خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

شدیدا نیاز به راهنمایی داریم

سلام دوستان من شرایطمو بطور خلاصه توضیح میدم
      اول که من دوازده تجربیم شما فرض کنید دهمو خوندم (بجز یه فصل از شیمی و یه فصل از فیزیک) بنده از بعد امتحان نوبت یک دوازدهم و کلاس انلاین رو رها کرده و کنکوری خوندم مدرسه امروز اعلام کرد میخواد امتحان شبه نهایی برگزار کنه از کل کتاب و از شونزدهم فروردین شروع میشه بطور حضوری (که من برای کسب نمره مستمر حتما باید شرکت کنم) بعدشم امتحان شبه نهایی احتمال زیاد استان برگزار میکنه بعدشم امتحان نهایی من الان دقیقا باید چیکار کنم ؟؟؟؟ هیچ راهی ندارم بمونم سال دیگ ؟؟؟ لطفا منطقی راهنمایی کنید خیلی ممنونم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین ک ۸۲ نمایش پست ها
      اول که من دوازده تجربیم شما فرض کنید دهمو خوندم (بجز یه فصل از شیمی و یه فصل از فیزیک) بنده از بعد امتحان نوبت یک دوازدهم و کلاس انلاین رو رها کرده و کنکوری خوندم مدرسه امروز اعلام کرد میخواد امتحان شبه نهایی برگزار کنه از کل کتاب و از شونزدهم فروردین شروع میشه بطور حضوری (که من برای کسب نمره مستمر حتما باید شرکت کنم) بعدشم امتحان شبه نهایی احتمال زیاد استان برگزار میکنه بعدشم امتحان نهایی من الان دقیقا باید چیکار کنم ؟؟؟؟ هیچ راهی ندارم بمونم سال دیگ ؟؟؟ لطفا منطقی راهنمایی کنید خیلی ممنونم
      ازامتحان نهایی نترس بیخودی گندش میکنن فقط دراین حدبدون شیمی روکل ترم یه کلمه هم نخوندم و5ساعت مونده به امتحان خوندم 18.5شدم باآرامش درستوبخون به جاهای خیلی خوب میرسی.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      ازامتحان نهایی نترس بیخودی گندش میکنن فقط دراین حدبدون شیمی روکل ترم یه کلمه هم نخوندم و5ساعت مونده به امتحان خوندم 18.5شدم باآرامش درستوبخون به جاهای خیلی خوب میرسی.
      هیچ وقتی نیست امتحانای حضوری مدرسه رو برا مستمر چیکار کنم پس تصمیمم اینه کلن کنکور رو کنار بزارم حتی وقت جمع بندی هم ندارم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مباحث امتحانو کنکوری بخون با تست جمع کن خب
      چرا اینقدر پیچیده میکنی
      امتحان مستمر مدرسه ارزش داره کنکور رو ول کنی بخاطرش اخه ؟؟
      نهایی هم چیزی نیس کنکوری بخونی درسارو نهایی رو در حد چندتا نمونه سوال حل کنی اوکیه
      به این راحتی کنکور امسال رو بیخیال شی مطمعن باش سال دیگه هم یه بهانه براش پیدا میکنی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هیچ وقتی نیست امتحانای حضوری مدرسه رو برا مستمر چیکار کنم پس تصمیمم اینه کلن کنکور رو کنار بزارم حتی وقت جمع بندی هم ندارم
      خودت ته قلبت میدونی همه اینابهانه ست
      کتابوبذارجلوت بخون به همین سادگی.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      مباحث امتحانو کنکوری بخون با تست جمع کن خب
      چرا اینقدر پیچیده میکنی
      امتحان مستمر مدرسه ارزش داره کنکور رو ول کنی بخاطرش اخه ؟؟
      نهایی هم چیزی نیس کنکوری بخونی درسارو نهایی رو در حد چندتا نمونه سوال حل کنی اوکیه
      به این راحتی کنکور امسال رو بیخیال شی مطمعن باش سال دیگه هم یه بهانه براش پیدا میکنی
      یازدهمو چیکار کنم پس

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یازدهمو چیکار کنم پس
      مباحث مرتبط با دوازدهمش رو با همونا جمع کن
      باقی موارد رو هم سعی کن با برنامه موازی خرد خرد بیاری جلو
      فصلای سخت رو هم اگر توی یه درسایی ضعیفی حذف کن
      هرکار میتونی بکن ولی درسو ول نکن

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

تصمیمتو بگیر یا کلا برای نهایی بخون
      یا برای کنکور بخون ۴ ۵ ساعت قبل امتحان نهاییت واسه امتحان بخون
      من سال دوازدهم بخاطر این سردرگمی دیوونه شده بودم نصف واسه کنکور میخوندم بعد استرس امتحان میگرفتم نصفش واسه امتحان
      بد دردیه سر در گمی(دقیقا منم امتحانای مسترم رو باید میرفتم مدرسه امتحان میدادم و برمیگشتم خونه)
      وقتی امتحانای نهاییم شروع شد روزا کلااا خواب بودم از شدت فشارهایی که بهم وارد شده بود فقط و فقط میخوابیدم که به چیزی فکر نکنم از وقتی امتحانا شروع شد تا روز کنکور یک کلمه هم نخوندم
      بدترین درد سردرگمیه
      اول یه تصمیم بگیر و سر تصمیمت بمون

اینم بهت بگم که با وجود اینکه اصلا واسه امتحانای نهایی نخوندم حتی یک کلمه
      همه امتحانام رو پاس کردم و معدل کل سال دیپلمم ۱۷/۲۵ شد
      امتحانا چیز خاصی نیس با ۴یا ۵ ساعت خوندن میشه نمره های خیلی خوب اورد.ولی تو باید تصمیم بگیری که چیکار کنی
      من نه میگم واسه کنکور بخون و بیخیال امتحان شو
      نه میگم واسه امتحانا بخون
      تصمیم باخودته و تا خودت تصمیم نگیری و حس خوبی از تصمیمت نداشته باشی حرفای بقیه بیهودس
      چون به منم همه گفتن که بیخیال امتحان بشم و واسه کنکور بخونم
      ولی من ارامش نداشتم
      (هنوز که هنوز وقتی یاد سال دوازدهمم میوفتم حالم بدمیشه)

امیدوارم از تجربه من استفاده کنی و اشتباه من رو تکرار نکنی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ما تو مدرسمون داشتیم یارو با نهایی 19 زیر 500 شد ، الان تو یکی از بهترین دانشگاهای ایران داره پزشکی میخونه ، یکیم داشتیم نهاییا 20 دقیق شد و الان داره دبیری شیمی میخونه ، خود دانی حالا ولی امتحان نهاییا ارزششون با پشمک برابره واسه کنکور

10. Top | #10
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      تصمیمتو بگیر یا کلا برای نهایی بخون
      یا برای کنکور بخون ۴ ۵ ساعت قبل امتحان نهاییت واسه امتحان بخون
      من سال دوازدهم بخاطر این سردرگمی دیوونه شده بودم نصف واسه کنکور میخوندم بعد استرس امتحان میگرفتم نصفش واسه امتحان
      بد دردیه سر در گمی(دقیقا منم امتحانای مسترم رو باید میرفتم مدرسه امتحان میدادم و برمیگشتم خونه)
      وقتی امتحانای نهاییم شروع شد روزا کلااا خواب بودم از شدت فشارهایی که بهم وارد شده بود فقط و فقط میخوابیدم که به چیزی فکر نکنم از وقتی امتحانا شروع شد تا روز کنکور یک کلمه هم نخوندم
      بدترین درد سردرگمیه
      اول یه تصمیم بگیر و سر تصمیمت بمون

اینم بهت بگم که با وجود اینکه اصلا واسه امتحانای نهایی نخوندم حتی یک کلمه
      همه امتحانام رو پاس کردم و معدل کل سال دیپلمم ۱۷/۲۵ شد
      امتحانا چیز خاصی نیس با ۴یا ۵ ساعت خوندن میشه نمره های خیلی خوب اورد.ولی تو باید تصمیم بگیری که چیکار کنی
      من نه میگم واسه کنکور بخون و بیخیال امتحان شو
      نه میگم واسه امتحانا بخون
      تصمیم باخودته و تا خودت تصمیم نگیری و حس خوبی از تصمیمت نداشته باشی حرفای بقیه بیهودس
      چون به منم همه گفتن که بیخیال امتحان بشم و واسه کنکور بخونم
      ولی من ارامش نداشتم
      (هنوز که هنوز وقتی یاد سال دوازدهمم میوفتم حالم بدمیشه)

امیدوارم از تجربه من استفاده کنی و اشتباه من رو تکرار نکنی
      خیلی ممنونم دقیقا منم مثل شما الان پونزده روزه نخوندم بس ک حالم بدع فقط گریه میکنم هیچ کاری نمیتونم بکنم مدرسه ما اصلا درک نداره خیلی فشار هست روم نمیدونم چیکار کنم خیلی بدجور نا امید شدم حالم خیلی خرابه همش یاد این سردرگمیه میوفتم هیچ راهی هم نمیبینم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin- نمایش پست ها
      ما تو مدرسمون داشتیم یارو با نهایی 19 زیر 500 شد ، الان تو یکی از بهترین دانشگاهای ایران داره پزشکی میخونه ، یکیم داشتیم نهاییا 20 دقیق شد و الان داره دبیری شیمی میخونه ، خود دانی حالا ولی امتحان نهاییا ارزششون با پشمک برابره واسه کنکور
      حق با شماس ولی ترسم اینه تو هردوتاش گیر بیفتم هر دوتا رو خراب کنم

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حق با شماس ولی ترسم اینه تو هردوتاش گیر بیفتم هر دوتا رو خراب کنم
      دقیقا منم همین ترسو داشتم

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم دقیقا منم مثل شما الان پونزده روزه نخوندم بس ک حالم بدع فقط گریه میکنم هیچ کاری نمیتونم بکنم مدرسه ما اصلا درک نداره خیلی فشار هست روم نمیدونم چیکار کنم خیلی بدجور نا امید شدم حالم خیلی خرابه همش یاد این سردرگمیه میوفتم هیچ راهی هم نمیبینم
      باید یه تصمیم بگیری
      اینجوری داغون میشی
      اگه تصمیمت رو نگیری مثل من میشی
      من که سال بعدشم پشت کنکور موندم و همچنان حالم بد بود
      خیلی طول کشید تا حالم خوب بشه
      بهت پیشنهاد میکنم که ۲ یا ۳ روز رو استراحت کن و اصلا به درس فکر نکن بزار ذهنت اروم بگیره و مغزت استراحت کنه و بعد از اون یه تصمیم بگیر
      مطمئن باش که چند روز استراحت ارزشش رو داره که بیشتر از یکسال با یه حال روحیه داغون زندگی کنی
      و با این حالت مطمئنا نمیتونی اونجور که باید عمل کنی و دقیقا مثل من از یک ماه و نیم قبل از کنکور دیگه یک کلمه هم درس نمیخونی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فقط عارض بشم خدمتتون برای سال 97 گویا کلی نمره بیست نهایی داشتیم و هیچ درصد 100 کنکور!

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

سلام
      درسای مهم رو موازی با امتحانای نهایی مطالعه و رفع اشکال کن.......درسایی که به کنکور مربوط نیستن(بهداشت و سوادرسانه ای و نگارش و ....) رو درحد نمره قبولی براش وقت بذار
      ((نهایی دوازدهم رو خیلی جدی و سخت تصور نکن.... درحد کتاب و تمرین های کتاب بلد باشی نمره خوبی میگیری))

من خودم معدل نهاییم 17/35 شد.....درسای مهم رو نمره ی خوبی آوردم و درسای دیگه رو درحد قبولی
      حالا اینکه چطوری برنامه بریزی و سیاست هات چی باشه بستگی به سطح و پیشروی های خودت داره
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 09 فروردین 1400 در ساعت 15:03

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)