خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دو پیشنهاد باقلوا (زبان+کرنومتر)

سلام دوستان گل گلاب امیدوارم که بتونید از این تاپیک استفاده کنید

پیشنهاد1
      تقریبا همتون میدونید که من از زبان انگلیسی نفرت داشتم(زمان فعل اینجا خیلی مهم بودا)
      و این مدت که نبودم یه برنامه ای اتفاقی پیدا کردم که زبان انگلیسی رو به صورت کاملا روون درس میداد(آفلاین)همه مباحث که برای کنکور نیاز داریم و حتی فراتر از اون به زبان انگلیسی(به شدت روون)و چند تا سوال و یه کوویز ازتون میگیره بهتون درصد میده و میگه چه مبحثی رو توش ضعف دارید. جوری که من رو به زبان علاقمند کرد و الان دلم میخواد کل روز رو زبان بخونم
      گفتم برنامه رو بهتون بگم تا اونایی که زبانشون مثل من ضعیفه استفاده کنن:

learn english grammar
      همین برنامه یه محصول دیگه داره به اسمlearn english vocabulary میتونید از اون هم استفاده کنید خیلی جالبه

پیشنهاد 2
      میدونم که اکثرتون با کرنومتر درس میخونید،مشکلی که من داشتم این بود که من تیکه تیکه درس میخونم،(مثلا نیم ساعت ادبیات یه ساعت فیزیک دوباره ۴۰ دقیقه دینی)و دفتر برنامه ریزیم پر میشد از تایم،
      برنامه ای پیدا کردم که میتونیم هم زمان برای هر چند تا درس تایم ایجاد کنیم(تایم فیزیک تایم ریاضی تایم ....)و هر موقع خواستیم هرکدوم رو بخونیم و در آخر کار زمان کل رو در دفترمون بنویسیم که این باعث نظم و آرامش ذهنمون میشه.
      اسم برنامه رو میگم که شما هم استفاده کنید(اگ باب میلتون بود):
      Hybrid stopwath &timer
      اون قسمت که گفتم میتونید تایم های مختلف بذارید باید برید بخش timer listو شمارش معکوس رو بذارید رو ۶ ساعت مثلا(که زود تموم نشه)بعد که شماره معکوس شروع شد پایین اون هم زمان عادی رو(بدون شمارش معکوس)نشون میده

امیدوارم براتون مفید بوده باشه

img_20210421_163438.jpg
      ویرایش توسط indomitable : 03 اردیبهشت 1400 در ساعت 07:41

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

پیشنهاد1
      تقریبا همتون میدونید که من از زبان انگلیسی نفرت داشتم(زمان فعل اینجا خیلی مهم بودا)
      و این مدت که نبودم یه برنامه ای اتفاقی پیدا کردم که زبان انگلیسی رو به صورت کاملا روون درس میداد(آفلاین)همه مباحث که برای کنکور نیاز داریم و حتی فراتر از اون به زبان انگلیسی(به شدت روون)و چند تا سوال و یه کوویز ازتون میگیره بهتون درصد میده و میگه چه مبحثی رو توش ضعف دارید. جوری که من رو به زبان علاقمند کرد و الان دلم میخواد کل روز رو زبان بخونم

learn english grammar
      همین برنامه یه محصول دیگه داره به اسمlearn english vocabulary میتونید از اون هم استفاده کنید خیلی جالبه

پیشنهاد 2
      میدونم که اکثرتون با کرنومتر درس میخونید،مشکلی که من داشتم این بود که من تیکه تیکه درس میخونم،(مثلا نیم ساعت ادبیات یه ساعت فیزیک دوباره ۴۰ دقیقه دینی)و دفتر برنامه ریزیم پر میشد از تایم،
      برنامه ای پیدا کردم که میتونیم هم زمان برای هر چند تا درس تایم ایجاد کنیم(تایم فیزیک تایم ریاضی تایم ....)و هر موقع خواستیم هرکدوم رو بخونیم و در آخر کار زمان کل رو در دفترمون بنویسیم که این باعث نظم و آرامش ذهنمون میشه.
      Hybrid stopwath &timer
      اون قسمت که گفتم میتونید تایم های مختلف بذارید باید برید بخش timer listو شمارش معکوس رو بذارید رو ۶ ساعت مثلا(که زود تموم نشه)بعد که شماره معکوس شروع شد پایین اون هم زمان عادی رو(بدون شمارش معکوس)نشون میده

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20210421_163438.jpg
مشاهده: 227
حجم: 80.4 کیلو بایت
      سلام داداش (می دونم دختره)
      پیشنهاد اولیش جالب بود ولی اپ رو نتونستم پیدا کنم

در کل باعث میشه برای استفاده از گوشی بهانه داشته باشی و خب من سال پیش خیلی ضربه خوردم.خیلی
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      سلام داداش (می دونم دختره)
      پیشنهاد اولیش جالب بود ولی اپ رو نتونستم پیدا کنم

در کل باعث میشه برای استفاده از گوشی بهانه داشته باشی و خب من سال پیش خیلی ضربه خوردم.خیلی
      سلام من آبجی ام

برنامه هردوتاشون توی گوگل پلی هست من از اونجا دان کردم.
      دارن هاردی تو کتابش گفته بود وقتی میخوای یه عادت بد رو ترک کنی بهتره با عادتای خوب جایگزین کنی ما هم وقتی میخوایم تل و اینستاووووو ترک کنیم بهتره با برنامه های کاربردی جایگزین کنیم تا جای اونارو بگیرن.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      باید این برنامه رو دانلود کنم حتمااااا....

کسی اپلیکیشن های دیگه ای که برای برنامه ریزی خوب باشن میشناسه؟!

+مطلق و کورنومتر درسته (تو عنوان تاپیک اشتباه نوشتی)
      . . . . We're so sad, we paint the town blue

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa.TS نمایش پست ها

سلام مهسا میشه بگی شیمی رو چطور خوندی؟

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

متلق و کرنومطر بیشتر بهشون میاد

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون برنامهlearn english vocabulary خیلی باحاله بچها،
      هم لغات رو بهتون یاد میده(با متن انگلیسی حدودا یه خط و تلفظ و یه مثال)هم ازتون تست میگیره و هم جعبه لاینتر داره هم تست شنیداری میگیره هم از شما تلفظ میگیره ،
      آفلاینم هس.
      حتماااااا استفاده کنید

8. Top | #8
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از استارتر اما ب گمونم واسه کسایی که ب گوشی اعتیاد داشته باشن سمه

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

پیشنهاد1

learn english grammar

پیشنهاد 2
      Hybrid stopwath &timer

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20210421_163438.jpg
مشاهده: 227
حجم: 80.4 کیلو بایت

https://www.farsroid.com/stopwatch-timer/
      نسخه انلاک برنامه
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kingdom نمایش پست ها
      خیلی ممنون از استارتر اما ب گمونم واسه کسایی که ب گوشی اعتیاد داشته باشن سمه
      میتونن این برنامه های اموزشی رو نصب کنن و خودشون رو با اینا سرگرم کنن تا تلگرامو واینستا (و حتی انجمن)اینجوری با یه تیر دو نشون میزنن هم گوشی دستشونه هم درس میخونن ایناهم که آفلاینن و نیازی نداره که به نت وصل شن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن