خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پذیرش بدون کنکور مهندسی کامپیوتر

سلام دوستان
      من 18 سالمه و برنامه نویسی میکنم و در حال حاضر شغل پاره وقت هم دارم ولی امسال مشمول سربازی میشم
      واز یه طرف میخوام که سربازی نرم وهمینطور فشار خانواده هم از قبال درس نخوندن روم نباشه و از یه طرف میخوام
      که یه مدرکی مثل دانشگاه آزاد بگیرم و شاید هم یه چیزای بدرد بخوری یاد گرفتم.(مهندسی نرم افزار)
      این حرفه‌ای که من هستم برای مهاجرت خیلی خوبه ولی برای اینکار در هر صورت مدرک لازمه.
      و مدرک دانشگاه آزاد هم مورد تاییدشون هستش ولی چیزی که هست من دیپلمم انسانیه و کنکور امسال هم انسانی برام ثبت نام کردن و ویرایشش نکردم
      یعنی تنها میمونه پذیرش بدون کنکور آزاد. حالا یه سری انتخاب هست که میخوام راهنماییم کنید.(معدل کتبی 11.5 معدل کل 17 دیپلم انسانی)
      1-دانشگاه آزاد بدون کنکور ورودی مهر قبول بشم و برم.
      2-در صورت اینکه ورودی مهر آزاد قبول نشدم میتونم برم پیام نور یا علمی کاربردی و بعد برای ورودی بهمن بدون کنکور آزاد اقدام کنم؟
      و درصورت قبولی میتونم انصراف بدم و برم همون آزاد؟ در صورتی هم که به کل پذیرش نشدم میشه برم پیام نور و برای کنکور سال 1401 ریاضی بخونم؟ و قبول شدم از پیام نور انصراف بدم؟
      و این رو جواب بدین که با توجه به اینکه معدلم خیلی پایینه شانس برام هستش؟اصلا معدل مهمه یا پول فقط مهمه براشون؟ حتی برای شهرستان‌های تهران جاهایی مثل ملارد و رباط کریم و...)
      پ.ن: کلا به پیام نور فکر نمیکنم مگر برای استفاده معافیت برای کنکور سال بعد

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط babyshark نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من 18 سالمه و برنامه نویسی میکنم و در حال حاضر شغل پاره وقت هم دارم ولی امسال مشمول سربازی میشم
      واز یه طرف میخوام که سربازی نرم وهمینطور فشار خانواده هم از قبال درس نخوندن روم نباشه و از یه طرف میخوام
      که یه مدرکی مثل دانشگاه آزاد بگیرم و شاید هم یه چیزای بدرد بخوری یاد گرفتم.(مهندسی نرم افزار)
      این حرفه‌ای که من هستم برای مهاجرت خیلی خوبه ولی برای اینکار در هر صورت مدرک لازمه.
      و مدرک دانشگاه آزاد هم مورد تاییدشون هستش ولی چیزی که هست من دیپلمم انسانیه و کنکور امسال هم انسانی برام ثبت نام کردن و ویرایشش نکردم
      یعنی تنها میمونه پذیرش بدون کنکور آزاد. حالا یه سری انتخاب هست که میخوام راهنماییم کنید.(معدل کتبی 11.5 معدل کل 17 دیپلم انسانی)
      1-دانشگاه آزاد بدون کنکور ورودی مهر قبول بشم و برم.
      2-در صورت اینکه ورودی مهر آزاد قبول نشدم میتونم برم پیام نور یا علمی کاربردی و بعد برای ورودی بهمن بدون کنکور آزاد اقدام کنم؟
      و درصورت قبولی میتونم انصراف بدم و برم همون آزاد؟ در صورتی هم که به کل پذیرش نشدم میشه برم پیام نور و برای کنکور سال 1401 ریاضی بخونم؟ و قبول شدم از پیام نور انصراف بدم؟
      و این رو جواب بدین که با توجه به اینکه معدلم خیلی پایینه شانس برام هستش؟اصلا معدل مهمه یا پول فقط مهمه براشون؟ حتی برای شهرستان‌های تهران جاهایی مثل ملارد و رباط کریم و...)
      پ.ن: کلا به پیام نور فکر نمیکنم مگر برای استفاده معافیت برای کنکور سال بعد
      نشنیدم تا حالا کسی ثبت نام کرده باشه و قبول نشده باشه تازه ظرفیت خالی هم دارن معمولا
      شما آزادو ثبت نام کن احتمال 99 درصد قبولی
      حالا 1 درصد قبول نشدی برو پیام نور و بعد سال دیگه کنکور بده برو دولتی دیگه از پیام نور نرو آزاد چون راحت دولتیو قبول میشی اما یه نکته ای هست که اگه مشکل مالی نداری و میخوای اپلای کنی برو آزاد چرا که دولتیا دست و پا گیرن و داخل دانشگاهم چیزی یاد نمیگری برعکس وقتت هم گرفته میشه اما آزاد به مراتب راحتتر میگیرن
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

نشنیدم تا حالا کسی ثبت نام کرده باشه و قبول نشده باشه تازه ظرفیت خالی هم دارن معمولا
      شما آزادو ثبت نام کن احتمال 99 درصد قبولی
      حالا 1 درصد قبول نشدی برو پیام نور و بعد سال دیگه کنکور بده برو دولتی دیگه از پیام نور نرو آزاد چون راحت دولتیو قبول میشی اما یه نکته ای هست که اگه مشکل مالی نداری و میخوای اپلای کنی برو آزاد چرا که دولتیا دست و پا گیرن و داخل دانشگاهم چیزی یاد نمیگری برعکس وقتت هم گرفته میشه اما آزاد به مراتب راحتتر میگیرن
      ممنون از شما. پس استرس و ... نداشته باشم تا مرداد؟
      پس این چه سنجشیه که من با معدل 12 با تاثیر 57 درصد 99 درصد قبولم؟
      به عبارتی با معدل 6-7 ریاضی یا تجربی مقایسه میشم
      بعد یه سوالی امکانش هست یکی رو ورودی مهر رد کنن ولی برای ورودی بهمن قبولش کنن؟
      یه نکته‌ای رو فقط بگم اگه کسی بعدا میاد اینو بخونه بگم که من مطالب ریاضی‌‌ رشته ریاضی فیزیک رو خوندم که میخوام اینکارو کنم و گرنه مهندی کامپیوتر پایه ریاضی قابل قبول میخواد
      ویرایش توسط babyshark : 12 اردیبهشت 1400 در ساعت 14:19

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون از شما. پس استرس و ... نداشته باشم تا مرداد؟
      پس این چه سنجشیه که من با معدل 12 با تاثیر 57 درصد 99 درصد قبولم؟
      به عبارتی با معدل 6-7 ریاضی یا تجربی مقایسه میشم
      بعد یه سوالی امکانش هست یکی رو ورودی مهر رد کنن ولی برای ورودی بهمن قبولش کنن؟
      یه نکته‌ای رو فقط بگم اگه کسی بعدا میاد اینو بخونه بگم که من مطالب ریاضی‌‌ رشته ریاضی فیزیک رو خوندم که میخوام اینکارو کنم و گرنه مهندی کامپیوتر پایه ریاضی قابل قبول میخواد
      نه نیازی به استرس نیست دوست خودم با معدل شبیه شما رفت عمران آزاد در کل آزاد تو رشته ریاضی قبولیش سخت نیست
      دانشگاه آزاد برای رشته های بدون آزمونش تقریبا سنجشی نداره هرچی بیشتر دانشجو بگیره پول بیشتری هم درمیاره چون بعضی رشته هاش یکی دو نفر بیشتر نیست و ظرفیت خالیشو با بقیه رشته ها پر میکنه
      جابجایی ورودی مهر و بهمنش مگر اینکه مشکلی پیش بیاد ولی غیر ممکن نیست
      شما خودتو قبول شده بدون اون پول رو از دست نمیدن
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

نه نیازی به استرس نیست دوست خودم با معدل شبیه شما رفت عمران آزاد در کل آزاد تو رشته ریاضی قبولیش سخت نیست
      دانشگاه آزاد برای رشته های بدون آزمونش تقریبا سنجشی نداره هرچی بیشتر دانشجو بگیره پول بیشتری هم درمیاره چون بعضی رشته هاش یکی دو نفر بیشتر نیست و ظرفیت خالیشو با بقیه رشته ها پر میکنه
      جابجایی ورودی مهر و بهمنش مگر اینکه مشکلی پیش بیاد ولی غیر ممکن نیست
      شما خودتو قبول شده بدون اون پول رو از دست نمیدن
      بازم ممنون. بعدش انتخاب رشته به چه صورته؟ هیچی راجبش نمیدونم و تا حالا انتخاب رشته نکردم. من دانشگاه های استان تهران رو میخوام.
      چیزی که من دیدم حدودا 15 تا دانشگاه آزاد بود توی تهران برای 99 پذیرش بدون کنکور داشتن.اولویت خاصی هم باید درنظر بگیرم تا شانسم بیشتر بشه؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بازم ممنون. بعدش انتخاب رشته به چه صورته؟ هیچی راجبش نمیدونم و تا حالا انتخاب رشته نکردم. من دانشگاه های استان تهران رو میخوام.
      چیزی که من دیدم حدودا 15 تا دانشگاه آزاد بود توی تهران برای 99 پذیرش بدون کنکور داشتن.اولویت خاصی هم باید درنظر بگیرم تا شانسم بیشتر بشه؟
      یه تاریخی اعلام میکنن معمولا قبل از 15 مرداد و تا 31 شهریور هم وقت داره میری و اینترنتی ثبت نام میکنی
      اولویت خاصی نداره خودت با توجه به محل زندگیت اولویت بده البته خب ممکنه هر 15 تا مهندسی کامپیوتر رو نداشته باشن اینکه کدوماشون دارن داخل نت یه سرچ بزن
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن