خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 49
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره خلاصه ک جواب خداحافظی سلام نیس ......
      بروبه سلامت
      دسته پر برگرد(انشالله دارو شهیدبهشتی)

بعد تازه یچی داروسازی خوراکه توعه چون همش حفظیه ینی به یجایی میرسی ک عاشق ریاضی فیزیک میشی

ویرایش توسط mary.dhg : 18 اردیبهشت 1400 در ساعت 01:15

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کلی وقت داری برای جبران
      دوماه زمان کمی نیس هرچند که ممکنه بیشتر از دوماه وقت داشته باشی.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین عزیزم تو بزرگ شدی و تو دنیای آدم بزرگا هیچ مشکلی با گریه حل نمیشه پس فقط برو سر درست و مطمئن باش بقیه کنکوری ها هم شرایط روحیشون بهتر از تو نیست بیا قوی باشیم...خب؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      بی خیال....خداحافظ
      ایسگا کردی ؟؟ به هر حال خدافزززز

ولی به چیزی بهت میگم : هر وقت به این نتیجه رسیدی که چاره دیگه ای نداری و از هزار تا راه توی ذهنت که برای ساختن آینده ت 999 تاش رو نمیتونی انجام بدی و یا رفتی دیدی مالی نیست و .... و فقط و فقط 1 راه و آپشن داری اونموقع میشینی عین بچه ادم درست رو میخونی
      تو این دنیا برای این حرفهایی که شما میزنید هیچی نمیدن پس زدنشون فایده ای نداره و انرژیتون رو هدر ندید اگه میخوای به یه چیزی برسی سوای رشته و دانشگاه به هر چیز که فکرشو بکنی میخوای برسی باید تلاش کنی حتی آب رو هم مفتی بهت نمیدن بخوری چه برسه به رسیدن به پزشکی و دارو و....

برو جلو آینه خودت رو ببین خود بی وجود و تنبل و بی اراده و ضعیفت رو ببین ذات خبیثت رو ببین اون کسی که تو رو به این روز انداخته رو میبینی؟؟؟ دیدیش؟؟؟اون آدم تو آیینه تو رو به این جا رسونده حالا بشین برنامه بریز باهاش بجنگی
      مشکل تو کنکور و درس و ... نیست مشکل اول تو و من و بقیه که شرایطشون مثل شماست خود وجودیمون هست
      اول باید تکلیف خودت رو روشن کنی اول باید دهن خودت رو سرویس کنی و بعد بری سراغ سرویس کردن کنکور
      صبح گوشی زنگ میزنه خودت میخوابی
      خودت تصمیم میگیری به جا خوندن بری فیلم ببینی
      خودت تصمیم میگیری به جا درس خوندن بری بیرون
      خودت تصمیم میگیری دو ساعت با یکی حرف بزنی در مورد اینده و ... به جا اینکه بشینی کار کنی برای آینده
      همه اینها رو خودت انجام میدی خود خود خودت پس دهن خودت رو باید سرویس کنی اول از همه
      صبح میخوای بخوابی بعد از بیدار شدن ؟؟؟ انگشت کوچیکه پات رو بکوب به دیوار تا شب نمیتونی بخوابی این یعنی دهن اونیکه میخواد بخوابه سرویسه و ..... دهن اونیکه میخواد بخوابه
      میخوای بری بیرون گوشت زنگ میزنه دوستاتن؟؟ گوشیت رو خاموش کن سیمکارتت رو هم دربیار یا اصلا بفروش بده کتاب کنکور بگیر تو این سال گوشی به دردت نمیخوره کتاب به دردت میخوره تو باید به جا عکسای اینستا عکسای زیست رو ببینی
      همینطوری ادامه بده بعدش ببین چی میشه امسال و پارسال و سال بعد رو هم ول کن فقط بخون
      در ضمن اگه اینقدر که میگی درمانده ای باید بخونی و حرف نزنی
      من یه زمانی زیاد از بقیه در مورد چیزای مختلف سوال میپرسیدم و دنبال انگیزه و ... بودم بعدش دیدم به درد نخور ترین کار تو سال کنکور همین کار هست که من میکردم و الان شما میکنید اگه بشینی یه هفته 50 ساعت درس بخونی اونموقع نصف سوالای ذهنت جواب داده میشه در مورد چجوری خوندن و انگیزه و اینکه میشه یا نمیشه
      فقط یه هفته 50 ساعت درس بخون شرط میبندم نظرت در مورد کنکور و درس و ... عوض میشه ولی درس بخون ها ساعت پر نکن
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 18 اردیبهشت 1400 در ساعت 11:24

5. Top | #20
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darling نمایش پست ها
      الان تو این انجمن خیلیاااا حالشون بده از دست خودشون ناراحتن و عصبانین خسته هم هستن عذاب وجدانم دارن کلی حرف هرروز میشنون

پس همگی یه تاپیک خداحافظی بزنن و بیخیبال شن

یا تاپیک بزنن و دلداری بشنون

چیزی بعدش تغییر میکنه /؟ مسلما نه کسی بخواد مسیر زندگیشو تغییر بده به این جور چیزا نیست اصلا به حرف مردم نیست

کمی منطقی تر با مشکلات برخورد کنیم =)
      خیلی خوب گفتی خوشمان آمد *_*
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

6. Top | #21
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عااااااح
      کاش منم میتونستم بیام یه تاپیک بزنم و اینگونه خودمو خالی از حرف کنم
      واقعیت اینه همه تحت فشاریم
      و اینجور تاپیکا جز فحش و دری وری چیزی نصیب استارتر نمیشه
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آره بابا مارو میگی گل و بلبل همش ، چارتا مشاور درسی زیر دستمن ، تک تک قدمام برنامه ریزی شدست ، انتشاراتیا چاپ اول کتاباشونو میفرستن برام میگن ارمین خان یه امضا بزن اینو بذاریم تو کلکسیون ، تلفنمونم همش مشغول منشیمم نمیدونه تلفن سازمان سنجشو وصل کنه برام یا کاظم قلمچی ، بعد از ظهرم با جت شخصیم میریم ویلام توی لس آنجلس یه استراحت ریز با چارتای بانوی فرانسوی و دست پخت آشپز ایتالیاییم ، آدیوس
      چرا فک میکنید تو این خراب شده بعضیا کمتر بدبختن ؟ این مملکت تنها عدالتش پخش کردن مساوی بدبختی بین جوانانه =))

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      خودمم :-)
      ببین میفهمم چی میگی من خودم سال اول رتبم از شما بدتر بود من 10346 شدم هر کی هم میومد میگفت بیخیال شو نمیشه این رتبرو درست کرد ولی یه سال واستادم رتبمو کردم 1887 و به اون چیزی که میخواستم رسیدم یکم به خودت استراحت بده دوباره شروع کن.اون افکار منفی رو روی کاغذ بنویس بعدم مچالش کن بنداز دور شاید کاره ساده ای باشه ولی نتیجه میده.
      امیدوارم به اون چیزی که میخوای برسی

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم یه زمانی انجمن زیاد درد دل میکردم حتی میگفتم میخوام خودمو بکشم
      ولی هیچوقت متوقف نشدم
      سخت یا راحت من به هدفم رسیدم
      شما هم برو
      اگه نرسیدی حداقلش اینه تلاشتو کردی و نرسیدی اوضاع که از این بدتر نمیشه میشه؟؟؟!
      LEFT
      4/19/2021

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه واقعا با این حرکت کمی آروم شدی "کارت درسته"
      بهرحال به کسی آسیبی نزدی...
      امیدوارم همیشه شاد و موفق باشی

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      استارتر میتونم بپرسم که الان چند ساله پشت کنکور هستی ؟! پایه درسیت چطوری هست ؟! امیدوارم بتونم به اندازه توانم بهت کمکت کنم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin- نمایش پست ها
      آره بابا مارو میگی گل و بلبل همش ، چارتا مشاور درسی زیر دستمن ، تک تک قدمام برنامه ریزی شدست ، انتشاراتیا چاپ اول کتاباشونو میفرستن برام میگن ارمین خان یه امضا بزن اینو بذاریم تو کلکسیون ، تلفنمونم همش مشغول منشیمم نمیدونه تلفن سازمان سنجشو وصل کنه برام یا کاظم قلمچی ، بعد از ظهرم با جت شخصیم میریم ویلام توی لس آنجلس یه استراحت ریز با چارتای بانوی فرانسوی و دست پخت آشپز ایتالیاییم ، آدیوس
      چرا فک میکنید تو این خراب شده بعضیا کمتر بدبختن ؟ این مملکت تنها عدالتش پخش کردن مساوی بدبختی بین جوانانه =))
      بهترین کامنت با اختلاف =)
      با مشخص کردن میزان بدبختیمون وضعمون بهتر نمیشه . هرموقع اینو فهمیدیم و نشستیم هدف چیدیم و منتظر معجزه نبودیم میتونیم به تغییر امیدوار باشیم ... نه با راز و نیاز و نذر

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin- نمایش پست ها
      آدیوس رو خوب اومدی
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      20210509042027.jpg

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصولا آدمایی که مشکلات و بدبختی دارن بهتر از کسایی که توی رفاهن عمل میکنن.چون اونا کمبوداشونو هدف میکنن تا بهش برسن
      اما کسایی که همه چی دارن و نیازی ندارن هدفی هم ندارن
      اگ بشینی فک کنی مشکلاتت حل میشه؟
      چیززی نمونده ها پاشو بابا

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن