خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 81
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      انگیزه های شوم و شیطانی در سر دارم
      الله

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط اگه نیاورد و مرد چجوری با خبر بشیم که مرده؟؟!!! چند ساعته دارم به این فکر میکنم
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرسی

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط اگه نیاورد و مرد چجوری با خبر بشیم که مرده؟؟!!! چند ساعته دارم به این فکر میکنم
      راستش منظور من از مردن؛ مردن جسمم نبود شاید نرسیدن به هدفم باعث بشه یه گره روانی در اثر نرسیدن به خواسته ام در من ایجاد بشه که بخشی از روحم واقعا بمیره چون واقعا هدفم برام خیلی مهمه؛ این تاپیک هم زدم تا از راهنمایی دوستان استفاده کنم یه سری محبت کردن و جواب دادن یه سدسری هم مث شما مسخره کردن؛ به هر حال از همتون ک وقت گذاشتین ممنونم

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط frozen نمایش پست ها
      ببینم میتونم این نود روز رنرتبه بیست هزار کشوری رو به زیر چهار هزار برسونم یانه بعد کنکور اگه به هدفم رسیدم میام میگم میگم که اسون نبود ولی من انجامش دادم

صرفا جهت اطلاع = نود روز نمونده :/ 73 روز مونده [/quote]

راستش منظورم از نود روز روزی بود که شروع کردم

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      یعنی خدا شاهده تاپیک به فعالی این تاپیک ندیدم هر دفعه که رفرش می‌کنی یه پیام جدید میاد
      حلال اولسون

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط I am Mahdi نمایش پست ها
      یعنی خدا شاهده تاپیک به فعالی این تاپیک ندیدم هر دفعه که رفرش می‌کنی یه پیام جدید میاد
      حلال اولسون
      سنده تورکسن؟؟!!!!!
      هامی تورکدی

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      راستش منظور من از مردن؛ مردن جسمم نبود شاید نرسیدن به هدفم باعث بشه یه گره روانی در اثر نرسیدن به خواسته ام در من ایجاد بشه که بخشی از روحم واقعا بمیره چون واقعا هدفم برام خیلی مهمه؛ این تاپیک هم زدم تا از راهنمایی دوستان استفاده کنم یه سری محبت کردن و جواب دادن یه سدسری هم مث شما مسخره کردن؛ به هر حال از همتون ک وقت گذاشتین ممنونم
      صرفا جهت اطلاع= قصد من مسخره نبوده اگه اینطوری برداشت کردید متاسفم

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سنده تورکسن؟؟!!!!!
      هامی تورکدی
      حدس میزدم یکی پیدا شه باهام ترکی حرفی بزنه
      شرمنده من ترک نیستم
      بیر شی لربولورم اما دوزالی یمرم دانیشام
      الله ها تاپشیرام
      ویرایش توسط I am Mahdi : 31 فروردین 1400 در ساعت 00:57

10. Top | #40
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از اینجا که رفتم میرم کتابامو شخم میزنم درسای حفظی رو که قویم اونقدرررر میخونم و کنکور های سال قبل رو میزنم که کوردبشم ریاضی فیزیکی که متنفرم رو هیچی شو حذف نمیکنم قسمت هایی که قویم رو میخونم و حسابی کار میکنم قسمت های ضعیفم رو فقط در حدی که اگه سوال آسون بیاد ج بدم زمین شناسی هم حسابی میخونم مدت باقی مونده تنها شانس منه پس ناچارم ک حسابی بخونم امتحان نهایی هم که ندارم خداروشکر.تهران رفتن آرزومه اگه بهش نرسم میمیرم کاش این انگیزه رو از اول سال داشتم دیگه مجازی رو میذارم کنار ببینم میتونم این نود روز رنرتبه بیست هزار کشوری رو به زیر چهار هزار برسونم یانه بعد کنکور اگه به هدفم رسیدم میام میگم میگم که اسون نبود ولی من انجامش دادم
      یادش بخیریادجووونیام افتادم فرزندم....
      رشته مهم ترهه ها ....درکل اگ جوگیرنشدی اگ واقعیه هدفت منتطرشیرینت میمونیم صلوات
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      از اینجا که رفتم میرم کتابامو شخم میزنم درسای حفظی رو که قویم اونقدرررر میخونم و کنکور های سال قبل رو میزنم که کوردبشم ریاضی فیزیکی که متنفرم رو هیچی شو حذف نمیکنم قسمت هایی که قویم رو میخونم و حسابی کار میکنم قسمت های ضعیفم رو فقط در حدی که اگه سوال آسون بیاد ج بدم زمین شناسی هم حسابی میخونم مدت باقی مونده تنها شانس منه پس ناچارم ک حسابی بخونم امتحان نهایی هم که ندارم خداروشکر.تهران رفتن آرزومه اگه بهش نرسم میمیرم کاش این انگیزه رو از اول سال داشتم دیگه مجازی رو میذارم کنار ببینم میتونم این نود روز رنرتبه بیست هزار کشوری رو به زیر چهار هزار برسونم یانه بعد کنکور اگه به هدفم رسیدم میام میگم میگم که اسون نبود ولی من انجامش دادم
      حداقل برای برلین یا کالیفرنیا چیزی بمیر تهران ارزش اش رو نداره
      عزیزم هدف گذاری ات از ریشه اشتباهه بیشتر فکر کن
      موفق باشی

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تاپیکای مهدی آرتوروحتما پیگیرباشید.موفق باشید.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1. هیچکس با نرفتن به شهر هدفش نمرده ( از نظر ذهنی یا هرچی)
      2. هدف شهر نیست / رشته ست
      3. با درصدایی که گفتین و شروع از اسفند این هدف یه مقدار بعید به نظر میرسه ولی تلاشتونو بکنین و نشد هم اهمیتی نداره سال بعد میشه اوکیش کرد
      فعلا فقط هدفو رو تمرکز و درس خوندن بذارین و نه رشته ای که میخواین قبول شین و نه حتی شهرش.
      زبان هم پایین بودن درصدش تاثیر چندان بدی رو رتبه نمیذاره ولی از 50 پایینتر نیاد .
      زیست و شیمی خیلی اهمیت دارن و باید سرمایه گذاری بشن.
      امیدوارم موفق باشین : )

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ellie.79 نمایش پست ها
      1. هیچکس با نرفتن به شهر هدفش نمرده ( از نظر ذهنی یا هرچی)
      2. هدف شهر نیست / رشته ست
      3. با درصدایی که گفتین و شروع از اسفند این هدف یه مقدار بعید به نظر میرسه ولی تلاشتونو بکنین و نشد هم اهمیتی نداره سال بعد میشه اوکیش کرد
      فعلا فقط هدفو رو تمرکز و درس خوندن بذارین و نه رشته ای که میخواین قبول شین و نه حتی شهرش.
      زبان هم پایین بودن درصدش تاثیر چندان بدی رو رتبه نمیذاره ولی از 50 پایینتر نیاد .
      زیست و شیمی خیلی اهمیت دارن و باید سرمایه گذاری بشن.
      امیدوارم موفق باشین : )
      ممنونم عزیزم؛ راستش اگه من این مدت باقیمونده تا کنکور روزی14ساعت بخونم از کل زمانی که پارسال واسه کنکور خوندم بیشتر میشه امیدوارم بتونم ته زورم و بزنم همین امسال یه رشته خوب بیارم چون دیگه نمیتونم پشت کنکور باشم برخلاف پارسال که مطمئن بودم اجازه اینکه بمونم رو دارم داروی بهشتی هم به قول شماا یه خورده بعیده، من به خدا توکل میکنم و تلاشمو میکنم انشالله که نتیجه میداه، عنوان تاپیکمم قبول دارم غیر منطقیه ولی خوب اونموقع که اینو نوشتم به چیزی جز این فکر نمیکردم.

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب من این تاپیکم یادم رفته بود ولی الان اینجا مینویسم که به یادگار بمونه من، دختری که بی اراده بود بد بود تنبل بود به خداوندی خدا و به جان مادرم که از تمام عالم برام عزیزتره از همین لحظه که گوشیمو گذاستم زمین تا بعد کنکور دیگه توی این انجمن نمیام همین که بخونم و شادی پدومادرمو ببینم و به اهدافم برسم واسم کافیه،تواین مدتی که اینجا بودم پیامای مثبت و منفی مختلفی از کابرا گرفتم، برای همشون آرزوی موفقیت دارم، میدونم خداحافظیم واس کسی اهمیناهمیت نداره ولی خواستم مکتوب باشه تا خودم یادم بمونه؛(و من یتوکل علی الله فهو حسبه )

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن