خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نیوشا جان من هم مشکل تو رو دارم. ۱۱ ساعت درس میخونم ولی باز نتیجه نمیگیرم. میشه بگی چکار کردی که مشکلت حل شد؟

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Newsha.ma نمایش پست ها
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      چون دیدم در تاپیک بحث شده لازم دونستم نکاتی رو بگم
      بله من کنکور دادم و خب از اون چیزی که خودم فکر میکردم بهتر بود و فیزیوتراپی و پرستاری دانشگاه تهران هم قبول میشدم، اما نرفتم چون فهمیدم اشتباهات زیادی داشتم ، مثلا در حالی که هنوز به دروس پایه کامل مسلط نبودم در تابستان دوازدهم خوندم و همین موضوع خودش کلی در روند کارم تاثیر گذاشت
      در جواب اون خانم هم باید بگم که بله من استعداد های زیادی دارم، در نقاشی توی مسابقاتی که در مدرسه مون برگزار میشد مقام استانی اوردم، ویولن کار میکردم، و هنوزم دوسشون دارم، اما تابستون تا جواب کنکورم بیاد و بیکار بودم دیدم که هیچکدوم از اونها منو از اعماق وجودم به وجد نمیارن، من وقتی خوشحالم که به هدفم برسم، من از اون آدم هایی نیستم که هردفعه بگم من درس میخونم و به خودم قول های الکی بدم، یک بار به خودم قول دادم و اون روز رو هیچ وقت فراموش نمیکنم؛ قول دادم که هرچی که شد اصلا تسلیم نشم، بله من خیلی تلاش میکردم، اما راهی که برای کنکور انتخاب کرده بودم اشتباه بود و هرچقدر هم که سریعتر و بیشتر توی اون مسیر میدویدم بیشتر از راه دور میشدم،اما امسال در مسیر درستم قرار گرفتم، و اون درصدهایی که سال گذشته برام آرزو بودن دیگه الان آرزو نیستن!
      اون خانم هم نظرشون رو دادن اما ممکنه من که فقط تا همین الان ۱۱ ساعت درس خوندم و ۳۱۰ تا تست حل کردم دلم بشکنه
      و ماه های قبل از کنکور هم به قدری غرق درس خوند و هدفم بودم که اصلا نیومدم انجمن که پیامشون رو ببینم
      از دوستانی هم که پاسخ دادن سپاسگزارم
      میشه بگی چکار کردی که مشکلت حل شد؟ منم ۱۱ ساعت درس میخونم ولی نتیجه نمیگیرم. میشه کمکم کنی نیوشا

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asal_tf نمایش پست ها
      شاید استعدادی در کنکور ندارید. کنکور دادن و مطالعه برای کنکور یه کاریه که استعداد میخواد. خیلی ها استعدادشو ندارن و توی یه چیز دیگه استعداد دارن.
      به نظرم برو استعدادتو در کارها و رشته های دیگه پیدا کن و وقت خودتو الکی پشت سد کنکور تلف نکن
      آدم زوری نمیتونه در چیزی که استعدادشو نداره بهترین بشه
      همه میخوان علی دایی و علی کریمی یا هایده و مهستی بشن. اما تا حالا اندک کسانی تونستن به این بزرگان برسن

این تاپیک رو بخاطر این آپ کردم که نشون بدم من بی استعداد نبودم، چون همون روز که این پیام رو دیدم گفتم سال بعد میام و این پیام رو نقل قول میکنم
      من اردیبهشت ماه این تاپیک رو زده بودم و ۸ ماه بعد به انجمن سر زدم و این جمله رو دیدم، اون روز خیلی دلم شکست، البته صرفا نه بخاطر صحبت همین خانم ، از طرف اطرافیان هم صحبت هایی شنیده بودم که دیگه صبرم لبریز شد، اما از بحث دور نشم خواستم به کسایی که این پیام رو میبینن بگم که با حرف بقیه از چیزی که میخواین نگذرید و روی هدفتون بایستید، اگر قرار بود من اون روز با حرف این دوستان که خب من استعداد ندارم پس بیخیال، چرا درس بخونم، کنار میکشیدم، امسال قبول نمیشدم
      این تاپیک برای من جنبه مرور خاطرات داشت و الان هم که یک دور خوندمش واقعا بغضم گرفت که چقدر سردرگم بودم و فقط دنبال یک راه چاره
      mucizelere inanırım

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Newsha.ma نمایش پست ها

این تاپیک رو بخاطر این آپ کردم که نشون بدم من بی استعداد نبودم، چون همون روز که این پیام رو دیدم گفتم سال بعد میام و این پیام رو نقل قول میکنم
      من اردیبهشت ماه این تاپیک رو زده بودم و ۸ ماه بعد به انجمن سر زدم و این جمله رو دیدم، اون روز خیلی دلم شکست، البته صرفا نه بخاطر صحبت همین خانم ، از طرف اطرافیان هم صحبت هایی شنیده بودم که دیگه صبرم لبریز شد، اما از بحث دور نشم خواستم به کسایی که این پیام رو میبینن بگم که با حرف بقیه از چیزی که میخواین نگذرید و روی هدفتون بایستید، اگر قرار بود من اون روز با حرف این دوستان که خب من استعداد ندارم پس بیخیال، چرا درس بخونم، کنار میکشیدم، امسال قبول نمیشدم
      این تاپیک برای من جنبه مرور خاطرات داشت و الان هم که یک دور خوندمش واقعا بغضم گرفت که چقدر سردرگم بودم و فقط دنبال یک راه چاره

چی قبول شدی گل؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -ftme نمایش پست ها

چی قبول شدی گل؟
      علوم پزشکی زنجان

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مبارکت باشه قشنگ خانوم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -ftme نمایش پست ها
      مبارکت باشه قشنگ خانوم
      خیلی ممنونم عزیزم
      mucizelere inanırım

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن