خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات

معضلی به نام اینستاگرام

خب سلام خدمت همگی

تو این تاپیک قراره تجربه شخصی خودم رو که چجوری اینستاگرام رو گذاشتم کنار ! قدم به قدم ....

قدم اول : وارد مرورگر گوشیتون بشید و وارد سایت اینستاگرام بشید بعدش اونجا یوزر و پسووردتون رو وارد کنید و وارد اکانتتون بشید !

قدم دوم : اپ اینستاگرام رو از رو گوشیتون حذف می کنید و به خودتون قول میدید که فقط با مرورگر وارد اینستاگرام بشم !

خب اول این دو قدم رو انجام بدید بعدش بیاین ادامشو بخونید ........

.
      .
      .
      .
      .
      .

وقتی این دو تا کار رو انجام دادید شما از این به بعد با مرورگر وارد اینستاگرام میشید

حالا چرا با مرورگر وارد اینستاگرام بشیم ؟

ورود به اینستاگرام با مرورگر به مراتب کند تر و اعصاب خرد کن تر از اپ موبایلی اینستاگرام هستش مثلا شما تو اپ اینستا راحت استوری ها ، هایلات ها ، لایو ها و ....... رو مشاهده می کنید ولی بدون لگ
      تو مرورگر وقتی داری استوری نگا میکنی یهو میبینی وسط کار هنگ کرد
      استوری رو کامل نشون نمیده
      پست هایی که به صورت فیلم هستن رو یه درمیون نشون میده
      و ....
      همه این موارد باعث میشه که شما به خودتون بگید :من اینترنتم داره حروم میشه ولی هیچ استفاده ای از اینستا نمیبرم پس به چه دردم میخوره !؟ علاوه بر این وقتی میخوام یه استوری 15 ثانیه ای ببینم 5 دقیقه طول میکشه وقتم داره از بین میره !
      سپس اقدام به دلیت اکانت میکنید
      البته این روش سریع جواب نمیده 2 الی 3 هفته زمان لازمه تا به نتایج بالا برسید

به این میگن مکانسیم بازخورد منفی اینستاگرام

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      کاملا موافقم البته میشه توی زمان خیلی کمتر به این کار رسید! یه کاری که میتونید بکنید اینه که با خودتون رو راست باشید! به خودتون بگید من کارهای خیلی خیلی مهمتری هم از لایک چند تا عکس دارم! در ضمن اینکه اینستا تمرکزتون رو پایین میاره!

اینم بگم که مدام به خودتون یاداوری کنید که اینستا خیلی نت مصرف میکنه یعنی من قشنگ عذاب وجواد میگرفتم سر اینکه خیلی نت مصرف میکنه باعث میشد کمتر برم
      کلا از روی گوشیم پاک کردم و الان حقیقتا هم حس بهتری دارم و هم تو مصرف نت کلی صرفه جویی میشه
      . . . . We're so sad, we paint the town blue
      ویرایش توسط Mahsa.TS : 29 فروردین 1400 در ساعت 16:19

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa.TS نمایش پست ها
      کاملا موافقم البته میشه توی زمان خیلی کمتر به این کار رسید! یه کاری که میتونید بکنید اینه که با خودتون رو راست باشید! به خودتون بگید من کارهای خیلی خیلی مهمتری هم از لایک چند تا عکس دارم! در ضمن اینکه اینستا تمرکزتون رو پایین میاره!

اینم بگم که مدام به خودتون یاداوری کنید که اینستا خیلی نت مصرف میکنه یعنی من قشنگ عذاب وجواد میگرفتم سر اینکه خیلی نت مصرف میکنه باعث میشد کمتر برم
      کلا از روی گوشیم پاک کردم و الان حقیقتا هم حس بهتری دارم و هم تو مصرف نت کلی صرفه جویی میشه
      دقیقا همینه
      حس سنگینی گوشی رو وقتی اینستاگرام روش نصب بود رو میفهمیدم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

سندروم اینستاگردی بی قرار!

پ.ن : تو سال کنکورتون بهتره تقریبا بیخیال گوشی بشید ، استفاده از گوشی رو صرفا محدود کنید برای کارهای مهمی مثل دیدن نتیجه آزمون هاتون و ...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

سندروم اینستاگردی بی قرار!

پ.ن : تو سال کنکورتون بهتره تقریبا بیخیال گوشی بشید ، استفاده از گوشی رو صرفا محدود کنید برای کارهای مهمی مثل دیدن نتیجه آزمون هاتون و ...
      من پیشنهاد میکنم حتی برای همون کارهای ضروری هم از گوشی یکی دیگه (مثل دیگر اعضای خانواده) استفاده کنید!
      . . . . We're so sad, we paint the town blue

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدارو شکر ۱ سال و ۵ ماهه اینستاگرم نرفتم ...
      اینستاگرام فقط برای پول دراوردن خوبه و الا بندازش دور ...

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کنار گذاشتن اینستا مگه کاری داره؟
      یه ساله نرفتم
      قبلش هم زیاد نمیرفتم
      ب چ دردی میخوره
      خوشیش کاذبه و واقعی نیست
      دیگه نگاه کردن غذا و لباس مردم میتونه چ لذتی داشته باشه
      LEFT
      4/19/2021

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa.TS نمایش پست ها
      من پیشنهاد میکنم حتی برای همون کارهای ضروری هم از گوشی یکی دیگه (مثل دیگر اعضای خانواده) استفاده کنید!
      بله اینم پیشنهاد خوبیه ، کلا هر چی از گوشی و کلا فضای مجازی بتونید فاصله بگیرید بهتره

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vicious نمایش پست ها
      خدارو شکر ۱ سال و ۵ ماهه اینستاگرم نرفتم ...
      اینستاگرام فقط برای پول دراوردن خوبه و الا بندازش دور ...
      دقیقا، اینستا یه راه نسبتا خوب برای شروع کسب و کار و در نهایت کسب درآمد هستش

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      به نظر من همه چیز هم بد هست و هم خوب. مونده که یه نفر چجوری از اون استفاده کنه.
      الان خیلی ها هستند که از فرصت قرنطینه استفاده کردن و تونستن از همین اینستا امرارمعاش کنند و خیلی ها هم هستند که فقط سعی کردن تو اینستا حاشیه سازی کنند و فرصتشون رو بیهوده هدر دادند.
      اینا هیچ کدوم ربطی به اینستا نداره. آدمهایی هستند که اگر اینستا نباشه از یه طریق دیگه دست به کارهای ناشایست می زنند .
      یه نفر باید خودش عقل داشته باشه و بدونه چجوری می تونه از فرصت های زندگیش استفاده کنه.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شاید بعضیا خندشون بگیره ولی این روشها واقعا جواب میدع

ولی در مورد من باید گفت:
      و اکنون معضلی به نام انجمن کنکور
      سوفی آموندسن از مدرسه به خانه می‌رفت. تکه‌یِ اول راه را با یووانا آمده بود.
      به فروشگاه بزرگ که رسیدند راه‌شان از هم جدا شد. سوفی بیرون شهر زندگی می‌کرد و راهش تا مدرسه دو برابر یووانا بود.
      بعد از باغِ آن‌ها بنایِ دیگری نبود، خانه‌شان انتهای دنیا می‌نمود.

کتابِ دنیایِ سوفی
      نوشته‌ی یوستین گردر
      ترجمه‌ی حسن کامشاد

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوب من دیدم این روشا جواب نمیده هر دفعه هم میرفتم تو پیجم حتی با گوگل پستایی که بقیه گذاشته بودن میرفت رو مخم نمونش یکی از دوستام که عقد بود روزی سه تا پست میزاشت با نامزدش دست در دست هم زیرشم نوشته مرسی که هستی... نبودی میمردم...قبل از تو وجود نداشتم و از این خز بازیا /: دیدم نمیشه آنفالوش کنم میفهمه ناراحت میشه ( ماشاالله همشونم آنفالو یاب دارن!!) زدم کل دوستام باهم بلاک آن بلاک کردم انداختم بیرون که جای ناراحتی و دلخوری نمونه اونایی هم که زنگ زدن پرسیدن گفتم دیگه نمیام اینستا گذاشتم کنار ( گرچه از قسمت اکسپلورش استفاده میکنم )
      به هر حال هروقت رفتم دانشگاه کلی دوست جدید پیدا میکنم با صمیمیا هم تلفنی در ارتباطم پس بیخیال...
      ویرایش توسط Midnight__Star : 12 خرداد 1400 در ساعت 12:59

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Midnight__Star نمایش پست ها
      خوب من دیدم این روشا جواب نمیده هر دفعه هم میرفتم تو پیجم حتی با گوگل پستایی که بقیه گذاشته بودن میرفت رو مخم نمونش یکی از دوستام که عقد بود روزی سه تا پست میزاشت با نامزدش دست در دست هم زیرشم نوشته مرسی که هستی... نبودی میمردم...قبل از تو وجود نداشتم و از این خز بازیا /: دیدم نمیشه آنفالوش کنم میفهمه ناراحت میشه ( ماشاالله همشونم آنفالو یاب دارن!!) زدم کل دوستام باهم بلاک آن بلاک کردم انداختم بیرون که جای ناراحتی و دلخوری نمونه اونایی هم که زنگ زدن پرسیدن گفتم دیگه نمیام اینستا گذاشتم کنار ( گرچه از قسمت اکسپلورش استفاده میکنم )
      به هر حال هروقت رفتم دانشگاه کلی دوست جدید پیدا میکنم با صمیمیا هم تلفنی در ارتباطم پس بیخیال...
      سلام دوست گرامی!
      شما می توانید چند حساب اینستاگرام داشته باشید
      یه حساب برای پیجایی که ازش استفاده نمی کنین !

و یه حساب هم برای پیجایی که ازش استفاده می کنین و دنبالشون می کنید

امیدوارم که مفید فایده بوده باشه
      به فروشگاه بزرگ که رسیدند راه‌شان از هم جدا شد. سوفی بیرون شهر زندگی می‌کرد و راهش تا مدرسه دو برابر یووانا بود.

کتابِ دنیایِ سوفی
      نوشته‌ی یوستین گردر
      ترجمه‌ی حسن کامشاد

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neonato2 نمایش پست ها
      سلام دوست گرامی!
      شما می توانید چند حساب اینستاگرام داشته باشید
      یه حساب برای پیجایی که ازش استفاده نمی کنین !

و یه حساب هم برای پیجایی که ازش استفاده می کنین و دنبالشون می کنید

امیدوارم که مفید فایده بوده باشه
      سلام دوست گرامی میدونم ، اما حوصله ی یه پیج دیگه رو ندارم و همچنین حوصله ی عده ای از همکلاسیام هم نداشتم پس بیرون کردنشون راحت تر بود.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      کنار گذاشتن اینستا مگه کاری داره؟
      یه ساله نرفتم
      قبلش هم زیاد نمیرفتم
      ب چ دردی میخوره
      خوشیش کاذبه و واقعی نیست
      دیگه نگاه کردن غذا و لباس مردم میتونه چ لذتی داشته باشه
      دوست عزیز
      اینستا که فقط غذا و لباس نیست
      در مورد هر موضوعی صفحه هایی هست
      مسلما شما هم می تونید صفحات مورد علاقه تون رو پیدا کنید

فقط مهم اینه که ازش درست استفاده کنیم

کتابِ دنیایِ سوفی
      نوشته‌ی یوستین گردر
      ترجمه‌ی حسن کامشاد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن