خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

اگه برگردی عقب چه کارایی رو انجام نمیدی؟

سلام دوستان این رو نوشتم که بتونم از تجربیاتتون استفاده کنم و همچنین بقیه هم استفاده کنن به عنوان کسی که هیچ وقتی برای خطا کردن نداره خواستم تجربیاتتون رو که باعث شد قبول نشین یا وقتتون تلف بشه رو اینجا بگید (هرچند خودم دوازدهمم ولی من برگردم عقب از مشاور استفاده نمیکنم )

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فروم کنکور نمیومدم از الان به بعدم دیگه نمیام و
      یاد میگرفتم که با هر بی سر و پایی کل کل نکنم و خودمو در حد شعور طرف مقابلم پایین نیارم تا بهش چیزی یاد بدم و بفهمم که رشته دانشگاهی شخصیت و شعور نمیاره و چه بسا وقتی یه آدم عقده ای به موفقیتی برسه عقده ای ترم بشه
      ویرایش توسط 1401 : 05 فروردین 1400 در ساعت 17:34

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راه دیگران رو نمیرفتم راه خودمو میرفتم

4. Top | #4
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از یک مهر مشاور میگرفتم
      با گفتن اینکه وای تو تغییر نظامی هستی وای خسته ای وای فلان اعتماد بنفس خودمو نابود نمیکردم ...
      نمیرفتم شیراز
      کلا تاپیکت یهو منو پرت کرد به مهرماه ...
      خیلی کارارو نباید میکردم
      حجم اشتباهاتم نسبت به کارای درستم 80 به 20 هست.
      الان فقط سعی میکنم بهشون فکر نکنم
      وگرنه نمیشه برگشت به عقب
      مشاور رو حتما برو بنظر من : )
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      گ.وه خوری بقیه رو نمیکردم (تو هر زمینه ای) سرم به کار خودم بود
      نصف دعواهایی که شد سر همین یه جمله بالاست..
      کلا سیم تلفن وای فای رو قیچی میکردم + هر چی سیم کارت بود میشکستم + اینجا هم عضو نمیشدم
      نصف از شنبه شروع میکنما بخاطر جمله بالا تبدیل شد به از الان شروع کنم میشه؟
      کاری به این که بقیه چی میگن نداشتم کار خودمو میکردم
      اشتباه بود به ضرر خودم تموم میشد درستم بود نفعش به هیچ کس جز خودم نمی رسید.
      زندگی رو سخت نمیگرفتم
      قرار نیست 48 سالگی واستون مهم باشه 46 سالتونه یا 48؟ قراره درست از این تایمی که داشتید استفاده کرده باشید و راضی باشید از خودتون.
      مسیری که میرفتمو ده بار عوض نمیکردم

نهایت یکی دو بار اونم نه بخاطر بادی که مردم باهاش صحبت میکنن بلکه بخاطر صلاح دید خودم
      هیچ موقع به این فکر نمیکردم تهش قراره چی بشه
      تهش چه خوب چه بد باید الانو بچسبی نه آینده ای که چیزی توش مشخص نیست.
      مسیرمو واسه هیچ کس رو نمیکردم جز خودم
      مردم عادت دارن بهترین مسیرم که بری سر راهت چرت ببافن و منصرفت کنن
      اول راه رفتن یاد میگرفتم بعد پرواز کردن
      سخته بدون داشتن دست و پا تصمیم بگیری فرود بیای
      تلاشمو در هر صورت میکردم چه شرایط بد چه شرایط خوب
      هیچ موقع اون روزی که همه چیز اوکی باشه نمیاد..
      همه رو برده خودم نمیدونستم
      سعی میکردم اول بردگی بیاموزم بعد نقش سلطان و ارباب بگیرم
      اشتباهات خودمو گردن هیچ بشری جز خودم نمینداختم
      افسوس گذشته ای که دیگه رفته رو نمیخوردم
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 05 فروردین 1400 در ساعت 17:15

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      گ.وه خوری بقیه رو نمیکردم (تو هر زمینه ای) سرم به کار خودم بود
      نصف دعواهایی که شد سر همین یه جمله بالاست..
      کلا سیم تلفن وای فای رو قیچی میکردم + هر چی سیم کارت بود میشکستم + اینجا هم عضو نمیشدم
      نصف از شنبه شروع میکنما بخاطر جمله بالا تبدیل شد به از الان شروع کنم میشه؟
      کاری به این که بقیه چی میگن نداشتم کار خودمو میکردم
      اشتباه بود به ضرر خودم تموم میشد درستم بود نفعش به هیچ کس جز خودم نمی رسید.
      زندگی رو سخت نمیگرفتم قرار نیست 48 سالگی واستون مهم باشه 46 سالتونه یا 48؟ قراره درست از این تایمی که داشتید استفاده کرده باشید و راضی باشید از خودتون.
      مسیری که میرفتمو ده بار عوض نمیکردم
      نهایت یکی دو بار اونم نه بخاطر بادی که مردم باهاش صحبت میکنن بلکه بخاطر صلاح دید خودم
      هیچ موقع به این فکر نمیکردم تهش قراره چی بشه
      تهش چه خوب چه بد باید الانو بچسبی نه آینده ای که چیزی توش مشخص نیست.
      مسیرمو واسه هیچ کس رو نمیکردم جز خودم
      مردم عادت دارن بهترین مسیرم که بری سر راهت چرت ببافن و منصرفت کنن اول راه رفتن یاد میگرفتم بعد پرواز کردن
      سخته بدون داشتن دست و پا تصمیم بگیری فرود بیای
      تلاشمو در هر صورت میکردم چه شرایط بد چه شرایط خوب
      هیچ موقع اون روزی که همه چیز اوکی باشه نمیاد..
      همه رو برده خودم نمیدونستم سعی میکردم اول بردگی بیاموزم بعد نقش سلطان و ارباب بگیرم
      اشتباهات خودمو گردن هیچ بشری جز خودم نمینداختم
      افسوس گذشته ای که دیگه رفته رو نمیخوردم
      لعنتی چطور هم درانتظار تایید ایمیلی هم کاربر مخفی هم میتونی پست بذاری

ر.ا = والا خودم نمیگم .... ولی یه مطلب مشابه این مورد چندوقت پیش خوندم رو قرار میدم: یک بازگشت – امیرمحمد قربانی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها
      لعنتی چطور هم درانتظار تایید ایمیلی هم کاربر مخفی هم میتونی پست بذاری

ر.ا = والا خودم نمیگم .... ولی یه مطلب مشابه این مورد چندوقت پیش خوندم رو قرار میدم: یک بازگشت – امیرمحمد قربانی
      خودمم نمیدونم ولی حس خوبیه امیدوارم تجربش کنی
      پ.ن= یه سری تاپیکا ارزش حس کردن چنین حسی رو دارن چون تعداد بیشتری ممکنه راهشون با خوندن چیزی که تایپ کردم مقصد بگیره یه عده هم خب خودشون میفهمن مخاطب بودن و پستشونو چند دقیقه بعد ادیت میزنن (خلاصه جو خوبی درست نمیشه وقتی یه آدم به هر روشی که بکار بگیری بازم دست بردار نباشه ولی برایند حرفام خیلی بدرد بخوره اگه نبود همین پستم نمیزاشتم)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سعی میکردم سمت خیلی از کارا نرم و وقتمو تلف نکنم مخصوصا این مجازی لنتی�������������� ����

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از هیچ کس کوچک ترین انتظاری نداشتم
      در انتخاب دوست دقت می‌کردم
      و تمام
      Sometimes I'm afraid of the scary person I can be

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در زمینه کنکور اگه میشد برگردم عقب هرچند سال که میشد در صف کنکور میموندم و به اجبار نمیرفتم رشته ای که دوست ندارم -به یسری ادمای دوست نما هیچ وقت نزدیک نمیشدم-برای اخرین بار به کسی که از دستش دادم میگفتم دوسش دارم(یه خانم)

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چراغ خاموش جلو میرفتم! با قلم چی هماهنگ میشدم اسمم عوض کنه...

مثل قبل فقط وفقط به فکر خودم و عزیزانم باشم؛حرف؛طرز توهم،هست و نیست!دوست،فامیل...برام بی اهمیت باشه.

من فرد حساسی هستم,سعی کنم مثل قبل کمتر در جمع باشم تا کمتر فرصت بدم اذیتم کنند.

مثل قبل همیشه آرامشم رو به روابط خانوادگی...ترجیح بدم!بذار ادبم،زیرسوال بره ولی به هدفم برررررسم.

سعی کنم مثل قبل رضایت مادرم
      بدست بیارم!
      واقعا برای موفقیت در هر زمینه شاه کلید هست؛خود خداهم در حدیث قدسی خیلی عالی توضیح داده.

به خدا اطمینان داشته باشم؛خواستم بهش بگم ازش بخوام دستم بگیره و کنارم باشه...بهم قدرت تلاش و لیاقت رسیدن بده.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خودمم نمیدونم ولی حس خوبیه امیدوارم تجربش کنی
      پ.ن= یه سری تاپیکا ارزش حس کردن چنین حسی رو دارن چون تعداد بیشتری ممکنه راهشون با خوندن چیزی که تایپ کردم مقصد بگیره یه عده هم خب خودشون میفهمن مخاطب بودن و پستشونو چند دقیقه بعد ادیت میزنن (خلاصه جو خوبی درست نمیشه وقتی یه آدم به هر روشی که بکار بگیری بازم دست بردار نباشه ولی برایند حرفام خیلی بدرد بخوره اگه نبود همین پستم نمیزاشتم)
      وقتی جهل در برابر منطق کم میاره مشت ها گره کرده میشه و زبان ها به توهین باز میشه . خوشحالم از اینکه در تمام این مدت به کسی توهین نکردم خوشحالم از اینکه هیچ وقت توهم اینو نداشتم که حرفای من کسی رو به مقصد خواهد رساند خوشحالم از اینکه انقدر به حرفام اعتقاد داشتم که هر جا حرفی زدم روی حرفم ایستادم حتی به قیمت فحش خوردن و مسئوولیتش هم پذیرفتم نه اینکه بقیه رو موش آزمایشگاهی مشاوره هام کنم اونوقت زیر حرفام بزرگ تابلو بزنم من مشاور نیستم که نکنه مجبور بشم مسوولیت حرفامو به عهده بگیرم چون خیلیا به خودشون این مجوزو میدن که کیلو کیلو بخورن فقط به خاطر اینکه احساس میکنن از دیگران برترن بعد تا مورد سوال قرار میگیرن میگن کی به تو مجوز داد بخوری حالا من دیگه رفتم همش باشه واسه شما بخور نوش جان
      ویرایش توسط 1401 : 05 فروردین 1400 در ساعت 19:16

13. Top | #13
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که اصلا برنمیگردم عقب چون فقط گ.و.ه مفت میخورم و دوباره پروسه اشتباهی که طی کردم از اول شروع میکنم
      امسال هرچی شد میرم شاید اون چیزی که دنبالشم جلوتر باشه عمرمو پشت کنکور لعنتی تلف نمیکنم (الان نگید نتونست پزشکی بیاره حرف مفت میزنه باور کنید کلا خوشم از رشته های علوم پزشکی نمیاد یه رشته ای دوست دارم و اینکه خوشم میاد بهترین دانشگاه اون رشته قبول شم که قطعا نمیشه پس برا ارشد تلاش میکنم.کارشناسیشو یه دانشگاه پایین تر میخونم)
      ...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      وقتی جهل در برابر منطق کم میاره مشت ها گره کرده میشه و زبان ها به توهین باز میشه . خوشحالم از اینکه در تمام این مدت به کسی توهین نکردم خوشحالم از اینکه هیچ وقت توهم اینو نداشتم که حرفای من کسی رو به مقصد خواهد رساند خوشحالم از اینکه انقدر به حرفام اعتقاد داشتم که هر جا حرفی زدم روی حرفم ایستادم حتی به قیمت فحش خوردن و مسئوولیتش هم پذیرفتم نه اینکه بقیه رو موش آزمایشگاهی مشاوره هام کنم اونوقت زیر حرفام بزرگ تابلو بزنم من مشاور نیستم که نکنه مجبور بشم مسوولیت حرفامو به عهده بگیرم چون خیلیا به خودشون این مجوزو میدن که کیلو کیلو بخورن فقط به خاطر اینکه احساس میکنن از دیگران برترن بعد تا مورد سوال قرار میگیرن میگن کی به تو مجوز داد بخوری حالا من دیگه رفتم همش باشه واسه شما بخور نوش جان
      اوه چه حماسی ! از کل پستایی که گذاشتی چندتاش توهین مستقیم و غیر مستقیم به اعضای اینجا نبوده؟ دقت کن گفتم نبوده؟ فک کنم یکی دو تا .. آها یادم نبود بی سر و پا نامیدن بقیه و یابو و ... اینا بی احترامی نیست. وقت کردی یه سر به خودت بزن خیلی وقته خوردن از بقیه عادتت شده دیگه نمیرسی حرفا و گفته های خودتو بررسی کنی ببینی چه چرندیاتی تایپ کردی اینجا و گاها از بس حرفت چرند بوده از ترس این که بیشتر از این منفی نخوری مثل بچه های سه چهار ساله زودی پست تو پاک کردی بعد مدعی میشی رو حرفات میمونی؟ جدا که خیلی ناچیزی..حیف وقتی که صرف بحث با تو بشه. همونجام داخل اون تاپیک برنامه وقتی جوابتو دادم پشیمون بودم وقتی دهنت بسته شد و رفتی میدونستم فایده نداره بحث کردن با امثال شما. من مشاور نیستم چون امثال تو اولین ادمایی هستین که انگای مختلف میچسبونه به کسی که صرفا نظر و پیشنهادشو مینویسه. من انقدر شرف دارم که صرفا پیشنهاد بدم و نخوام نظرمو بعنوان یه مشاور به کسی تحمیل کنم ولی تو اندازه یک صدم من جرات اینو نداری که کسای که باهات مخالفن رو نخوای بکوبی شون و بگی اینان مفت خور خانواده هاشونن!! تو انقدر پست و حقیری که به خودت این اجازه رو میدی در مورد دیگران و زندگی شون چرند ببافی تا هم کم میاری میخوای بری !! حرفای متعفنتو قی میکنی اینجا و از گندی که زدی فراری میشی!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اوه چه حماسی ! از کل پستایی که گذاشتی چندتاش توهین مستقیم و غیر مستقیم به اعضای اینجا نبوده؟ دقت کن گفتم نبوده؟ فک کنم یکی دو تا .. آها یادم نبود بی سر و پا نامیدن بقیه و یابو و ... اینا بی احترامی نیست. وقت کردی یه سر به خودت بزن خیلی وقته خوردن از بقیه عادتت شده دیگه نمیرسی حرفا و گفته های خودتو بررسی کنی ببینی چه چرندیاتی تایپ کردی اینجا و گاها از بس حرفت چرند بوده از ترس این که بیشتر از این منفی نخوری مثل بچه های سه چهار ساله زودی پست تو پاک کردی بعد مدعی میشی رو حرفات میمونی؟ جدا که خیلی ناچیزی..حیف وقتی که صرف بحث با تو بشه. همونجام داخل اون تاپیک برنامه وقتی جوابتو دادم پشیمون بودم وقتی دهنت بسته شد و رفتی میدونستم فایده نداره بحث کردن با امثال شما. من مشاور نیستم چون امثال تو اولین ادمایی هستین که انگای مختلف میچسبونه به کسی که صرفا نظر و پیشنهادشو مینویسه. من انقدر شرف دارم که صرفا پیشنهاد بدم و نخوام نظرمو بعنوان یه مشاور به کسی تحمیل کنم ولی تو اندازه یک صدم من جرات اینو نداری که کسای که باهات مخالفن رو نخوای بکوبی شون و بگی اینان مفت خور خانواده هاشونن!! تو انقدر پست و حقیری که به خودت این اجازه رو میدی در مورد دیگران و زندگی شون چرند ببافی تا هم کم میاری میخوای بری !! حرفای متعفنتو قی میکنی اینجا و از گندی که زدی فراری میشی!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)