خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام ب همه دیر شرو کنندگان..من برای شما عزیزان چند تا نظر دارم ک امیدوارم ب دردتون بخوره..بنظرم از الان میشه ب میانگین 60 درصد تو همه دروس بغیر دینی امیدوار بود(این درس چون نظام جدیدش واقعا سبکه هدفتونو میتونید هشتادم بگیرید)
      روزی سه تا اختصاصی با دوتا عمومی بخونید..ک ریاضی و فیزیک ی روز درمیون میشن..برا زیست سه ساعت روزانه درنظر بگیرید برا بقیه درسا هم دوساعت ک میشه روزانه 11 ساعت
      برا زیست حتما از دروس مهم شرو کنید..برا شیمی هم بنظرم اول دوفصل ابتدایی دهم و فصل سه یازدهم بخونید بعد برید برید سراغ هر فصلی ک راحتید(امیدوارم فصل س و چهار دوازدهم هم حتما بخونید چون واقعا تو مغز برو هستن)
      روزی ده تا استوکیومتری و ی ریدنگ و کلوز و هرچقدر هم کرمتون بود قرابت بزنید..اینا زنگ تفریح حساب میشن و جزو اون 11 ساعت حساب نکنیدشون
      کسی الان میبره ک پیوستگی داشته باشه..یعنی از الان تا خوده کنکور ی ضرب بخونه و نوسان نداشته باشه
      امیدوارم ب حقتون برسید

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NimaHdp نمایش پست ها
      اونش شخصیه
      این برنامه رو سال ۹۸ هم گذاشتم تو انجمن
      الان باز میخوام بزارم
      خودم مرخصیم فعلا. میخوام دوباره بخونم

عه ریلی ؟

همه غیر روزانه ها میخونن جز من
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      عه ریلی ؟

همه غیر روزانه ها میخونن جز من
      چه کنیم دیگه

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چند مورد مهم هست بگم
      اول اینکه برناممون اینه حداقل دو سوم کل مطالب کنکور رو با تسلط بالای ۹۰ درصد تموم کنیم. اگه سرعتتون بیشتر باشه میتونید بیشتر از این هم کار کنید (البته میشه کل مطالب کنکور رو تو یکی دو ماه تموم کرد به شرط اینکه فقط بخواین درسنامه بخونین و سریع رد شید. میتونیم جای اینکه دو سوم مطالب رو بالای ۹۰ درصد مسلط بشیم، ۱۰۰ درصد مطالب رو ۵۰ درصد مسلط باشیم ولی کنکور ۹۹ ثابت کرد حتی با تسلط متوسط هم نمیتونید از پس خیلی از تست های کنکور بربیاین!)
      دوم اینکه انتظار راحت درس خوندن نداشته باشید. برنامه سنگینه. هم از نظر ساعت مطالعه و هم از نظر حجم مطالب
      سوم منابع مورد نیازتون... هرچی دارین اوکیه ولی برای هر درس فقط یک منبع رو میرسیم کار کنیم. اونی که اولویتتون هست رو از همین الان انتخاب کنید

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میدونم سوالم ممکنه یکم مسخره باشه
      ولی من عادت ندارم بیشتر از 10 ساعت بخونم میشه هفته ای یه ساعت بیشترش کنم ؟
      چون میدونم اگه اذیت شم فرداش همین ده ساعتم نمیتونم بخونم، ولی از این طرفم یه استرس مسخره داره بهم میگه اگه از اول 15 ساعت نخونی نمیشه

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozedentist نمایش پست ها
      چون میدونم اگه اذیت شم فرداش همین ده ساعتم نمیتونم بخونم، ولی از این طرفم یه استرس مسخره داره بهم میگه اگه از اول 15 ساعت نخونی نمیشه
      مشکلی نیست
      ولی خودتون میدونید هرچه بیشتر بهتر

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیشنهادتون برای حذفیات فیزیک چیه
      کمترین حذفیاتشم برای دوازدهم باشه ؟

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیشنهادتون برای حذفیات فیزیک چیه
      کمترین حذفیاتشم برای دوازدهم باشه ؟
      اختیاریه
      شما میتونید بسته به سطحتون و اولویتتون تو کنکور، حذفیات فیزیک رو از دهم یا یازدهم انتخاب کنید

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ن عزیز دل همون ده ساعتم واقعا فوقالعادس..مهم اینه هر روز بتونی بخونی و نوسان نداشته باشی
      من جای شما بودم همون ده ساعت برنامه میچیدم(ک کاملا کافیه و نیاز نیست بالاتر بره)..بعد اگ دیدید ی ساعت وقت اضافه اوردید بیشتر بخونید..ولی حتما اون ده ساعتو بخونید..واقعا کافیه
      الان مهم فقط استمرار و پیوستگیه..مثلا کسی بخواد ب مدت 60 روز روزی 3 ساعت زیست بخونه مطمعنا تو پایان دورش این رو ب اون رو میشه..حالا شما ک 40 روز بیشتر وقت داری

10. Top | #25
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الان ب اندازه ای وقت هست ک با درک نسبی از درسا بتونید هشتا فصل شیمی و شونزده تا زیست(بدترین حالت ممکن) کامل مسلط شید
      برد باختتون دست شماست

11. Top | #26
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      infinite_delusion@
      توی تستای کنکور شیمی (مفاهیم) خیلی ترکیبی هست با فصل های دیگه؟
      ...

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      infinite_delusion@
      اینقدری که روش مانور میدن نه !!! من خودمم یه مدت درگیر این بودم تا اینکه خودم رفتم بررسی کردم
      بهتره بگیم مطالب و مفاهیم شیمی برای اموزش خیلی بهم مرتبط هستن...سوال ترکیبی هم کم و بیش داره ولی اصلا در اندازه زیست نیست

از من نپرسیده بودی ولی گفتم دیگه !!

13. Top | #28
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظر همه خواستم زیرو هم تگ کردم بیاد دمت گرم
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

اینقدری که روش مانور میدن نه !!! من خودمم یه مدت درگیر این بودم تا اینکه خودم رفتم بررسی کردم
      بهتره بگیم مطالب و مفاهیم شیمی برای اموزش خیلی بهم مرتبط هستن...سوال ترکیبی هم کم و بیش داره ولی اصلا در اندازه زیست نیست

از من نپرسیده بودی ولی گفتم دیگه !!
      ...

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حدس میزنم همه چیز اونطور که باید پیش نمیره....
      واسه دوستانی که جا موندن از استارت یا این دو روز رو نتونستن خوب بخونن باید بگم برنامه دیروز و امروز برای بالا بردن آستانه تحمل شما واسه سنگین درس خوندنه و چیدمان اصلی برنامه جور دیگست
      هرقدر میتونید بخونید! هرچه بیشتر، بهتر

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      infinite_delusion@
      چرا اسم من تگ نمیشه
      بهم نوتیفیکیشنی نیومد شرمنده دیر دیدم

ببین بستگی به تیپ تست و مبحث تست داره

اگه مبحثی باشه که زنجیروار مرتبط باشن (مثل شیمی آلی) میشه گفت بین سه سال مفاهیم داخل تست ترکیب میشن حتی داخل مسائل اما اغلب طوری نیست که مثل زیست نشه جواب داد
      توی تیپ تست های شمارشی شانس ترکیب بودن میتونه بالاتر بره ، جدیدن هم توی بعضی مسائل نقش مفاهیم رو هم پررنگ تر کردن که اگه مسلط نباشی خیلی دیر یا اصلا به جواب نمیرسی

شیمی فصل ها و مباحث مستقل زیاد داره ولی باز مرتبط ها رو حواست باشه بتونی مثل زنجیر توی ذهنت بهم متصل کنی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن