خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات

Unhappy بچه ها به کمکتون نیاز دارم توزیست تروخدا یه لحظه بیاین

ببخشید که دارم دوباره این سوالو میپرسم اخه تاپیک قبلیم حذف شد بدون هیچ دلیلی

الان داستان اینه که من تو زیست کتاب میکرو نقره ای گاجو زدم تموم شده

الان نمیخوام مستقیم برم واسه جمع بندی میخوام یه کتاب تست دیگه رو هم کارکنم که سطح تستاش از گاج نقره ای بالاتر باشه

بعضی از بچه ها گفتن iQ خوبه بعضیام گفتن زیست جامع خیلی سبز نظرتون رو درباره این دو بهم بگین وبگین کدومشون از اون
      یکی بهتره

خصوصا الان که ممکنه تمومشون کرده باشین این یک و دو اینکه اگه پیشنهاد دیگه ای هم داشتین ممنون میشم بگین

ترو خدااا کمکم کنییید عاشقتونم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.soltani نمایش پست ها

الان نمیخوام مستقیم برم واسه جمع بندی میخوام یه کتاب تست دیگه رو هم کارکنم که سطح تستاش از گاج نقره ای بالاتر باشه

بعضی از بچه ها گفتن iQ خوبه بعضیام گفتن زیست جامع خیلی سبز نظرتون رو درباره این دو بهم بگین وبگین کدومشون از اون
      یکی بهتره

خصوصا الان که ممکنه تمومشون کرده باشین این یک و دو اینکه اگه پیشنهاد دیگه ای هم داشتین ممنون میشم بگین

تستهای خیلی سبز بنظرم خیلی خوبن با توجه به اینکه برای هرفصل 1یا 2 آزمون گزاشته و چندتا از تستای هر فصلش ترکیبی با دوازدهم هستن.
      من درباره ای کیو نمیتونم اظهار نظر کنم ولی اینو بدون ای کیو بیشتر برای تست کاردن بیشتر برای درصدای بالای90یا 80 باشه.
      ولی بیشتر کسایی که شنیدم میگن خیلی از حد کنکور بالاتره واین یعنی وقت تلف کردن محض تو این روزا

حالا این نظر منه!!!
      ممکنه برای هرکی متفاوت باشه
      موفق باشی
      پ.ن:همون خیلی سبز کار کنی بهتره!! البته ماز باشه همون که روش نقاشی پینوکیو هستش

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم الان این دوتا کتب مناسبی نیستن. چون یه سری تست‌هاشون تثبیتی و تسلطی هستن و برای کسی که دیگه مطالبو خونده فهمیده ارزششو از دست داده. به نظرم بری سمت کتابای آزمونی و آزمونهای طول سال بهتره

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام منم خیلی سبزو تموم کردم الان دارم برمبگردم تست های علامتدار رو میزنم در کنارش موج آزمون رو هم میزنم.
      ای کیو رو من خریدم اما هنوز بصورت جدی شروع به زدن تست هاش نکردم اما یکبار تست های فصل پنج دهمش رو زدم بنظرم بد نبود البته من خودم قصد ندارم همه تست هاشو بزنم جامع حیلی سبز هم نداشتم نمیدونم
      اما بطور کلی بنظرم از کانال های تلگرام فایل های پی دی افشونو دان کن ببین کدوماش بنظرت بهتره همونارو بزن
      در کل بنظرم زیاد وسواس نداشته باش
      موفق باشی
      "دردی که انسان را ب سکوت وا میدارد
      بسیار سنگین تر از دردیست
      ک انسان را ب فریاد وا می‌دارد!
      و انسان ها فقط به فریاد هم میرسند
      نه به سکوت هم.."

فروغ فرخزاد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بنظرم بهتره برگردی دوباره تستای علامت دار +خلاصه اگه نوشتی رو مرور کنی بازده بهتری میده بهت.چون الان وقت تست سطح بالا زدن نیست نزدیکای کنکور.در هر صورت من خیلی سبز رو ترجیح میدم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اینو یادم رفت بگم که آزمون جامع هم بزن در کنار چیزایی که بالا گفتم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.soltani نمایش پست ها

یکی بهتره

سلام منم با نظر دوستان موافقم
      فکر نمیکنم الان کتاب خریدن و کار کردن تست سطح بالا خیلی مناسب باشه
      بنظرم الان بیشتر تست های علامتدار کار کنید و آزمونای جامع موسسات رو بزنید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بین این دوتا ایکیو سر تره

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اشتباه ترین کار ممکن تهیه ی ایکیو تو این وقت از سال هست!!
      شما بهتره یه کتاب مثل فصل ازمون یا موج ازمون تهیه کنی و متن کتاب و تست های نشاندار میکرو نقره ای رو تکرار کنی.
      از من به تو نصیحت الان سراغ ایکیو یا هر کتاب تست خط به خط جدیدی نرو.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دم همتون گرم بچه ها الان من خودم حس میکنم با فقط میکرو صلاحیت ورود به ازمونای جامع رو ندارم وتصمیم گرفتم حتی مضربی هم شده یه دور خیلی سبز جامعو بزنم کاملا هم با حرفتون موافقم که گفتین ازمون جامع خیلی مهمه ومن هم نمیخوام زیاد تو زدن تست های منبع جدید وقت صرف کنم درکل فصلی 10 20 30 تا خورده ای میزنم که اماده ازمونای جامع شم

فقط بچه ها نگفتید چه ازمون جامعی واسه زیست خوبه

آزمون پلاست گاج؟ خیلی سبز؟ الگو؟ کدوم خوبه؟؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      تو این موقع از سال هیچ وقت سراغ کتاب جامع نرو مخصوصا آی کیو من از اول سال کتاب آی کیو کار کردم الان پشیمونم
      کتاب آی کیو اعتماد به نفست رو تو زیست ازت میگیره
      یه مبحثایی رو خیلی آبکی گرفته یه جاهایی رو مولفش تا توان داشته تست سخت داده ( برای مثال فصل ۲ دوازدهم گفتار ۱ و ۳ آسون گفتار ۲ که برا ترجمه هستش خوده مولف کتاب بیاد جواب بده از ۱۰ تا سوال شاید ۳ تاش درست در بیاد )
      اصلا کتاب استانداردی نیستش ( بماند که غلط علمی هم داره )
      تو این موقع از سوال برو همون تستای ستاره دارتو بزن و آزمون های گزینه دو یا ماز
      اگه دیدی تست کم اوردی برو سراغ کتاب فصل آزمون زیست خیلی سبز که برات فصل به فصل کرده و هر فصلی تقریبا تا سه تا آزمون ( براساس اهمیت فصل ) و هر آزمونی هم ۱۰ تا سوال داره
      غیر از این اگه با فصل آزمون حال نکردی برو سراغ موج آزمون نشرالگو
      ویرایش توسط I am Mahdi : 01 اردیبهشت 1400 در ساعت 06:02

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      برین سراغ متن کتاب ، فصل ازمون یا موج ازمون ،

در اخر هم 50 ازمون عمارلو ،

الکی شلوغ نکنید اینم یه درس از درسای کنکور
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط I am Mahdi نمایش پست ها
      تو این موقع از سال هیچ وقت سراغ کتاب جامع نرو مخصوصا آی کیو من از اول سال کتاب آی کیو کار کردم الان پشیمونم
      یه مبحثایی رو خیلی آبکی گرفته یه جاهایی رو مولفش تا توان داشته تست سخت داده ( برای مثال فصل ۲ دوازدهم گفتار ۱ و ۳ آسون گفتار ۲ که برا ترجمه هستش خوده مولف کتاب بیاد جواب بده از ۱۰ تا سوال شاید ۳ تاش درست در بیاد )
      اگه دیدی تست کم اوردی برو سراغ کتاب فصل آزمون زیست خیلی سبز که برات فصل به فصل کرده و هر فصلی هم بین یک تا سه تا آزمون متغیره ( براساس اهمیت فصل ) و هر آزمونی هم ۱۰ تا سوال داره
      غیر از این اگه با فصل آزمون حال نکردی برو سراغ موج آزمون نشرالگو که ۵۰ تا آزمون جامع داره و مثه خیلی سبز هر فصلی رو جدا نکرده
      ​ داوشم میشه عکس این کتاب خیلی سبزو بفرستی واسم؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط I am Mahdi نمایش پست ها
      اگه دیدی تست کم اوردی برو سراغ کتاب فصل آزمون زیست خیلی سبز که برات فصل به فصل کرده و هر فصلی هم بین یک تا سه تا آزمون متغیره ( براساس اهمیت فصل ) و هر آزمونی هم ۱۰ تا سوال داره
      غیر از این اگه با فصل آزمون حال نکردی برو سراغ موج آزمون نشرالگو که ۵۰ تا آزمون جامع داره و مثه خیلی سبز هر فصلی رو جدا نکرده
      ​داش مهدی میشه اون عکس کتاب خیلی سبزو واسم بفرستی؟؟؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان چه وقت خیلی سبز زدنه تستای مارکدارو بزن تثبیت شه
      من از عمارلو خ راضی بودم برای قدیم برای جدید ۱۰۰۰تستشو گرفتم ولی هنوز نزدم اگ خواستی جامع بزنی اون خوبه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن