خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نکته و تست اقاجانی رو برم یا بابایی؟

سلام وقتتون بخیر
      راستش من به تازگی نکته و تست اقای اقاجانی رو ثبت نام کردم و یک جلسه هم گذشته اما همش دو دلم که کاش کلاس اقای بابایی رو شرکت میکردم. نمیدونم چرا اما چون پارسال کلاس سالیانه اقای بابایی رو بودم حس میکنم به روش های ایشون عادت کردم
      حالا میخواستم ازتون بپرسم کسی اینجا هست که نکته و تست اقای اقاجانی رو شرکت کرده باشه و راضی بوده؟
      اگر کسی نکته و تست اقای بابایی رو شرکت کرده میشه لطف کنه بگه که ایشون قراره کلاس رو با چه برنامه ای پیش ببرن؟
      راستش خیلی دو دلم که به پشتیبانم بگم کلاسمو تغییر بده اونم اگه بشه!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara177 نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      راستش من به تازگی نکته و تست اقای اقاجانی رو ثبت نام کردم و یک جلسه هم گذشته اما همش دو دلم که کاش کلاس اقای بابایی رو شرکت میکردم. نمیدونم چرا اما چون پارسال کلاس سالیانه اقای بابایی رو بودم حس میکنم به روش های ایشون عادت کردم
      حالا میخواستم ازتون بپرسم کسی اینجا هست که نکته و تست اقای اقاجانی رو شرکت کرده باشه و راضی بوده؟
      اگر کسی نکته و تست اقای بابایی رو شرکت کرده میشه لطف کنه بگه که ایشون قراره کلاس رو با چه برنامه ای پیش ببرن؟
      راستش خیلی دو دلم که به پشتیبانم بگم کلاسمو تغییر بده اونم اگه بشه!
      استاد بابایی کلاس نکته تستشون خیلی سطح بالاست و اگه سطحتون ضعیفه بدردتون نمیخوره
      ایشون زیاد درس نمیدن تو نکته تستشون فقط سوال حل میکنن اونم خیلی تند تند و یه سری تکلیفم میدن حدود 30 40 تست که انجام بدید برا هفته اینده.کلاس ایشون اگه از قبل پیشخوانی و حل تست انجام نداده باشید اصلا بدردتون نمیخوره ولی اگه سطح شیمیتون متوسط و قویه بشدت بدردتون میخوره و میتونه خیلی هتون کمک بکنه.نکات خیلی خوبی توی تستایی که حل میکنن هستش ولی خب میگم خیلی سریع مسایل رو حل میکنن .
      12 جلسس کلاسشون البته فک کنم فوق العاده هم 2 3 تا داشته باشن و تا یه هفته قبل کنکور ادامه داره الانم دارن دهم رو کار میکنن یه جلسه از کلاسشون گذشته
      من ثبت نام کردم جلسه اولش رو بشدت راضی بودم چون خیلی چیزایی که حل میکردن کیفیتش بالا بود
      در ارتباط با استاد اقاجانی اطلاعی ندارم ولی ایشونم از استادای معروفن
      ویرایش توسط arvin80 : 04 اردیبهشت 1400 در ساعت 19:06

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arvin80 نمایش پست ها
      استاد بابایی کلاس نکته تستشون خیلی سطح بالاست و اگه سطحتون ضعیفه بدردتون نمیخوره
      ایشون زیاد درس نمیدن تو نکته تستشون فقط سوال حل میکنن اونم خیلی تند تند و یه سری تکلیفم میدن حدود 30 40 تست که انجام بدید برا هفته اینده.کلاس ایشون اگه از قبل پیشخوانی و حل تست انجام نداده باشید اصلا بدردتون نمیخوره ولی اگه سطح شیمیتون متوسط و قویه بشدت بدردتون میخوره و میتونه خیلی هتون کمک بکنه.نکات خیلی خوبی توی تستایی که حل میکنن هستش ولی خب میگم خیلی سریع مسایل رو حل میکنن .
      12 جلسس کلاسشون البته فک کنم فوق العاده هم 2 3 تا داشته باشن و تا یه هفته قبل کنکور ادامه داره الانم دارن دهم رو کار میکنن یه جلسه از کلاسشون گذشته
      من ثبت نام کردم جلسه اولش رو بشدت راضی بودم چون خیلی چیزایی که حل میکردن کیفیتش بالا بود
      سلام. خیلی ممنونم از راهنمایی تون. من الان داشتم نظر یکی از بچه ها رو میخوندم که گفته بود استاد بابایی کلاس پراکنده ای دارن( نمیدونم چرا اون نظر حذف شد) حالا بنظر شما امسال هم کلاسشون پراکنده ست؟ اخه استاد اقاجانی خیلی منظم پیش میره. بعد یه سوال دیگه هم داشتم اینکه هر جلسه یک فصل رو جلومیبرن؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arvin80 نمایش پست ها

بله صحیح میفرمایند دوستمون !
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara177 نمایش پست ها
      سلام. خیلی ممنونم از راهنمایی تون. من الان داشتم نظر یکی از بچه ها رو میخوندم که گفته بود استاد بابایی کلاس پراکنده ای دارن( نمیدونم چرا اون نظر حذف شد) حالا بنظر شما امسال هم کلاسشون پراکنده ست؟ اخه استاد اقاجانی خیلی منظم پیش میره. بعد یه سوال دیگه هم داشتم اینکه هر جلسه یک فصل رو جلومیبرن؟
      سلام
      نه این حرفی که این دوستمون زدن اصلا درست نیست کلاسا خیلی منظم ان و تقریبا همه مطالب درسی توش بررسی میشه.جزوشونم نسبت به سال پیش اپدیت کردن خیلی بهتر شده چون من سال پیشم نکته تست ایشون شرکت کرده بودم.معمولا ابتدا چیزای مفهومی رو بررسی میکنن بعدش چیزای حفظی کتاب و نکته ای نیست که بذارن باقی بمونه.و بنظر من کیفیت کلاسی که ایشون داره مثلا 4 ساعت هست انقدر بالاست که خودتون اون تایم رو بذارید اون کیفیت رو نمیتونید داشته باشید.ولی میگم فقط در صورتی که سطح متوسط یا بالایی دارید اگه سطحتون پایینه شیمی رو زیر 40 50 میزنید واقعا بنظر من اصلا بدردتون نمیخوره.ولی اگه نیاز به تدریس زیاد دارید شاید خیلی به کارتون نیاد کلاس ایشون ولی اگه مباحث رو خوب خوندید دنبال نکات و تستای قوی بهمراه اقزایش درصد هستید فوق العادست براتون این کلاس.در واقع اموزشی که میدن تست محوره
      بعضی از فصول تو یه جلسه مثل همین 1 دهم ولی اونایی که یکم بیشترن تو 2 جلسه مثلا 3 دهم
      اگه با اقای اقاجانی راحت هستید خب با همون پیش برید ولی اگه زیاد راضی نیستید و سطحتون متوسط یا بالاست بشدت پیشنهاد میکنم نکته تست دکتر بابایی بیاید که فوق العادست واقعا
      ویرایش توسط arvin80 : 04 اردیبهشت 1400 در ساعت 23:11

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه سطحت بالاست اقاجانی یه تست های رو تو نکته و تست حل میکنه که نظیرش پیدا نمیشه یعنی تک تک تست ها نکته دارن تحت عنوان جزوه پیشرفته یه کار خفنی هم که امسال تو نکته و تست انجام داده یه جزوه یه هفته قبل کلاس بهت میده تحت عنوان جزوه شگفت انگیز که تمام نکات حفظی و مفاهیم و مسائل رو داره که از خوندن کتاب درسی بی نیازت میکنه و قسمت های فهمیدنی هم بغل اون قسمت تو جزوه کد qr داره که با اسکن تو گوشی فیلم اون قسمت باز میشه و اون قسمت رو برات تدریس از صفر میکنه

7. Top | #7
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      اگه سطحت بالاست اقاجانی یه تست های رو تو نکته و تست حل میکنه که نظیرش پیدا نمیشه یعنی تک تک تست ها نکته دارن تحت عنوان جزوه پیشرفته یه کار خفنی هم که امسال تو نکته و تست انجام داده یه جزوه یه هفته قبل کلاس بهت میده تحت عنوان جزوه شگفت انگیز که تمام نکات حفظی و مفاهیم و مسائل رو داره که از خوندن کتاب درسی بی نیازت میکنه و قسمت های فهمیدنی هم بغل اون قسمت تو جزوه کد qr داره که با اسکن تو گوشی فیلم اون قسمت باز میشه و اون قسمت رو برات تدریس از صفر میکنه
      واسه منی ک شیمیم صفره چطوره ؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [quote=b.r;1713892]واسه منی ک شیمیم صفره چطوره ؟؟؟[/quote
      شما اول باید جزوه شگفت انگیز رو که یک هفته قبل جلسه انلاین میزاره مسلط بشید بعد برید سراغ جلسه انلاین که تست های پیشرفته حل میکنه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زیر پنجاه. بابایی
      بالای پنجاه آقاجانی
      ولی به شخصه انتخاب خودم بابایی
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقاجانی دبیری که زیر سایه ی باباییها و بازرگانی ها قرار گرفته ولی کاری به کار بقیه نداره و سبک خودش رو داره

این سوال پرسیدن نداره صد در صد آقاجانی (امسال در تاملند فکر کنم به خاطر رقابت با بابایی سنگ تموم گذاشت )

جزوه بابایی برای نکته و تست دقیقا مشابه جزوه پارسالش هست و بیشتر فقط صحیح غلط و جاخالی و .. رو شمال میشه

شما برو جزوه آقاجانی رو ببین

البته: برای اینکه از کلاس آقاجانی نهایت استفاده رو ببری و بفهمی چی داره میگه باید شیمی رو فول بلد باشی حداقل یکبار بلد باشی و مشکل آموزشی نداشته باشی و برای آموختن سرکلاسش نری
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینهمه کلاس آنلاین هست آدم وسوسه میشه
      واقعا تاثیر داره کلاس وقت گذاشت با نه؟
      من برا شیمی الان دارم ای کیو میزنم و بعدش می‌خوام برم سمت موج آزمون و فصل آزمون تا الان یشتر مباحث رو کار کردم (قبلا هم تو نظام قدیم کل کتابهایی بازار رو زده بودم )
      تو ازمون های که گرفتم ( چند تا کنکور + قلمچی ) حدود ۷۵ تا ۸۵ میزدم ) الان کلاس رفتن بدرد میخوره یا همین فرمون برم
      الان روزی ۴ ساعت شیمی کار میکنم حدودا @josef76

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط momahmudi نمایش پست ها
      اینهمه کلاس آنلاین هست آدم وسوسه میشه
      واقعا تاثیر داره کلاس وقت گذاشت با نه؟
      من برا شیمی الان دارم ای کیو میزنم و بعدش می‌خوام برم سمت موج آزمون و فصل آزمون تا الان یشتر مباحث رو کار کردم (قبلا هم تو نظام قدیم کل کتابهایی بازار رو زده بودم )
      تو ازمون های که گرفتم ( چند تا کنکور + قلمچی ) حدود ۷۵ تا ۸۵ میزدم ) الان کلاس رفتن بدرد میخوره یا همین فرمون برم
      الان روزی ۴ ساعت شیمی کار میکنم حدودا @josef76
      نعععععععععع خودت همون آیکیو و فصل آزمون رو تموم کن
      دلیل : فصل آزمون رو تمومش کنی حدود 1000 تست با کیفیت عالی رو دیدی و حل کردی و یاد گرفتی آقاجانی و هر دبیر دیگه ای در بهترین حالت خودشون رو جر بدن 200 تا تست هم نمیتونن حل کنن
      ویرایش توسط _Joseph_ : 05 اردیبهشت 1400 در ساعت 15:21

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      آقاجانی دبیری که زیر سایه ی باباییها و بازرگانی ها قرار گرفته ولی کاری به کار بقیه نداره و سبک خودش رو داره

این سوال پرسیدن نداره صد در صد آقاجانی (امسال در تاملند فکر کنم به خاطر رقابت با بابایی سنگ تموم گذاشت )

جزوه بابایی برای نکته و تست دقیقا مشابه جزوه پارسالش هست و بیشتر فقط صحیح غلط و جاخالی و .. رو شمال میشه

شما برو جزوه آقاجانی رو ببین

البته: برای اینکه از کلاس آقاجانی نهایت استفاده رو ببری و بفهمی چی داره میگه باید شیمی رو فول بلد باشی حداقل یکبار بلد باشی و مشکل آموزشی نداشته باشی و برای آموختن سرکلاسش نری
      سلام . عذر میخوام برای کسی که شیمی پایه ی ضعیفی داره ،، شما از بین دو تا استاد شمی تام‌لند (بابایی و آقاجانی ) کدوم یکی رو پیشنهاد میدید ؟ یه عده میگن که استاد آقاجانی توی تام‌لند خیلی وقتش کمه و نکات مهم رو نمیگه و تدریسش توی سایت خانه ی شیمی بهتره ، یه عده هم میگن دکتر بابایی برای پایه ضعیف خوب نیست و بدتر دانش آموز گیج میشه . شما نظرتون چیه ؟ تشکر

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها

سلام . عذر میخوام برای کسی که شیمی پایه ی ضعیفی داره ،، شما از بین دو تا استاد شمی تام‌لند (بابایی و آقاجانی ) کدوم یکی رو پیشنهاد میدید ؟ یه عده میگن که استاد آقاجانی توی تام‌لند خیلی وقتش کمه و نکات مهم رو نمیگه و تدریسش توی سایت خانه ی شیمی بهتره ، یه عده هم میگن دکتر بابایی برای پایه ضعیف خوب نیست و بدتر دانش آموز گیج میشه . شما نظرتون چیه ؟ تشکر
      بابایی برای پایه ضعیف خوب نیست.آقاجانی از پایین ترین سطح شروع می کنه ومیاره بالا

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها

آقاجانی
      و فاز اون یک عده رو هم درک نمیکنم
      شک نکن تو انتخابش نه تنها چیزایی که کتابا و دبیرای دیگه میگن رو میگه
      اضافه بر اون هم میگه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)