سلام
این روزا یا کسی تایپیک نمیزنه یا اگه بزنه متنی ک نوشته پر از ناامیدی و استرسه....
بعضیام هعی تصمیم میگیرن بخونن و به هدفشون برسن ولی واقعیتش اینه ک چیزی که دست و دهنشون میگه میخوام با قلبشون یکی نیس
وصرفا بخاطرواکنش اطرافیان و باز چیزی که چشمشون دیده ولی دلشون واقعن طالبش نیس حرف از رشته های تاپی میزنن که هیچ کجای دنیا بدون تلاش بدست نمیاد....
حالا تازه نه یک رشته تحصیلی بلکه موفقیت در هر زمینه ای تصادفی نیست ونیازمند تلاش و کوششه
اره این حرف های کلیشه ای گفتن نداره چون تک تکمون میدونیم ولی فقط یه تعداد کمیمون هسن که به این حرف های تکراری گوش میدن و خودشونواصلاح میکنن....
من تا به امروز والان و این ساعت متاسفانه مثل خیلی از شماها در خواب غفلت به سر میبردم و شاید هم همین الان......
البته تا حدودی... یک ماه و نیم هست که به دنیای کنکوری ها برگشتم ولی گاه و بی گاه در اغما به سر میبرم...
ولی به قولی گذشته ها گذشته حالو دریاب
میدونم ک خیلیاتون پشت کنکوری هستید ولی هنوزم امروز و فردا میکنید
میدونم خیلیاتون دانش اموزهای از فردا بی خبرید.....اره منم پارسال بیخبر بودم نا اگاه بودم نفهمیدم و سرنوشتم چنین شد..........
ولی بعد هر تاریکی روشنایی هست...
بله بازهم حرف های تکراری..................
اگه میخوایین سال ایندم باز شنونده و خواننده اینچنین حرف هایی باشید بیخیال از روزهای پیش رو در اینستا و یوتیوب و توییتر و ....پلاس باشید
در تلگرام پیگیر تعویق نهایی ها و کنکور باشید...
سوالات نهایی و کنکور رو پیش خرید کنید
از پنج شنبه های قبل ازمون به دنبال کلید پیدا کردن باشید....
یا اصلا با روح کامرانی دیدار تازه کنید
اره حقیقتش اینه که کسی برای من وشما کاری نکرده تنبلی از خودمونه
................
حرف برای گفتن زیاده و وقت تنگ
من نه مشاورم نه یک فرد موفق و نه حاظر و ناظر به کار و حرف شما
هرکجای این دنیا که هستید در قحطی/ بیماری/ سیل/ زلزله /فقر /رنج /آزرده از زخم زبان/ دل تنگ/ بی روح /افسرده /زشت/ زیبا/ پریشان /عاشق/عزادار/متاهل/پیگیرطلاق/فارغ/متاثر/وحشت زده/گریان/خندان/مرده/زنده
و.....
فکری کنید
نه!!!!!!!!!!!!! حتی زمان برای فکر کردن هم دیگر نیست
از فردا50 روز زمان داریم تا بجنگیم
برای فردا و فرداهایمان
برای فرزندانمان
برای جبران حادثه
بلهههه...حادثه ای دل خراش و ترسناک.......
دزد زمان
امروز بیاییم خودمان را بازجویی کنیم
براستی چرا؟
پشت کنکوری ها میدانند واحتمالن دوازدهمی ها درک میکنند...لحظاتی که کارنامه های کنکور در سایت سنجش قرار میگیرد چه هاااااااااا که نمی شود.....
اصلا قابل وصف نیست
هنوز هم وقتی به ان لحظات فکر میکنم
خون در رگهایم به جوش میایید...دست و پایم میلرزد.....چشمانم سیاهی میرود.......سرگیجه دارم.......انگار که روح از بدنم به بیرون کشیده می شود.........اینها فقط چند توصیفی است که قابل وصف است.......
خود من با زیارت عاشورا و صلوات بدون اون تلاش مستمری که میبایست میداشتم حتی تا ثانیه های قبل از دیدن نتیجه ام وحتی بعد از اعلام نتایج اولیه به دنبال معجزه بودم......
معجزه ای خود به خود رخ نخواهد داد
مگر با تلاش
چرا معجزه زندگی خودمونو خلق نکنیم بچها
خیلی ها بودن که همین 50 روز رو خوندن و قبول شدن پس من و شمام میتونیم
بله توسل وتوکل زمانی کارسازه که همراه با تلاش باشه.......
بنده از همینجا قول میدم به خودم وخدای خودم که این 50 روز رو فقط و فقط و فقط تمرکزم بر روی درسم باشه و انشالله که موفق خواهم شد.......
دوستان یکاری کنین مثله پارسال من دفترچه کنکور که میاد دستتون سوالات براتون صرفا اشنا نباشه..چون اگ بلد نباشید کل زمان هایی که از دست دادین مثله یه فیلم میاد جلو چشمتون.........
دوستانی که رفتن اون دنیا و به لطف خدا برگشتن همه بالاتفاق میگن گنجی بالاتر از زمان نیست
50 روز زمان کمی نیست
این خود ما ادما بودیم که 60دقیقه رو یک ساعت تعیین کردیم ولی در حقیقت این ثانیه های روزهای باقی مونده حکم ساعت های طلایی و روزهای طلایی رو دارن..........
دوستانی که مطمعنن به خودشون و هدفشونو و معجزه ای که قراره خلق کنن
بسم الله الرحمن ارحیم

و خداوند ارحم الراحمینه
دوست من در نهایت......
هرچه کنی به خود کنی

موفق باشید حتمن بعد اعلام نتایج میام و میگم به هدفم رسیدم
توکلت علی الله
خدانگهدار