خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Red face انتخاب بین بهترین منابع

سلام با توجه به تجربیاتتون بگین کدوم کتابا بهترن برای یازدهم
      تخصصی:
      فیزیک:میکرو گاج ،نشرالگو ، خیلی سبز
      شیمی:میکروگاج ،مبتکران ،خیلی سبز
      ریاضی :ابی قلم چی ، مهروماه ،خیلی سبز ،نشرالگو
      زیست :خیلی سبز،نشرالگو،میکروگاج
      عمومی:
      ادبیات:موضوعی گاج، هفت خوان، نشر الگو،
      دینی:خیلی سبز ، خط ویژه، میکرو
      عربی:میکرو،خیلی سبز،
      زبان :مبتکران اناری یا چی بنظرتون؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      فیزیک:من خودم میکرو دارم و راضیم و اینطور که فهمیدم سطح میکرو و خیلی سبز مثل همه
      شیمی:قطعا مبتکران
      ریاضی :خیلی سبز
      زیست:خیلی سبز دوستام که الگو گرفته بودن همشون مجبور شدن دوباره خیلی سبز بخرن چون واقعا عالیه
      ادبیات:ندانم
      دینی:خیلی سبز
      عربی:من خودم خیلی سبز دارم ولی میگن میکرو هم خوبه
      زبان:همون مبتکران

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان میشه راهنمایی کنید که چطور تاپیک بزنم؟ هرچی راهنمای انجمن و میخونم نمیفهمم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      برای یازدهم کتاب؟
      یدونه ریاضی جامع بگیر یدونه هم عربی
      برام جالبه سال پایینها چنان قطعا میکنن که گویی دوسه بار کنکور دادن
      مث کلاغ حرکت کبک رو تقلید میکنن .نمیدونم کی مد کرد که مبتکران زبانش بهترینه؟ یافیزیک باس کتاب خرید؟
      اگر 2سال پیش بود یدونه اکانت کامل لرنیتو میگرفتم کل سال رو با سوالای کنکور چال میکردم . روی کتاب پول هم بدن برای زیست کمک درسی نمیخرم چون خپشون اشغالن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 24 اردیبهشت 1400 در ساعت 16:35

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چطور از منابع میپرسید وقتی هیچ اطلاعاتی راجب شما نیست!؟ یا بدتر، چطور منابع پیشنهاد میدین وقتی هیچ اطلاعاتی از طرف مقابل ندارید!؟
      موارد زیادی دخیل هستند.
      شما در چه سطحی هستید؟ میخواید به چه سطحی برسید؟ چقدر زمان برای رسیدن دارید؟
      منبع واسه آموزش؟ آموزش و تست؟ فقط تست؟ آموزش در چه قالبی؟ تست در چه سطحی؟ در چه قالبی؟
      اصلا شما کتاب بخونید بهتر هست براتون یا کلاس برید؟
      موارد زیادی هست که باید بهش برسید...
      جوگیرانه عمل کردن واقعا نتیجه معقولی توش در نمیاد...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      برای یازدهم کتاب؟
      مث کلاغ حرکت کبک رو تقلید میکنن .نمیدونم کی مد کرد که مبتکران زبانش بهترینه؟ یافیزیک باس کتاب خرید؟
      اگر 2سال پیش بود یدونه اکانت کامل لرنیتو میگرفتم کل سال رو با سوالای کنکور چال میکردم . روی کتاب پول هم بدن برای زیست کمک درسی نمیخرم چون خپشون اشغالن
      مصاحبه ابوالفضل کاشی رتبه یک ریاضی رو میدیدم میگفت برای هر درس یدونه کتاب خریدم بعدش کلا بانک تست مونتا و لرنیتو انتخاب میکردم مبحث رو و سطح سوالات رو هم هر سطحی که دوست داشتم انتخاب میکردم میزدمشون
      هر تستی هم خوب بود همونجا بوکمارم میکردم قشنگ طبقه بندی شده و هوشمند به این میگن مهندس کامپیوتر
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شاید باور نکنی ولی خیلی از کتابایی که میخری نو باقی میمونه به دو دلیل کممبود وقت و مناسب نبودن با سطحت.الانم که ماشاله هر کلاس انلاینی ده تا جزوه و نکته تست داره ,زبان مبتکران من نمیپسندم خیلی سبز خیلی خفن تر کار کرده,زیستم دوستان اشاره کردن اکثر کتابا خوب نیستن آزمونا بهترن.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هرکتابی میخوای بگیری از کسایی که قبول شدن بپرس چون پیش اونا امتحانشو پس داده...تو همین انجمن دیدم که خیلیا واسه بعضی از کتابا و دبیرا سینه سپر کردن و یا خیلی از دبیرها و کتابارو چنان کوبوندن که...بعد همینا خودم چند جا حرفاشونو دیدم که پر از تناقضه مثلا یه دبیر رو اوردن پایین بعد خودشون نشستن فیلم های همون دبیر رو دیدن و همچنین کتاب تستا...

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فقط اینو بگم.جوگیر نشین همشو بخرینسال قبل تابستون برا هر درس کلی کتاب گرفتم.الان قراره برم یازدهم خیلیشون سفیده(آخه نمیدونم چرا و به چه دلیل 4 تا کتاب زیست باید میگرفتم سال قبل؟)با توجه به سطحتون و وقتتون و ارتباط گرفتن با کتاب،انتخاب کنید و بخرید بخرین...(هر چند اگر کسی توانشو داشته باشه بنظرم خوبه تستای زیادی کارکنه)
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar_mohammadi نمایش پست ها
      تخصصی:
      عمومی:
      نظر خودمو میگم براساس کتابهایی که گرفتم و راضی بودم:
      فیزیک: میکرو گاج
      ریاضی: میکرو گاج
      شیمی: خیلی سبز (میکرو خیلی کتاب خوبیه ولی واقعا سطحش بالاس حداقل به نظر من که اینجوری بود. من هم دهم هم یازدهم اولش میکرو گرفتم و خب هردوسال پشیمون شدم، خیلی سبز شاید اولش ساده به نظر بیاد ولی واقعا کارآمده به خصوص برای سالهای پایه)
      زیست: خیلی سبز (من یازدهم میکرو هم گرفته بودم ولی خیلی پشیمون شدم، کتابش اشکال زیاد داشت و ویرایش هم نشده بود، حالا امسالو نمیدونم چجوریه)
      ادبیات: خیلی سبز سال به سال (نظر شخصیمه که کتابهای سال به سال ادبیات برای من بهتر بود تا موضوعی، چون موضوعی خیلی نظم میخواد که هر شب یا یه تایمای مشخصی زده بشه و احتمال زیاد این نظمه برقرار نشه ولی وقتی سال به سال بگیری دیگه منطبق با آزمون اونو کار میکنی. اینم بگم که درسته درس به درسه ولی خودش به صورت موضوعی جدا کرده سوالارو)
      عربی: خیلی سبز
      دینی: سفیر خرد
      زبان: خیلی سبز رو من بیشتر راضی بودم تا مبتکران

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar_mohammadi نمایش پست ها
      تخصصی:
      عمومی:
      فیزیک: درسنامه میخوایید : خیلی سبز > میکرو گاج > نشر الگو ------ تست میخوایید: نشر الگو> خیلی سبز> میکرو گاج------- سطوح بالاتر گاهی تستهای پرت: نردبام و سه سطحی

شیمی:درسنامه میخوایید : مبتکران > خیلی سبز------ تست میخوایید : مبتکران > خیلی سبز > نشر الگو----- سطوح بالاتر گاهی تست پرت: نردبام >آیکیو >میکرو>مبتکران تست بدون علامتش > سری z خیلی سبز

ریاضی : درسنامه خوب میخوایید : مهروماه>تخته سیاه > گلابی -------- تست میخوایید : جامع الگو و مهروماه > نردبام خیلی سبز > فار آزمون ---------سطح بالا گاهی تست پرت : آیکیو گاج > خوشخوان

زیست : نمیدونم فعلا بررسی هایی که کردم خیلی سبز سال به سال استاندارد کتاب درسی رو خوب رعایت کرده بقیه ش رو هنوز در حدی نیستم بتونم تحلیل کنم

ادبیات : آرایه : هفت خوان >مشاوران آموزش/ قرابت : هفت خوان/ لغت و املا : هفت خوان > مشاوران آموزش/ دستور : هفت خوان /جامع درس به درس : خیلی سبز جامع دو جلدی >تک جلدی مشاوران آموزش/ موضوعی جامع : موضوعی کامل میکرو طلایی گاج

دین و زندگی: درسنامه : کتاب درسی > خیلی سبز(پوشش 100درصدی متن کتاب)>میکرو طلایی> زیپ نشر الگو(پوشش بالای متن کتاب) > بهمن آبادی >میکرو گاج/ تست: آیکیو گاج تالیف علیرضا دلشاد

عربی: درسنامه : عربی جامع تخته سیاه > عربی جامع خیلی سبز > عربی لند شب افروز > موضوعی عاشوری گاج > جامع نشر الگو ایاد فیلی /تست : نردبام خیلی سبز > جامع مهروماه

زبان: خیلی سبز تالیف رضا کیاسالار > آیکیو گاج تالیف امید یعقوبی فرد

اینا منابعی هستن که من اگه از اول میدونستم وجود دارن قطعا اول میرفتم سمتشون و طبق جو و اینکه خیلی ها فلان کتاب رو میگیرن عمل نمیکردم البته قبل از خرید حتما دو سه فصل کتاب که تسلط نسبی دارید رو بخونید سریع
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 25 اردیبهشت 1400 در ساعت 22:19

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhaneh_k_1382 نمایش پست ها
      سلام
      فیزیک:من خودم میکرو دارم و راضیم و اینطور که فهمیدم سطح میکرو و خیلی سبز مثل همه
      شیمی:قطعا مبتکران
      ریاضی :خیلی سبز
      زیست:خیلی سبز دوستام که الگو گرفته بودن همشون مجبور شدن دوباره خیلی سبز بخرن چون واقعا عالیه
      ادبیات:ندانم
      دینی:خیلی سبز
      عربی:من خودم خیلی سبز دارم ولی میگن میکرو هم خوبه
      زبان:همون مبتکران
      سلام .
      مرسی از راهنماییت

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      برای یازدهم کتاب؟
      یعنی نخرم کتاب براشون چجوری تست بزنم پس؟!
      واسه زیست نخرم نمیشه که چجوری با تیپ سوالا اشنا بشم ؟!
      اون لرنیتو تاحالا راجبش نشنیدم واقعا جواب میده؟!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khali نمایش پست ها
      چطور از منابع میپرسید وقتی هیچ اطلاعاتی راجب شما نیست!؟ یا بدتر، چطور منابع پیشنهاد میدین وقتی هیچ اطلاعاتی از طرف مقابل ندارید!؟
      موارد زیادی دخیل هستند.
      شما در چه سطحی هستید؟ میخواید به چه سطحی برسید؟ چقدر زمان برای رسیدن دارید؟
      منبع واسه آموزش؟ آموزش و تست؟ فقط تست؟ آموزش در چه قالبی؟ تست در چه سطحی؟ در چه قالبی؟
      اصلا شما کتاب بخونید بهتر هست براتون یا کلاس برید؟
      موارد زیادی هست که باید بهش برسید...
      جوگیرانه عمل کردن واقعا نتیجه معقولی توش در نمیاد...
      من از بین برترین منابع از دوستان خواستم بر اساس تجربشون بگن با کودوم کتاب اوك هستن بیشتر من درحال حاضر صفر صفرم
      چهار ماه فرصت دارم دهمو یازدهمو تموم کنم که انشالله موفق میشم
      هدفم رسیدن به به درصدای بالا ۸۰ و کسب رتبه زیر۱۰۰۰
      هم تست هم اموزش .
      نمیتونم کلاس برم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      شاید باور نکنی ولی خیلی از کتابایی که میخری نو باقی میمونه به دو دلیل کممبود وقت و مناسب نبودن با سطحت.الانم که ماشاله هر کلاس انلاینی ده تا جزوه و نکته تست داره ,زبان مبتکران من نمیپسندم خیلی سبز خیلی خفن تر کار کرده,زیستم دوستان اشاره کردن اکثر کتابا خوب نیستن آزمونا بهترن.
      باید بخرم وگرنه کنکور دادنم چ فایده داره وقتی نتونم تست بزنم یا کند باشم خیلی سبز اره متوجه شدم سطحش بالاتره .
      من پایه دهم تونستم تو ۴۰روز دروس ادبیات ،زبان،علوم،ریاضی،دینی رو همراه کتاب سه سطحی عمومی قلمچی ابی علوم و زبان و دوتا جامعو تموم کنم کامل و تو ازمونی که داشتم نفر ۴بشم فک کنم بتونم کتابای کنکوریمم تموم کنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن