خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ثبت نام در ازمون های جمع بندی قلم چی

سلام من میخوام ازمون جمع بندیای قلم چیو ثبت نام کنم ،کسی میدونه هزینه سه تا جمع بندی اخر چقدره ؟؟؟
      و اینکه میتونم اینترنتی ثبت نام کنم ؟؟؟یا باید حتما حضوری باشه ؟؟؟

راستی شنیدم تقلب خیلی زیاده و رتبه ها و ترازهای قلم چی واقعی نیست ،ایا این حرف درسته ؟؟؟ب نظرتون اصلا ارزش داده ثبت نام کنم یا همون سوالات رو انلاین بگیرم و بزنم ؟؟
      خیلی ممنون ازتون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.
      من خودم میخوام سوالاتو دانلود کنم تو همون تایم که قلمچی مشخص کرده از خودم ازمون بگیرم ولی شنیدم با برنامه قلمچی پیش بری بهتر نتیجه میگیری پس ثبت نام کن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچکی نمیدونه؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ،من سال قبل شرکت کردم این سه تا رو دونه ای ۴۰ تومن ازم گرفتن الان دقیق نمیدونم چقده ،چن وقت پیش قلم طرح بورسیه انلاین زده بود ،ببین اگه هست هنوز میتونی بورسیه بشی و گرنه باید پولو بدی بهشون ،اره تقلب که در طول سالم مشهود بود ،اما خب رتبه وتراز همه با توجه به تقلبا سنجیده میشه دگ ،زیاد درگیرش نشو خلاصه اینکه ازموناش خوبن و حداقل این سه تای اخرو از بقیه بهتره ،گاج که اصن نمیشه نگاش کنی ،سنجش که دگ بماند ،گزینه دو هم خوبه حالا تونستی یه نگاه بنداز ......
      dont care about

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هزینش رو تو صفحه شهرت نوشته
      برو تو صفحه شهر خودت
      پایین صفحه نوشته هزینش رو

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kingdom نمایش پست ها
      سلام ،من سال قبل شرکت کردم این سه تا رو دونه ای ۴۰ تومن ازم گرفتن الان دقیق نمیدونم چقده ،چن وقت پیش قلم طرح بورسیه انلاین زده بود ،ببین اگه هست هنوز میتونی بورسیه بشی و گرنه باید پولو بدی بهشون ،اره تقلب که در طول سالم مشهود بود ،اما خب رتبه وتراز همه با توجه به تقلبا سنجیده میشه دگ ،زیاد درگیرش نشو خلاصه اینکه ازموناش خوبن و حداقل این سه تای اخرو از بقیه بهتره ،گاج که اصن نمیشه نگاش کنی ،سنجش که دگ بماند ،گزینه دو هم خوبه حالا تونستی یه نگاه بنداز ......
      ببخشید مشکل گاج وسنجش چیه از نظر شما؟از لحاظ استاندارد بودن سوالا منظورتونه؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirmtn نمایش پست ها
      ببخشید مشکل گاج وسنجش چیه از نظر شما؟از لحاظ استاندارد بودن سوالا منظورتونه؟
      سنجش معلوم نی فازش چیه یه دفعه انقد اسون میده که ب خودت شک میکنی که این درصدا واس تو نیس ،یبارم انقد سختش میکنه اصلا نمیتونی سوالاشو نیگا کنی،گاج که یه سر ب شیمیش بزنی خودت متوجه میشی ،البته این نظر منه و با خیلیا فرق داره
      dont care about

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای آزمون جامع، رتبه مد نظرت نباشه چون توش تقلب میشه. درصد برات ملاک باشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن