خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 49
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

دلشکسته ترین کنکوری ایرانم

بی خیال....خداحافظ
      ویرایش توسط fateme12 : 17 اردیبهشت 1400 در ساعت 23:22

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه لحظه حس کردم تو امام زاده ای جایی ام,دوست عزیز دلشکسته قریب به 90 درصد کنکوریا مشکل دارن خیلی مشکلای بدتر از تو حتی,یکی میشناسم به خاطر وضعیت مالی ضعیف سال اول نتونست کنکور بده چون کتاب نداشت سال دوم کار کرد تا کتاباشو خرید و خیلی مثالای دیگه که خودتم میدونی,رتبه سال پیشت که زیاد بد نیست اگه بجنبی و نهایت تلاشتو بکنی میتونی نتیجه خوبی بگیری,از تایپیکای اقای ارتور کمک بگیر و منتظر معجزه نباش ,به قول فروغ نجات دهنده در گور خفته ست وموفق باشی.
      پ ن:وضعت بدتر از یه آدمی که بعد چندسال برگشته و پایه داغونی داره و هیچ حامی هم نداره بدتر نیست.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      کاش میشد روزی15ساعت بکوب بخونم اونوقت رشته ای میاوردم که مادرم شاد میشد و همین برام کافیه.اگه پولدار میشدم حداقل به دختر دایی فلجم و خیلی از فقرایی که میشماسم کمک میکردم چون میفهمم فقر چیه...درد چیه...خدایا تورو به حق امام علی تورو به همه مقدسات منو نجاتم بده یه راه جلوم بذار یه جمله به یکی از کاربرا الهام کن که روم تاثیر بذاره
      یه چیزایی داره الهام میشه
      میگه دعات مشکل داره.باید اینطوری دعا کنی:
      خدا دخترداییمو خوب کن و فقیرها رو هم پولدار. من اگه به مشکلی برخورد کنم تلاشم بیشتر میکنم تا به مشکل غلبه کنم تو به بقیه برس.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 17 اردیبهشت 1400 در ساعت 23:13

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حرفات تلخه ولی قبول دارم اشتباه کردم اشتباه کردم اشتباه کردم...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما همونی نبودی گفتی داروی شهید بهشتی نیارم میمیرم؟
      من هزاران تجربه تو زندگیم کردم ،اگه بخوام یکی از مهم ترین تجربه هامو بهت بگم ،این هست که هیچکی برات نمی مونه جز پدر و مادرت ،حتی اون دوستت که جونتو براش میدی و مثل خواهر/برادر برات می مونه. حتی خواهر و برادر واقعی خودت هم به محض اینکه زندگی خودشون به خطر بیفته ،پشتشونو میکنند و میرن و انگار نه انگار اصلا کسی وجود داشته تو زندگیشون.پس برای زندگی خودت بجنگ ،نزار آرزوهات بمیرن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه واقعا می خوای بیاری تلاششتو می کردی.ولی بازم هنوز دیر نیست،هنوز فرصت هست.یبار برای همیشه تموم کن این کنکور لعنتی رو .آزادی های زیادی بعد کنکور داری،خواب های زیاد ،از این لذت های کاذب و خوشی های بیهوده بگذر ،اون وقت میبینی چقدر وقت داشتی
      من هزاران تجربه تو زندگیم کردم ،اگه بخوام یکی از مهم ترین تجربه هامو بهت بگم ،این هست که هیچکی برات نمی مونه جز پدر و مادرت ،حتی اون دوستت که جونتو براش میدی و مثل خواهر/برادر برات می مونه. حتی خواهر و برادر واقعی خودت هم به محض اینکه زندگی خودشون به خطر بیفته ،پشتشونو میکنند و میرن و انگار نه انگار اصلا کسی وجود داشته تو زندگیشون.پس برای زندگی خودت بجنگ ،نزار آرزوهات بمیرن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام برای خارج شدن از شرایطی که در اون هستید باید از توانایی ها و شرایطی که دارید استفاده کنید
      امیدت را از دست بدی محکم می خوری زمین
      برای شروع هیچ وقت دیر نیست
      شروع کردید دیر یا زود موفق میشید یعنی زمان میبره به موفقیت برسید

امیدواری​ و تلاش مستمر
      ویرایش توسط sinnna : 18 اردیبهشت 1400 در ساعت 00:48

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آدم نیازمند تر از شما هم هست.میشناسم باباش تو شیشه گری کار می کنه ،حقوقشون به زور کفاف یه ماه رو میده ،کتاب های یکی از دوستامو قرض گرفت سه ماه نشست بکوب خوند،شد دو رقمی کشور.این حرف های شما همش بهانست

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      پیشنهاد میکنم حتمن مستند راز رو ببینی
      بهترینا واسه توعه اگ خودت بخوای.....
      فقط کافیه باورکنی که میتونی
      هنوزم برای رتبه زیر هزار دیر نیست..
      فقط رفیق خواهشن مستند راز رو ببین اگ یوتیوب داری که کاملش هست ترجیحا مستند راز یک رو هم ببین
      بهت قول میدم دگرگون میشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با حرف زدن هیچکی درست نشده و درست نخواهد شد

من نمیدونم وقتی قصد رفتن داری چرا تاپیک زدی

به هر حال خدافظ

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAhUR_1400 نمایش پست ها
      آدم نیازمند تر از شما هم هست.میشناسم باباش تو شیشه گری کار می کنه ،حقوقشون به زور کفاف یه ماه رو میده ،کتاب های یکی از دوستامو قرض گرفت سه ماه نشست بکوب خوند،شد دو رقمی کشور.این حرف های شما همش بهانست
      عزیزمن من کی گفتم فقیر و نیازمندم؟ من گفتم درد و فقر رو میفهمم چیه چون دوست ها و آدم هایی با مشکل مالی زیاد دارم و دیدم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAhUR_1400 نمایش پست ها
      شما همونی نبودی گفتی داروی شهید بهشتی نیارم میمیرم؟
      خودمم :-)

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچها یکی ک میاد تایپیک میزنه و حرف دلشومیزنه خستس..دلشکستس...ناراحته..
      عذاب وجدان داره.....میترسه از اینده ای ک خودش برا خودش ساخته و داره میسازه......
      لطفا لطفا اگه هم دردی نمیکنید و راهوبهش نشون نمیدید لااقل به دستاتون زحمت ندید چیزی تایپ کنید...
      شما اختیارتون دسته خودتونه ناراحتید اصن تایپیکای اینجوری رو نخونید
      ولی خواهشن دل نشکنین چون کسی که میاد از ناراحتیاش تو فضای مجازی باغریبه ها درمیون میزاره و گله میکنه دنبال یه دوست واقعیه که بتونه ارومش کنه چون خودش دیگ طاقت نداره به خودش ارامش بده
      درسته همیشه بدتر از ماهم هست
      ولیی این یه قانونه که ادم پستی بلندی های زندگی خودشو از همه سخت تر و دردناک ترمیدونه و
      خوشی ها و تفریحات و شادیاشو کمتروبدتر از بقیه...

ویرایش توسط mary.dhg : 18 اردیبهشت 1400 در ساعت 00:07

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خرما های دم در تموم شده ، لطفا اپدیت کنیدشون

غم اخرتون باشه

پینوشت: استارتر از ساعت 10 تا 11 درگیر این تاپیکه! + معلوم نیس بعد و قبل هم چقدر درگیر خواهد بود!!!
      خب خودکرده را تدبیر نیست!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mary.dhg نمایش پست ها
      بچها یکی ک میاد تایپیک میزنه و حرف دلشومیزنه خستس..دلشکستس...ناراحته..
      عذاب وجدان داره.....میترسه از اینده ای ک خودش برا خودش ساخته و داره میسازه......
      لطفا لطفا اگه هم دردی نمیکنید و راهوبهش نشون نمیدید لااقل به دستاتون زحمت ندید چیزی تایپ کنید...
      شما اختیارتون دسته خودتونه ناراحتید اصن تایپیکای اینجوری رو نخونید
      ولی خواهشن دل نشکنین چون کسی که میاد از ناراحتیاش تو فضای مجازی باغریبه ها درمیون میزاره و گله میکنه دنبال یه دوست واقعیه که بتونه ارومش کنه چون خودش دیگ طاقت نداره به خودش ارامش بده
      درسته همیشه بدتر از ماهم هست
      ولیی این یه قانونه که ادم پستی بلندی های زندگی خودشو از همه سخت تر و دردناک ترمیدونه و
      خوشی ها و تفریحات و شادیاشو کمتروبدتر از بقیه...

الان تو این انجمن خیلیاااا حالشون بده از دست خودشون ناراحتن و عصبانین خسته هم هستن عذاب وجدانم دارن کلی حرف هرروز میشنون

پس همگی یه تاپیک خداحافظی بزنن و بیخیبال شن

یا تاپیک بزنن و دلداری بشنون

چیزی بعدش تغییر میکنه /؟ مسلما نه کسی بخواد مسیر زندگیشو تغییر بده به این جور چیزا نیست اصلا به حرف مردم نیست

کمی منطقی تر با مشکلات برخورد کنیم =)

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن