی - نامگذاری ترکیبات
      3 دهم : قطبیت- محلول ها - انحلال گازها - نیروهای بین مولکولی

1 یازدهم : نامگذاری هیدروکربن های خطی - استوکیومتری واکنش - جدول تناوبی - شعاع اتمی
      2 یازدهم : سنتیک شیمیایی - گرما - ترکیبات الی خاص (گروه عاملی)
      3 یازدهم : پلیمر و آلی

1 دوازدهم : تعادل اسیدی - صابون ها - اسید و باز و مسائل ارینیوس
      2 دوازدهم : الکتروشیمی ( گالوانی: سوختی - پیل -خوردگی) (الکترولیتی: ابکاری - دانز - هال - تجزیه اب)
      3 دوازدهم : ساختار شناسی - جامدات - قطبیت - مفاهیم مولکولی و کئوردیناسیون - و....
      4 دوزادهم : انرژی اکیتواسیون - کاتالیست - تعادل لوشاتلیه - پلیمر در صنعت و خوراک های پتروشیمیایی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)