خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

سختی ها باعث میشوند...

سختی ها باعث میشنوند برخی بشکنند برخی رکورد بشکنند! تاهمین چند روز قبل اینجا میومدم و از اینکه تو مدت باقی مونده میشه رتبه ده هزار منطفه دو پارسالو به زیر 5هزار رسوند یا نه سوال میپرسیدم؛خیلی ها با مهربونی راهنماییم کردن خیلی ها هم سرزنشم کردن اما از بین همه شون یک نفر نوشته بود(مشکل تو هدف نداشتنه)اتفاقا لحنشم زیاد خوب نبود.شاید مسخرم کرده بود نمیدونم اما همون شد که من به فکر پیدا کردن هدف افتادم.و اون قبولی در رشته پزشکی دانشگاه بقیه الله هست.حالا منی که ساعت نه صبح به زور بیدار میشدم؛قبل 7بیدار میشم و با انگیزه زیاد میخونم البته نه که ججوگیر باشم نه!خودمو خوب میشناسم!من دیگه اون فاطمه تنبل رو توی کفن پیچیدم و یه فاطمه دیگه شدم!کاربر هر جا هستی ازت ممنونم.حالا اگه هدفم از نظر بقیه محالم باشه براش میجنگم سه ماه جون میکنم؛دفعه بعدی ک میام اینجا انشاالله میگم ک منم تونستم!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حتما میتونی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      سختی ها باعث میشنوند برخی بشکنند برخی رکورد بشکنند! تاهمین چند روز قبل اینجا میومدم و از اینکه تو مدت باقی مونده میشه رتبه ده هزار منطفه دو پارسالو به زیر 5هزار رسوند یا نه سوال میپرسیدم؛خیلی ها با مهربونی راهنماییم کردن خیلی ها هم سرزنشم کردن اما از بین همه شون یک نفر نوشته بود(مشکل تو هدف نداشتنه)اتفاقا لحنشم زیاد خوب نبود.شاید مسخرم کرده بود نمیدونم اما همون شد که من به فکر پیدا کردن هدف افتادم.و اون قبولی در رشته پزشکی دانشگاه بقیه الله هست.حالا منی که ساعت نه صبح به زور بیدار میشدم؛قبل 7بیدار میشم و با انگیزه زیاد میخونم البته نه که ججوگیر باشم نه!خودمو خوب میشناسم!من دیگه اون فاطمه تنبل رو توی کفن پیچیدم و یه فاطمه دیگه شدم!کاربر هر جا هستی ازت ممنونم.حالا اگه هدفم از نظر بقیه محالم باشه براش میجنگم سه ماه جون میکنم؛دفعه بعدی ک میام اینجا انشاالله میگم ک منم تونستم!
      بعد از اعلام نتایج قرارمون زیر همین تاپیک و زیر همین نوشته منو ریپلای کن.
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      موفق باشی دوست عزیز
      منم بعد از قبولیت تگ کن تا بهت تبریک بگم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اول از همه موفق باشید

دوما میشه اونایی که از شرایط این دانشگاه اطلاع دارن بگن ما هم بدونیم؟از اول دوران تحصیل حقوق میدن؟ کارش تو پادگانه یا میشه مطب هم زد ؟ درجه هم میدن به پزشکها و پزشک نظامی میشید؟؟ (هیچی از بقیه الله نمیدونم)
      پزشک نظامی چیه؟؟ هم آموزش نظامی میبینی و جنگ کردن و آدم کشتن و هم آموزش پزشکی و نجات دادن جون آدم ها؟؟
      همون Medic تو بازیهایی مثل COD و Battlefield میشه نه؟
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 22 فروردین 1400 در ساعت 23:11

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها

ایولا دمت گرم کارت بیسته
      ان شاءالله با اراده و پشتکار قوی به هدفتون میرسید و میاین تو همین تاپیک اعلام میکنید

راه موفقیت اینه: فقط بیشتر از دیروزت تلاش کن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      موفق باشی دوست عزیز

روزای سخت هم تموم میشن اما حس خوب بعد از موفقیت همیشه میمونه
      ویرایش توسط Mahsa.TS : 27 فروردین 1400 در ساعت 13:38

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن