خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ورزش و مطالعه

بنظرتون کسی رتبه خوب بخاد. باشگاه رو باید تعطیل کنه؟ خیلی وقته به باشگاه وابسته شدم

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مگه باشگاه چقد از وقتتون رومیگیره؟؟
      کی کنکور داری؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirali_7 نمایش پست ها
      بنظرتون کسی رتبه خوب بخاد. باشگاه رو باید تعطیل کنه؟ خیلی وقته به باشگاه وابسته شدم
      در کنار درس خوندن استراحت و تفریح و ورزش هم لازمه دیگه
      در طول روز باشگاه رفتن فوقش 2 ، 3 ساعت وقتتون رو میگیره
      اگه برنامه ریزی خوبی در طول روز داشته باشید فکر نکنم به ساعت مطالعه و رتبه خوب آوردن لطمه ای وارد کنه
      بستگی به خودتون داره اگه امسال کنکور دارید باشگاه رفتن کمتر باشه خب بهتره دیگه

گاهی وقتا بعضیا یه تاپیکایی میزنن یه سوالایی میپرسن که....
      نمیدونم شاید واسه بقیه عادی باشه واسه من عجیب باشه
      ویرایش توسط Rozalin79 : 23 فروردین 1400 در ساعت 15:30

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من اگه به عقب برمیگشتم ورزش رو کنار نمیگذاشتم . . . . . برای نشاط و شادی خیلی خوبه
      نه در حد حرفه ای به نظرم نهایتااااا یک ساعت در روز خوب باشه . . . .
      بیشتر باشه شاید خسته شید البته بستگی به خودتون داره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

باشگاه رو نمیدونم ولی نیم ساعت 45 دقیقه پیاده روی صبحگاهی بسیار در تمرکز و شادابی موثره ولی پدیده ای به نام گشادیسم نمیزاره زود از خواب پاشم
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      درستو بخون
      باشگاهتم برو
      محدود کردن خودت به درس کاری بس غلط می باشد .

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ورزش کردن تو این سن تا حدی برای آدم جذابیت داره!
      کم کم دیگه بیخیالش میشی(مگر اینکه مسابقات و اینا که بحثش جداست).
      خود من 4 سال پیش شنا بودم،دیدم دیگه حوصله ام نمیگیره رفتم والیبال که سبکتره،الانم در حد شطرنج اونم تفریحی با کامپیوتر!
      هر کاری تا یه سنی جواب میده مگر اینکه واقعا بخوای ادامه اش بدی.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جدی از من میشنوی ورزش رو بیخیال نشو . منم سال کنکورم حتی از یه پیاده روی ساده و شنا هم محروم بودم چون خونواده شدیدا مخالف بودن میگفتن خسته میشی و درس و درس ...
      همین الانشم من به تموم دانش اموزام میگم ورزش حتی در حد پیاده روی رو ادامه بدن چون خودم میدونم کنکوری بدون ورزش چهقدرر مشکلات داره
      خود من از سال کنکورم مجبور شدم 30 کیلو وزن کنم و کلی رژیم گرفتم و پدرم درومد تا بدنم اومد رو فرم ( واسه خود کنکورم شاید انقد سختی نکشیدم )
      به همینا ختم نمیشه . بخاطر تحرک کم و نشستن زیاد کنکوریا خونشون غلیظ میشه و خون رسانی به مغزشون وحشتناااک مختل میشه ( در حدی که خود من یه دوره درمان 4 ماه اخر کنکور طی کردم واسه غلظت زیاد خونم )
      افتادگی شونه پیدا میکنی بخاطر پشت میز نشستن زیاد و افتادگی شونه 100 جور کمر درد بهمراه داره . یه ازمون جمبعندی بخوای بزنی 2 روز کمرت درد میکنه و و و ...
      در کل ورزش چه باشگاه چه پیاده روی از الزامات کنکوره ! ولی حداکثر داره
      اول سعی کن تایم اخر روز بری باشگاه یا ورزش ( باشگاه ها هم اکثرا تعطیل شدن و بعیده تا 2 3 ماه دگ باز بشن)
      دوم حداکثر 1 تا 1:15 بشه نه بیشتر
      سوم هدفت سلامتی باشه نه عضله سازی و فیتنس ... ینی هوازی بیشتری بزن و سنگین کار نکن و رژیم بدنسازی نگیر

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه ماه دگ باید برم خدمت فک کنم ۲ یا ۳ سال دگ

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حله تا ۲ سال ک درگیر سربازیم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      جدی از من میشنوی ورزش رو بیخیال نشو . منم سال کنکورم حتی از یه پیاده روی ساده و شنا هم محروم بودم چون خونواده شدیدا مخالف بودن میگفتن خسته میشی و درس و درس ...
      همین الانشم من به تموم دانش اموزام میگم ورزش حتی در حد پیاده روی رو ادامه بدن چون خودم میدونم کنکوری بدون ورزش چهقدرر مشکلات داره
      خود من از سال کنکورم مجبور شدم 30 کیلو وزن کنم و کلی رژیم گرفتم و پدرم درومد تا بدنم اومد رو فرم ( واسه خود کنکورم شاید انقد سختی نکشیدم )
      به همینا ختم نمیشه . بخاطر تحرک کم و نشستن زیاد کنکوریا خونشون غلیظ میشه و خون رسانی به مغزشون وحشتناااک مختل میشه ( در حدی که خود من یه دوره درمان 4 ماه اخر کنکور طی کردم واسه غلظت زیاد خونم )
      افتادگی شونه پیدا میکنی بخاطر پشت میز نشستن زیاد و افتادگی شونه 100 جور کمر درد بهمراه داره . یه ازمون جمبعندی بخوای بزنی 2 روز کمرت درد میکنه و و و ...
      در کل ورزش چه باشگاه چه پیاده روی از الزامات کنکوره ! ولی حداکثر داره
      اول سعی کن تایم اخر روز بری باشگاه یا ورزش ( باشگاه ها هم اکثرا تعطیل شدن و بعیده تا 2 3 ماه دگ باز بشن)
      دوم حداکثر 1 تا 1:15 بشه نه بیشتر
      سوم هدفت سلامتی باشه نه عضله سازی و فیتنس ... ینی هوازی بیشتری بزن و سنگین کار نکن و رژیم بدنسازی نگیر
      ولی داداش بدنم نیاز به هوازی نداره .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن