خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 138
    1. Top | #121
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

من فیزیک دهم کامل خوندم.
      یازدهم میخوام الکتریسیته و مغناطیس رو بخونم(اگر وقت شد ۴رهم میخونم ولی فکر نمیکنم به تسلط برسم)
      فیزیک دوازدهم هم فصل یک رو خوندم.فصل دو نصفش رو خوندم،میخوام نوسان با اتمی و هسته ای رو هم بخونم.
      شیمی دوازدهم فصل دو نصف با یک کامل خوندم،میخوام فصل سه رو هم بخونم.
      شیمی یازدهم فصل یک خوندم با دو نصفش
      شیمی دهم کامل خوندم.
      حسابان کامل خوندم به جز کاربرد مشتق.
      الان این همه مباحث مونده رو که نمیشه وسط جمع بندی خوند ؟
      به نظرت حجمی کار کردن الان خیلی بده؟مثلا اینجوری:
      چون عمومی ها رو کلا تموم کردم برای اونا صبح ازمون بزنم و تحلیل کنم،بعد از ظهرم فیزیک بخونم با شیمی و ریاضی(یک روز در میان)
      اینجوری حجمی بخونم شاید دو هفته ای تموم بشه یعنی تا یک خرداد.
      اونجوری که شنیدم جمع بندی بی نهایت مهمه.زمانش که گویا باید یه ماه باشه،به نظرت دیگ از یک خرداد جمع بندی رو شروع کنم و مطلب جدید اگ فرصت شد وسطش بخونم؟(چیزایی که این دوهفته نرسوندم)
      به نظرم با الکتریسیته شروع نکن،تیپ تست های وقت گیرش زیاده و سرجلسه معمولا میشه جز دسته سوالات سفید یا نهایتا دور دوم
      نصف دینامیک هم احتمالا به تایم زیادی برای تسلط نیاز داره
      این ها رو تو اولویت های آخر بذار که وقت نشد فصول ساده تر رو خونده باشی و ضرر نکنی
      این حجمی که تو خوندی نیاز به رفع اشکال داره برای همینه میگم زودتر شروع کن،همون اول خرداد خوبه و بینش جدید هم میشه یه چیزایی خوند تا حدودای ۲۰ خرداد

2. Top | #122
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

چون عمومی ها رو کلا تموم کردم برای اونا صبح ازمون بزنم و تحلیل کنم،بعد از ظهرم فیزیک بخونم با شیمی و ریاضی(یک روز در میان)
      اینجوری حجمی بخونم شاید دو هفته ای تموم بشه یعنی تا یک خرداد.
      آها اینو حواسم نبود
      ببین حجمی خوندن خیلی روش جالبی نیست،به هرکسی نمی خوره،مخصوصا تو بازه ی الان
      اما این چیزی که گفتی حجمی خوندن نیست حداقل از نظر من،تو حجمی خوندن تنوع درسی خیلی کم تره
      صبح عمومی ها رو تحلیل و رفع اشکال کن،این مهمه یعنی مطالعه بعد از تحلیل نتیجه آزمون
      بعد از ظهر هم دو تا از سه تا درس اختصاصایتون رو می خونی،مشکلی نداره

3. Top | #123
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

آها اینو حواسم نبود
      اما این چیزی که گفتی حجمی خوندن نیست حداقل از نظر من،تو حجمی خوندن تنوع درسی خیلی کم تره
      صبح عمومی ها رو تحلیل و رفع اشکال کن،این مهمه یعنی مطالعه بعد از تحلیل نتیجه آزمون
      اره دیگ منم تنوع درسیم میشه دوتا.
      یه روز فیزیک/شیمی
      روز بعد فیزیک/ریاضی

مرسی از وقتی که گذاشتی!
      ان شالله به موفقیت های بیشتری برسی اذین جونم

4. Top | #124
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این از اون تاپیکای درجه یکه !
      مرسی بابت زمانی که گذاشتی

5. Top | #125
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من یه منبع برای ادبیات میخوام که فقط آزمون جامع داشته باشه اگه منبع خوبی سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید
      پ ن : جهت جمع بندی

6. Top | #126
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط istasazeh نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من یه منبع برای ادبیات میخوام که فقط آزمون جامع داشته باشه اگه منبع خوبی سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید
      پ ن : جهت جمع بندی
      قطعا موج آزمون

7. Top | #127
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

آها اینو حواسم نبود
      سلام اذین چیطوری؟
      در مورد ازمون جامع عمومی ها سوال داشتم،
      با زمان بندی هاشون مشکل ندارم،و الان فقط میخوام درصد هامو توی درس های عمومی افزایش بدم،به نظرت باید الان تک درس کار کنمشون؟
      در مورد این تک درس کار کردنه توضیح میدی که چطوریه؟
      مثلا ادبیات رو بزنم و تحلیل کنم بعد برم سراغ دینی ؟یا اینکه در طول روز پخش کنمشون؟برای تک درس زدن هم باید زمان بگیرم؟

8. Top | #128
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

سلام اذین چیطوری؟
      در مورد ازمون جامع عمومی ها سوال داشتم،
      با زمان بندی هاشون مشکل ندارم،و الان فقط میخوام درصد هامو توی درس های عمومی افزایش بدم،به نظرت باید الان تک درس کار کنمشون؟
      در مورد این تک درس کار کردنه توضیح میدی که چطوریه؟
      مثلا ادبیات رو بزنم و تحلیل کنم بعد برم سراغ دینی ؟یا اینکه در طول روز پخش کنمشون؟برای تک درس زدن هم باید زمان بگیرم؟
      سلام مهدیه جون،ممنونم،وقتت بخیر
      تک درس کار کردن عمومی ها برای وقتیه که فاصله ی زیادی تا کنکور داشته باشیم،هدفش چیه؟هدف اینه که ما روی یه درس خاصی بیشتر فوکوس کنیم،مثلا یکی ادبیاتش ضعیفه و می خواد درصدشو بالا بیاره،میره سراغ کنکور ها حتی قدیمی ترهایی که ممکنه اصلا توی برنامه اش نباشه،مثلا ما می خوایم کنکورهای ۹۵ به بالا رو برای عمومی ها بزنیم،می تونیم از ۹۱ و.. هم برای تک درس استفاده کنیم،به عبارتی صلاح دیدمون این بوده که از این قدیمیا فقط ادبیاتش رو حل کنیم،این کار به صورتیه که ممکنه روزی دوتا یا بیشتر هم ادبیات بزنی،زمان دار هم باید باشه،تحلیل و رفع اشکالشون هم جای خود داره دیگه
      ولی این که بیای و ۴ تا عمومی رو جدای از هم بزنی برای ((الان بهتره ))این کار رو نکنی،و همون ۷۵ دقیقه ای بزنیشون،اگه درس خاصی مد نظرت هست از کنکورهای قدیمی کنارش استفاده کن

9. Top | #129
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تستای گرامر زبان دوازدهم واقعا رو اعصابمه مخصوصا همون مجهول و.. اینا.نزنم فکر کنم بهتره

10. Top | #130
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام. خوبین؟
      ببخشید من یه سوالی از خدمتتون داشتم. میتونم بپرسم؟

11. Top | #131
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmahdi82 نمایش پست ها
      سلام. خوبین؟
      ببخشید من یه سوالی از خدمتتون داشتم. میتونم بپرسم؟
      سلام.ممنونم.امیدوارم شما هم خوب باشید
      من از فضای کنکوری یه مدته که فاصله گرفتم.سوالتون رو بفرمایید اگر در اون زمینه تجربه ای داشته باشم حتما عرض می کنم.

12. Top | #132
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

سلام.ممنونم.امیدوارم شما هم خوب باشید
      من از فضای کنکوری یه مدته که فاصله گرفتم.سوالتون رو بفرمایید اگر در اون زمینه تجربه ای داشته باشم حتما عرض می کنم.
      سلام وقتتون بخیر .
      خاطرتون هست که سرجلسه کنکور با چه استراتژی به سوالات بخش زیست پاسخ دادید؟ ممنون میشم در این مورد کمک کنید ‌.
      من سوالات عمومی رو همون‌طور که خودتون قبلا گفتید دارم با استراتژی بازگشت تمرین میکنم (البته چون کندم خیلی زمان کم میارم اما به هرحال )
      ریاضی رو هم اول یه دور کل سوالات رو نگاه میکنم با تکنیک ضربدر منها سوالاتی که بلدم رو پیدا میکنم
      شیمی رو هم اول سوالات خفظی رو جواب میدم بعد میرم سراغ مسایل

درمورد فیزیک و مخصوصااا زیست استراتژی خوبی ندارم خوشحال میشم اگه براتون ممکن بود بهم جواب بدید ممنون
      "دردی که انسان را ب سکوت وا میدارد
      بسیار سنگین تر از دردیست
      ک انسان را ب فریاد وا می‌دارد!
      و انسان ها فقط به فریاد هم میرسند
      نه به سکوت هم.."

فروغ فرخزاد

13. Top | #133
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام .یه سوالی داشتم در مورد کلاسای نکته و تست . من الان شیمی کلاس بابایی رو میرم .میخواستم اسفند ماه نکته و تست زیست (به خاطر اینکه توی آزمونا یه کم پایین میزنم)و فیزیک (بیشتر توی دوازدهم مشکل دارم) رو برم. اما از اون طرف هم میترسم خیلی وقتم رو بگیره و نتونم خودم خوب جمعبندی کنم .چی کار کنم.(البته بگم بیشتر مشکل من در زیست و فیزیک توی دوازدهمه)

14. Top | #134
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aramesh_ نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر .
      خاطرتون هست که سرجلسه کنکور با چه استراتژی به سوالات بخش زیست پاسخ دادید؟ ممنون میشم در این مورد کمک کنید ‌.
      من سوالات عمومی رو همون‌طور که خودتون قبلا گفتید دارم با استراتژی بازگشت تمرین میکنم (البته چون کندم خیلی زمان کم میارم اما به هرحال )
      ریاضی رو هم اول یه دور کل سوالات رو نگاه میکنم با تکنیک ضربدر منها سوالاتی که بلدم رو پیدا میکنم
      شیمی رو هم اول سوالات خفظی رو جواب میدم بعد میرم سراغ مسایل

درمورد فیزیک و مخصوصااا زیست استراتژی خوبی ندارم خوشحال میشم اگه براتون ممکن بود بهم جواب بدید ممنون
      سلام.مرسی،وقت تو هم بخیر
      اول یه سری توضیحات در مورد استراتژی بازگشت عمومی های کنکور میگم.این روش برای هر کسی به صورتی که لازم داره انجام میشه.با تایم های مخصوص
      ممکنه کسی وقتی برای آزمون عمومی ها بازگشت میذاره بهتر جواب میده یکی وقتی برای هر کدوم زمان خاصی مشخص کرده.پس روی این مورد دقت کنید و امتحان کنید
      برای مشکل زمان عمومی ها به این نکات دقت کنید
      استراتژی دقیق در عین حال منعطفی برای زمان باقی مونده داشته باشید
      کدوم تیپ سوالات وقتتون رو بیشتر می گیرن؟آیا تسلط کافی روی اون پارت دارید و زمان می گیرن؟
      بخش هایی که می دونید به طور معمول وقتتون رو می گیره مثلا درک مطلب عربی حتما تو تایم مطالعه توجه ویژه ای بهش داشته باشید و با پیوستگی و تمرین مهارتتون رو ارتقاء بدید
      برای زیست دقیقن یادم نمیاد که چه زمانی رو می ذاشتم اما فکر می کنم حدود 45-50 به اضافه یه 5 مین اینا قبل از درس آخر(فیزیک) که به ترتیب زیست>شیمی>ریاضی>تایم کوتاه زیست برای سوالات باقی مونده ای که قرار بود بزنم>فیزیک
      شما باید استراتژی مخصوص به خودتون رو پیدا کنید.که این کار جز با تمرین کردن صورت های مختلف و پیدا کردن بهترینش به دست نمیاد.کدوم درس رو اول بزنید کدوم رو دوم.چه دروسی پشت سر هم باشن که انرژی و تمرکزتون حفظ بشه.مثلا من اگه ریاضی رو درس آخر می زدم معمولا خطاهای چشمی و محاسباتی زیادی می کردم چون تایمش اگه یه مقدار کمتر میشد دیگه بهم می ریخت.اما فیزیک رو بهتر کنترل می کردم
      برای زیست وفیزیک استراتژی نوع سوالات خاصی رو فک نکنم به کار برده باشم.همون تکنیک های ضرب در منها می تونه خوب باشه.

15. Top | #135
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadami نمایش پست ها
      سلام .یه سوالی داشتم در مورد کلاسای نکته و تست . من الان شیمی کلاس بابایی رو میرم .میخواستم اسفند ماه نکته و تست زیست (به خاطر اینکه توی آزمونا یه کم پایین میزنم)و فیزیک (بیشتر توی دوازدهم مشکل دارم) رو برم. اما از اون طرف هم میترسم خیلی وقتم رو بگیره و نتونم خودم خوب جمعبندی کنم .چی کار کنم.(البته بگم بیشتر مشکل من در زیست و فیزیک توی دوازدهمه)
      سلام.وقتتون بخیر
      تجربه ای در کلاس های انلاین و نکته تست نداشتم.نمی تونم نظری بدم : (

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)