خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 48
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

Lightbulb دیــــــــــنی کنکور در زمان باقی ----» برنامه + تست + آزمون

آخرین Highway در مورد درس دینی

درس دینی رو این مدت 2 بخش کنید:

1) آیات و احادیث + تست(آختیاری میتونید نخونید اگه نمی رسید بجاش همون زیپ رو بخونید ولی پیشنهاد میشه حتما وقت بدین)
      2) زیپ خوانی + زدن و تحلیل تست های این تاپیک
      '2) چند آزمون جامع از موسسات

1) آیات و احادیث
      از کتاب مینی گاج آیات و احادیث روزی 10 صفحه بخونید حجمی نداره 10 صفحه از این کتاب مثل اینه که شما 2 صفحه از یه کتاب با اندازه برگه A4 بخونید. پس بهانه نیارید. 15 دقیقه هم که شده هر روز وقت بدین حتی شده روزنامه وار بخونید ولی حتما این کارو کنید. قول میدم پشیمون نشید.
      کتاب مینی گاج 300 صفحه داره که 30-35 روزه تموم میشه. هر روز در حد 2 دقیقه قبل از این که 10 صفحه بعدی رو شروع کنید یه نگاه به پیام آیات و احادیث 10 صفحه روز قبلی بندازید سریع و بعد برید سراغ 10 صفحه دوم این میشه مرور سریع. بهترین زمان مطالعه آیات آخر شبه که خسته اید میخواید بخوابید.
      بعد از این که یک دور مینی گاج مطالعه شد حالا هر روز 5 تا دونه تست از 400 تست آیات و روایاتی که قرار میدم بزنید و تحلیل کنید = این میشه مرور آیات با تست که فوق العاده خفنه و البته وقتی هم نمیگیره. می تونید در صورتی که رسیدین تعداد تست بیشتری هم بزنید ولی خب همه چیز بستگی داره به برنامه خودتون.
      دانلود 400 تست آیات و روایات دینی=

2) زیپ خوانی و آزمون های درس به درس
      از کتاب زیپ الگو (کریمی) روزی 1 درس میخونید و همون موقع آزمون انتهایی درس رو هم به صورت آموزشی تستاشو میزنید و دونه به دونه تصحیح و بررسی می کنید. فردای اون روز باید قبل از ورود به درس بعدی از فایل 34 آزمون درس به درس دینی که گذاشتم آزمون از درس روز قبلی از خودتون بگیرید. به این صورت:
      روز اول---» درس 1 دهم از زیپ خوانده + آزمون انتهایی درس از زیپ زده و تحلیل شود
      روز دوم ---» قبل از ورود به درس 2 دهم ابتدا آزمونِ درس 1 دهم از فایل 34 آزمون 10 دقیقه زده سریعا تحلیل شود و سپس ورود کنید به درس 2 دهم از زیپ.
      روز سوم ...
      دانلود فایل 34 آزمون از 34 درس دینی=

به همین منوال بیاید جلو تا یک دور زیپ تمام بشه + 34 آزمون هم تمام بشه.
      زیپ که تمام شد یک دور ، برای دور دوم دوباره روزی 1 درس از زیپ مطالعه می کنید ولی این بار تستای انتهای درس زیپ رو حل نمی کنید، میاید 25 تا دونه تست از فایل تست های مخلوط ترکیبی می زنید و تحلیل می کنید.
      دانلود فایل 600 تست مخلوط آپدیت دینی=

3) چند جامع
      در آخر هر چقدر زمان آوردین بپردازید به چند آزمون جامع از موسسات مختلف مثل سنجش ، قلم چی ، گزینه دو و ... (مثلا 3 روز بدین روزی 2 تا جامع از 3 موسسه قلم/گزینه/سنجش رو بزنید...بیشتر هم نیاز نیست)

4) 2-3 هفته آخر چیکار کنم درصدم ترقی کنه؟
      3 فصل آخر کتاب "دور تند سفیر خرد" رو حداقل 4 بار مرور می کنید. زیپ دائما دست تون و ورق می زنید تا شب کنکور.
      و اگر 3 هفته آخر وقت کردین برای بار nام دوباره تست های کنکور از سال 90 تا 99 رو از فایل زیر میزنید تا آرامش بگیرید. این کار اختیاریه ولی خب یه آرامش خاصی میده بهتون پس پیشنهاد میشه.
      دانلود فایل 500 تست دینی کنکور برای مرور هفته های آخر=

5) شب کنکور دینی بخونم؟
      فقط کتاب مینی گاج آیات رو دست تون بگیرید و دائم ورق بزنید پیام آیات رو مرور کنید. زیپ رو هم به روال همیشه دست تون باشه.
      (اصلا با زیپ بخوابید ، با زیپ بیدار شید، با زیپ زندگی کنید، با زیپ ناهار بخورید، با زیپ برید بیرون، با زیپ استراحت کنید و...)
      ویرایش توسط mahdi_artur : 28 فروردین 1400 در ساعت 11:05

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      آخرین Highway در مورد درس دینی

درس دینی رو این مدت 2 بخش کنید:

1) آیات و احادیث + تست(آختیاری میتونید نخونید اگه نمی رسید بجاش همون زیپ رو بخونید ولی پیشنهاد میشه حتما وقت بدین)
      2) زیپ خوانی + زدن و تحلیل تست های این تاپیک
      '2) چند آزمون جامع از موسسات

1) آیات و احادیث
      از کتاب مینی گاج آیات و احادیث روزی 10 صفحه بخونید حجمی نداره 10 صفحه از این کتاب مثل اینه که شما 2 صفحه از یه کتاب با اندازه برگه A4 بخونید. پس بهانه نیارید. 15 دقیقه هم که شده هر روز وقت بدین حتی شده روزنامه وار بخونید ولی حتما این کارو کنید. قول میدم پشیمون نشید.
      کتاب مینی گاج 300 صفحه داره که 30-35 روزه تموم میشه. هر روز در حد 2 دقیقه قبل از این که 10 صفحه بعدی رو شروع کنید یه نگاه به پیام آیات و احادیث 10 صفحه روز قبلی بندازید سریع و بعد برید سراغ 10 صفحه دوم این میشه مرور سریع. بهترین زمان مطالعه آیات آخر شبه که خسته اید میخواید بخوابید.
      بعد از این که یک دور مینی گاج مطالعه شد حالا هر روز 5 تا دونه تست از 400 تست آیات و روایاتی که قرار میدم بزنید و تحلیل کنید = این میشه مرور آیات با تست که فوق العاده خفنه و البته وقتی هم نمیگیره. می تونید در صورتی که رسیدین تعداد تست بیشتری هم بزنید ولی خب همه چیز بستگی داره به برنامه خودتون.
      دانلود 400 تست آیات و روایات دینی=

2) زیپ خوانی و آزمون های درس به درس
      از کتاب زیپ الگو (کریمی) روزی 1 درس میخونید و همون موقع آزمون انتهایی درس رو هم به صورت آموزشی تستاشو میزنید و دونه به دونه تصحیح و بررسی می کنید. فردای اون روز باید قبل از ورود به درس بعدی از فایل 34 آزمون درس به درس دینی که گذاشتم آزمون از درس روز قبلی از خودتون بگیرید. به این صورت:
      روز اول---» درس 1 دهم از زیپ خوانده + آزمون انتهایی درس از زیپ زده و تحلیل شود
      روز دوم ---» قبل از ورود به درس 2 دهم ابتدا آزمونِ درس 1 دهم از فایل 34 آزمون 10 دقیقه زده سریعا تحلیل شود و سپس ورود کنید به درس 2 دهم از زیپ.
      روز سوم ...
      دانلود فایل 34 آزمون از 34 درس دینی=

به همین منوال بیاید جلو تا یک دور زیپ تمام بشه + 34 آزمون هم تمام بشه.
      زیپ که تمام شد یک دور ، برای دور دوم دوباره روزی 1 درس از زیپ مطالعه می کنید ولی این بار تستای انتهای درس زیپ رو حل نمی کنید، میاید 25 تا دونه تست از فایل تست های مخلوط ترکیبی می زنید و تحلیل می کنید.
      دانلود فایل 600 تست مخلوط آپدیت دینی=

3) چند جامع
      در آخر هر چقدر زمان آوردین بپردازید به چند آزمون جامع از موسسات مختلف مثل سنجش ، قلم چی ، گزینه دو و ... (مثلا 3 روز بدین روزی 2 تا جامع از 3 موسسه قلم/گزینه/سنجش رو بزنید...بیشتر هم نیاز نیست)

4) 2-3 هفته آخر چیکار کنم درصدم ترقی کنه؟
      3 فصل آخر کتاب "دور تند سفیر خرد" رو حداقل 4 بار مرور می کنید. زیپ دائما دست تون و ورق می زنید تا شب کنکور.
      و اگر 3 هفته آخر وقت کردین برای بار nام دوباره تست های کنکور از سال 90 تا 99 رو از فایل زیر میزنید تا آرامش بگیرید. این کار اختیاریه ولی خب یه آرامش خاصی میده بهتون پس پیشنهاد میشه.
      دانلود فایل 500 تست دینی کنکور برای مرور هفته های آخر=

5) شب کنکور دینی بخونم؟
      فقط کتاب مینی گاج آیات رو دست تون بگیرید و دائم ورق بزنید پیام آیات رو مرور کنید. زیپ رو هم به روال همیشه دست تون باشه.
      (اصلا با زیپ بخوابید ، با زیپ بیدار شید، با زیپ زندگی کنید، با زیپ ناهار بخورید، با زیپ برید بیرون، با زیپ استراحت کنید و...)

متن کتاب درسی رو نخونیم ؟ واینکه دور تند سفیر خرد خلاصه درس ها وتست هاش خوب نیست ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بسیار عالی!
      به نظر من از متن کتاب درسی هم غافل نشید البته وقتی این همه تست میزنید با تحلیل و اینکه همون موقع به متن کتاب هم نگاهی داشته باشید خودش میشه مرور متن کتاب.

فراموش نکنید دینی ضریب3 داره!!!! پس حتی از عربی و زبان هم مهمتره میتونه باشه
      . . . . We're so sad, we paint the town blue

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این حجم از سَمّیت در یک شخص بی سابقس. دمت گرم حاجی

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مرسیی واقعا خیلی زحمت کشیدین

واسه عربی تاپیک نمیزنین؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش مهدی دس مریزاد ،فقط من مشکلی با دینی ندارم طول سالم زیر ۷۵ و اینا نداشتم و درصدام قابل قبول بود الانم جامع هارو ۶۰ ب بالا میزنم،بهتر نیس موج بزنم ؟ یا فقط دور دنیا عمومی رو پیش برم ؟ زیپم ضمیمش کنم چطوره؟

7. Top | #7
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من دورتند دارم نمیشه ب جای زیپ استفاده کنم ؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      مرسیی واقعا خیلی زحمت کشیدین

واسه عربی تاپیک نمیزنین؟
      ممنون
      عربی رو هم امشب اوکی می کنم یا فردا

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kingdom نمایش پست ها
      داداش مهدی دس مریزاد ،فقط من مشکلی با دینی ندارم طول سالم زیر ۷۵ و اینا نداشتم و درصدام قابل قبول بود الانم جامع هارو ۶۰ ب بالا میزنم،بهتر نیس موج بزنم ؟ یا فقط دور دنیا عمومی رو پیش برم ؟ زیپم ضمیمش کنم چطوره؟
      ممنون عزیزم
      درصدات خیلی خوبن
      موج بزن با مرور زیپ اشکال نداره

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      من دورتند دارم نمیشه ب جای زیپ استفاده کنم ؟؟؟؟
      زیاد فرقی نداره هر دو پوشش خوبی دادن ... اگه ندارید همون دور تند استفاده کنید....با تستای تاپیک

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baran98 نمایش پست ها
      متن کتاب درسی رو نخونیم ؟ واینکه دور تند سفیر خرد خلاصه درس ها وتست هاش خوب نیست ؟
      متن کتاب داخل زیپ هست اگر هم که نکته ای از متن جا بمونه با تستای تاپیک تکمیل می کنید....اونم خوبه ولی زیپ به نظرم بهتره و روون تر میشه خوندش .... دور تند سبک خلاصه هاشو نمی پسندم و وقت گیر میدونم خوندشو چون روون نیست. 3 فصل آخر دور تند رو البته بخونید که عالیه....تستاشم خوبن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دوباره با اجازه استارتر

دوستان پک کنکور تمام سوالات دینی کنکور نظام جدیدیزه شده منتا رو دارم اگر واقعا مورد استفاده خواهد گرفت بزارم!

( بلایکید) یکم حجمش بالاس به خاطر همین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      دوباره با اجازه استارتر

دوستان پک کنکور تمام سوالات دینی کنکور نظام جدیدیزه شده منتا رو دارم اگر واقعا مورد استفاده خواهد گرفت بزارم!

( بلایکید) یکم حجمش بالاس به خاطر همین
      چند تا سوال داره؟
      اینایی که گذاشتم رو هم رفته 2350 تست شد تا کنکور 75 روز زمانه...تقسیم کنی میشه روزی 31 تست...البته تو توضیحات گفتم که خیلی از تستاشو هم نیازی نیست بزنن

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

چند تا سوال داره؟
      اینایی که گذاشتم رو هم رفته 2350 تست شد تا کنکور 75 روز زمانه...تقسیم کنی میشه روزی 31 تست...البته تو توضیحات گفتم که خیلی از تستاشو هم نیازی نیست بزنن

120 تا برای هر پایه به صورت جامع هستش

اصلاحیه : اشتباه شد مال لرنیتو هستش
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

120 تا برای هر پایه به صورت جامع هستش

اصلاحیه : اشتباه شد مال لرنیتو هستش
      نایس بزار اگه دوست داشتی مرسی (فک کردم الان میگی 5000 تست جامع)

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن