خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 77 از 77
    1. Top | #76
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من چون رو این چیزا حساسم و علاقه زیادی به قانع کردن دارم رفتم دیوان اعتصامی رو خوندم و این شعرا ها برای ابیات مجاور همون کشت دروغ هست .

ای دوست، دزد حاجب و درمان نمی شود/گرگ سیه درون، سگ چوپان نمی شود

بازم نظرتون همونه؟ اگه باشه واقعا پا فشاریه چون کاملا ذهنیت پروین اعتصامی تو این شعر مشخص شد

دوستان حواستون باشه اگه بازم همچین سوالی تو کنکور اومد مفهومش اینه ذات تغییر نمیکنه و اشتباه نزنین . چون طراحای کنکور عوض میشن و همچین اشتباهاتی چند بار تو کنکور تکرار نمیشه

2. Top | #77
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezawww نمایش پست ها
      من خودم گفتم گزینه دو جواب. اختلاف نظر در این هست که شما میگی 3 و 4 با صورت قرابت داره. نظر شما محترم ولی واقعا مصراع دوم گزینه سه خیلی داستان سازی شد و دور از انتظاره همچین مفهومی داشته باشه. بازم هرجور خودتون صلاح میدونید. ولی اگه کنکور سوال بدن بگن از این ابیات چند مورد با از ماست بر ماست قرابت داره من میزنم 1 مورد. چون اونی که اینو بهم گفت مدال طلا المپیاد ادبیات رو داره و مطمعنن از من بیشتر میدونه
      مهارت تست زنی کنکور همینه خب! مهم نیست درست چیه غلط چیه! مهم اینه که فکر طراح رو بخونی و گزینه ای که صحیح تر هست رو انتخاب کنی. وگرنه بله همین تست رو به استاد شفیعی کدکنی هم نشون بدی بگی جواب گ2 هست دیگه کلا کلاس های ادبیاتش رو تعطیل میکنه

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن