خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

با این وضع چطور داروی بهشتی بیارم؟

سلام من پشت کنکوری ام پارسال8600زیرگروه دو در منطقه دو شدم؛اوایل خوب میخوندم اما بعد یه مدت درسو ول کردم طوری که معدلم ترم اول19/80و ترم دوم17شد؛خلاصه تو کنکور میانگین زیست شیمی40میانگین عربی ادب و دینی60زدم اما ریاضی فیزیک و زبان رو زیر20%زدم؛امسال بازم دیر شروع کردم و الان حدود یه ماهه دارم میخونم میدونم که توانایی رسیدن به درصد بالای عمومی ها و شیمی و زیست دارم چون پایم قویه؛اما برای ریاضی فیزیک موندم چیا رو حذف کنم؟حداقل چند بزنم تا داروی بهشتی بیارم و اینکه زمین شناسی رو چقدر بخونم؟پارسال20درصد زدم و رتبه زیر گروه2هزارتا بهتر شد. اگه فقط تست کنکور ریاضی فیزیک بزنم آیا تاثیر داره؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نکته تست حیدری خیلی خوب میاره بالا درصدتو
      فیزیکو نمیدونم میگن یحیوی خوبه
      ولی درکل خیلی بخون اگه دانشگاه تاپ میخوای خیلی زیاد و هرروز

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      یه چیزی!!!!!!! شما بومی استان تهران هستید؟؟؟ چون اگر بومی استان تهران یا کلا توی استان هایی باشید که جزو قطب تهرانن شانس قبولی تون توی دانشگاه های شهر تهران از کسی که نیست بیشتره! و دوم اینکه فقط داروی دولتی بهشتی رو میخوایید یا با شهریه پرداز هم مشکلی ندارید؟ چون به هر حال شهریه پرداز قبولی راحتتری از دولتی داره!

شما پارسال زمین رو 20 درصد زدید پس معلومه پایه ای از زمین دارید! پیشنهاد و نظر من اینه که میتونید این درس رو جواب بدید! تا کنکور هنوز 8 - 9 هفته مونده! 7 تا فصل هم بیشتر نیست! حتی اگر هفته ای یه فصل بخونید، حتی به مرور کلی هم میرسید فصول مهمتر و پرسوالتر رو فراموش نکنیدی مثل فصل 1و 4 و6 وحتی فصل 5!

واسه ریاضی مباحثی مثل مشتق، حد و پیوستگی و حتی مقاطع مخروطی مباحثی هستن که سوال میان و راحت تر هم میشه جواب دادحتی مثلثات مباحث مربوط به یازدهم که روابط بین زوایا هست سوال میاد و با بلد بودن روابط بین سینوس وکسینوس میتونی جواب بدی یا حتی نمودار های مربوط به مثلثات که دو تا مجهول داره با یه معادله! اینها هم میشه جواب داد! حتی توی هندسه تالس و تشابه هم بعضی وقتا راحت سوال میاد یا حتی ممکنه از کتاب بدن امسال یکی از سوالای هندسه خیلی راحت بود خیلی!!
      سوالات کنکور های سال های گذشته رو خیلی توضیه میکنم! خیلی کمکت میکنه حتما بخون و دقیق تحلیل کن حتی پیشنهاد میکنم سوالات آزمون های آزمایشی هم یه نگاهی بندازی و تحلیل کنی (پیشنهاد میکنم از فیلم های مربوط به تحلیل هم استفاده کنی)
      فیلم های آلاء هم میتونه بهت کمک کنه!

فیزیک هم مباحث فشار و گرما از دهم (البته بعضی وقتا فشار خیلی سخت میدن) مغانطیس یازدهم و فیزیک اتمی دوازدهم اینا خیلی راحتتن! من پیشنهاد میکنم حتما بخون اگر هم میتونی بیشتر بخونی شاید فصل 3 دوازدهم نوسان و موج هم برسی بخونی
      سوالات کنکور هم حتما تحلیل کن
      سال 98 فیزیک خیلی راحت اومده بود حتی به راحتی و با کمی خوندن میشد سوالات حرکت رو هم جواب داد!!

موفق باشی
      . . . . We're so sad, we paint the town blue
      ویرایش توسط Mahsa.TS : 28 فروردین 1400 در ساعت 18:52

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      راستی چون هدفت داروسازی هست از شیمی غافل نشیااااااااا!!!!!!!!!!!

خیلی معجزه میکنه!
      . . . . We're so sad, we paint the town blue

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      سلام من پشت کنکوری ام پارسال8600زیرگروه دو در منطقه دو شدم؛اوایل خوب میخوندم اما بعد یه مدت درسو ول کردم طوری که معدلم ترم اول19/80و ترم دوم17شد؛خلاصه تو کنکور میانگین زیست شیمی40میانگین عربی ادب و دینی60زدم اما ریاضی فیزیک و زبان رو زیر20%زدم؛امسال بازم دیر شروع کردم و الان حدود یه ماهه دارم میخونم میدونم که توانایی رسیدن به درصد بالای عمومی ها و شیمی و زیست دارم چون پایم قویه؛اما برای ریاضی فیزیک موندم چیا رو حذف کنم؟حداقل چند بزنم تا داروی بهشتی بیارم و اینکه زمین شناسی رو چقدر بخونم؟پارسال20درصد زدم و رتبه زیر گروه2هزارتا بهتر شد. اگه فقط تست کنکور ریاضی فیزیک بزنم آیا تاثیر داره؟
      از تاپیک های مهدی ارتور استفاده کن
      من طبق اونا پیش میرم
      اسم تاپیکاشم Highway

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن