خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 49 از 49
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام!
      راستش من همین الان، فقط اکانت ساختم توی فروم که بتونم جواب بدم، گرچه شک دارم که استارتر دیگه این تاپیک رو چک کنه حتا...ولی بازم
      چند وقت پیش توی یه چنل تلگرام بود فکر کنم، یه روایت خوندم از خانم دکتری که سال 97 کنکور داده بود. دقیق جزئیاتش یادم نیست، ولی گفته بودن که کنکور دومشون بوده. اسمشون رو هم نمیدونم. وضعیتشون مثل خودم و خودت بود، سال دوم کنکور. ناامید. رنجیده. کلافه. تلاش نکرده بود و برنامه هاش رو انداخته بود واسه فردا و شنبه و اول ماه و...اینا که خودمونم میدونیم. نوشته بود که با خودش قرار گذاشته بوده از عید و شروع سال جدید دیگه شروع کنه بخونه و بازم ننشسته بود پای درس. دقیق ننوشته بودن که چی باعثش شده، ولی از اواسط اردیبهشت دیگه به خودش میاد و میشینه بکووووب در حد مرررگ درس میخونه. "اواسط اردیبهشت" الان 5 روز گذشته ازش. میگفت از ساعت 4 صبح تا 12 شب بکوب میخونده! (حالا میدونم میخواید بیاید بگید وا مگه میشه پس نظافت و غذا و خواب چی؟!) میگفت غذا خوردن و همه وعده ها نهایت نیم ساعت. غیرممکن نیست. ایشون همون سال پزشکی شیراز قبول میشن (رتبه 3 رقمی) و به قول خودشون، رمز موفقیتشون تعداد تست بسیار بالا بوده. میگفت چندتا دفتر صد برگ فقط واسه ریاضی تموم کرده. روزی بیشتر از هزار تا تست میزده.
      ببین تو این 50 روز باقیمونده، رتبه 4 رقمی خوب که میشه آورد دیگه، نه؟ فقط باید عین ایشون یه چیزی درونت آتیش بگیره، تکونت بده. باید وحشی بشی. بشینی دیوانه وار تست بزنی و درس بخونی. (به نظر من الان که دیگه وقت درسنامه و کتاب خوندن نیست. باید تست بزنی تحلیل کنی. تست کنکور+آزمون) من خودم وضعیتم عین خودته. دارم فقط تست میزنم و تحلیل میکنم. هدفم هم فیزیوتراپیه. تهش هم اگه نشه نهایتا یا زبان میرم یا مرگه دیگه. حداقل میگم تلاشمو کردم. چیزی از دست نمیدی تو این 50 روز. =) نشد هم یا بشین واسه سال بعد یا انا لله...
      وسلام.

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام استارتر عزیز نمیدونم این پیامو میخونی یا نه
      ولی به هرحال من مینویسم
      میدونم حسابی دلت شکسته بوده که اومدی تاپیک زدی اینجا
      میدونم از شرایطت خیلی خسته ای
      میدونم میخوای یه نفر درکت کنه و قضاوتت نکنه
      من واقعا متاسفم ازاینی مجبوری (خیلی ها) این حس و حالو تجربه کنی

دوست نادیده ام

زندگی همین 50 و خورده ای روز نیست که اینقد حرصشو بخوری

به نتیجه فک نکن
      فقط تلاش کن
      از پروسه تلاش کردنت لذت ببر

بیخیال نتیجه

فقط تلاش کن
      و اخرش با وجدان راحت امتحان بده باقی رو بسپار به خدا

هرچی صلاحت باشه همون میشه

کنکور غول نیست

ازش میترسی؟ بیخیال ترس حتی شده با ترس تلاش کن

ولیییییی

خودتو و توانایی هاتو باور کن

تو خیلییییییییییی قوی تر از این حرفایی

شاید خودت الان متوجه نباشی

اگرم مشکلت برنامه اس از تاپیک های highway استفاده کن خیلی مفیدن

یا هر برنامه ای که خودت راحتی

ولی تسلیم نشو اوکی؟

جامعه به یه ادم فوق العاده مثل تو نیاز داره

مراقب خودت باش

و بدون تو این شرایط تنها نیستی

حرفام همش از ته دله و نخواستم الکی بگم

امیدوارم بدونی که چقدر باارزشی و ارزشت به رتبت نیس

: )

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      این اصول که میفرمایید نخ نما شده است
      در اینکه باید تلاش کرد شکی نیست /در اینکه بدون تلاش به ادم هیچی نمیدن هم شکی نیست ولی یه مرز باریک هست که باید رعایت بشه تا سو تفاهم به نظر نیاد
      ببینید تو هر جوامعی با هر شرایط بد اقتصادی و بد بختی و ........ بودن کسایی که به بالاترین موفقیت های اون جامعه دست پیدا کنن به عبارتی شدن شمش طلا توی چاهی از گ.و.ه و برعکس در جوامعی هم بدن کسایی که از عرش برسن به فرش
      ولی اینکه شما بیایید این جور افراد رو سر لوحه قرار بدید یک اشتباه هست
      جامعه باید شرایطی رو حاکم کنه که هر کسی با تلاش در خورد خودش به جایگاهی که میخواد برسه و در اسایش رو رفاه زندگی و کار کنه
      اینکه یه نفر با هوش بالا در بین ملیونها نفر و نخوابیدن ماه ها وئ پاره کردن ما تحاح خودش به جایی رسیده نمونه خوبی برای هزاتران نفر ایستاده در حاشیه نیست و این الان تبدیل شده به آفت جوامع جهان سوم
      شرایط جامعه خیلی خرابه خیلییییی و جوانان فقط بازخوردهای این جامعه رو در خودشون فرو میریزن نباید اینطوری باشه
      شما خوبید شما 12 سال درس خوندید ولی اینجا دهنتون سرویسه هر کاری میخوایید بکنید ولی خودتون رو دست کم نگیرید
      درضمن اونیکه تو رفاه کامله تو رفاهه و شما میجنگید به اون رفاه برسید پس الکی خودتون رو با این حرفها تسکین ندید
      اونا تو رفاهن و ما هم تلاش میکنیم بهش برسیم
      اول صحبت هاتون با شرایط جامعه ما هم خونی نداره و دردی از استارتر دوا نمیکنه
      اما آخرش...بله ما میجنگیم به رفاه اونا برسیم و خوبم میجنگیم
      اما رفاهی ک ما بدست میاریم کجا و رفاهی ک اونا از قبل داشتن کجا

4. Top | #49
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوتا کشیده به خودت بزن تعهد میدم درست شی

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن