خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برای این درصدها از چه مباحث و منابعی استفاده کنم ؟

سلام دوستان عزیزم.

واسه کنکور ریاضی امسال ثبت نام کردم ، حدود 10 سالی از درس دور بودم و میخوام رتبه ای بین 15 تا 25 هزار منطقه دو رو بدست بیارم. کارنامه های کنکور 99 رو نگاه کردم متوجه شدم با میانگین عمومی 30-35 درصد و اختصاصی 10-15 درصد میشه این رتبه رو اورد.

بنظرتون واسه تمام دروس عمومی خوبه کتاب خط ویژه گاج رو بگیرم ؟

واسه دروس اختصاصی پیشنهادتون چیه که هرکدوم رو درحد 10-15 درصد بزنم ؟ چه مباحثی رو بخونم و از چه منابعی استفاده کنم ؟

این رو هم بگم که بنده شاغلم و فقط طرف بعد از ظهرم خالیه.

پیشاپیش مرسی...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای خوندن نظرخاصی ندارم ولی به نظرم حتماً سوالات کنکور اخیر نگاه کنید معمولا شبیه هم هستن برای این دور دنیا گاج بهتون پیشنهاد میکنم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Artificer نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم.

واسه کنکور ریاضی امسال ثبت نام کردم ، حدود 10 سالی از درس دور بودم و میخوام رتبه ای بین 15 تا 25 هزار منطقه دو رو بدست بیارم. کارنامه های کنکور 99 رو نگاه کردم متوجه شدم با میانگین عمومی 30-35 درصد و اختصاصی 10-15 درصد میشه این رتبه رو اورد.

واسه دروس اختصاصی پیشنهادتون چیه که هرکدوم رو درحد 10-15 درصد بزنم ؟ چه مباحثی رو بخونم و از چه منابعی استفاده کنم ؟

پیشاپیش مرسی...
      نه باو میانگین عمومی 20 بزن تخصصی 10 زیر 30000 میاری قطعا ریاضی چیزی نداره فقط عمومی بخونی همه عمومی هات بالای 60 بزنی زیر 10 هزار میاری
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزم.

پیشاپیش مرسی...
      خیر
      یه دور دنیا بگیر یا چند کنکور و فقط سوالات کنکور رو کار کن
      بدون خرج اضافه و بیهوده و تکرار و تمرین سوالات کنکور به دانشگاه و رشته خود ورود کن.
      ویرایش توسط Fawzi : 17 فروردین 1400 در ساعت 14:28

5. Top | #5
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      .
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      خیر
      یه دور دنیا بگیر و فقط سوالات کنکور رو کار کن
      بدون خرج اضافه و بیهوده و تکرار و تمرین سوالات کنکور به دانشگاه و رشته خود ورود کن.
      ...

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      برای اختصاصیا هم مباحث ساده رو کار کن و هر منبعی داری میتونی استفاده کنی و فقط سوالات کنکور کار کن در صورت داشتن وقت ، سوالات تالیفی هم کار کن

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      .

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      https://alirezaafshar.org/موفقیت-کنکور-در-دو-ماه/
      این لینک ترتیب خواندنِ مباحث در دوماهِ باقی مونده رو گفته
      stars can't shine without darkness

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      خیر
      یه دور دنیا بگیر یا چند کنکور و فقط سوالات کنکور رو کار کن
      ممنون دوست عزیزم
      با توجه به اینکه من هیچ پیش زمینه ای ندارم ایا با این روشی که شما گفتین باید سوال رو بخونم و بلافاصله به جوابش مراجعه کنم و جواب رو حفظ کنم ؟
      درکل باتوجه به شرایط من طرز استفاده از این روشی که فرمودین رو میشه توضیح بدین ؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ممنون دوست عزیزم
      با توجه به اینکه من هیچ پیش زمینه ای ندارم ایا با این روشی که شما گفتین باید سوال رو بخونم و بلافاصله به جوابش مراجعه کنم و جواب رو حفظ کنم ؟
      بببین عمومی ۳۰تا ۴۰ درصد
      میتونی واسه ادبیات قرابت و لغت بخونی
      واسه دینی هم بودجه رو دانلود کن و دروس انتخاب کن واسه درصدی ک میخوای
      عربی هم ترجمه ‌کار کنی کافیه
      زبان هم لغات

حالا واسه همه اینا تست زیاد کار کنی و از پاسخنامه بعنوان فهم مطالب و درک عمیقشون ک عالیه
      واسه دینی هم متن کتاب حتما بخون

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      ممنون دوست عزیزم
      سلام برای عمومی ها
      عربی جمع بندی خیلی سبز بگیر تالیف میلاد ناصح زاده راحت میتونی تموم کنی و راحت بالای 50 میزنی قول میدم حجم معقولی هم داره(درس به درس شروع کن از دهم روزی نیم ساعت هفته ای 2درس میتونی بخونی با تستاش)
      برای زبان هم یا لقمه مهروماه یا جمع بندی خیلی سبز روزی 1ساعت زبان وعربی وقت بزاری هردو بیشتر از اون چیزی که توقع داری درصد میگیری
      برای دینی میتونی از رو پی دی اف کتاب ها درسی بخونی و بعدش تست های کنکور بزنی فپیشنهاد دیگم اینه که یه لقمه ایات وروایات بگیری همراه با تست های کنکور مطمئن باش بالای 50 میزنی
      ادبیات جمع بندی مهروماهو بگیر عالیه خودم تازه خریدم و همه چیو بطور کافی گفته دیگه خودت میتونی هرکدوم خواستی بخونی ولی بیشتر پیشنهادم قرابت ولغت و کمی ارایه واگه اخرش وقت کردی نیم نگاهی به دستورشم بزار
      ریاضی رشته ریاضی اطلاعی ندارم چون تجربی هستم....!ولی مطئنا تست های کنکور کمکت میکنه همراه با یک منبع جمع بندی کافی ومقوی
      شیمی به نظرم استو بخون که از حدود 7-8 سوالش نیمی از سوالاش با دونستن همون کسر ها راحت حل میشن وارزششو داره ،اگه جای تو بودم حفظیات وشیمی الی هم میخوندم ،شیمی الی تو 98 و99 خیلی سوال دادن و تست هم فقط 98 و99 خارج وداخلشو بزن میشه280 تست
      فیزیک:فیزیک لقمه چکیده فیزیکو بگیر که همه فرمول ها ومفاهیمو گفته وبعدش میتونی تست های کنکورم بزنی ،فصل1و2 دهم (اندازه گیری کاروانرژی)حتما بخون 2-3سوال گلابی دارن/ فصل3یازدهم(مغناطیس هم خیلی راحت میتونی جواب بدی) بعدش وقت کردی فشارو بخون و...
      یک روز:
      عربی وزبان: 1ساعت
      دینی و ادبیات:2
      ریاضی: 2
      شیمی 1:30
      فیزیک1:30
      الان میتونید روزی 8ساعت بخونید؟؟؟
      ویرایش توسط scorpion2020 : 17 فروردین 1400 در ساعت 15:18

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      سلام برای عمومی ها
      عربی جمع بندی خیلی سبز بگیر تالیف میلاد ناصح زاده راحت میتونی تموم کنی و راحت بالای 50 میزنی قول میدم حجم معقولی هم داره(درس به درس شروع کن از دهم روزی نیم ساعت هفته ای 2درس میتونی بخونی با تستاش)
      برای زبان هم یا لقمه مهروماه یا جمع بندی خیلی سبز روزی 1ساعت زبان وعربی وقت بزاری هردو بیشتر از اون چیزی که توقع داری درصد میگیری
      برای دینی میتونی از رو پی دی اف کتاب ها درسی بخونی و بعدش تست های کنکور بزنی فپیشنهاد دیگم اینه که یه لقمه ایات وروایات بگیری همراه با تست های کنکور مطمئن باش بالای 50 میزنی
      ادبیات جمع بندی مهروماهو بگیر عالیه خودم تازه خریدم و همه چیو بطور کافی گفته دیگه خودت میتونی هرکدوم خواستی بخونی ولی بیشتر پیشنهادم قرابت ولغت و کمی ارایه واگه اخرش وقت کردی نیم نگاهی به دستورشم بزار
      ریاضی رشته ریاضی اطلاعی ندارم چون تجربی هستم....!ولی مطئنا تست های کنکور کمکت میکنه همراه با یک منبع جمع بندی کافی ومقوی
      شیمی به نظرم استو بخون که از حدود 7-8 سوالش نیمی از سوالاش با دونستن همون کسر ها راحت حل میشن وارزششو داره ،اگه جای تو بودم حفظیات وشیمی الی هم میخوندم ،شیمی الی تو 98 و99 خیلی سوال دادن و تست هم فقط 98 و99 خارج وداخلشو بزن میشه280 تست
      فیزیک:فیزیک لقمه چکیده فیزیکو بگیر که همه فرمول ها ومفاهیمو گفته وبعدش میتونی تست های کنکورم بزنی ،فصل1و2 دهم (اندازه گیری کاروانرژی)حتما بخون 2-3سوال گلابی دارن/ فصل3یازدهم(مغناطیس هم خیلی راحت میتونی جواب بدی) بعدش وقت کردی فشارو بخون و...
      یک روز:
      عربی وزبان: 1ساعت
      دینی و ادبیات:2
      ریاضی: 2
      شیمی 1:30
      فیزیک1:30
      الان میتونید روزی 8ساعت بخونید؟؟؟
      سلام ممنونم از راهنمایی فوق العاده ارزشمندتون .
      برای دینی باتوجه به اینکه حوصله کتاب رو ندارم ایا همون ایات و روایات کفایت میکنه ؟ یا درکنارش برای مفاهیمش هم کتاب تهیه کنم ؟
      برای شیمی بنظرتون چه منبعی تهیه کنم ؟

والا با توجه به شاغل بودنم 8 ساعت رو بعید میدونم ، ولی حدود 5 ساعت رو قطعا میتونم بخونم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام ممنونم از راهنمایی فوق العاده ارزشمندتون .
      برای دینی باتوجه به اینکه حوصله کتاب رو ندارم ایا همون ایات و روایات کفایت میکنه ؟ یا درکنارش برای مفاهیمش هم کتاب تهیه کنم ؟
      برای شیمی بنظرتون چه منبعی تهیه کنم ؟

والا با توجه به شاغل بودنم 8 ساعت رو بعید میدونم ، ولی حدود 5 ساعت رو قطعا میتونم بخونم
      شیمی همونطور که گفتم از مسائلش استو از چند سوالش نصفشو راحت میتونی بزنی وبقیش بستگی به تست زنیت داره ،کتاب های مسائل خوبی داریم مثل مسائل خیلی سبز ولی اونا یکم حجم دارن وفکر نکم شما وقت کنی باز میتونی از لقمه مسائل شیمی استفاده کنی و کتاب تستم نمیخواید فقط کنکورارو بزنید، از لقمه یا کتاب مسائلی که گرفتید حتما جرم اتمی میانگین،استوکیومتری،و اگر وقت کردی سینتیک چون سینتیکم خیلی چیز عجیبی نیست و از پس سوالاش راحت بر میای
      خب الان 8ساعت نمیتونید حداقل 6 رو بزارید یعنی
      زبان وعربی:1
      دینی وادبیات: 1:15 یکروز درمیان
      فیزیک وشیمی:2 یکروز درمیان
      ریاضی: 1:15
      شد 5ساعت ونیم
      دیگه هرچقدر بیشتر وقت بزارید مباحث بیشتری رو میخونید
      ویرایش توسط scorpion2020 : 17 فروردین 1400 در ساعت 17:27

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریاضی راحت رتبه میده ولی مجاز شدن برای فرهنگیان رتبه های کمتری میخواد:
      من امسال این بود درصدام رتبم شد۸۰۰۰ولی فرهنگیان مجاز نشدم.
      ادبیات۵
      عربی۴۴
      دینی۲۱
      زبان ۱-
      ریاضی۳
      فیزیک۰
      شیمی۸
      شاید بتونه بهتون کمک کنه در مورد میانگین درصدا.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      ریاضی راحت رتبه میده ولی مجاز شدن برای فرهنگیان رتبه های کمتری میخواد:
      من امسال این بود درصدام رتبم شد۸۰۰۰ولی فرهنگیان مجاز نشدم.
      ادبیات۵
      عربی۴۴
      دینی۲۱
      زبان ۱-
      ریاضی۳
      فیزیک۰
      شیمی۸
      شاید بتونه بهتون کمک کنه در مورد میانگین درصدا.
      سلام ممنون .
      شما منطقه 2 بودین ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن