خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Dvd های سریالی 100

سلام دوستانی که این دی وی دی ها رو داشتن میشه بگن چه جوریه؟
      تکنیکیه یا فقط آموزش؟
      به نظر شما ارزش خرید داره یا نه؟با توجه به اینکه تو شهر ما معلما کنکوری کار نمیکنن.
      این بهتره یا دی وی دی های احمدی یا ونوس؟

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
      سلام دوستانی که این دی وی دی ها رو داشتن میشه بگن چه جوریه؟
      تکنیکیه یا فقط آموزش؟
      به نظر شما ارزش خرید داره یا نه؟با توجه به اینکه تو شهر ما معلما کنکوری کار نمیکنن.
      این بهتره یا دی وی دی های احمدی یا ونوس؟

برخی از دوستان تو صفحه زیر در انتهای صفحه سمت چپ ، نظراتشون رو پیرامون این بسته گفتند . می تونید برید و مطالعه کنید . البته ایتدا کمی صبر کنید تا اون قسمت نظراتش بارگذاری شود . ولی در کل نسبت به قیمتش می ارزه

http://100.konkur.in/

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Man peyda nakardam nazararo?!plz komak knin:-/ manam moshkele tasmimgiri daram beyne dvd haye 100 o aghaye ahmadi.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز zeus-king
      من دی وی دی فیزیک سوم آقای مسعودی رو میخوام
      چطوری میتونم ازتون بگیرم؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوستان عزیز

من این نوار ها رو دیدم

ولی متاسفانه از نظر من خوب و مفید نستن

مثلا از عربی مثال میزنم،جناب استاد ایاد فیلی میان و عربی رو تدریس میکنن،ولی برای اینکه بفهمین که چی میگه حتما و صد البته باید عربی رو بلد باشین

یعنی یه نوعی تکنیک رو یاد میدن و آموزش نیس که بخوای از پایه همه چیزه عربی رو یاد بگیری

یا مثلا توی درس دینی بازهم تکنیک های استادش خوبه ولی کامل نیس

یعنی نمیشه فقط با گفته های استادش دینی رو درصد خوبی زد،خودتون بخونین کاملتر از اونه.

زیست رو هم همینطوره.

بصورت کلی میتونم بگم که به درد کسانی میخوره که خودشون چیزی بلد باشن و اطلاعاتی داشته باشن

ولی واسه کسانی که هیچی بلد نیست

مثل من توصیه نمیکنم که پولشون رو الکی هدر بدن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوستان عزیز

من این نوار ها رو دیدم

ولی متاسفانه از نظر من خوب و مفید نستن

مثلا از عربی مثال میزنم،جناب استاد ایاد فیلی میان و عربی رو تدریس میکنن،ولی برای اینکه بفهمین که چی میگه حتما و صد البته باید عربی رو بلد باشین

یعنی یه نوعی تکنیک رو یاد میدن و آموزش نیس که بخوای از پایه همه چیزه عربی رو یاد بگیری

یا مثلا توی درس دینی بازهم تکنیک های استادش خوبه ولی کامل نیس

یعنی نمیشه فقط با گفته های استادش دینی رو درصد خوبی زد،خودتون بخونین کاملتر از اونه.

زیست رو هم همینطوره.

بصورت کلی میتونم بگم که به درد کسانی میخوره که خودشون چیزی بلد باشن و اطلاعاتی داشته باشن

ولی واسه کسانی که هیچی بلد نیست

مثل من توصیه نمیکنم که پولشون رو الکی هدر بدن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      salam doste aziz (fahime) baram payam khososi bezarid va begeid kodam shahr hastid

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مجموعه دی وی دی های 100

سلام

من خیلی در اینترنت و همین انجمن در مورد این دی وی دی ها سرچ کردم اما نتونستم از بین صحبت های کاربران نتیجه گیری درستی داشته باشم. (ماشالا تعداد تاپیک هاش هم زیاد بود، ولی بی نتیجه)

از زمان کنکور من بیشتر از 3 سال میگذره و خیلی از مباحث رو فراموش کردم. روخوانی از درسنامه ها هم خیلی وقتگیره، نیاز به دی وی دی هایی دارم که برام مباحث رو به طور کامل یادآوری کنه و چیزی هم از قلم نندازه.
      البته قبلا روی دروس تسلط داشتم و نیاز به یادآوری کامل و سریع دارم.

این دی وی دی ها چه طوره؟ کسی استفاده کرده؟
      فروش اینترنتی مجموعه DVD های 100

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با عرض سلام
      من اصل یا نمونه این دی وی دی ها رو ندیدم.ولی توضیه میکنم اصلا سمت بقیه محصولات نرید....چون دیدم و به شدت ******* هست!
      دبیر هایی که تو ونوس و 100 هستند _بعضیهاشون_ آدم های کاردرستی هستند .....پس میشه یه ذره اعتماد کرد.
      اردو هم بد نیست.....
      به نظرم !!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      سلام

از زمان کنکور من بیشتر از 3 سال میگذره و خیلی از مباحث رو فراموش کردم. روخوانی از درسنامه ها هم خیلی وقتگیره، نیاز به دی وی دی هایی دارم که برام مباحث رو به طور کامل یادآوری کنه و چیزی هم از قلم نندازه.
      البته قبلا روی دروس تسلط داشتم و نیاز به یادآوری کامل و سریع دارم.

این دی وی دی ها چه طوره؟ کسی استفاده کرده؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adviser نمایش پست ها
      با عرض سلام
      دبیر هایی که تو ونوس و 100 هستند _بعضیهاشون_ آدم های کاردرستی هستند .....پس میشه یه ذره اعتماد کرد.
      اردو هم بد نیست.....
      به نظرم !!
      سلام.

نکته مهم حرف شما این بود که میخواهید مطالب براتون بازگشت داشته باشه.ریکاوری کنید.پس هر مجموعه آموزشی ای واستون فایده نداره.مثلا من برای بچه ها , توی درس ریاضی , که نیاز به آموزش قوی دارن مجموعه حرف آخر رو پیشنهاد میدم , چون بصورت کامل و مفهومی و با تمام جزئیات مورد نیاز , مطلب رو آموزش داده , اما خب برای شما نمیتونه چندان گره گشا باشه , چون زمان بر هست و ممکنه وسط کار و حتی اوایل کار , دلتونو بزنه.

بین فیلم های آموزشی من اینارو مناسب تر میدونم...
      برای درس ریاضی از مجموعه 100 که مدرسش استاد چگینی هستن و برای یه یادآوری سریع و اساسی بهترین گزینه هست.
      برای درس فیزیک , مجموعه ی دکتر رحمانی.
      در درس زیست اردوی جمع بندی قلمچی که مدرسش استاد کرامت هست.
      در درس شیمی مجموعه 100 با تدریس استاد سلیمانی.
      برای عربی , هم مجموعه تدریس آقای آزاده که موسسه ونوس داده و هم مجموعه تدریس آقای تاجبخش که توی اردوی نوروزی هست (قواعد عربی)جزو خوباس.

اگر درس دیگه ای هم مدنظرتون بود بگید.

موفق و پیروز باشید.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moghadam نمایش پست ها
      سلام.

نکته مهم حرف شما این بود که میخواهید مطالب براتون بازگشت داشته باشه.ریکاوری کنید.پس هر مجموعه آموزشی ای واستون فایده نداره.مثلا من برای بچه ها , توی درس ریاضی , که نیاز به آموزش قوی دارن مجموعه حرف آخر رو پیشنهاد میدم , چون بصورت کامل و مفهومی و با تمام جزئیات مورد نیاز , مطلب رو آموزش داده , اما خب برای شما نمیتونه چندان گره گشا باشه , چون زمان بر هست و ممکنه وسط کار و حتی اوایل کار , دلتونو بزنه.

بین فیلم های آموزشی من اینارو مناسب تر میدونم...
      برای درس ریاضی از مجموعه 100 که مدرسش استاد چگینی هستن و برای یه یادآوری سریع و اساسی بهترین گزینه هست.
      برای درس فیزیک , مجموعه ی دکتر رحمانی.
      در درس زیست اردوی جمع بندی قلمچی که مدرسش استاد کرامت هست.
      در درس شیمی مجموعه 100 با تدریس استاد سلیمانی.
      برای عربی , هم مجموعه تدریس آقای آزاده که موسسه ونوس داده و هم مجموعه تدریس آقای تاجبخش که توی اردوی نوروزی هست (قواعد عربی)جزو خوباس.

اگر درس دیگه ای هم مدنظرتون بود بگید.

موفق و پیروز باشید.
      سلام

ممنون از توضیحات کامل و جامع شما
      البته من رشته ریاضی هستم.

بیشتر مشکل من در درس فیزیک و شیمی هست که اکثر موضوعاتش تو درس های دانشگاه تکرار نشد.
      تا الان از رو درسنامه های شیمی مبتکران و فیزیک گاج روخونی میکردم، حجم زیادشون و زمانی که باید صرف یادآوری درس های 3 سال پیش میکردم خیلی وقت میگرفت و مجبورم میکرد از رو خیلی از تست ها رد بشم.

همونطور که Adviser@ عزیز هم در مورد کیفیتشون گفت، قیمت بالا و کیفیت پایین آموزشی این dvd ها باعث شد سمتشون نرم تا این که با همین محصولات اردو آشنا شدم. قیمت مناسبی داشت، من هم جمع بندی عربی و اردو نوروزی رو خریدم، ازشون راضی بودم، باعث شد برم تو فکر این که برای شیمی و فیزیک هم dvd پیدا کنم.

دی وی دی های دکتر رحمانی رو دیدم، ولی قیمتشون خیلی بی معنیه. مبحث خازن به تنهایی 40 هزار تومن قیمتشه. اونم بدون جزوه، کلا 20 صفحه از کتاب درسیه! فکر کنم کل فیزیکش بره بالای 1 میلیون که به نظرم برای dvd ضبط شده این قیمت بی معنیه...
      اگر بخوام مجموعه 100 رو بخرم باید کل درس های رشته ریاضی رو بخرم، نمیشه از فیزیک همون استفاده کرد؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      سلام

ممنون از توضیحات کامل و جامع شما
      البته من رشته ریاضی هستم.

بیشتر مشکل من در درس فیزیک و شیمی هست که اکثر موضوعاتش تو درس های دانشگاه تکرار نشد.

اگر بخوام مجموعه 100 رو بخرم باید کل درس های رشته ریاضی رو بخرم، نمیشه از فیزیک همون استفاده کرد؟
      پس شما میخواید در کنکور ریاضی شرکت کنید.من از مشخصاتتون این حدسو زدم که از دانشجویان عزیزی هستید که میخواهید توی کنکور تجربی شرکت کنید.

برای دروس ریاضیات کنکور ریاضی هم در مجموعه 100 استاد حلی تدریس میکنند که نیازی به معرفی ایشون نیست.
      برای فیزیک هم حرف شما رو قبول دارم.هزینه بالاس.اما نسبت به سایر مجموعه ها از کیفیت بهتری برخورداره.
      ضمن اینکه چندان دروس فیزیک و شیمی مجموعه اردو (چه نوروزی با تدریس آقایان فاضل و رستم آبادی و چه جمع بندی با تدریس اساتید مختلف) رو قوی نمیدونم و سطحشون نسبت به درسای دیگه که نام بردم ضعیف تر هست.البته میتونم بگم امکانش هست که شما این مجموعه رو بپسندیدن(چون بیشتر حالت جمع بندی داره)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن