خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face ریاضیو موندم کدوم استاد خوبن؟ اگه کنکوری هستین لطفا جواب بدین

سلام بچه ها من فقط و فقط به این خاطر عضو انجمن شدم تا تاپیک بزنم و از سردرگمی درام.پس لطفا اگه میتونین کمکم کنین من فارغ التحصیل رشته تجربیم و سال سوم دانشگاه دوباره میخوام کنکور بدم برا 1401 الان دارم میخونم.
      این وسط چون از درس فاصله داشتم و با درسنامه کتابا زیاد ارتباط نگرفتم رفتم دنبال این فیلمای اموزشی برا زیست و شیمی موقاری و بابایی رو پیدا کردم تا الان خوب بودن به شما هم توصیه میکنم.
      برا فیزیک یحیوی رو برا ریاضی هم جریانا داره که مشکل اصلیمه ریاضی رو اوایل با اریان نگاه کردم جلسه صفر و یکشو کاری به خوب بودن یا بدبودنش ندارم ولی باهاش ارتباط نگرفتم بعد با ملاک برداشتم اونم نمیدونم چرا ولی با اونم ارتباط نگرفتم من خودم ریاضیم خوب بود تو کنکور 96 درصدم 78 بود تو 97 هم 87 ولی خب 3 سال فاصله داشتم پس کلیت درسا تو ذهنمه اما جزئیات نه حالا باز گفتم درسنامه بخونم تست بزنم دیدم وقتم زیاد گرفته میشه حالا شما بیایید بگید کدوم استادو سراغ دارین خوب باشه استادی که واقعا خوب باشه من زیاد دنبال این نیستم ب مباحث گیر بده فقط یه جوری درس بده یاد بگیرم بعدش برم تست بزنم نه از اینا ک کلی لفت میدن درسا رو.اها اگه کسی هم هس پایه همراه خوندن تا 1401 باشه بهم بگه منظورم اینه اطلاعاتمونو رد و بدل کنیم یا گزارشا روزانمونو و...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه با اریان یا ملاک پور ارتباط برقرار نمیکنی برو سراغ مقدم نیا یا موئینی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . بنظرم مقدم نیا و سادات رو هم نگاه بندازید .

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      داداش اینجور که تو میگی همینجور ادامه بده چندتا دبیر دیگه هم نمونه نگاه کن ببین با کی ارتباط میگیری و نظر کسی بدردت نمیخوره هرکیو بگن باید بری نمونه ببینی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام پیشنهاد میکنم استاد معین کرمی از موسسه الفارو هم ببینی محشره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sama.h نمایش پست ها
      سلام بچه ها من فقط و فقط به این خاطر عضو انجمن شدم تا تاپیک بزنم و از سردرگمی درام.پس لطفا اگه میتونین کمکم کنین من فارغ التحصیل رشته تجربیم و سال سوم دانشگاه دوباره میخوام کنکور بدم برا 1401 الان دارم میخونم.
      این وسط چون از درس فاصله داشتم و با درسنامه کتابا زیاد ارتباط نگرفتم رفتم دنبال این فیلمای اموزشی برا زیست و شیمی موقاری و بابایی رو پیدا کردم تا الان خوب بودن به شما هم توصیه میکنم.
      برا فیزیک یحیوی رو برا ریاضی هم جریانا داره که مشکل اصلیمه ریاضی رو اوایل با اریان نگاه کردم جلسه صفر و یکشو کاری به خوب بودن یا بدبودنش ندارم ولی باهاش ارتباط نگرفتم بعد با ملاک برداشتم اونم نمیدونم چرا ولی با اونم ارتباط نگرفتم من خودم ریاضیم خوب بود تو کنکور 96 درصدم 78 بود تو 97 هم 87 ولی خب 3 سال فاصله داشتم پس کلیت درسا تو ذهنمه اما جزئیات نه حالا باز گفتم درسنامه بخونم تست بزنم دیدم وقتم زیاد گرفته میشه حالا شما بیایید بگید کدوم استادو سراغ دارین خوب باشه استادی که واقعا خوب باشه من زیاد دنبال این نیستم ب مباحث گیر بده فقط یه جوری درس بده یاد بگیرم بعدش برم تست بزنم نه از اینا ک کلی لفت میدن درسا رو.اها اگه کسی هم هس پایه همراه خوندن تا 1401 باشه بهم بگه منظورم اینه اطلاعاتمونو رد و بدل کنیم یا گزارشا روزانمونو و...
      صرفا یه پیشنهاد : حسابان رفعتی رو ببین ( فرقی چندانی با ریاضی تجربی نداره فقط مبحث احتمال و هدسه رو نداره)
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول کتاب آموزشی دوم کتاب آموزش سوم کتاب آموزشی اگه یه قسمتی واقعا مشکل داری برید کلاس وگرنه بهتره با تست و تمرین زیاد یاد بگیرین
      آریان حیدری رو خودم چند جلسه ای دیدم بد نیست ولی بیشتر از باید خودتون تست و تمرین حل کنین من مثلثاتش رو دیدم همون چیزایی بود که تو کتابا بود ، مفید می‌تونه باشه ولی خیلی زمانبره (۱۴۸ ساعت بود جامع سال قبل)

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا ولی از حرفات صداقت دریافت نکردم اگه واقعا درصد کنکور 3 سال پیشت اونه خب مشخصه پایه خیلی خوبی داری و با درسنامه م کارت راه میفته نیازی به استاد نداری که

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sama.h نمایش پست ها
      راه ابریشم ثابتی

اطلاعات بیشتر رو
      josef76@
      بده که تهیه کرده بود! من از روی همایشش میگم که خوب بوده پس سالیانه و کلیش هم خوب خواهد بود ( پیشبینی) ، شایدم نباشه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      نمیدونم چرا ولی از حرفات صداقت دریافت نکردم اگه واقعا درصد کنکور 3 سال پیشت اونه خب مشخصه پایه خیلی خوبی داری و با درسنامه م کارت راه میفته نیازی به استاد نداری که
      منم همینطور...حالا اگه ۱۰ سال از درس ها دور بود یه چیزی!!!!!فیلم آموزشی اگه بخوای از تلگرام دانلود کنی هر فیلم دوساعت صرف دانلودش میشه ۳ ساعتم دیدنش طول میکشه بعد شما با این درصدا میگی درسنامه بیشتر طول میکشه؟!آدم چه چیزا که تو این انجمن نمیبینه!!!
      ویرایش توسط Nine : 20 اردیبهشت 1400 در ساعت 13:20

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

راه ابریشم ثابتی

اطلاعات بیشتر رو
      josef76@
      بده که تهیه کرده بود! من از روی همایشش میگم که خوب بوده پس سالیانه و کلیش هم خوب خواهد بود ( پیشبینی) ، شایدم نباشه
      راه ابریشم خیلی کامله واقعا
      من هم فروختمش به یکی از دوستان اکانت رو
      خودم برای ریاضی حسابان رفعتی تاملند رو می خوام ببینمش البته اگه وقت کنم
      فیلم دیدن واقعا حوصله و وقت میخواد من میشینم مشتق رو از فیلم ببینم وسطاش قطع میکنم میرم خودم میخونمش از رو درسنامه
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اساتید بالا راس میگن ... اگه دنبال یه منبعی هستی که رو درسنامه زیاد مانور نده و تست زیاد حل کنه ، بی شک راه ابریشم آقا ثابتی ( موسسه آلا) خیلی کمک کنندس

فقط یه چیز بگم ، البته نظر خودمه و شاید خیلی از دوستان هم موافق باشن ... ریاضی یه درسی هستش که باید مفهوم رو بلد باشی ... اگه مفهوم درس رو بلد نباشی و بری واسه هر مبحث 1000 تا هم تست بزنی ، شاید در مدت محدودی بهت کمک کنه ولی مطمین باش به دردت نمیخوره و از یادت میره

یه مبحث رو خوب بخون ، مفهومی بخون ... با یه مقدار تست اندک هم کارت راه میوفته

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آبجی گلم فقط یه چیز ... اگه میخوای راه ابریشم رو بگیری ، زود تر بگیر ... چون آلا گفته تا 27 اردیبهشت فرصت خرید با قیمت قبلی رو دارین .

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان شما سه سال از درس فاصله بگیری همه چی یادته؟من میگم الان مثلا استادا درس بدن انگار برام مرور میشه ولی درسنامه که میخونم زیاد برام ملموس نیستن چون من اون درصدایی هم ک گرفتم اگه باور کنی یا نه با آبی کانون بود و کنکورهای سال های اخیر اون موقع

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه وقتم گرفته میشه برا اریان 8 ساعت فک کنم دیدم برا ملاک هم 4 ساعتشو

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن