خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

ولی معلومه خودت خسته ای ها دلاور
      خستگی واسه من معنا نداره جونِ دل! (ندای درونیم میفرمایه خفه شم) البته جسمانی یکم خستم چون تایمای آخر برنامه خود جهنمه و تموم نمیشن اصن..وقتی هم خستم، بی اعصابم؛ جوابامم خیلی رک و بی تعارف میشه
      ولی جدی یکم عمقی نگاه کنی جملم کاملا انگیزشی و محرکه... یارو تحریک میشه بره درس بخونه و نتیجه بگیره، بعد که قبول شد آفتابه بگیره بهم

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _pariya.sh_ نمایش پست ها

خستگی واسه من معنا نداره جونِ دل! (ندای درونیم میفرمایه خفه شم) البته جسمانی یکم خستم چون تایمای آخر برنامه خود جهنمه و تموم نمیشن اصن..وقتی هم خستم، بی اعصابم؛ جوابامم خیلی رک و بی تعارف میشه
      ولی جدی یکم عمقی نگاه کنی جملم کاملا انگیزشی و محرکه... یارو تحریک میشه بره درس بخونه و نتیجه بگیره، بعد که قبول شد آفتابه بگیره بهم
      منظورم پروفت بود

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه ی تلاشتو بزار که همین امسال بشه و اصلا به سال دیگه فکر نکن
      انقدر تغییرات زیاده برای سال بعد مخصوصا زیست دهم /'' برو یه نگاه بنداز بهش همین برات انگیزه میشه سال دیگه نمونی

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

منظورم پروفت بود
      پدر بیامرز همونموقع به پروفایلم اشاره میکردی.. یه ساعت عین مونگولا داشتم توضیح میدادم

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _pariya.sh_ نمایش پست ها

پدر بیامرز همونموقع به پروفایلم اشاره میکردی.. یه ساعت عین مونگولا داشتم توضیح میدادم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا این حجم از نا امیدی بعضیا واسم عجیبه
      من خودم با یه کوله بار از افسردگی تا همین دو ماه پیش روبه رو بودم و تا همین الان بخاطرش قرص و دارو دارم مصرف میکنم ولی هیچوقت اعتمادمو به خودم از دست ندادم
      تمومش کنین تا کی میخواین منتظر این بمونین که یکی بگرده واستون نمونه های چرت و پرت پیدا کنه که شما بخواین شروع کنین درس خوندن
      والا همین الانشم هرکی ساعت مطالعه ی منو داشت میزاشت دوسال دیگه کنکور بده ولی من هیچوقت اعتماد به خودمو از دست ندادم و همین الانم با اعتماد بنفس میگم که میتونم حتی اگه یک ماه به کنکور مونده باشه میتونم خودمو جمع کنم
      پس لطفا تموم کنین این حرفای بی سر و تهو فکر کردنو بزارین کنار و شروع کنین و لطفا لطفا لطفا ناامید نباشید

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      رشتت ریاضیه میشه خیلی کارا کنی رقابت کمه اونور

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تاپیکتو دیدم یاد پارسال افتادم
      پارسال یه هفته مونده بود به کنکور درس خوندم باورت میشه؟
      خودم خندم میگیره ولی کل مطالبی که تو یکسال خونده بودم با وجود اینکه پشت کنکوری بودمو وقتم کاملااا ازاد بود به اندازه اون یه هفته نبود

جوری خوندم که تو عمرم نخونده بودم شبانه روز کتابم دستم بود
      تا ساعت ۱۲ونیم شب قبل از کنکور خوندم

یه نمونه هم میشناسم که ۳ماه قبل از کنکور شروع کرد و رتبه ۲۰۰۰ اورد ولی باید باهمه وجودت تلاش کنی

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      رشتت ریاضیه و نگرانی
      من فک کردم تجربی هستی
      صد در صد میشه
      خیلی بهتر از ۵۰۰۰هزار هم میشه
      تعداد ریاضیا کمه و رقابت هم ندارن باخیال راحت و با برنامه درس بخون
      اون مثالی هم که زدم تجربی بود ۳ماه خوند دوهزار اورد

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lix_Max نمایش پست ها
      رشتت ریاضیه میشه خیلی کارا کنی رقابت کمه اونور
      ریاضی نیس که تجربیه
      منم گمراه کردید

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      سلام من پشت کنکوری ام پارسال ده هزارمنطقه دوشدم و مطالعه مناسبی نداشتم .امسال دائم امروز و فردا کردم تا عید شد اما از عید دارم میخونم.دنبال نمونه هایی میگردم که با شرایط من و سه ماه مطالعه به یه رشته خوب رسیده باشن.نمیگم زیر هزار چون میدونم نمیتونم ولی مثلا حدودا زیر5000منطقه دو هم کسی نیاورده؟شما میشناسید؟ میدونم تونایی ادما متفاوته و همه مثه هم نیست ولی اگه بدونم شدنی هست انگیزم چند برابر میشه
      بله هست. زیاد هم هست. دو تاشو میگم
      اولی ایشون: https://www.kanoon.ir/Public/StudentProfile/943571146
      یکی از دوستان خودم هستن. کنکور ۹۹ کنکور سومش بود که قبول شد. از عید شروع به خوندن کرد
      دومی هم یکی دیگه از آشناهامون هست که از عید شروع به خوندن کرد و دندون پزشکی شیراز قبول شد! فامیلیش محمدیان هست (متاسفانه قلمچی نبود که لینک بزارم)

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      ریاضی نیس که تجربیه
      منم گمراه کردید
      اگ تجربی باشه و صفر ک خیلی سخت میشه پزشکی قبول شدن.... اما پیرا پزشکی های تاپ میشه

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lix_Max نمایش پست ها
      اگ تجربی باشه و صفر ک خیلی سخت میشه پزشکی قبول شدن.... اما پیرا پزشکی های تاپ میشه
      تجربی ام پارسال درصدام ادب56زیست عربی50دینی81زبان ریاضی فیزیک15شیمی32بود.صفر محسوب میشم؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      تجربی ام پارسال درصدام ادب56زیست عربی50دینی81زبان ریاضی فیزیک15شیمی32بود.صفر محسوب میشم؟
      صفر ینی اینکه ندونی استوکیومتری چیه،ندونی فرق ارایه قرابت چیه،دست و پا شکسته بلد بودن با صفر بودن خیلی فرق داره

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نه عامو!!! کی گفته دیگه امیدی نیس!! به جای این فکرای سمی قشنگ بشین درست رو بخون
      بعد عید خیلی مهمه ها!!!!!!!!!!
      دست کم اش نگیر
      ویرایش توسط Mahsa.TS : 24 فروردین 1400 در ساعت 16:34

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن