خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

خریدار کتب خط ویژه

سلام دوستان
      خریدار کتاب های ادبیات و فیزیک جلد دو تجربی خط ویژه هستم
      ادبیاتشو ب قیمت جلد میخرم(هیج جایی پیداش نمیکنم حتی دست دومشو لطفا کمک کنید اگ جایی دیدینش)
      ممنونم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      سلام دوستان
      خریدار کتاب های ادبیات و فیزیک جلد دو تجربی خط ویژه هستم
      ادبیاتشو ب قیمت جلد میخرم(هیج جایی پیداش نمیکنم حتی دست دومشو لطفا کمک کنید اگ جایی دیدینش)
      ممنونم
      حتما چاپی میخوای رضا؟

آخه pdf هر دو هست داخل کانالا
      در ضمن ادبیاتش واقعا عالیه ولی فیزیکش خوب نیست (کتاب درسنامه های فیزیک میکرو طلایی رو بخونی خودش حکم خلاصه درسنامه محور داره ... این کتاب خیلی بهتر از خط ویژه ست به نظرم باید تبدیلش میکردن به خط ویژه)

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

حتما چاپی میخوای رضا؟

آخه pdf هر دو هست داخل کانالا
      در ضمن ادبیاتش واقعا عالیه ولی فیزیکش خوب نیست (کتاب درسنامه های فیزیک میکرو طلایی رو بخونی خودش حکم خلاصه درسنامه محور داره ... این کتاب خیلی بهتر از خط ویژه ست به نظرم باید تبدیلش میکردن به خط ویژه)
      سلام داش مهدی گل
      والا ادبیاتش سه روزه پی دی اف چاپ قبلیشو دارم قرابتشو همرو زدم میخواستم بقیشو بشه فیزیکی بخونم اگ چیزی پیدا نشه امشب تاپیکو حذف میکنم
      برا فیزیک همه چی غیر هسته ای و اندازه گ و ویزگی ماده رو خوندم ..ب غیر مدار هم هیچ خلاصه نویسی نکردم..یچیزی میخواستم همه فرمولا و تشریحیا بولدو دوباره باش مرور کنم و چیزایی ک نخوندم کامل از روش بخونم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      سلام داش مهدی گل
      والا ادبیاتش سه روزه پی دی اف چاپ قبلیشو دارم قرابتشو همرو زدم میخواستم بقیشو بشه فیزیکی بخونم اگ چیزی پیدا نشه امشب تاپیکو حذف میکنم
      برا فیزیک همه چی غیر هسته ای و اندازه گ و ویزگی ماده رو خوندم ..ب غیر مدار هم هیچ خلاصه نویسی نکردم..یچیزی میخواستم همه فرمولا و تشریحیا بولدو دوباره باش مرور کنم و چیزایی ک نخوندم کامل از روش بخونم
      سلام عشقم
      دیجی بوک شهر این کتابو موجود داره
      این لینکش میتونی تهیه کنی:
      https://digibookshahr.com/product/%D...C%DA%98%D9%87/

در مورد فیزیک
      خط ویژه از نظر حجمی با کتاب "میکروطلایی درسنامه های فیزیک جامع" هیچ تفاوتی نداره. از نظر محتوایی خط ویژه خیلی ضعیف تر از این کتابیه که گفتم پس اگه میخوای کتابی بخونی که از نظر درسنامه ای اوکی باشه و یه مقدار تست تیپ هم برای هر ریز بحث مطرح کرده شک نکن که جلد دوم میکرو طلایی بهتره. بعدا اگه خواستی فقط فرمول ها و روابط رو مرور کنی یه کتاب فرمول های فیزیک گاج رو هم بخون (که به نظرم اصلا لازم نیست و جالب نمیشه)

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

سلام عشقم
      دیجی بوک شهر این کتابو موجود داره
      این لینکش میتونی تهیه کنی:
      https://digibookshahr.com/product/%D...C%DA%98%D9%87/

در مورد فیزیک
      خط ویژه از نظر حجمی با کتاب "میکروطلایی درسنامه های فیزیک جامع" هیچ تفاوتی نداره. از نظر محتوایی خط ویژه خیلی ضعیف تر از این کتابیه که گفتم پس اگه میخوای کتابی بخونی که از نظر درسنامه ای اوکی باشه و یه مقدار تست تیپ هم برای هر ریز بحث مطرح کرده شک نکن که جلد دوم میکرو طلایی بهتره. بعدا اگه خواستی فقط فرمول ها و روابط رو مرور کنی یه کتاب فرمول های فیزیک گاج رو هم بخون (که به نظرم اصلا لازم نیست و جالب نمیشه)
      واقعا مرسی..یک دنیا ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن