خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

میشه لطفا کمکم کنید؟نیاز به کمک دارم

سلام دوستان
      من ۲ ساله پشت کنکورم و تو این ۲ سال میتونم بگم اصلا نخوندم؛چرا نخوندم؟دلایلی داشتم که الان که نگاه میکنم حس میکنم بهانس
      من تایم کمی تا کنکور دارم،اصلا امیدیا حس خوب یا حتی حس بد نمیخوام.چون حتی سرزنش خودمم حواب نمیده کازی که ۲ سال پیش کردم
      الان فقط میشه لطف کنید بگید چه منابعی بخونم برای ۱۴۰۰؟اگر این تایم و خوندم تا اعلام نتایج
      درواقع اگر بخون باشم این تایم تا رتبه هارو باید بخونم و اگر نه که میرم روانشناسی میخونم...
      حالا میشه لطف کنید بگید برای رشته تجربی چه مباحثی و بهتر هست که بخونم که بتونم جواب بدم؟
      ممنونم پیشاپش از هرکسی که جواب میده

2. Top | #2
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ی سر ب تاپیک داداش مهدی بزن
      ی مدل پیشنهادی برای شروع از فروردین ۱۴۰۰

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baharbhn نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من ۲ ساله پشت کنکورم و تو این ۲ سال میتونم بگم اصلا نخوندم؛چرا نخوندم؟دلایلی داشتم که الان که نگاه میکنم حس میکنم بهانس
      من تایم کمی تا کنکور دارم،اصلا امیدیا حس خوب یا حتی حس بد نمیخوام.چون حتی سرزنش خودمم حواب نمیده کازی که ۲ سال پیش کردم
      الان فقط میشه لطف کنید بگید چه منابعی بخونم برای ۱۴۰۰؟اگر این تایم و خوندم تا اعلام نتایج
      درواقع اگر بخون باشم این تایم تا رتبه هارو باید بخونم و اگر نه که میرم روانشناسی میخونم...
      حالا میشه لطف کنید بگید برای رشته تجربی چه مباحثی و بهتر هست که بخونم که بتونم جواب بدم؟
      ممنونم پیشاپش از هرکسی که جواب میده
      سلام،به سایت علیرضا افشار سر بزنید و برنامه ی ۵۰روزه‌شو با ساعت مطالعه بالا توی ۳۵روز یا ۴۰روز تموم کنید بعد می‌تونید به روش جمع‌بندی شناور که توضیحاتش تو همون سایت هست هم جمع‌بندی کنید هم مبحث جدید بخونید.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم مثل توام دقیقا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن