خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      همچینم کنکور های ساده ای نبودن
      شما شاید زیاد خوندی بلدی
      چرا 97 سخت بود؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      اون یه سریا که هرسال وجود دارن و من کاری به اونا ندارم و واقعا بحث اونا جداست
      ولی پارسال درصدها واقعا خیلی خوب بود درصد اکثر بچه ها رو میگم
      همه میگفتن تخمین رتبه ۹۹مثل ۹۴ میشه ولی مثل ۹۷ شد
      من هنوزم بهش فکر میکنم نمیتونم درک کنم اینقد گفتن شیمی سخته ولی تو همین انجمن خیلیاا رو دیدم که شیمی رو ۶۰ درصد زدن و وقتی به سوالات شیمی فکر میکنم میگم‌چجور تو اون جو جلسه و استرس و سختی سوالات
      تونستن درس آخر یعنی شیمی رو که واقعااا از همه درسا هم سخت تر بود اینقد خوب جواب بدن

بعضی وقتا فکر میکنم کل مسیرم اشتباه بوده و هست
      حس میکنم بقیه کلا یه جور دیگه درس میخونن یه جور دیگه آزمون‌میدن یه جور دیگه سوالات رو حل میکنن..
      کلا پنج نفر بالای 90 زدن که اگه کسی اول شیمی رو میزد خیلی دور از انتظار نبود

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همش واس ماس داداچدنیا با زنا آغاز شد و با زنا پایان میپذیره(الکی مثلا جمله فلسفی بلدم پ ن:دختر خاله کوچیکه بقراط)

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بحث تقلب به کنار . . . . . .
      یا سطح سوالات آزمونها بالا نیست(سوالات راحتن) یا اینکه با توجه به کنکور 99 همه سوالات سخت کار میکنن (کنکور 99، معنای سختی رو عوض کرد!!!!!!!)
      . . . . We're so sad, we paint the town blue

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خدا بخیر بگذرونه کنکور امسالو ...
      من هر دانش اموزی دور و برم میبینم میگه هیچی از درسای امسال نفهمیدم
      چه برسه کنکوریا ...
      دوزادهمی ها و مدرسه ای ها خوب نمیخونن ولی فارغ التحصیلهایی رو میشناسم که عالی دارن میخونن
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

6. Top | #21
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دوزادهمی ها و مدرسه ای ها خوب نمیخونن ولی فارغ التحصیلهایی رو میشناسم که عالی دارن میخونن
      استرس وارد نکن برادر
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      استرس وارد نکن برادر

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

چرا کلید زن؟ چرا کلید مرد نه؟

خوبه کارهای گنگتون رو هم به اسم زن میزارید! حقوق گنگی زنان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      منم سه بار از اول خوندمش تا فهمیدم چی به چیه

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط momahmudi نمایش پست ها
      من پارسال شیمی رو درس اول زدم لامصب لِه شدم(همیشه تو ازمونا بالا ۹۰ بود یهو تو ۱۸ دقیقه فقط ۸ سوال حل کرده بودم اصلا نابود شدم یه لحظه ، دور اول فقط ۱۰ تا حل کردم بعد رفتم سراغ زیست و کلا خراب کردم متاسفانه شیمی که زیر ۹۰ نبود یهو شد ۴۶������) البته هنوز هم برنامم اینه ( دینی/زبان/عربی/ادبیات/زیست/شیمی/فزیک/زمین/ریاضی ) هنوزم ریاضی و فزیک شاید عوض شه

شیمی 46 برای کنکور پارسال درصد عالیه بود من خیلی از کارنامه های پزشکیو دیدم که شیمی 40-45 قبولی داده مشکل بقیه درسات بوده

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

کنکور فقط 95 و96 و97 هلووووووووو به تمام معنا

هللووووووووووو اصن هلوووووووووووووو
      بپر تو گلووووووو
      مقایسه درجه سختی کنکورای نظام قدیم با درجه سختی نظام جدید یک اشتباه بزرگ استراتژیک و بی ثمر است و نتیجه ایی نخواهد داشت (اکثر مباحث سخت و جوندار که اشک ادم رو درمیاوردن حذف شدن)
      واقعیت اینه که سخت ترین و بی رحم ترین کنکور دهه 90 کنکور 94 بود چرا که هم سوالات سخت و دشوار و هم تاثیر معدل قطعی و پر حاشیه ترین کنکورها ی دهه 90 کنکور 99 به خاطر کرونا و کنکور 95 به خاطر اعتراضات به تاثیر معدل و رفتن پرونده به دیوان عدالت کشور
      99 کنکور بود کنکورررررر اصلا کنکور این بود
      انتظارهمه این بود 99 مثل 98 باشه که سنجش انگشت وسط نشون داد به همه
      به خاطر همین تو زبانها افتاده که خیلی سخت بود و...... بیشتر جو روانی + اشتباه استاتژیک و باور به شایعات که کنکور هم سطح 98 خواهد بود و ...... این حاشیه سختی کنکور 99 رو بوجود آورد و انتشاراتی ها و مولفین و مدرسین هم منتظر چنین چیزی بودن که هوار راه بندازن روی هر کتاب گاج نگا کنی نوشته مطابق درجه سختی 99

کنکور همیشه اینطوری بوده و هست و خواهد بود کنکور تعجب بر انگیز نباید کنکور 99 باشد باید کنکور 98 باشد که با میانگین درصد 70 نتونستن برن پزشکی دانشگاه خوب

در ضمن کنکور 99 بر خلاف ادعاهای مولفین و مدرسین که میگن سوالت نظام قدیم و معلومات نظام قدیم به درد نمیخورن نشون داد اتفاقا به درد میخورن و باید سوالاش رو دید
      ویرایش توسط _Joseph_ : 17 اردیبهشت 1400 در ساعت 19:47

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darling نمایش پست ها
      شیمی 46 برای کنکور پارسال درصد عالیه بود من خیلی از کارنامه های پزشکیو دیدم که شیمی 40-45 قبولی داده مشکل بقیه درسات بوده
      عمومی بجز ادبیات بقیه میانگین ۷۰ بودش (ادبیات ۳۴)
      ریاضی و فزیک ۳۸ زیست هم ۴۲( خدا اصلا نمی‌دونم چطوری ۸ تا اشتباه پر کردم وگرنه بجای ۱۵ درصد الکی منفی...

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط momahmudi نمایش پست ها
      عمومی بجز ادبیات بقیه میانگین ۷۰ بودش (ادبیات ۳۴)
      ریاضی و فزیک ۳۸ زیست هم ۴۲( خدا اصلا نمی‌دونم چطوری ۸ تا اشتباه پر کردم وگرنه بجای ۱۵ درصد الکی منفی...
      اگر ریاضی یا فیزیک، یکیشو بالای 60 بود، زیست هم بالای 60 . . . قطعا قبول میشدی
      . . . . We're so sad, we paint the town blue

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      همش واس ماس داداچدنیا با زنا آغاز شد و با زنا پایان میپذیره(الکی مثلا جمله فلسفی بلدم پ ن:دختر خاله کوچیکه بقراط)
      نعنعنعنعن. (علامت دهن کج کردن ممد ار در مواقعی که حرفی برا دفاع نداره )

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      مقایسه درجه سختی کنکورای نظام قدیم با درجه سختی نظام جدید یک اشتباه بزرگ استراتژیک و بی ثمر است و نتیجه ایی نخواهد داشت (اکثر مباحث سخت و جوندار که اشک ادم رو درمیاوردن حذف شدن)
      واقعیت اینه که سخت ترین و بی رحم ترین کنکور دهه 90 کنکور 94 بود چرا که هم سوالات سخت و دشوار و هم تاثیر معدل قطعی و پر حاشیه ترین کنکورها ی دهه 90 کنکور 99 به خاطر کرونا و کنکور 95 به خاطر اعتراضات به تاثیر معدل و رفتن پرونده به دیوان عدالت کشور
      99 کنکور بود کنکورررررر اصلا کنکور این بود
      انتظارهمه این بود 99 مثل 98 باشه که سنجش انگشت وسط نشون داد به همه
      به خاطر همین تو زبانها افتاده که خیلی سخت بود و...... بیشتر جو روانی + اشتباه استاتژیک و باور به شایعات که کنکور هم سطح 98 خواهد بود و ...... این حاشیه سختی کنکور 99 رو بوجود آورد و انتشاراتی ها و مولفین و مدرسین هم منتظر چنین چیزی بودن که هوار راه بندازن روی هر کتاب گاج نگا کنی نوشته مطابق درجه سختی 99

کنکور همیشه اینطوری بوده و هست و خواهد بود کنکور تعجب بر انگیز نباید کنکور 99 باشد باید کنکور 98 باشد که با میانگین درصد 70 نتونستن برن پزشکی دانشگاه خوب

در ضمن کنکور 99 بر خلاف ادعاهای مولفین و مدرسین که میگن سوالت نظام قدیم و معلومات نظام قدیم به درد نمیخورن نشون داد اتفاقا به درد میخورن و باید سوالاش رو دید

سوالات رو مقایسه نمیکنیم ک
      ترازی که بهت میده !!
      تخمین رتبه یبار درصدم رو زدم 97 اورد رتبه 600 تا 800
      یبار زدم 98 اورد 2 هزار

اولا حاجی توپوق استراتژی گرفتی ؟

ثانیا در خودی خود کنکور هر ساله سخت میشه و دلایل واضحه رشد میانگین اطلاعات همراه افزایش دسترسی به بهترین امکانات + افزایش رقابت
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

سوالات رو مقایسه نمیکنیم ک
      ترازی که بهت میده !!
      تخمین رتبه یبار درصدم رو زدم 97 اورد رتبه 600 تا 800
      یبار زدم 98 اورد 2 هزار

اولا حاجی توپوق استراتژی گرفتی ؟

ثانیا در خودی خود کنکور هر ساله سخت میشه و دلایل واضحه رشد میانگین اطلاعات همراه افزایش دسترسی به بهترین امکانات + افزایش رقابت
      محمد تراز و اینجور تخمین رتبه ها هم درست از آب درنمیاد شاید از هر 100 نفر برای 10 نفر درست باشه ولی برای همه قطعا خیر هر سال تعداد شرکت کننده ها و انحراف معیار درصد ها و واریانس مجموع دروس فرق میکنه آمار که خوندین انشاالله
      تخمین رتبه فقط میتونه یه رتبه حدودی بده طبق شاخصهای پراکندگی همون سال و همون موسسه این سایتها (گزینه 2 و قلم ) تمام اطلاعاتی که دریافت میکنن از دانش آموزانشون هست و کل داده های اماری سنجش رو مورد بررسی قرار نمیدن
      در کل زیاد به تراز و تخمین رتبه اهمیت ندید
      کنکور= هر کاری میخوای بکنی بکن و خودت رو جر بده ولی درصد بالا بزن همین و بس باقیش رو بسپار به سنجش
      در مورد آزمونها و تراز و رتبه هم بهتره کلا صحبتی نکنیم چون کشک هستن

از کلمه استراتزِ خوشم میاد مثل میتوکندری با کلاسه توپوق نه خطا در تایپ
      ویرایش توسط _Joseph_ : 17 اردیبهشت 1400 در ساعت 23:46

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن