خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 58
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین ک ۸۲ نمایش پست ها
      ابتدا قصد داشتم استفاده نکنم اما خواهرمم استفاده نکرد خیلی پشیمون شد الانم پشیمون هست به هرحال کسی باور نکرد که از سهمیه استفاده نکرده حرفایی رو ک باید شنید تازه چون چیز خوبی هم نیاورد اینم بود ک خنگی حتی با سهمیه هم چیزی نیاوردی با یک مشاور صحبت کردم گفتن که هر کس دیگ باشه استفاده میکنه حرام و حق الناس که نیست چون که کشورمون قانونش اینه امیدوارم همه اون هایی ک واقن زحمت میکشن موفق باشن

درسته، قانونه و شما هم حق استفاده رو داری. دم خواهرتم گرم که استفاده نکرده. دهن مردم همیشه بازه و نمیشه بستش، ولی وجدان خود آدم راحته که از سهمیه استفاده نکرده و خودش زحمت کشیده برای هرچی که هست.
      اما جدی تا روز کنکور روی درسات مخصوصا زیستت کار کن، همه سعیتو بکن که کاملا از جانب خودت چیزی برای ارائه داشته باشی، این قضیه سهمیه از تلاشت نباید کم کنه.. بهرحال که موفق باشی خواهرم

2. Top | #32
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _pariya.sh_ نمایش پست ها

درسته، قانونه و شما هم حق استفاده رو داری. دم خواهرتم گرم که استفاده نکرده. دهن مردم همیشه بازه و نمیشه بستش، ولی وجدان خود آدم راحته که از سهمیه استفاده نکرده و خودش زحمت کشیده برای هرچی که هست.
      اما جدی تا روز کنکور روی درسات مخصوصا زیستت کار کن، همه سعیتو بکن که کاملا از جانب خودت چیزی برای ارائه داشته باشی، این قضیه سهمیه از تلاشت نباید کم کنه.. بهرحال که موفق باشی خواهرم
      خیلی ممنونم معلومه حتما تمام تلاشمو میکنم امیدوارم شما هم موفق باشید

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یعنی با سهمیه اینطوری شد؟؟؟ من فکر میکنم ربطی به سهمیه نداشته معجزه که نمیکنه
      سهمیه داشت فعلا که کرده.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ن بابا این دیگه خیلی رویایی بود

رویایی نیست همینه ..
      قوانین برای شما رویاییه
      برای ما شکنجه است
      بستگی داره از کدوم طرف نگاه کنی

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      از هر ۱۰ سهمیه ای بپرسی ۹ تاشون استفاده نکردن :/
      دوست عزیز مقصر شما نیستی
      مقصر اونیه که این قانونه نوشته
      با خیال راحت استفاده کن

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      🤢🤢🤢🤢
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا یه سوال،جدا فرق این۵درصد و ۲۵درصد سهمیه ها چیه؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من پدرم جانباز 36 درصد هست چقد میتونم رو سهمیم حساب باز گفتن ک امسال ترازا ریزش داره نمیدونم اگه این سه ماهو خوب بخونم میتونم به دندون فکر کنم اصن امیدی هست بیشتر رو چه درسایی وقت بزارم و چند درصد بزنم کافیه میشه منطقی راهنمایی کنید ممنون میشم
      امسال یکی از بچه های مدرسه ما با رتبه بیست هزار
      رفت پزشکی ایران
      ناامید نباش
      الانم کاملا زمان کافیه
      یه اسفندم دود کن من چشت نزنم چون داره حسودیم میشه 😬😂🤏

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدا اون روزی رو نیاره تو دانشگاه سر گروه بندی ها
      با یه بچه سهمیه بیفتین

قید نمره اون درسو باید بزنید به کل
      انقدر که تنبل و از زیر کار در رو ان

شما حساب کن با ۱۱۰ هزار کشوری میرن پزشکی
      با چی دیگه میان مامایی : )

تروخدا به هر کی می پرستید هر جوری هم که میاین دانشگاه
      با هر مغز تعطیل و فاسدی که با خودتون حمل می کنید
      فقططططططط تو گروه ادمای عادی نرین
      به پیر به پیغمبر ظلمه

شما یه بار تو کنکور گند زدین به نتیجه این همه داوطلب
      تروخدا دانشگاه بشینید سر جاتون
      ۶-۷ تا سهمیه ای تا آخر ترم با همدیگه همه گروها رو تشکیل بدید
      خوش و خرم زندگیتونو کنید
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

10. Top | #40
      moi
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همیشه استثناهایی تورتبه ها وجود داشته مثل کسی که بارتبه 50هزاروخورده ای پزشکی قبول شده ولی واقعیتش رتبه ای که میارین توی سهمیه است.مثلا یکی از همکلاسیام با رتبه2200سهمیه پزشکی قبول نشد وفرهنگیان رو آورد.(دقت کنید 2200سهمیه جانبازی نه منطقه،نهایت رتبه پایینی که قبولی پزشکی رو لازم داره حدود1200که پردیسها رو میارین باهاش)

11. Top | #41
      moi
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا بعضی 25درصدیا خیلی خوبن ولی اکثرا فاجعه ان.چند تا هم دانشگاهیام اینقدر ضعیفن که فکر نکنم بیشتر از سال سوم بکشن

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      توی دوران راهنمایی یه دوستی داشتم باباش جانباز ۵۰ به بالا بود فکر کنم .... وایییی خداروشکر می کنم اون رفت رشته صنایع شیمی و نیومد تجربی رقیب من بشه وگرنه خودم رو می کشتم 😂😂 ناگفته نماند که خیلی تنبل بوددددد

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moi نمایش پست ها
      حالا بعضی 25درصدیا خیلی خوبن ولی اکثرا فاجعه ان.چند تا هم دانشگاهیام اینقدر ضعیفن که فکر نکنم بیشتر از سال سوم بکشن
      منظورتون چیه بیشتر از سال سوم نمیتونن ادامه بدن؟ مگه قوی بودن تو دانشگاه به قوی بودن تو کنکور مربوط میشه؟ اصلا زیست کنکور مگه چقدر توی رشته پزشکی کاربرد داره؟

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      بچه ها حالا انقدم نیست دیگه واسه رشته های تاپ باید یه درصدی بزنی یکی از فامیلا سهمیه داشت 25 درصد رتبه ش 7000 هزار سهمیه شد که مساوی است با رتبه های خیلی بالا مثه 150 هزار.

خب معلومه مگه چقدر سهمیه 25 درصدی داریم که 7000بشه
      امسال کلا 17125نفر بودن کلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      تاثیرش دراین حده که بسته سوالا رو باز کنی
      و یه سلام علیکی با اونجاهایی ک باید مشخصاتتُ پرکنی داشته باشیُ وسط سوالات ادبیات از سهراب سپهری بپرسی:سهراب قایقت هنوز جادارد ؟!به قلبت الهام خواهد شد بله حتما! وپذیراییتُ میگیریُ درحالی که به طراح کنکور ومسئول دفترچه (عامل سختی سوالات)ریشخند میزنی با مراقبا خدافظی کنی و بریُ بریُ بری و از افق دیدگان کسانی که آچمزه کاربرد مشتق و مسائل الکتروشیمی اند محو شی و به پشت دریاها برسی و روی صندلی مورد نظرت بشینی
      +
      قبلا یه کارنامه 25 درصدی ایی دیدم با 104 هزار کشور پزشکی اورده بودن ولی اگر توی انتخاب رشته دقت نکنن دوران دانشگاه براشون ازاردهنده میشه
      خلاصه که تو حوض عسل افتادی اگر فقط همون کارایی ک گفتمو بکنی(دریک کلام دفترچه سوالُ دستکاری نکنی و منفی نزنی)

عالی بود

جدای از شوخی سهمیه 25 درصد معجزه میکنه
      دختر پسر خاله مادرم() این سهمیه رو داشت نه تنها پزشکی شیراز با میانگین درصد های فاجعه قبول شد بلکه حتی بعد از یکسال اومد پزشکی تهران و ما همگی پشم هایمان ریخته بود از این همه شکوه و جلال این سهمیه
      لازم به ذکر است ایشان الآن رد شده اند در دانشگاه و درگیر دوست پسسر بازی شان هستند ولی همچنان دانشگاه حق اخراج ایشون رو ندارد
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن