خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

یه جمع بندیه حرفه ای باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟؟؟؟؟ کلا چیکار کنم ؟؟

من هیچی راجب این کنکور زدن ها و این سه روز یکباری که میگن و اینا نمیدونم یکی کامل راهنمایی میکنه واینکه کی شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ چندتا ؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      سه روز یکبار یعنی میای یه کنکور حل میکنی که حدودا نصف روز وقتت رو میگیره...بعد که تحلیل کردی دیدی کجاها ضعف داری یا سرعتت پایینه یا مطلب و نگرفتی یا ... ، میای تو 2.5 روز باقی مونده روشون کار میکنی
      و اینکه کی شروع کنی و چند تا بزنی و اینا هم بستگی به خودت داره...
      1- عموما یک ، یک و نیم ماه قبل کنکور شروع میکنن
      2- طبیعتا هرچه بیشتر بهتر...ولی ببین چقدر میرسونی
      ویرایش توسط Saudade : 06 فروردین 1400 در ساعت 02:43

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      من هیچی راجب این کنکور زدن ها و این سه روز یکباری که میگن و اینا نمیدونم یکی کامل راهنمایی میکنه واینکه کی شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ چندتا ؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

معمولا حدود یک ماه و نیم آخر شروع به اینکار میکنن (بسته پیشروی و برنامه ی هرشخص یکم عقب جلو هم میشه)

از این بسته های آزمون خریدی؟ (کنکوریوم یا چندکنکور یا دوردنیا)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها

معمولا حدود یک ماه و نیم آخر شروع به اینکار میکنن (بسته پیشروی و برنامه ی هرشخص یکم عقب جلو هم میشه)

از این بسته های آزمون خریدی؟ (کنکوریوم یا چندکنکور یا دوردنیا)
      چندکنکور خریدم همون کافیه ؟؟؟؟؟؟؟ بعد بخوام 1ونیم ماه قبل کنکور شروع کنم از 15 فروردین به بعد که تموم میکنم دوازدهمم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
      سنجشا ارزششو داره ثبت نام کنم یا خودم بعدا سوالاتشو حل کنم؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      چندکنکور خریدم همون کافیه ؟؟؟؟؟؟؟ بعد بخوام 1ونیم ماه قبل کنکور شروع کنم از 15 فروردین به بعد که تموم میکنم دوازدهمم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
      سنجشا ارزششو داره ثبت نام کنم یا خودم بعدا سوالاتشو حل کنم؟؟؟؟؟؟؟
      آره همون رو کارکنی کافیه (بعنوان منبع آزمون جمع بندی)
      منم سال قبل زود تموم کردم درسا رو....رفتم سراغ کار کردن سوالای کنکورای عمومی سایر رشته ها و شیمی های کنکورای رشته ریاضی رو هم چندروز یه بار از خودم آزمون میگرفتم.....آزمون های جمع بندی نیم سال ها و اونایی که بودجه اش به برنامه ام میخورد از قلمچی یا گاج یا گزینه دوی اون سال یا سال قبلش رو شبیه سازی میکردم بعنوان مرور و رفع اشکال و براساس تحلیلش تصمیم میگرفتم کدوم مباحث رو مرور سطحی و کدوم مباحث رو عمیق مرور کنم
      درکل توی این ماه های آخر سعی کن از زیاد تست زدن غافل نشی

راستی یه تاپیک هست الآن دیدم ، خودم تاحالا نخوندمش خواستی یه نگاه بنداز ببین چیزی میتونی ازش برداشت کنی یا نه = https://forum.konkur.in/thread66938.html

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      قراره عمری باشه تاپیکش رو تا آخر فروردین بزنم
      شما رو تگ می کنم با اجازه البته

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      آره همون رو کارکنی کافیه (بعنوان منبع آزمون جمع بندی)
      منم سال قبل زود تموم کردم درسا رو....رفتم سراغ کار کردن سوالای کنکورای عمومی سایر رشته ها و شیمی های کنکورای رشته ریاضی رو هم چندروز یه بار از خودم آزمون میگرفتم.....آزمون های جمع بندی نیم سال ها و اونایی که بودجه اش به برنامه ام میخورد از قلمچی یا گاج یا گزینه دوی اون سال یا سال قبلش رو شبیه سازی میکردم بعنوان مرور و رفع اشکال و براساس تحلیلش تصمیم میگرفتم کدوم مباحث رو مرور سطحی و کدوم مباحث رو عمیق مرور کنم
      درکل توی این ماه های آخر سعی کن از زیاد تست زدن غافل نشی

راستی یه تاپیک هست الآن دیدم ، خودم تاحالا نخوندمش خواستی یه نگاه بنداز ببین چیزی میتونی ازش برداشت کنی یا نه = https://forum.konkur.in/thread66938.html
      یه سوال دیگه،الان چند کنکور شامل 12 کنکور میشه یعنی94تا99 داخل وخارج فبعد این کنکور خیلی هاشو بصورت پراکنده بخصوص تو اختصاصی ها حل شدن ،مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه،الان چند کنکور شامل 12 کنکور میشه یعنی94تا99 داخل وخارج فبعد این کنکور خیلی هاشو بصورت پراکنده بخصوص تو اختصاصی ها حل شدن ،مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بخاطر اینکه یسری از مباحث و تست های کنکورای قبل از 98 مخصوص نظام قدیم ها بود ، مجبورن یسری تغییرهایی رو توی سوالات اعمال کنن یا از سوالای کنکورای دیگه که مرتبط با نظام جدیدن جایگزین کنن

نه مشکل خاصی ایجاد نمیکنه
      تنها چیزی که الآن چالش ایجاد میکنه اون حذفیاتی هست که امروز اعلام شد...(البته برای کسایی که قصد دارن کامل مطالعه کنن حتی حذفیات رو ، چالشی نیست)

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بخاطر اینکه یسری از مباحث و تست های کنکورای قبل از 98 مخصوص نظام قدیم ها بود ، مجبورن یسری تغییرهایی رو توی سوالات اعمال کنن یا از سوالای کنکورای دیگه که مرتبط با نظام جدیدن جایگزین کنن

نه مشکل خاصی ایجاد نمیکنه
      تنها چیزی که الآن چالش ایجاد میکنه اون حذفیاتی هست که امروز اعلام شد...(البته برای کسایی که قصد دارن کامل مطالعه کنن حتی حذفیات رو ، چالشی نیست)
      زیرو بنظرت واسه زیست چنتا جامع خوبه توی دو سه ماه زد؟ کنکورا رو نمیزنم بنظرت 10 15 تا کم نی؟
      شیمی بجز تستا نشان‌دار کتاب جامع و نشان‌دارا فصل کنارش کتاب مسئله کمک میکنه یا همینا و بزنم بسه؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      زیرو بنظرت واسه زیست چنتا جامع خوبه توی دو سه ماه زد؟ کنکورا رو نمیزنم بنظرت 10 15 تا کم نی؟
      شیمی بجز تستا نشان‌دار کتاب جامع و نشان‌دارا فصل کنارش کتاب مسئله کمک میکنه یا همینا و بزنم بسه؟

جامع های زیست رو از چه منبعی میخوای بزنی ؟

سطحت توی شیمی چطوریه ؟ درصدات توی چه بازه ای میچرخه؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

جامع های زیست رو از چه منبعی میخوای بزنی ؟

سطحت توی شیمی چطوریه ؟ درصدات توی چه بازه ای میچرخه؟
      10 تا موج جامع داره 2 تا هم کنکور 99. میگم اگه کمه یچی بگیرم کنم یا از پی دی اف ازمونا
      شیمیم مث قلم حدودای 40 50 ولی دهمش بیشترم هست.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      10 تا موج جامع داره 2 تا هم کنکور 99. میگم اگه کمه یچی بگیرم کنم یا از پی دی اف ازمونا
      شیمیم مث قلم حدودای 40 50 ولی دهمش بیشترم هست.
      توی حدود سه ماه ده دوازده تا آزمون زیست عدد آنچنان بالایی نیست (البته بستگی به پیشروی و وضعیت شخص داره) ... فک کنم از این بسته های کنکوری هم نمیخوای بگیری.... بنظرم آزمونای جامع ماز رو هم بزن تنگش درست حسابی آزمونات رو تحلیل کن

شیمی رو از سوالای علامت دارت میتونی بعنوان مرور و افزایش تسلط استفاده کنی (حتما هم انجامش بده) ولی اگه یه منبع آزمونی برای سنجش و چالش خودت جور نکنی سرجلسه کنکور چه از لحاظ مدیریت چه از لحاظ درصدگیری افت میکنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)