خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

چندتا سوال درمورد کنکوریوم

سلام دوستان
      من تصمیم دارم کتاب گنکوریم رو بخرم اما قبلش چندتا سوال از دوستانی که این کتاب رو تهیه کردن دارم .
      اول اینکه میگن با توجه به تغییرات کتاب درسی به روزرسانس شده و ایده های جدید داره درسته؟چون من دور دنیا پارسال رو دارم اما نگرانیم درمورد تغییراتیه که تو کتابها اومده و من بی خبرم . مثلا چرخه رحمی حذف شده و نکات حدید و...
      دوم اینکه بنظرتون از خود سایت مهروماه بگیرم به صرفه تره یا از کتابفروشی؟از نظر تخفیفی که سایت میده و اینا...
      .
      .
      من خودم درمورد خرید این کتاب دو دلم چون عمومی های هر سه رشته سال های نودپنج و نودوچهار رو دادم بصورت تک درس میزنم. میتونم تا سال 97 رو همه رو تک ددس بزنم چهار تا کنکور 98و99 رو پرینت بگیرم اما همونطور که گفتم نگرانیم درمورد نکات جدید یا حذف شده کتاب درسیه
      ممنون میشم راهنماییم کنید
      "دردی که انسان را ب سکوت وا میدارد
      بسیار سنگین تر از دردیست
      ک انسان را ب فریاد وا می‌دارد!
      و انسان ها فقط به فریاد هم میرسند
      نه به سکوت هم.."

فروغ فرخزاد

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aramesh_ نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من تصمیم دارم کتاب گنکوریم رو بخرم اما قبلش چندتا سوال از دوستانی که این کتاب رو تهیه کردن دارم .
      اول اینکه میگن با توجه به تغییرات کتاب درسی به روزرسانس شده و ایده های جدید داره درسته؟چون من دور دنیا پارسال رو دارم اما نگرانیم درمورد تغییراتیه که تو کتابها اومده و من بی خبرم . مثلا چرخه رحمی حذف شده و نکات حدید و...
      دوم اینکه بنظرتون از خود سایت مهروماه بگیرم به صرفه تره یا از کتابفروشی؟از نظر تخفیفی که سایت میده و اینا...
      .
      .
      من خودم درمورد خرید این کتاب دو دلم چون عمومی های هر سه رشته سال های نودپنج و نودوچهار رو دادم بصورت تک درس میزنم. میتونم تا سال 97 رو همه رو تک ددس بزنم چهار تا کنکور 98و99 رو پرینت بگیرم اما همونطور که گفتم نگرانیم درمورد نکات جدید یا حذف شده کتاب درسیه
      سلام من اختصاصی شو بررسی کردم یکی از دفترچه هاشو بعضی جاها تالیفی های بدردنخوری اضافه کردن و به نظرم بیشتر به تقویت ظاهر وحواشی کتاب اهمیت دادن ،این نظر من بود شاید برای شما کتاب خوبی باشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aramesh_ نمایش پست ها
      سلام دوستان
      .
      .

ببین مزه تست های سراسری رو نخواهد داد ! چون هنر طراح مهروماه یا خیلی سبز یا گاج در هرکدوم از کتابا دخیل شده ،
      من خودم برای تخصصی دوردنیا دارم اما برای عمومی کنکوریوم، فعلا هنر هاش رو زدم . بدک نیست اما میگم هیچکدومشون کیفیت کنکور رو نگه نداشتن .

سایت ویستور تخفیف گذاشته کدش هم jm120 هست
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میگم اینا کنکور خارجم دارن توشون؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozedentist نمایش پست ها
      میگم اینا کنکور خارجم دارن توشون؟
      من چند کنکور خریدم که اختصاصی هاش 94تا99 خارج وداخله وعمومی هاش 98 و99 یعنی 12 کنکور

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من کنکوریوم خریدم به نظر خوبه همه طوره کیفیت سوال و چاپ نگه داشته علاوه بر اون اونجوری که گفتن سوالاتی که حذف شده جایگزینی کرده در ضمن حذفیات زیادی نبوده تهش یکی دو سال اگه بودجه داری از سایتش بخر اگرم خواستی میتونی ۹۹ رو پرینت بگیرید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن