خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کنکور پنجم

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور پنجم

سلام دوستان اگه ، میشه کمکم کنید من ورودی سال ۹۸ دانشگاه پیام نور هستم که دوترم اول رو مرخصی گرفتم سال ۹۹ دوباره دو ترم رو انتخاب واحد کردم ولی سر کلاس حاظر نشدم و امتحان هم ندادم ، حالا برای سال ۱۴۰۰ به نظرتون میشه دوباره دوترم رو انتخاب واحد کنم ولی امتحان ندم ؟؟؟ اینطوری سه سال از ۵ سال معافیت تحصیلی میگذره به نظرتون برای سقف سنوات و یا نظام وظیفه مشکل برام پیش میاد؟؟؟ کسی رو میشناسید که شرایط منو داشته باشه؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امید رسولی نمایش پست ها
      سلام دوستان اگه ، میشه کمکم کنید من ورودی سال ۹۸ دانشگاه پیام نور هستم که دوترم اول رو مرخصی گرفتم سال ۹۹ دوباره دو ترم رو انتخاب واحد کردم ولی سر کلاس حاظر نشدم و امتحان هم ندادم ، حالا برای سال ۱۴۰۰ به نظرتون میشه دوباره دوترم رو انتخاب واحد کنم ولی امتحان ندم ؟؟؟ اینطوری سه سال از ۵ سال معافیت تحصیلی میگذره به نظرتون برای سقف سنوات و یا نظام وظیفه مشکل برام پیش میاد؟؟؟ کسی رو میشناسید که شرایط منو داشته باشه؟؟
      مشکلی برات پیش نمیاد مگر اینکه بخوای اون رشته رو تو پیام نور بخونی و فارغ التحصیلی بخوای وگرنه اگه فقط برای معافیته مشکلی نداری سال بعد هم میتونی هیچ مشکلی هم پیش نمیاد
      همین انجمن پره از افرادی شبیه تو میتونی بری تاپیکاشونو پیدا کنی
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سقف سنوات مجاز کارشناسی ناپیوسته 5ساله (یابع عبارتی 10ترم تحصیلی)وشما با حساب ورودی مهر 98,,4ترم رو گذروندین وبدون هیچ مشکلی میتونید درکنکور 1401شرکت کنید وسال بعد (بعد اعلام نتایج) میتونید انصراف بدید از پیام نور ودانشگاه جدید ثبت نام کنید.
      موفق باشید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن