خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دوره کارشناسی تغذیه

سلام دوستان.امیدوارم حال تون خوب باشه.البته میدونم که اکثر بچه های اینجا درگیر کنکور سراسری هستن و بعید میدونم کسی مخاطب سوالم باشه و بهش جواب بده ولی باز گفتم بیام یه تیری تو تاریکی بزنم✌
      من کنکور ۹۹ رو دادم و تغذیه تبریز قبول شدم.بنا به دلایلی مجبور به گرفتن دو ترم مرخصی شدم و در واقع از مهر امسال تازه ترم یک دانشگاهم شروع میشه و میخواستم تا شروع دانشگاه تحقیقامو کرده باشم
      اول از همه خواستم ببینم آیا کسی تغذیه تبریز خونده؟
      و سوال دیگم اینه که برای سه درس اصلیش که بیوشیمی،فیزیولوژی و تغذیه باشن چه منابعی رو پیشنهاد میکنید؟چون خوندن رفرنس واقعا اضافه کاریه.کلا مسیر پیشنهادی تون چیه

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز طاعاتتون قبول
      من تغذیه تبریز خوندم
      اگر منظورتون واحد درسی برای پاس کردن باید بگم که برای درس تغذیه شما واحدهای مختلفی خواهید داشت. یعنی از ترم های ابتدایی (نه صرفا ترم 1) تا ترم های بالاتر بارها و بارها درس تغذیه رو خواهید داشت و بستگی به نظر استاد داره. بیشتر اساتید جزوه میگن و شما با خوندن همون می تونید پاس شین.
      برای بیوشیمی هم باز واحدهای نظری و عملی زیادی خواهید داشت که باز هم به نظر استاد بستگی داره
      برای فیزیولوژی واحدتون کمتره

اما باید در نظر بگیرید اینها سه درس اصلی آزمون ارشد تغذیه هستند که اگر قصد آزمون ارشد دارین باید ترم های آخر اینها رو خوب خوب بخونید
      ویرایش توسط Rubiker : 08 اردیبهشت 1400 در ساعت 19:10

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز طاعاتتون قبول
      من تغذیه تبریز خوندم
      اگر منظورتون واحد درسی برای پاس کردن باید بگم که برای درس تغذیه شما واحدهای مختلفی خواهید داشت. یعنی از ترم های ابتدایی (نه صرفا ترم 1) تا ترم های بالاتر بارها و بارها درس تغذیه رو خواهید داشت و بستگی به نظر استاد داره. بیشتر اساتید جزوه میگن و شما با خوندن همون می تونید پاس شین.
      برای بیوشیمی هم باز واحدهای نظری و عملی زیادی خواهید داشت که باز هم به نظر استاد بستگی داره
      برای فیزیولوژی واحدتون کمتره

اما باید در نظر بگیرید اینها سه درس اصلی آزمون ارشد تغذیه هستند که اگر قصد آزمون ارشد دارین باید ترم های آخر اینها رو خوب خوب بخونید
      خیلی خیلی ممنونم ازتون
      ببخشید بدون تعارف من می تونم آیدی تلگرام تون رو داشته باشم؟اینجا یه ذره برام سخته که منظور سوالامو درست برسونم.البته اگه مشکلی ندارید

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aa79 نمایش پست ها
      خیلی خیلی ممنونم ازتون
      ببخشید بدون تعارف من می تونم آیدی تلگرام تون رو داشته باشم؟اینجا یه ذره برام سخته که منظور سوالامو درست برسونم.البته اگه مشکلی ندارید
      خواهش میکنم. براتون فرستادم. فقط تو گوشیم تلگرام ندارم و گاها از طریق لپ تاپ وصل میشم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام میشه ترازتون رو بدونم؟اگه دوست ندارید اینجا بگید تو امتیاز بهم بگید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nine نمایش پست ها
      سلام میشه ترازتون رو بدونم؟اگه دوست ندارید اینجا بگید تو امتیاز بهم بگید
      سلام.خوب هستید؟منظورتون تراز کارنامه کنکوره؟اگه منظورتون همین باشه،9416 بود

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن