خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Question تعاونی سنجش ؛ تبلیغات الکی یا واقعی

سلام
      من دو ساله دارم کنکور میدم، همیشه اغلب مشاورها و معلم ها و ... میان میگن

- برید سنجش جامع هاشو بدید، شبیه ترین سوالات به کنکور رو داره
      - سوالاش تو کنکور کپی میشه
      - سطح سوالاش با کنکور یکی هست
      - سوالاش از همون صفحه ای میاد که طراح کنکور ازش سوال طرح کرده
      .
      .
      .

میخواستم از بزرگان و پیشکسوتان و رتبه برتر های انجمن بپرسم :
      ناموساً، خداوکیلی ، راسته؟ خودتون با چشم خودتون دیدید؟

اگه اره بگید؛ اگر هم نه باز هم بگید!

نظرسنجی نذاشتم تا معلوم شه دقیق نظرات،چون خیلی ها تو نظرسنجی الکی رای میدن و ... .

ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      @.mahdi_artur @Wonderland @Zero_Horizon @
      @Mahsa.TS
      بقیه رو نمیشناسم,لطفا نظر بدید.
      ویرایش توسط MMdibi : 09 اردیبهشت 1400 در ساعت 00:34

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه اصلا سالای گذشته بی کیفیت ترین آزمونای تاریخ سنجش بوده ولی خوب قبلا خیلی ازش واسه تیپ سوالات خط میگرفتن همچنین که معمولا درس سخت سنجش تو کنکورم سخت میشه دو سال گذشته خیلی افتضاح بود ولی امسال اولین آزمون جامعش خیلی بهتر بود مسله ای که مشاورا بخااطرش تشویق به سنجش میکنن جامع اماریشه که خوب بحث مجازی بودن گند زده به قضیه منتها هنوزم رتبش نزدیکه به رتبه کنکور سال گذشته حداقل رتبه خودم با خیلی دوستام تو همون محدوده شد البته منظورم رتبه تخمینش نیستا رتبه سهمیه ای که میده بازم اگه ااونایی که قبول شدن رتبه کنکور و سنجششونو ااینجا مقایسه بکنن خیلی خوب میشه
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      @Mahsa.TS
      سلام همش چرته محضه سنجش / قلم / گزینه دو / گاج و ... اینا هیچ کدوم مطابقت آنچنانی با کنکور نمیده جامع هاشون. نهایت یه بخشی از سوالات آزمونای در طول سال و جامع شون مطابقت میده اونم نه این که دقیق سوال کپی بشه تو دفترچه. این قضیه مثل این میمونه که بهت یه بانک سیصد هزار تستی بدن بعد بگن ما مطابقت دادیم.

شما آزمونارو با این ایده بزن که ۱) تمام مطالب رو پوشش بدی و مرور کنی ۲) هر مدل‌وسطح سوالی رو ببینی و روی مدیریت زمانت کار ویژه کنی. حالا این وسط بین این همه سوالی که میزنی ممکنه یکی دو تا سوال عینا و چند ده تا سوال شبیه همونایی که زدی مطرح بشه. مثلا سوال ۱۹۶ کنکور ریاضی ۹۹ عینا و بدون تغییر گزینه و صورت سوال از آزمون سنجش سال ۹۴ مطرح شده بود. حالا هر دبیری که سوال سنجش ۹۴ تو جزوش بود ادعا میکرد سوالارو داشته. خلاصه با این ایده که این آزمونا قراره عینش تو کنکور بیاد تو هیچ آزمونی شرکت نکن. فقط و فقط بخاطر این که تمام مطالب رو پوشش بدی و از نظر محتوایی جاهای مهم تر هر درس رو بیشتر مرور کنی آزمون بده.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      up
      این همون سوالیه که از سنجش ۹۴ مستقیم در ریاضی ۹۹ کپی شد:

img_20210429_173125_794.jpg
      img_20210429_173113_142.jpg
      ولی یه چیزی که هست اینه که اولا سنجش ۹۴ بوده شما ۹۴ سنجش رو بصورت جامع میزنی الان تا خود جامع های امسالش؟؟ اگه حدود چند ده آزمون جامع سنجش در کنار آزمونات میزدی و تحلیل میکردی و این سوال سر جلسه یادت میفتاد که قبلا زدی و گزینه شم یادت می بود در این صورت میتونستی به اندازه یه سوال از بقیه جلو بیفتی

مسخره نیست؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

تا دو سال گذشته، صرفا آزمون های
      جامع سنجش تا حدودی با کنکورهای سراسری مشابهت داشند و میشد به نتایج این آزمون ها استناد کرد
      اما الان دیگه تصور نمیکنم اینطور باشه، حتی چارچوب و بودجه بندی سوالات رو هم طراحان محترم! بی قاعده و نامشخص و دلبخواهی میدن چه برسه به مشابهت! کلا سلیقه ای شده!

به نظر من الان دیگه موسساتی که کنکورهای آزمایشی تو ایران برگزار میکنن کلا زدن تو جاده خاکی و صرفا تو فاز کل کل و رقابت با هم هستن
      که تست های مثلا به قول خودشون سطح بالا اما از نظر من غیراستاندارد و الکی سخت و پیچیده و بی سر و ته طراحی کنن و بگن ببینید چقدر ما خفنیم و فلان و بهمانیم!
      این وسط هم متاسفانه بعضی از داوطلب کنکوری قربانی این سیاست هاشون میشند

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      @Mahsa.TS
      سلام.
      آزمون سنجش پارسال یه مرحله جامع شرکت کردم.شباهتی با کنکور نداشت حتی از نظر سطح سوالات
      اونوقت نگاه دانش آموزا چیه؟اگه درسی رو سنجش سخت یا آسون بده تو کنکورم همون میشهواقعا این طور نبود
      کنکور 98 آزمون های جامع سنجش،جامع اولش شیمی خیلیییییی خیلیییییی سخت بود.به طوری که دانش آموزای قوی حتی زیر 20 زده بودن.آزمون بعد طراحش عوض شد و خیلی راحت خیلیا بالای 90 زده بودن.پس همه چیز دست نگاه اون طراح هستش.کنکور شبیه کدومش بود؟هیچ کدوم!!!
      امسال اون جامعی که شرکت کردم،واقعا اتلاف وقت بود.سوالاتی که حتی ارزش بررسی هم نداشتن.یه تعدادی از دروس سوالات به شدت آبکی یه سری خارج از گود.
      سوالات دروس دینی و زبان و ادبیاتش بهتر بودن.اما بقیه دروس شیمی خیلی ساده-زیست کاملااااا خارج از چهار چوب کتاب درسی(نظام قدیم این طور بود)
      تعاونی سنجش یه آزمون مثل بقیه آزمون های موسسات دیگه.با کیفیت کمتررررر.چه در طراحی سوالات چه توی تصحیح سوالات.خیلی وقتا حتی کلید تصحیح سوالشون هم ایراد داره.شده توی یه درس 4 تا کلیدش با پاسخ تشریحی فرق کنه

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سوالاشو یه نگاه بندازین گاها نکات خوبی داره مخصوصا تو ریاضی و فیزیک ، شیمی نیز گاها

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن