خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

تراز بالای 7000

سلام دوستان عزیز کسانی که توی قلمچی تراز بالای 7000 دارن درسها رو توی همون دو هفته میخونن یا اینها از قبل خوندن و تستهاشم زدن؟ اصلا رتبه برترهای کنکور چطور درس میخونن که ترازشون همیشه بالاست ؟ از قبل خوندن؟توی اون دو هفته زمان آزمون چی کار میکنن؟ بیشتر میخونن یا مدام تست میزنن؟مرور هم زیاد دارن؟ روش درس خوندشون چطوره و از کی استارت کنکور میزنن؟ تابستان سال قبل کنکور چی میخونن؟ البته منظورم از تراز بالا هم اینه که بدون تقلب و همیشه ترازشون بالا باشه نه اینکه یک بار 7000 و بار بعد بشن 6000. کلا روش درس خوندن اینطور افراد در سال کنکورشون چطوره؟با روزی چند ساعت آغاز میکنن و چطور ادامه میدن؟ نقشه راه کلی شون از اول تا روز کنکور چطوره ایا کلاس آنلاین میرن یا فقط خودشون؟چند تا تست میزنن؟ مرور؟؟؟ ممنونم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز کسانی که توی قلمچی تراز بالای 7000 دارن درسها رو توی همون دو هفته میخونن یا اینها از قبل خوندن و تستهاشم زدن؟ اصلا رتبه برترهای کنکور چطور درس میخونن که ترازشون همیشه بالاست ؟ از قبل خوندن؟توی اون دو هفته زمان آزمون چی کار میکنن؟ بیشتر میخونن یا مدام تست میزنن؟مرور هم زیاد دارن؟ روش درس خوندشون چطوره و از کی استارت کنکور میزنن؟ تابستان سال قبل کنکور چی میخونن؟ البته منظورم از تراز بالا هم اینه که بدون تقلب و همیشه ترازشون بالا باشه نه اینکه یک بار 7000 و بار بعد بشن 6000. کلا روش درس خوندن اینطور افراد در سال کنکورشون چطوره؟با روزی چند ساعت آغاز میکنن و چطور ادامه میدن؟ نقشه راه کلی شون از اول تا روز کنکور چطوره ایا کلاس آنلاین میرن یا فقط خودشون؟چند تا تست میزنن؟ مرور؟؟؟ ممنونم
      الان ترازم هفت هزار نیست ولی تجربشوداشتم یه زمانی ببین ترازهفت هزار ینی برای هر مبحث اونقدری تست بزنی که وقتی بهت تست دادن بدون فکرکردن روهوا جوابوبزنی ،ینی روزانه ۳۰۰_۴۰۰تست اونم مستمر اکثرا ازپایه هم قوی بالا میان سال آخرجنبه مرورداره کسیم که سال آخر به خودش بیادبایدرسماخودکشی کنه تاتوآزموناهفت هزاربیاره.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط high-flown نمایش پست ها
      الان ترازم هفت هزار نیست ولی تجربشوداشتم یه زمانی ببین ترازهفت هزار ینی برای هر مبحث اونقدری تست بزنی که وقتی بهت تست دادن بدون فکرکردن روهوا جوابوبزنی ،ینی روزانه ۳۰۰_۴۰۰تست اونم مستمر اکثرا ازپایه هم قوی بالا میان سال آخرجنبه مرورداره کسیم که سال آخر به خودش بیادبایدرسماخودکشی کنه تاتوآزموناهفت هزاربیاره.
      یعنی عموما رتبه برترها از سال دهم تست زدن شروع کردن و برای کنکور آماده شدن؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      رقابت توی اون رنج تراز کمتره.ینی با تعداد تست کمتری میری بالا.اما باید درسا رو مثلا از قبل بلد باشی و واسه هر درص ۴۰۰ تا تست زده باشی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      یعنی عموما رتبه برترها از سال دهم تست زدن شروع کردن و برای کنکور آماده شدن؟
      منم 7هزار نبودم ولیم یانگین قلمم 6650 امسال واز یازدهم شروع کردم یعنی در طول سال یازدهم کامل درساشو خوندم وبرای هر درس از یه کتاب تست کامل کار کردم قلمچی هم بودم وتابستان امسال دوماه اول دهم خوندم و شهریورمرور10و11
      البته کمی دوازدهمم پیشخوانی کردم مثلا اسید وباز
      بعد از مهر که ازمونا شروع شد دوازدهمو کم کم با ازمونا خوندم وتست زدم و پایه هم دیگه وقت زیادی نمیخواد فقط با تست مرور میکردم وهرجا گیر داشتم میرفتم نگاه مینداختم

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      منم 7هزار نبودم ولیم یانگین قلمم 6650 امسال واز یازدهم شروع کردم یعنی در طول سال یازدهم کامل درساشو خوندم وبرای هر درس از یه کتاب تست کامل کار کردم قلمچی هم بودم وتابستان امسال دوماه اول دهم خوندم و شهریورمرور10و11
      البته کمی دوازدهمم پیشخوانی کردم مثلا اسید وباز
      بعد از مهر که ازمونا شروع شد دوازدهمو کم کم با ازمونا خوندم وتست زدم و پایه هم دیگه وقت زیادی نمیخواد فقط با تست مرور میکردم وهرجا گیر داشتم میرفتم نگاه مینداختم
      ممنون...آهان ن
      پس برای تراز بالای 7000 حداقل تا مهر باید دروس عمومی و اختصاصی 10 و 11 کامل با تست خونده شده باشه؟؟
      مثلا آزمون کانون که میگه 5 درس دینی سال دوم شما باید از قبل خونده باشین و حتی تست هم زده باشین و فقط توی اون دوهفته مرور و تست؟ درست متوجه شدم ؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من سالای پایه بالای 7 بودم ولی خب امسال تا وسطاش نزدیکای 7 هزار(بین 6700 یا 6900) بودم از اذر اینا اومدم یکم پایین =((بنا ب ی سری حماقتا و مشکلاتی ک خودم برا خودم درست کردم :/
      الان چندمی؟ یازدهمی؟
      وضعیت پایت چطوریه؟ دهمت؟ یازدهم؟
      خوندی و تست زدی؟
      اگ ازمون میدی رنج ترازات توی هر دو سال؟
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...
      ویرایش توسط zhi.a : 18 فروردین 1400 در ساعت 18:54

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zhi.a نمایش پست ها
      من سالای پایه بالای 7 بودم ولی خب امسال تا وسطاش نزدیکای 7 هزار(بین 6700 یا 6900) بودم از اذر اینا اومدم یکم پایین =((بنا ب ی سری حماقتا و مشکلاتی ک خودم برا خودم درست کردم :/
      الان چندمی؟ یازدهمی؟
      وضعیت پایت چطوریه؟ دهمت؟ یازدهم؟
      خوندی و تست زدی؟
      اگ ازمون میدی رنج ترازات توی هر دو سال؟
      پشت کنکور هستم.نظام قدیم.
      کلا میخواستم روش رتبه برترهارو بدونم که چطور این مسیر طی کردن

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پشت کنکور هستم.نظام قدیم.
      کلا میخواستم روش رتبه برترهارو بدونم که چطور این مسیر طی کردن
      نحوه تایپتون برای ی پشت کنکوری یکم عجیب بود(بیشتر شبیه کسی بود ک هیچ ایده ای از کنکور و این مسیر نداره)
      بهرحال کسایی ک قبلن کنکور دادن تجربیات خیلی خیلی زیادی دارن ک اگ تو ی مسیر درست ازش استفاده کنن، خیلی راحت میتونن جزو رتبه برترا باشن
      ی چیز بگم؟
      1. لزومن هر 7 هزاری قرار نیس رتبه برتر شه
      2. لزومن قرار نیس هر کاری ک هر رتبه برتری انجام داد روش درستی باشه
      هر کسی ی روشی رو طبق شرایطش رفته
      مثلن من خودم تابستون سال 12 رفتم و حجم خیلی زیادی از 12هم(اختصاصیا) رو پیشخوانی کردم درحالی ک مشاورم چندان راضی نبود :/ ولی من خودم طبق شناختی ک از خودم داشتم نیاز دونستم ک این پیشخوانیو انجام بدم
      اینو گفتم تا متوجه شین ک تا وقتی اطلاع خاصی از شرایطتون ندین جواب درست حسابی برای سوالتون پیدا نمیکنین
      در هر صورت! اکثر تراز بالاها تابستون سال اخر رو خوب میخونن 10 و 11 رو ک حتمن میخونن و حالا ی سریا پیشخوانی 12 هم میکنن ی سریا هم ن :/
      ی دوستی گفت روزی 400تا تست :/ اینم ی چیز ثابتی نیس. من تازه امسال ک سال کنکورمه فقط روزای نزدیک ازمون ک میام ازمون بزنم و این دو هفته گذشته ک تو برنامم کنکور عمومی گذاشتم تستام ب بالای 300تا رسیده :/ هیچوقت اینقد نمیشد
      بعد از مهر هم با ازمونا پیش میرن و درسا خونده میشن. اگ واقعن تابستون درسای پایه خونده شه رسیدن ب ازمونا زیاد سخت نیست و راحت میشه تو همون دو هفته هم درسای12 رو خوند و هم تست زد.
      کلاس انلاین هم اره :/ خیلیا استفاده میکنن ولی در حد نیاز /: ی نفر میاد واسه حتی درسی مث دینی هم کلاس بر میداره :// خب این اتلاف وقت محضه :/ ی مبحثی رو ضعیفی و میبینی نمیتونی خودت از پسش بر بیای یا خیلی ازت زمان میگیره اره حالا منطقیه ک کلاس ثبت نام کنی
      خلاصه بگم :/ برای سوالات جواب مشخصی نمیتونی پیدا کنی
      ب همون اندازه ک رتبه برتر هست با ساعت مطالعه ها و منابع و کلاسای خوبی ک استفاده کردن ده ها و صدها برابرش کسایی هستن ک همه اینا رو داشتن و قبول هم نشدن
      و فقط ی دلیل داره :/ غیر هوشمندانه رفتار کردن. باید روش رتبه برترا رو برای خودت شخصی سازی کنی ن اینکه بخوای دقیقن روش اونا رو بری
      ی صحبت از یک از دوستای عزیزم ک الان دانشجوی پزشکی شیرازه ایشالا چند ماه دیگه هم دانشگاهیش بشم خب تو ی روشی رو برو ک چند ماه دیگه بگن این روش رتبه برتر فلانیه
      پ.ن: جسارتن، برای 1401 میخواین بخونین؟
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zhi.a نمایش پست ها
      نحوه تایپتون برای ی پشت کنکوری یکم عجیب بود(بیشتر شبیه کسی بود ک هیچ ایده ای از کنکور و این مسیر نداره)
      بهرحال کسایی ک قبلن کنکور دادن تجربیات خیلی خیلی زیادی دارن ک اگ تو ی مسیر درست ازش استفاده کنن، خیلی راحت میتونن جزو رتبه برترا باشن
      ی چیز بگم؟
      1. لزومن هر 7 هزاری قرار نیس رتبه برتر شه
      2. لزومن قرار نیس هر کاری ک هر رتبه برتری انجام داد روش درستی باشه
      هر کسی ی روشی رو طبق شرایطش رفته
      مثلن من خودم تابستون سال 12 رفتم و حجم خیلی زیادی از 12هم(اختصاصیا) رو پیشخوانی کردم درحالی ک مشاورم چندان راضی نبود :/ ولی من خودم طبق شناختی ک از خودم داشتم نیاز دونستم ک این پیشخوانیو انجام بدم
      اینو گفتم تا متوجه شین ک تا وقتی اطلاع خاصی از شرایطتون ندین جواب درست حسابی برای سوالتون پیدا نمیکنین
      در هر صورت! اکثر تراز بالاها تابستون سال اخر رو خوب میخونن 10 و 11 رو ک حتمن میخونن و حالا ی سریا پیشخوانی 12 هم میکنن ی سریا هم ن :/
      ی دوستی گفت روزی 400تا تست :/ اینم ی چیز ثابتی نیس. من تازه امسال ک سال کنکورمه فقط روزای نزدیک ازمون ک میام ازمون بزنم و این دو هفته گذشته ک تو برنامم کنکور عمومی گذاشتم تستام ب بالای 300تا رسیده :/ هیچوقت اینقد نمیشد
      بعد از مهر هم با ازمونا پیش میرن و درسا خونده میشن. اگ واقعن تابستون درسای پایه خونده شه رسیدن ب ازمونا زیاد سخت نیست و راحت میشه تو همون دو هفته هم درسای12 رو خوند و هم تست زد.
      کلاس انلاین هم اره :/ خیلیا استفاده میکنن ولی در حد نیاز /: ی نفر میاد واسه حتی درسی مث دینی هم کلاس بر میداره :// خب این اتلاف وقت محضه :/ ی مبحثی رو ضعیفی و میبینی نمیتونی خودت از پسش بر بیای یا خیلی ازت زمان میگیره اره حالا منطقیه ک کلاس ثبت نام کنی
      خلاصه بگم :/ برای سوالات جواب مشخصی نمیتونی پیدا کنی
      ب همون اندازه ک رتبه برتر هست با ساعت مطالعه ها و منابع و کلاسای خوبی ک استفاده کردن ده ها و صدها برابرش کسایی هستن ک همه اینا رو داشتن و قبول هم نشدن
      و فقط ی دلیل داره :/ غیر هوشمندانه رفتار کردن. باید روش رتبه برترا رو برای خودت شخصی سازی کنی ن اینکه بخوای دقیقن روش اونا رو بری
      ی صحبت از یک از دوستای عزیزم ک الان دانشجوی پزشکی شیرازه ایشالا چند ماه دیگه هم دانشگاهیش بشم خب تو ی روشی رو برو ک چند ماه دیگه بگن این روش رتبه برتر فلانیه
      پ.ن: جسارتن، برای 1401 میخواین بخونین؟
      ممنون.لطف کردین
      بله برای 1401 ولی خوب امسالم کنکور میدم.تا حالا جدی نخوندم و نوسانی درس خوندم
      فقط خواستم یک نقشه راه داشته باشم که بعد از مهر ماه توی برنامه قلمچی عقب نیفتم.
      چون همیشه از برنامه عقب افتادم و نتونستم اونجور کامل و جامع بخونم .میخوام همیشه از برنامه جلو باشم
      تست هم خیلی کم میزنم.هر وقت هم قبل از آزمون تست زدم افزایش تراز خوبی توی کانون داشتم
      پس به نظرتون تا شهریور من پایه ها رو کامل با تست یک بار ببندم؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون.لطف کردین
      بله برای 1401 ولی خوب امسالم کنکور میدم.تا حالا جدی نخوندم و نوسانی درس خوندم
      فقط خواستم یک نقشه راه داشته باشم که بعد از مهر ماه توی برنامه قلمچی عقب نیفتم.
      چون همیشه از برنامه عقب افتادم و نتونستم اونجور کامل و جامع بخونم .میخوام همیشه از برنامه جلو باشم
      تست هم خیلی کم میزنم.هر وقت هم قبل از آزمون تست زدم افزایش تراز خوبی توی کانون داشتم
      پس به نظرتون تا شهریور من پایه ها رو کامل با تست یک بار ببندم؟
      سلام دوست من

من تراز 7000 نداشتم ولی خودم شرایطم مثل شماست
      خودم برنامه دارم تا شهریور کل دهم و یازدهم + نیم سال اول دوزادهم رو بخونم از الآن هم وقت داری بخونی حدود 6 ماه هم فرصت داری
      پایه رو فول ببند با تست و قرص و محکم آزمون 7 فروردین رو تو شهریور بزن نیم سال اول هم پیش خوانی خوب بکن تست هم زیاد نزدی عیب نداره ولی حتما پیش خوانی داشته باش در حدی که دیگه از مهر میخوای بری کانون نیاز به درسنامه خوانی برای قسمتهای ترم اول دوازده نداشته باشی و بیشتر تست و مرور باشه برات اگه آزمونهای قلمچی رو هم بررسی کنی برای کنکور 1401 مثل هر سال آزمون ها تا آذر و دی فس فس جلو میرن و از دی و بهمن با سرعت نور پیشروی میکنن پس اگه تا دی ماه ضربه فنی رو وارد کردی و خودت رو رسوندی میتونی امیدوار باشی به رتبه و دانشگاه عالی اگه نرسیدی و از برنامه خیلی عقب موندی دیگه واقعا سخت و حتی غیر ممکن میشه برای رسیدن به رشته و دانشگاه تاپ و باید یا از رشته بزنی یا از دانشگاه
      تنها دغدغه من برای 1401 تاثیر معدل هست و تغییراتی که یحتمل خواهند داد در سیستم کنکور برای همین خودم رو دارم برای ترمیم هم آماده میکنم که اگه قطعی شد ترمیم کنم به شما هم پیشنهاد میکنم این امادگی رو در خودتون بوجود بیارید
      من ریاضی بود رشته ام ولی کنکور تجربی واقعا میتونم بگم جنگه نتیجه رو سفت و سخت نچسبی تا آخر ازت زود میگاپنش خیلی دانش آموزاش میخونن خیلییی یعنی ضعیغترین دانش آموزاش اندازه قویترین داوطلب ریاضی درس میخونن یه جورایی افراطی حتی
      موفق باشید
      این جهان زندان و ما زندانیان.......
      ویرایش توسط _Joseph_ : 19 فروردین 1400 در ساعت 01:02

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lix_Max نمایش پست ها
      رقابت توی اون رنج تراز کمتره.ینی با تعداد تست کمتری میری بالا.اما باید درسا رو مثلا از قبل بلد باشی و واسه هر درص ۴۰۰ تا تست زده باشی
      دقیقا برعکسه
      با تعداد تست کمتر و ساعت مطالعه کمتر میتونی ترازای پایین جهش کنی ولی واسه 100 تا پیشرفت از 7 هزار تا 7100 باید خودتو بکشی
      من سال کنکورم هم توی 2 هفته از تراز 5500 تا 6900 رفتم . ولی توی 1 سال بین 7 هزار تا 7500 متغیر بود هرچقد هم که بیشتر خوندم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      دقیقا برعکسه
      با تعداد تست کمتر و ساعت مطالعه کمتر میتونی ترازای پایین جهش کنی ولی واسه 100 تا پیشرفت از 7 هزار تا 7100 باید خودتو بکشی
      من سال کنکورم هم توی 2 هفته از تراز 5500 تا 6900 رفتم . ولی توی 1 سال بین 7 هزار تا 7500 متغیر بود هرچقد هم که بیشتر خوندم
      ببین شما درست میگی.اما منظور صحبت من چیز دیگه ای بود.سخته درصدت از ۹۰ بشه ۹۵ ، اما همین ۹۵ اندازه ۶۰ تا ۷۵ توی ترازای پایین تر بهت تراز میده

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست من دنبال تراز نباش صرفا. راهای مختلفی هست که میتونی ترازتو بالا ببری، هم از راهای درست و هم از راهای غلط. ولی تراز بالا به معنی رتبه برتر شدن و کنکور درخشان نیست، خیلیا بودن که قلمچیا رو میترکوندن ولی بنا به علل مختلف تو کنکور ترکیدن
      ضمنا همه با هم متفاوتن ینی یه روش خاص نیست که برای همه یکسان جواب بده، مثلا یکی تابستون خونده و الان مرور میکنه و با این روش ترازش بالاست، یکی طی سال و بین آزمونا خودکشی میکنه سر درسا وبه این طریق ترازش بالاست، و روشای مختلف دیگه
      اگه احیانا نگران ترازی، نباش و بیشتر تمرکزتو روی درصدات و البته کنکور اصلیت بذار
      خیلیا توی قلمچی ببخشید اینقد رک میگم، ولی با تقلب به ترازای بالا میرسن و این باعث میشه همه ترازا واقعی نباشن. پس خیلی ذهنتو درگیرش نکن

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _pariya.sh_ نمایش پست ها
      دوست من دنبال تراز نباش صرفا. راهای مختلفی هست که میتونی ترازتو بالا ببری، هم از راهای درست و هم از راهای غلط. ولی تراز بالا به معنی رتبه برتر شدن و کنکور درخشان نیست، خیلیا بودن که قلمچیا رو میترکوندن ولی بنا به علل مختلف تو کنکور ترکیدن
      ضمنا همه با هم متفاوتن ینی یه روش خاص نیست که برای همه یکسان جواب بده، مثلا یکی تابستون خونده و الان مرور میکنه و با این روش ترازش بالاست، یکی طی سال و بین آزمونا خودکشی میکنه سر درسا وبه این طریق ترازش بالاست، و روشای مختلف دیگه
      اگه احیانا نگران ترازی، نباش و بیشتر تمرکزتو روی درصدات و البته کنکور اصلیت بذار
      خیلیا توی قلمچی ببخشید اینقد رک میگم، ولی با تقلب به ترازای بالا میرسن و این باعث میشه همه ترازا واقعی نباشن. پس خیلی ذهنتو درگیرش نکن
      درسته.قبول دارم ملاک تراز نیست ولی بالاخره باید سنگ محکی باشه که بدونی کجا هستی.اکثر کسانی هم که ترازشون بالاست(به صورت پایدار) رتبه شون خوب میشه.مگر استثنا و مشکلی پیش بیاد.شما نفرات 1 تا 10 کنکور که کانون هم بودن نگاه کنین همشون تراز بالا بودن و همیشه هم ترازشون بالا بوده نه مقطعی
      نه من اصلا با اونهایی که تقلب میکنن کاری ندارم.اونها حسابشون جداست !.تقلب که چی ؟!! سر جلسه کنکور میخوان چی کار کنن؟؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)