خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      اوه چه حماسی ! از کل پستایی که گذاشتی چندتاش توهین مستقیم و غیر مستقیم به اعضای اینجا نبوده؟ دقت کن گفتم نبوده؟ فک کنم یکی دو تا .. آها یادم نبود بی سر و پا نامیدن بقیه و یابو و ... اینا بی احترامی نیست. وقت کردی یه سر به خودت بزن خیلی وقته خوردن از بقیه عادتت شده دیگه نمیرسی حرفا و گفته های خودتو بررسی کنی ببینی چه چرندیاتی تایپ کردی اینجا و گاها از بس حرفت چرند بوده از ترس این که بیشتر از این منفی نخوری مثل بچه های سه چهار ساله زودی پست تو پاک کردی بعد مدعی میشی رو حرفات میمونی؟ جدا که خیلی ناچیزی..حیف وقتی که صرف بحث با تو بشه. همونجام داخل اون تاپیک برنامه وقتی جوابتو دادم پشیمون بودم وقتی دهنت بسته شد و رفتی میدونستم فایده نداره بحث کردن با امثال شما. من مشاور نیستم چون امثال تو اولین ادمایی هستین که انگای مختلف میچسبونه به کسی که صرفا نظر و پیشنهادشو مینویسه. من انقدر شرف دارم که صرفا پیشنهاد بدم و نخوام نظرمو بعنوان یه مشاور به کسی تحمیل کنم ولی تو اندازه یک صدم من جرات اینو نداری که کسای که باهات مخالفن رو نخوای بکوبی شون و بگی اینان مفت خور خانواده هاشونن!! تو انقدر پست و حقیری که به خودت این اجازه رو میدی در مورد دیگران و زندگی شون چرند ببافی تا هم کم میاری میخوای بری !! حرفای متعفنتو قی میکنی اینجا و از گندی که زدی فراری میشی!
      تو که میگی کامل بگو بگو که بی سرو پارو به رفیقت دادم که زیر پستت لایک گذاشت و منو حواله به چپش کرد منم نگفتم به کسی که فحش بده فحش نمیدم تازه بدترشم دادم بی سرو پا که چیزی نیست اما وقتی منم مثل تو اومدمصرفا نظر دادم و تو که الان احساس خطر کردی داری فحش میدی تو تاپیک برنامه ریزیم پشیمون نشدی از اینکه جوابم و دادی اتفاقا از همون موقع یعنی فقط از اینکه یه انتقاد از برنامت کردم گیر دادی به من و زیر تمام پستام پست مخالف گذاشتی تو هر تاپیکی که رفتم اومدی اگه به من مربوط نبود تو تاپیکی نظر بذارم پس به توام مربوط نبود بیای زیرش نظر بدی بعد رفقاتم بیان تاییدت کنن و فحش بدن در رابطه با مفت خوری هم از نظر روانشناسی خواستی با احساسات اعضا بازی کنی و بکشیشون طرف خودت اما از اونجای که روانشناسی نخوندی پس به همین علتم اصلا تخصص و علم مشاوره رو نداری نتونستی خوب با احساساتشون بازی کنی چون من این حرف و به اون بچه های کنکوری نزدم به اونایی زدم که شغلشون کنکور دادن و دارن از کنکوریا استفاده میکنن وگرنه کنکوری الان داره زحمت میکشه و درس میخونه نونش حلال تر از من و تو و خوابیدنشم مثل عبادت میمونه منم اگر به کسی فحش داده بودم و مقصر بودم تا الان اخراج شده بودم الانم دارم میرم تا با خیال راحت تمریناتت رو رو چند سری کنکوری انجام بدی تا یکی دو سال دیگه به درآمد بیوفتی برات آرزوی موفقیت دارم ایشالله کاربر برترم میشی خیلی حرص نخور چون قبل ازتو خیلی بی سوادترم بودن که نه تنها پزشکی قبول نشده بودن بلکه رشتشم نجربی نبود اونم با قصد و نیت کاملا خیر و رایگان صرفا به عشق فروم اومد شروع کرد به مشاوره دادن الان هم سایت داره هم تلگرام هم تو پاسداران دفترداره کلیم در آمد داره اصولا کنکوری جماعت تو سال کنکور به هر ریسمان پوسیده ای برای نجات چنگ میندازه چه برسه اسم رایگانم روش باشه پس خیالت راحت برو کارتو بکن منم دیگه کاری با فروم ندارم موفق باشی
      ویرایش توسط 1401 : 05 فروردین 1400 در ساعت 21:33

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      1 هرگز انجمن نمیومدم...
      2 هرگز یوتیوب نصب نمیکردم (البته خدارو شکر چهار ماهه نه اینستا دارم نه یوتیوب اینقدرررر سرم سبک شده که نگو اخه به منو تو چه پویان مختاری با ریحانه پارسا رل زده.....)
      3 اهمال کاریم رو سعی میکردم خیلی کمتر کنم (البته این نیاز به درمان اساسی داره به حرف نیست ممکنه هزار بار هم برگردی عقب باز از قبل بدتر باشیدر نتیجه زیاد حرصشو نمیخورم)
      4 غرورم رو کم میکردم و از پایه خیلی جددددی تر میخوندم (بین خودمون بمونه دهم که بودم میگفتم حاجی من اگه از الان بخونم که تک رقمی میارم اونوقت کی حوصله مصاحبه با سنجش رو داره یا کی حال داره بیاد شبکه خبر مصاحبه کنه... خراب هم خودتونید)
      5 با پدر مادرم مهربانانه تر رفتار میکردم به ابلفضل که فقط این دونفر تو دنیا تو براشون اهمیت داری....
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      الان از خودم حدود 70 درصد راضیم ولی اگه اینا که میگم نبود شاید 90 به بالا بود
      1.فوتبال نمیدیدم(فیلم وتلویزیونو کامل ترک کردم ولی اینو نتونستم)
      2.تو کانون شرکت نمیکردم ( ری** توش)
      3.نمی اومدم فروم
      4. برای دینی اینقدر علاف اومدن سفیر خرد نمیشدم و زودتر همین میکرو رو میگرفتم!!!
      5.کلاس ادبیات تاملند شرکت نمیکردم (عبدالمحمدی *******) و از اول با شاهین زاد جلو میومدم
      6.فیزیک رو زودتر تموم میکردم وزودتر فار والگو12 رو میگرفتم
      7.فیزیک نیمسال اول یازدهمو میخوندم
      8.به عمومی ها بیشتر بها میدادم که زودتر تموم بشن و مرورهام بیشتر بشه هر چند الانم خوبه
      9.......

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اولا: هیچوقت به عقب نمیتوانم برگردم و اگر هم میتوانستم برنمیگشتم (اگر میتوانستید به عقب برگردید در همون گذشته باقی میموندید و از اینده هراس داشتید شک نکنید بازگشت به عقب یک فرضیه ترسناکه)

دوما: هر آنچه که کردم و بودم و .... رو دوست دارم و مطمئنم اگر به عقب برمیگشتم همین راه رو میرفتم قطعا چون همین ها برایم اموخته اند که چه چیزی رو کم کاری کرده ام و چه چیزی را نه همین که شما میگویید فلان کار را میکردیم و ... نشون دهنده ی اینه که شما چیزی آموخته اید
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 05 فروردین 1400 در ساعت 20:59

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی خیلی خیلی زیاد کارایی انجام دادم که پشیمونم ازش مخصوصا برای امسال ولی هر چی فکر میکنم با خودم همچین اشتباهاتی رو انجام نمیدادم راه درستو پیدا نمیکردم شاید این اشتباهات باعث بشه یه سال از بهترین سالای زندگیمو براش بدم ولی میدونم همشون لازم بود برام و فقط خودم میدونم خیلیاشون چه تجربه ای برام شد و دیدگاهمو عوض کرد

یه سری کارا هم هستن که لذتش فقط برای همون دوران و سنه شاید بعدا پشیمون باشی ولی ارزششو داره

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      تو که میگی کامل بگو بگو که بی سرو پارو به رفیقت دادم که زیر پستت لایک گذاشت و منو حواله به چپش کرد منم نگفتم به کسی که فحش بده فحش نمیدم تازه بدترشم دادم بی سرو پا که چیزی نیست اما وقتی منم مثل تو اومدمصرفا نظر دادم و تو که الان احساس خطر کردی داری فحش میدی تو تاپیک برنامه ریزیم پشیمون نشدی از اینکه جوابم و دادی اتفاقا از همون موقع یعنی فقط از اینکه یه انتقاد از برنامت کردم گیر دادی به من و زیر تمام پستام پست مخالف گذاشتی تو هر تاپیکی که رفتم اومدی اگه به من مربوط نبود تو تاپیکی نظر بذارم پس به توام مربوط نبود بیای زیرش نظر بدی بعد رفقاتم بیان تاییدت کنن و فحش بدن در رابطه با مفت خوری هم از نظر روانشناسی خواستی با احساسات اعضا بازی کنی و بکشیشون طرف خودت اما از اونجای که روانشناسی نخوندی پس به همین علتم اصلا تخصص و علم مشاوره رو نداری نتونستی خوب با احساساتشون بازی کنی چون من این حرف و به اون بچه های کنکوری نزدم به اونایی زدم که شغلشون کنکور دادن و دارن از کنکوریا استفاده میکنن وگرنه کنکوری الان داره زحمت میکشه و درس میخونه نونش حلال تر از من و تو و خوابیدنشم مثل عبادت میمونه منم اگر به کسی فحش داده بودم و مقصر بودم تا الان اخراج شده بودم الانم دارم میرم تا با خیال راحت تمریناتت رو رو چند سری کنکوری انجام بدی تا یکی دو سال دیگه به درآمد بیوفتی برات آرزوی موفقیت دارم ایشالله کاربر برترم میشی خیلی حرص نخور چون قبل ازتو خیلی بی سوادترم بودن که نه تنها پزشکی قبول نشده بودن بلکه رشتشم نجربی نبود اونم با قصد و نیت کاملا خیر و رایگان صرفا به عشق فروم اومد شروع کرد به مشاوره دادن الان هم سایت داره هم تلگرام هم تو پاسداران دفترداره کلیم در آمد داره اصولا کنکوری جماعت تو سال کنکور به هر ریسمان پوسیده ای برای نجات چنگ میندازه چه برسه اسم رایگانم روش باشه پس خیالت راحت برو کارتو بکن منم دیگه کاری با فروم ندارم موفق باشی
      من اگه این چند سال اینجا چیزی نوشتم دلیلش این بود که دوست داشتم بنویسم نه این که دوست داشته باشم خونده بشم. هر جا نظری دادم چون دلم میخواست نظر بدم و واسم مهم نیست آدمی مثل تو در مورد پستی که نوشتم چه نظری داشته باشه. من دلم میخواد هر جا که دوست داشتم نظر بدم به تو هیچ ربطی نداره.تو رو نقل نکردم . تو برس به دعواهات! از کلاس حنیف استفاده کن بعد بیا بگو مافیاست چون بی احترامی کرده بکوبش زمین بقول یکی میگفت جدیدا مد شده آدمای معتبر و کاربلدو میکوبن تا خودشون یکم بیان بالا. ولی فقط خدا میدونه خودت چقدر دوست داشتی جای همون حنیف باشی ولی نیستی! اینجایی تا ذهنیت یکی که داره رایگان حنیف میبینه رو بخاطر بد دهنیش منفی کنی هر چند کسی اینجا با تو موافق نیست چون همه میدونن چه آدم معلوم الحالی تشریف داری!
      عقل که کامل رشد نکنه تبدیل میشه به قاضی یه ملاک و معیار به اسم مدرک میبافید و با اون شروع میکنید همه رو از دم تیغ قضاوت گذروندن.
      من اگه به یه چیز تو زندگیم افتخار کنم اون اینه که جواب آدمایی مثل تو رو همیشه دادم که نتونن ذهنیت مریضشونو غالب کنن تو جامعه . همون افشاری که الان ازش میخوری چندین سال رایگان کار کرد همین الانم یه بخشی از کاراش رایگانه کلی سختی کشید بیخوابی کشید و میکشه تا به اینجا رسید پولی که میگیره اگه کارش خوب مونده باشه حلال حلالش. هر چند کلا مخالف مشاورم ولی همیشه یه بخشی از جامعه 1 میلیون نفری کنکور نیاز به مشاور پیدا میکنن. من تو رو قضاوت نمیکنم ولی تو دائم در حال قضاوت من و بقیه ای پس مشکل از من نیست که کوتاه بیام.
      در مورد کابر برترم چون میدونم علاقه شدید به خوردن از بقیه رو داری میگم ، چند روز پیش به آراز پیام دادم تو هیچ کدوم از این بچه بازیا نباشم و نیستم. چون دقیقا سال پیش همین موقع تو یکی از رای گیریا در مورد زندگی و کارای یه نفر دیگه گو.ه خوری کردم(همین کاری که تو الان داری با زمین و زمان و هر کی به تورت خورد میکنی) کارم باعث دعوا شد. از اون موقع دیگه تصمیم گرفتم آدم باشم. تا وقتی کسی چرت نبافه منم کاری به کارش ندارم! آدم بودن سخت نیست توعم امتحان کن مطمئن باش آدمی که سرش بکار خودش باشه و دائم دعوا راه نندازه نمیمیره.(البته اینم صرفا یه پیشنهاد بود میتونی ردش کنی و دعوا رو ادامه بدی)
      54.png
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

7. Top | #22
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هر چیزیو به موقش میاوردم تو زندگیم که زیاد پتانسیلشو داشته باشم. و کلا تو مسیر درس خوندن نمیومدم.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      به عقب که نمیتونم برگردم...
      ولی اگه میشد به حرف هیچکس گوش نمی کردم هر کاری که میخواستم بکنم هر تصمیمی که میخواستم بگیرم

«فقط و فقط بخاطر خودم»
      انجام میدادم نه بخاطر خانوادم و بستن دهن دوست و دشمن!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به عقب که نمیشه برگشت...ولی میشه بقیه رو آگاه کرد
      ‏اگه برگردم به گذشته
      عاقلانه‌تر تصمیم میگیرم،
      سعی میکنم احساسمو نادیده بگیرم،
      رو حرف کسی حساب نکنم،
      از وقتم استفاده درست بکنم،
      به خودم بیشتر اهمیت بدم،
      انقدر فداکاری نکنم برای خانواده یا هرکسی...

انقدر هم اشک نمی ریختم
      ویرایش توسط Etterath : 11 تیر 1400 در ساعت 15:49

10. Top | #25

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی عالیه این تاپیک، گرچه انسانها کلا به تجربه های دیگران اهمیتی نمیدن تا خودشون تجربه کنن...نمونه ش خودم!...خب کارای اشتباهم:
      گزارش ثابت قدمان خوب بود باعث جهش من شد اما بقیه تاپیکا سم بودن نباید واردشون بشید
      گزارش کار بعضی وقتا فقط جنبه رقابتی پیدا میکرد دیگه کیفیت رو فراموش میکردم فقط میچسبیدم ب کمیت
      حتما باید به برنامه م عمل میکردم و پشت گوش نمینداختم
      دوران جمعبندیم دوهفته آخر کنکور بود و هفته آخر کلا درس نخوندم و عملا بدترین جمعبندیو داشتم
      آزمون ثبت نام نکردم و اصلا با مدیریت زمان آشنایی نداشتم
      یه سری تیپ تستا رو بی خیال میشدم موقع حل تستا، همونا حالمو گرفتن امروز
      زماندار تست نمیزدم تو‌خونه کاش میزدم...
      دیر درسا رو تموم کردم
      بعضی دروس رو یه بارم نخوندم
      تو‌گروه چت همکلاسیام عضو بودم
      چت میکردم با دوستام گاهی...همون گاهی هم سمه
      سریال میدیدم و خیلی آهنگ گوش میکردم
      گاهی سرگرم مسائل اطرافیانم میشدم
      بعدا یادم اومد باز میگم
      احساس میکنم قبلنم اینجا پست گذاشتم...اگ گذاشتم دیگ ببخشید خلاصه.،.ولی تحربه زیادشم خوبه...درس عبرت بگیرید!
      «غـــــــــیر فعــــــــــال»
      ۱۶/ ۴ /۱۴۰۰ _ ۱۶ / ۴ /۱۴۰۱

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چیپس رو به جای ماست با سس فرانسوی میخورم
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      اگه فرمون رو برمیگردونم به عقب
      ،سعی میکردم به اطرافیان حالی کنم،کنکور و دانشگاه رفتن
      ،آینده رو 100درصد تضمین نمیکنه!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه برگردم عقب یعنی قبل آزمون امروز اینقدر نمونه سوال میزدم که وقت کم نیارم وسرعتم بالا باشه توصیه ای که به کنکوریای سال بعد دارم اینه که درسارو تو یه بازه زمانی مشخص تموم کنید وبعدش فقط آزمون بزنید وسرعت تست زنیتونو بالا ببرین حتی آزمون رو کمتر از وقت کنکور برای هر درس درنظر بگیرین

14. Top | #29
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من یه مشکل خیییییلی اساسی دارم متاسفانه حرف دیگران خیلی زووود دلسردم میکنه
      نمیدونم چجوری تاثیرپذیریم رو به محیط کم کنم !ارتباطم محدوده ولی همین کمشم اذیتم می‌کنه!
      حتی خودم و هدفم و ...همه رو گم میکنم
      حرفهایی ازاین قبیل:ته دانشگاه بیکاریه،کنکور مزخرف ترین چیزه،مسیر های غیر درس و دانشگاه بهترین!!!!درس خواندن فایده ندارن و.....
      نمیدونم چجوری محکم باشم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      من یه مشکل خیییییلی اساسی دارم متاسفانه حرف دیگران خیلی زووود دلسردم میکنه
      نمیدونم چجوری تاثیرپذیریم رو به محیط کم کنم !ارتباطم محدوده ولی همین کمشم اذیتم می‌کنه!
      حتی خودم و هدفم و ...همه رو گم میکنم
      حرفهایی ازاین قبیل:ته دانشگاه بیکاریه،کنکور مزخرف ترین چیزه،مسیر های غیر درس و دانشگاه بهترین!!!!درس خواندن فایده ندارن و.....
      نمیدونم چجوری محکم باشم
      در کل ما دخترا خیلی دل نازکیم،بخصوص تو سال کنکور
      ولی باید اونقدری خودت رو بلد باشی که این حرفارو به انرژی تبدیل کنی برای حرکت در مسیرت

متاسفانه خودمم هنوز راهشو یاد نگرفتم
      ویرایش توسط Etterath : 11 تیر 1400 در ساعت 17:01

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)