خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 81
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

اگه داروی شهید بهشتی نیارم میمیرم

از اینجا که رفتم میرم کتابامو شخم میزنم درسای حفظی رو که قویم اونقدرررر میخونم و کنکور های سال قبل رو میزنم که کوردبشم ریاضی فیزیکی که متنفرم رو هیچی شو حذف نمیکنم قسمت هایی که قویم رو میخونم و حسابی کار میکنم قسمت های ضعیفم رو فقط در حدی که اگه سوال آسون بیاد ج بدم زمین شناسی هم حسابی میخونم مدت باقی مونده تنها شانس منه پس ناچارم ک حسابی بخونم امتحان نهایی هم که ندارم خداروشکر.تهران رفتن آرزومه اگه بهش نرسم میمیرم کاش این انگیزه رو از اول سال داشتم دیگه مجازی رو میذارم کنار ببینم میتونم این نود روز رنرتبه بیست هزار کشوری رو به زیر چهار هزار برسونم یانه بعد کنکور اگه به هدفم رسیدم میام میگم میگم که اسون نبود ولی من انجامش دادم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      *کور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه سوال از باتجربه ها من عمومیم خوبه نسبتاجز زبان .پارسال ادب56دینی80عربی50زدم و اینم بگم که واقعا مطالعه درستی نداشتم و هیچکدومو کامل تست نزدم؛ و میانگین زیست و شیمی40و ریاضی فیزیک14زدم از اونجایی که یه ماهه شروع گردم نمیدونم تایممو بیشتر بذارم برای ریاضی فیزیک یا اینکه رو نقاط قونم کار کنم؟ و اینکه پارسال کنکور های شبیه سازی رو ندادم امسال نمیدونم جواب بدم یا نه؟ از روی کتاب دور دنیا که یکیشون فقط سوالات عمومیه و یکیشون کنکور های تجربی93-99

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یادش بخیر یک سال و نیم پیش پیش با یه خانومی تو تلگرام صحبت کردم که دارو بهشتی بود میخواست انصراف بده دوباره بخونه دندون شهر خودشون بره. میگفت تازه فهمیدم هیچی شهر خود آدم نمیشه به دارو هم علاقه ای نداشت صرفا بخاطر حرفای پوچ مشاور و اطرافیان این رشته محل و تو اولویت زده بود. ولی اگه شما قراره با علاقه انتخاب کنی و انقدری واسه هدفت ارزش قائل هستی که اگه امسال نشد سال بعد بجای فوت شدن دوباره با تمام قوا واسش تلاش کردی و اگه بازم نشد بازم تلاش کردی و دست ازش نکشیدی واقعا ارزش شو داره این چند روز بدون فکر کردن به نتیجه فقط بکوب بخونی.

---------------------
      ریاضی و فیزیک رو حداقل به 30-40 درصد برسونید که داخل این تاپیک ها توضیح دادم قبلا:
      نزارید روی این درصد بمونه که بعدا پشیمون نشید
      http://forum.konkur.in/thread75811-3.html#post1712151
      http://forum.konkur.in/thread75834-3.html#post1712411
      ---------------------
      خوندن بدون آزمون جامع دادن به هیچ دردی نمیخوره باید حتما جامع بزنید و مهارت شو پیدا کنید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      عربی رو به بالای 70 - 80 برسون! (مخصوصا اگر مثل 99 راحت سوال بدن) زیست و شیمی مخصوصاااااااا زیست به بالای 50 برسون حتما! در ضمن توی زیرگروه2 (برای داروسازی) ریاضی ضریب 3 داره! پس حتی از فیزیک هم مهمتره و ارزشش به اندازه زیست هس! پس خیلی مهمه، حداقل سعی کن به درصدی مطلوب برسی در حد 40 - 50 حداقل! در ضمن حفظ نقاط قوتت یادت نره! خیلی مهمه که بتونی امسال هم خوب جواب بدی!

از شیمی غافل نشووووووو! خیلی تاثیر داره خیلی بیشتر از زمین! (توی زیر گروه 2)

آزمون های شبیه سازی کنکور خیلی کمک کننده هستند حتماااااااااا جواب بده!!!!
      . . . . We're so sad, we paint the town blue

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بین دروس عمومی کدوم تاثیرش بیشتره؟راسته اگه یه درسو صد بزنی رتبه خیلی کم میشه؟مثلا دینی۱۰۰باشه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      بین دروس عمومی کدوم تاثیرش بیشتره؟راسته اگه یه درسو صد بزنی رتبه خیلی کم میشه؟مثلا دینی۱۰۰باشه
      دینی و ادبیات
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      تاثیر فوق العاده ای داره اما به شرطی که بقیه درصدات هم معقول باشن! اینجوری نباشه که همشون زیر30 - 40 باشن مثلا دینی 100 باشه

درصدی حداقلی 50 باشن!!!!!!!! مثلا عربی امسال خیلی راحت بود عمدتا بالای 70 - 80 زده بودن! ادبیات هم که هرچی از تاثیرش بگیم کمه! ضریب 4 داره

پس حتما اون 3 تا هم درصدی خوب داشته باشن!
      . . . . We're so sad, we paint the town blue

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فاتحه مع صلوات
      الهم ...
      LEFT
      4/19/2021

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      یادش بخیر یک سال و نیم پیش پیش با یه خانومی تو تلگرام صحبت کردم که دارو بهشتی بود میخواست انصراف بده دوباره بخونه دندون شهر خودشون بره. میگفت تازه فهمیدم هیچی شهر خود آدم نمیشه به دارو هم علاقه ای نداشت صرفا بخاطر حرفای پوچ مشاور و اطرافیان این رشته محل و تو اولویت زده بود. ولی اگه شما قراره با علاقه انتخاب کنی و انقدری واسه هدفت ارزش قائل هستی که اگه امسال نشد سال بعد بجای فوت شدن دوباره با تمام قوا واسش تلاش کردی و اگه بازم نشد بازم تلاش کردی و دست ازش نکشیدی واقعا ارزش شو داره این چند روز بدون فکر کردن به نتیجه فقط بکوب بخونی.

---------------------
      ریاضی و فیزیک رو حداقل به 30-40 درصد برسونید که داخل این تاپیک ها توضیح دادم قبلا:
      نزارید روی این درصد بمونه که بعدا پشیمون نشید
      http://forum.konkur.in/thread75811-3.html#post1712151
      http://forum.konkur.in/thread75834-3.html#post1712411
      ---------------------
      خوندن بدون آزمون جامع دادن به هیچ دردی نمیخوره باید حتما جامع بزنید و مهارت شو پیدا کنید
      واسه عربی تاپیک نمیزنین
      چند روزه منتظرم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببینم میتونم این نود روز رنرتبه بیست هزار کشوری رو به زیر چهار هزار برسونم یانه بعد کنکور اگه به هدفم رسیدم میام میگم میگم که اسون نبود ولی من انجامش دادم[/quote]

صرفا جهت اطلاع = نود روز نمونده :/ 73 روز مونده
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جاست بهشتی.نمیدونم چه سریه خیلیا بیشتر از رشته عاشق دانشگاه بهشتی ان نوه عمه م امسال 1700 شد به جای ‍پزشکی ازاد زد هوشبری بهشتی و همون ترم 1 انصراف زد.تا حدی که میتونی بخون یا میشه یا نه ولی در نهایت حتی اگرم نشه با یه رتبه خوب و پایه قوی میمونی.خدارو چه دیدی شاید با توجه به شرایط اسفناک کویید جان در کشور کنکور باز تعویق خورد(زخم خوردگان حمله ننمایید ).

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      واسه عربی تاپیک نمیزنین
      چند روزه منتظرم
      سلام میخواستم بزنم ولی این چند روز نرسیدم اگه نشد شما از نکته و تست فلاح استفاده کنید یا امسالش یا پارسال و جامع های کنکور و چند تا آزمون آزمایشی رو هم بزنید و تحلیل کنید اوکی میشه (عربی تنها درسیه که دیدن فیلمش بیشترین بازده رو داره این زمان باقی)

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      فاتحه مع صلوات
      الهم ...
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      از اینجا که رفتم میرم کتابامو شخم میزنم درسای حفظی رو که قویم اونقدرررر میخونم و کنکور های سال قبل رو میزنم که کوردبشم ریاضی فیزیکی که متنفرم رو هیچی شو حذف نمیکنم قسمت هایی که قویم رو میخونم و حسابی کار میکنم قسمت های ضعیفم رو فقط در حدی که اگه سوال آسون بیاد ج بدم زمین شناسی هم حسابی میخونم مدت باقی مونده تنها شانس منه پس ناچارم ک حسابی بخونم امتحان نهایی هم که ندارم خداروشکر.تهران رفتن آرزومه اگه بهش نرسم میمیرم کاش این انگیزه رو از اول سال داشتم دیگه مجازی رو میذارم کنار ببینم میتونم این نود روز رنرتبه بیست هزار کشوری رو به زیر چهار هزار برسونم یانه بعد کنکور اگه به هدفم رسیدم میام میگم میگم که اسون نبود ولی من انجامش دادم
      کتاب درسی فراموش نشه
      ته تهش از کتاب درسی سوال میدن یادت نره بخونی
      مخصوصا تخصصیا مثه زیست و فیزیک و شیمی

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن