خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.soltani نمایش پست ها
      ببخشید که دارم دوباره این سوالو میپرسم اخه تاپیک قبلیم حذف شد بدون هیچ دلیلی

الان داستان اینه که من تو زیست کتاب میکرو نقره ای گاجو زدم تموم شده

الان نمیخوام مستقیم برم واسه جمع بندی میخوام یه کتاب تست دیگه رو هم کارکنم که سطح تستاش از گاج نقره ای بالاتر باشه

بعضی از بچه ها گفتن iQ خوبه بعضیام گفتن زیست جامع خیلی سبز نظرتون رو درباره این دو بهم بگین وبگین کدومشون از اون
      یکی بهتره

خصوصا الان که ممکنه تمومشون کرده باشین این یک و دو اینکه اگه پیشنهاد دیگه ای هم داشتین ممنون میشم بگین

ترو خدااا کمکم کنییید عاشقتونم

آیکیو نظام قدیم عالی بود اما الانش دیگه اون کیفیت قدیمو نداره
      جامع خیلی سبز بنظرم مناسبه
      فقط دقت کن وقت کمه، اگه میخوای همچین کاری کنی روزی ۴ساعت زیست حتما باید بخونی اونم حداقل

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ​داش مهدی میشه اون عکس کتاب خیلی سبزو واسم بفرستی؟؟؟
      فصل آزمون خیلی سبز
      لینکش :
      https://kheilisabz.com/shop/فصل-آزمون-زیست-جامع

اولیتت با تستایی که تو میکرو ستاره دار کردی باشه بعدش این
      اونا واجب ترن
      ویرایش توسط I am Mahdi : 01 اردیبهشت 1400 در ساعت 06:04

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اگه قوی هستی آیکیو
      متوسطی برو سراغ خیلی سبز

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم کتاب جامع خیلی سبز پینوکیو یا کتاب نشرالگو موج ازمون مناسبته
      من کتاب موج رو چاپ ۹۹ دارم خواستی پیام بده

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من آیکیو نداشتم نمیدونم. از خیلی سبز جامع راضی بودم خیلی!!! آزمون پلاس اگر سطح خیلی بالایی نداری اصلا توصیه نمیکنم و بعضی تست هاش الکی سخت بودن

در ضمن اینکه متن کتاب یادت نره این اواخر خیلی خوب مطالعه کن هرچی میتونی!!!!!!!!

من توصیه میکنم هرچی سریعتر هم آزمونای جامع رو شروع کنی البته اگر قبلش یه کتاب تست دیگه و یکی دو دور متن کتاب خونده باشی خیلی بهت کمک میکنه!
      . . . . We're so sad, we paint the town blue

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ببخشید که دارم دوباره این سوالو میپرسم اخه تاپیک قبلیم حذف شد بدون هیچ دلیلی الان داستان اینه که من تو زیست کتاب میکرو نقره ای گاجو زدم تموم شده الان نمیخوام مستقیم برم واسه جمع بندی میخوام یه کتاب تست دیگه رو هم کارکنم که سطح تستاش از گاج نقره ای بالاتر باشه بعضی از بچه ها گفتن iQ خوبه بعضیام گفتن زیست جامع خیلی سبز نظرتون رو درباره این دو بهم بگین وبگین کدومشون از اون یکی بهتره خصوصا الان که ممکنه تمومشون کرده باشین این یک و دو اینکه اگه پیشنهاد دیگه ای هم داشتین ممنون میشم بگین ترو خدااا کمکم کنییید عاشقتونم

ببین تو هر کتاب سطح متوسط و بالا بعنوان منبع دوم بزنی خوبه (نگفتم عالیه)
      اومدی نظر سنجی کردی کدوم بهتره و داری نظرات مختلفی می شنوی و تازه گیج تر میشی.
      ولی من یه پیشنهاد بهت میدم از همه اینا کامل تر. دوست داشتی اجرا کن دوسم نداشتی نکن به من هیچ ربطی نداره تو چیکار کنی

شما اول بیا فصل به فصل آموخته ها تو تثبیت و رفع اشکال کن
      نهایت 10-15 روز میدی اول تستای مارک دار منبع اول تو فصل به فصل دوباره می زنی میای جلو اگرم مارک نزدی که بعید میدونم فقط تستای یکان 0 و 5 رو بزن از منبع اول.
      همون موقع که داری فصل به فصل میای جلو تستای سخت شمارشی فصل به فصل همون فصل رو می زنی. یه فایلی هست تستای شمارشی سخت و فوق سخت فصل به فصل زیست 10 11 12 رو از آزمونای امسال و سالای پیش که کانال مستر کنکوری گذاشته این فایلو اینجا هم میزارم وقتی مارک دارای فصلی که خوندی تموم شد در حد 30 مین تایم بده به خودت تستای شمارشی شو حل کن تا پوشش خوبی بدی روی مباحث حدود 1100 تست فصل به فصل از دهم تا دوازدهمه
      https://uupload.ir/view/no9i_rdusزیست.rar/

این کار تموم که شد

کتاب 1000 تست زیست شناسی عمارلو رو چاپی میخری
      20 تا جامع داره
      روزی یه آزمون 40-60 دقیقه تایم میدی می زنی ؛ تحلیل می کنی؛ سوالاتی که غلط زدی یا نزدی رو مارک میزنی.
      فرداش آزمون بعدی رو می زنی ولی وقتی به تحلیل رسیدی اول مارک دارای آزمون روز قبلی تو دوباره می زنی بعدا میری سراغ تحلیل آزمون امروزت. داخل تحلیلم کتاب درسی کنارته هر مبحثی رو که مشکل داشتی سریع بر میگردی روی کتاب همون قسمتو مرور می کنی وگرنه کلا تحلیل نکن کتاب عمارلو رو بنداز سطل آشغال اگه کتاب درسی کنارش نبود و دائما ورق نخورد. بازم می گم، اگه دیدی یه مبحثو هنوز مشکل داری نرو آزمون بعدی حتی شده یه روز بین آزمونا زمان بدی حتما این کارو می کنی ، یه تایم اختصاصی میدی بجای این که آزمون بعدی رو بزنی اول می ری اون مبحث رو اوکی می کنی و چند تا تستم از همون منبع اولت باز واسش می زنی. خلاصه خودتو گول نزن. این کتاب 20 تا آزمون داره تو 30 روز (یک ماه) بده کاملش کن.

1000 تست عمارلو که یک ماهه کامل تموم شد، حالا میری سراغ PDF موج آزمون زیست. از روی پی دی اف آزمونای شماره 21 تا 30 رو فقط می زنی و تحلیل می کنی. این کارم نهایت 2 هفته زمان می گیره. 10 تا آزمون جامع می زنی ، تحلیل می کنی ، دوباره کتاب کنار دستته مبحثی بود که نخوندی یا ... حتما دوباره مرور می شه.

آزمون 21 تا 30 موج آز که تموم شد...حالا میای سراغ PDF فصل آزمون زیست خیلی سبز
      از فصل آزمون فقط همین آزمونا رو میزنی و تحلیل می کنی
      - آزمون جامع دهم
      - آزمون جامع یازدهم
      - آزمون جامع دوازدهم نیم سال اول
      - آزمون جامع دوازدهم نیم سال دوم
      - آزمون جامع دوازدهم
      - آزمون جامع 1 تا 5
      اینم 10 تا آزمون جامع 50 سوالی میشه که شما نهایت 2 هفته ای میتونی بزنی و تموم کنی.

(2 هفته تکمیل و مرور فصل به فصل از تستای مارک و شمارشی سخت) ----» (4 هفته عمارلو + 2 هفته جامع موج + 2 هفته جامع فصل آزمون) = 70 روز مرور و جمع بندی زیست شناسی

یه تایم 2 ساعتی روزانه بدی کافیه....تو نهایت 40 مین آزمون می زنی بعدش 1 ساعت 20 دقیقه تحلیل می کنی ولی کتاب درسی همیشه کنارت باشه.

اضافه بر سازمان هر آزمون جامع دیگه ای هم که خواستی میتونی بزنی. ولی کِی؟ وقتی سرعتت در تحلیل رفت بالا یعنی اواخر کار (یکی دو هفته آخر)/ اون موقع دیگه از هر آزمون جامعی که عشقت کشید زیست شو جدا می کنی جواب میدی. ولی الان خودتو با صد مدل آزمون و کتاب مختلف خفه نکن.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

ببین تو هر کتاب سطح متوسط و بالا بعنوان منبع دوم بزنی خوبه (نگفتم عالیه)
      اومدی نظر سنجی کردی کدوم بهتره و داری نظرات مختلفی می شنوی و تازه گیج تر میشی.
      ولی من یه پیشنهاد بهت میدم از همه اینا کامل تر. دوست داشتی اجرا کن دوسم نداشتی نکن به من هیچ ربطی نداره تو چیکار کنی

شما اول بیا فصل به فصل آموخته ها تو تثبیت و رفع اشکال کن
      نهایت 10-15 روز میدی اول تستای مارک دار منبع اول تو فصل به فصل دوباره می زنی میای جلو اگرم مارک نزدی که بعید میدونم فقط تستای یکان 0 و 5 رو بزن از منبع اول.
      همون موقع که داری فصل به فصل میای جلو تستای سخت شمارشی فصل به فصل همون فصل رو می زنی. یه فایلی هست تستای شمارشی سخت و فوق سخت فصل به فصل زیست 10 11 12 رو از آزمونای امسال و سالای پیش که کانال مستر کنکوری گذاشته این فایلو اینجا هم میزارم وقتی مارک دارای فصلی که خوندی تموم شد در حد 30 مین تایم بده به خودت تستای شمارشی شو حل کن تا پوشش خوبی بدی روی مباحث حدود 1100 تست فصل به فصل از دهم تا دوازدهمه
      https://uupload.ir/view/no9i_rdusزیست.rar/

این کار تموم که شد

کتاب 1000 تست زیست شناسی عمارلو رو چاپی میخری
      20 تا جامع داره
      روزی یه آزمون 40-60 دقیقه تایم میدی می زنی ؛ تحلیل می کنی؛ سوالاتی که غلط زدی یا نزدی رو مارک میزنی.
      فرداش آزمون بعدی رو می زنی ولی وقتی به تحلیل رسیدی اول مارک دارای آزمون روز قبلی تو دوباره می زنی بعدا میری سراغ تحلیل آزمون امروزت. داخل تحلیلم کتاب درسی کنارته هر مبحثی رو که مشکل داشتی سریع بر میگردی روی کتاب همون قسمتو مرور می کنی وگرنه کلا تحلیل نکن کتاب عمارلو رو بنداز سطل آشغال اگه کتاب درسی کنارش نبود و دائما ورق نخورد. بازم می گم، اگه دیدی یه مبحثو هنوز مشکل داری نرو آزمون بعدی حتی شده یه روز بین آزمونا زمان بدی حتما این کارو می کنی ، یه تایم اختصاصی میدی بجای این که آزمون بعدی رو بزنی اول می ری اون مبحث رو اوکی می کنی و چند تا تستم از همون منبع اولت باز واسش می زنی. خلاصه خودتو گول نزن. این کتاب 20 تا آزمون داره تو 30 روز (یک ماه) بده کاملش کن.

1000 تست عمارلو که یک ماهه کامل تموم شد، حالا میری سراغ PDF موج آزمون زیست. از روی پی دی اف آزمونای شماره 21 تا 30 رو فقط می زنی و تحلیل می کنی. این کارم نهایت 2 هفته زمان می گیره. 10 تا آزمون جامع می زنی ، تحلیل می کنی ، دوباره کتاب کنار دستته مبحثی بود که نخوندی یا ... حتما دوباره مرور می شه.

آزمون 21 تا 30 موج آز که تموم شد...حالا میای سراغ PDF فصل آزمون زیست خیلی سبز
      از فصل آزمون فقط همین آزمونا رو میزنی و تحلیل می کنی
      - آزمون جامع دهم
      - آزمون جامع یازدهم
      - آزمون جامع دوازدهم نیم سال اول
      - آزمون جامع دوازدهم نیم سال دوم
      - آزمون جامع دوازدهم
      - آزمون جامع 1 تا 5
      اینم 10 تا آزمون جامع 50 سوالی میشه که شما نهایت 2 هفته ای میتونی بزنی و تموم کنی.

(2 هفته تکمیل و مرور فصل به فصل از تستای مارک و شمارشی سخت) ----» (4 هفته عمارلو + 2 هفته جامع موج + 2 هفته جامع فصل آزمون) = 70 روز مرور و جمع بندی زیست شناسی

یه تایم 2 ساعتی روزانه بدی کافیه....تو نهایت 40 مین آزمون می زنی بعدش 1 ساعت 20 دقیقه تحلیل می کنی ولی کتاب درسی همیشه کنارت باشه.

اضافه بر سازمان هر آزمون جامع دیگه ای هم که خواستی میتونی بزنی. ولی کِی؟ وقتی سرعتت در تحلیل رفت بالا یعنی اواخر کار (یکی دو هفته آخر)/ اون موقع دیگه از هر آزمون جامعی که عشقت کشید زیست شو جدا می کنی جواب میدی. ولی الان خودتو با صد مدل آزمون و کتاب مختلف خفه نکن.
      دمت گرم ارتور جان مرسی از وقتی که گذاشتی حتما از حرفات استفاده می کنم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن